Zuhal Topal'la Sofrada

11 Mart Çarşamba Zuhal Topal’la Sofrada Puanları [Zeliha Diker]

11 Mart Çarşamba Zuhal Topal’la Sofrada Bugün Zeliha Diker yarışacak. Aslen Rizeli olan Zeliha bugün Zuhal Topal’la sofrada 11 Mart Puanları sırasında en az 28 puanı alıp zirveye yerleşmenin hesaplarını yapıyor.

=> 11 Mart 2021 Perşembe Zuhal Topal’la Sofrada Puanları için tıklayınız.

Bugün Zuhal Topal’la Sofrada 11 Mart Çarşamba puanları sırasında Zeliha 3 yıllık pastacılık tecrübesini kullanıp, tatlı ikramında çok iyi sunum yapmayı istiyor. Tabi sunum ve lezzet ile kaynanaları etkilemek istiyor.

Bu haftanın ilk bölümünde profesyonel bir aşçı yarıştı. Sunucumuz bu aşçıya 8 puan verdi. Ancak kaynanalar sunucumuz ile aynı fikirde olmadı. Bugün 11 Mart Çarşamba Zuhal Topal Kaç Puan verdi? Sorusunun cevabını mavi renkle yazının son en sonunda verdik.

11 Mart Çarşamba Zuhal Topal'la Sofrada Bugün 358 bölüm

=> Fox TV ekranlarında her gün saat 16:00 da Fox TV ekranlarında karşımıza çıkan 9-13 Mart Zuhal Toplala Sofrada bu hafta yarışmacıları hakkında bilgi almak için lütfen tıklayınız.

=> 1 Nisan Çarşamba Zuhal Topal’la Bugün kaç puan verdiğini görebilmek için tıklayınız.

Zuhal Topal’la Sofrada 11 Mart Çarşambaı  Puan Durumu (2020)

11 Mart Çarşamba günü Zuhal Topal’la Sofrada Bugün yarışan gelinimizin adı Zeliha Diker. 25 yıllık evli ve profesyonel pastacı olan Zeliha, bugün elinin lezzetini kanıtlamak için programa katılmış.

=> 25 Mart Çarşamba Zuhal Topal’la Sofrada Puan Tablosu sonucunu görmek için tıklayınız.

11 Mart Çarşamba Zuhal Topal'la sofrada Puanları Alacak Gelin Kaynana

11 Mart Çarşamba Zuhal Topal’la Sofrada Puan durumu sonucunda Zeliha zirvede günü tamamlayabilmesi için İrez’in gelinin aldığı 27 puanı geçmesi gerekiyor.

=> 18 Mart Çarşamba Zuhal Topal’la Sofrada Puan Tablosu sonucunu görmek için tıklayınız.

Zuhal Topal 11 Mart Çarşamba Puanları esnasında sunucumuz 1,5 yıldır vermediği 10 puanı vereceğini şimdiden müjdeleyelim.

11 Mart Zuhal Topal’la Sofrada Zeliha’nın Menüsü 

 • Kremalı Dereotlu sebze çorbası
 • Üç renkli Rulo börek
 • Düğmeli kereviz
 • Lable peynirli havuç rülo
 • Sebze dolgulu bonfile
 • Safranlı jasmin pilav
 • Mevsim salatası
 • Kedi dili tatlısı

 


Bugün Zuhal Topal’la 11 Mart Çarşamba Puanlaması için Zeliha’nın menüsü oldukça dolu ve finale yakışır bir menü olduğunu düşünüyorum. 

=> 13 Mart Cuma Zuhal Topal’la Sofrada Puan Durumu görmek için tıklayınız.

Kayın validelerin 11 Mart Çarşamba puanlaması yapacağı günün menüsünü gördüklerinde verdikleri tepkileri aynen aktarmak istiyorum.

Biraz karışık menü
İsimlerini bilmiyorum
Daha iddialı bir menü bekliyorum
Menü çok havalı ve uyumsuz
Kaynanalar

Kaynanalar Zuhal Topal’la Sofrada 11 Mart Puanları sırasında az çok nasıl bir tavır takınacaklarını yukarıda verdikleri tepkiden çıkartabiliyoruz.

11 Mart Çarşamba Zuhal Topal’la Puanlaması sırasında haftanın en yüksek puanını almak isteyen yarışmacımız en az 28 puanı almayı planlıyor.

Zuhal Topal Haftalık Toplam Puanlar (3-6 Mart 2020)

Bu hafta yarışmacıların puanlarında çok İrez’in saçma sapan savunmaları ve rahatsız edici sesi ile gündem oldu. Fox TV’nin sevilen yarışma programında İrez ve İrez gibi insanların katılmaması gerektiğini düşünüyorum.

İrez kendi günün de kaynanaların verdiği puanlara sinirlendi. Gittiği her yerde kendi yaşadığı duygunun 10 katını hem yarışmacılara hem kaynana hem de izleyenler yaşattı.

Şu an sonuçları merak edenlerin sayısı hızla düşmeye başladı. Tek sebebi İrez’in çok ama çok rahatsız edici anları defalarca ekrana gelmesi. Montaj ekibi bu kişinin konuştukları yerleri kesmesi gerekiyor.

Bugün yarışan Zeliha’nın 11 Mart puanlaması ile aldığı puanlar sonrasında Zuhal Topalla Sofrada toplam puan durumu sonucunda birinci olmasını istiyor ise en az 28 puan alması gerekecek.

Hafta başından beri yarışan Yarışmacıların ilk günden belli aldığı Zuhal Topal toplam puanlar hemen alt kısımda verilmiştir.

 • 9 Mart Pazartesi (Şeyma Yıldız) : 27
 • 10 Mart Salı Puanı (Nur Eda Tısık) : 22
 • 11 Mart Çarşamba Puanı (Zeliha Diker) : 33

Haftanın ilk günü çok iyi puanlar veren sunumuz da ilk gün yarışmacının tarafını tuttuğu için Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? sorusunda kesinlikle yada 9 beklemiyorum.

Dikkat: LÜTFEN BİZİ GOOGLE DE
ZUHAL TOPAL’LA SOFRADA DİZİCENTER
diyarek arayınız!

Zuhal Topal'la Sofrada ads

Dikkat: bugün ve her gün yarışmada olanları konun altındaki yorum kısmından tartışıyoruz. Sizde katılabilirsiniz. (e-posta kısmını boş bırakıp, yorum yapabilirsiniz.)

11 Mart Çarşamba Zuhal Topal’la Puanları (Zeliha’nın Puanları)

İrez  4
Elife  7
Miyesser  6
Engin  6
Zuhal Topal:    10
TOPLAM:   33

**11 Mart 2020 Çarşamba**

Zuhal Topalla Sofrada 11 Mart Çarşamba Fragmanı

6 aylık nişanlı ve 25 yaşındaki Zeliha Diker’in Zuhal Topal’la Sofrada 357. bölüm fragmanı hemen alt kısımda verilmiştir. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu