Gelinim Mutfakta

11 Mart Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı [Haftalık Puan Durumu]

11 Mart Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı? 7-11 Mart tarihleri arasında yarışan yarışmacılar, haftalık toplam puanlar neticesine göre tam altı bileziğin sahibi olacak. 11 Mart Cuma bilezikleri kim aldı? Bu hafta en yüksek puanı kim aldı? 11 Mart Gelinim Mutfakta bu hafta kim birinci oldu? 11 Mart 2022 tarihinde haftanın birincisi kim oldu? 11/03/2022 tarihinde altını kim aldı? Gelinim Mutfakta 11 Mart Cuma bilezikleri kim aldı? Tüm bu soruların detaylı cevapları, bu haberimizin devamında sizleri bekliyor.

=> 1 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta Beş Bileziği Kim Aldı öğrenmek için tıklayınız.

7 Mart 2022 tarihinde başlayan yarışma programında, Gelinim Mutfakta 11 Mart Cuma Haftalık Puan durumu sonucuna göre, bilezikler sahibini bulacak. Bu hafta diğer haftalara kıyasla geçtiğimiz haftadan devreden bir bilezik de verileceği için toplam bilezik ödülü altı oldu.

=> Gelinim Mutfakta 25 Mart Cuma Bu Hafta Bilezikleri Kim Aldı sonucunu öğrenmek için tıklayınız.

11 Mart Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı - Yeşim & Miyase
11 Mart Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim aldı

Geçtiğimiz hafta finalinde Miyase ile Hasret haftalık toplam puan durumu sonucuna göre eşit puanlar aldığı için Nursel, kura yada bilezikleri ikişer olarak paylaşmayı teklif etmiş, Miyase ve Hasret de bilezikleri paylaşmayı kabul etmişti.

=> Gelinim Mutfakta 18 Mart Cuma Bilezikleri Kim Aldı sonucunu görebilmek için tıklayınız.

Hafta finalinde yani bugün Gelinim Mutfakta 11 Mart bilezikleri kim kazandı? sorusunun cevabın da tam alt bilezik alan yarışmacı olacak. Dolayısı ile her zaman verilen altından daha fazla altın almak için dört yarışmacı da hafta başında kolları sıvadılar.

Gelinim Mutfakta 11 Mart Cuma Haftalık Puanlar sonucu henüz belli olmadan önce Yeşim adım adım hafta finaline avantajlı gelmeyi başarırken, Hasret ve Fatma’nın da bilezik iddiası Cuma gününe gelindiğinde, iddialarının kalmadığı belli oldu.

Gelinim Mutfakta bilezikleri bu hafta kim kazandı görseli

11 Mart Cuma Gelinim Mutfakta haftanın birincisi kim oldu? Cevabı yazının en son kısmında sizleri bekliyor.

Fatma yarışmaya bu hafta dahil oldu ve bu hafta finalinde eleme potasına düşen isim olurken, Hasret de bilezik için mücadele ettiğini düşünse de gelinen son noktada, Hasret eleme potasının bir tık üzerinde yer aldı.

Gelinim Mutfakta 11 Mart Cuma Bilezikleri Kim Aldı - Yeşim & Miyase

Hasret ile Fatma’nın bilezik iddiası ortadan kalktığı %100 belli olduktan sonra Gelinim Mutfakta bu hafta bilezikleri alan yarışmacı, Yeşim ya da Miyase olmasına kesin gözüyle bakılıyor. 

11 Mart Cuma Gelinim Mutfakta Haftalık Puan durumu öncesinde Yeşim 68 puanla lider girerken, Miyase 4 puan geride 64 puanla ikinci sırada kendisine yer buldu.

Gelinim Mutfakta Final

Birinci sırada yer alan Yeşim ile Miyase arasında tam olarak 4 puan farkın olmasında dolayı, bugün Gelinim Mutfakta 11 Mart Cuma Toplam puan durumu sonucu %100 belli olana kadar, bilezikleri bu hafta kimin kazandığında belli olmayacaktır.

Yeşim hafta finaline büyük bir avantajla girmeyi başardı. Hasret ve Fatma’yı bilezikleri almak için saf dışı bırakırken, Miyase’den de 4 puan fazla alarak hafta finaline ulaşmayı başardı. Yeşim 11 Mart Cuma Gelinim Mutfakta Haftalık Toplam Puanlar sonucuna göre, bu hafta en yüksek puanı elde etmesi için Miyase ile arasında ki puan farkını kesinlikle ama kesinlikle koruması gerekiyor. Aksi halde bilezikleri Miyase alacak.

11 Mart Cuma Gelinim Mutfakta Puan Durumu

Haftanın birinci bölümü 7 Mart 2022 tarihinde ekrana geldi. Bugün 11 Mart Cuma günü hafta finali ile ekrana gelecek olan yarışma programında, bugün 11 Mart Cuma Gelinim Mutfakta Puan durumu sonucuna göre, bilezikleri alan ve bu hafta yarışmadan elenmen isim %100 belli olacak. Yeşim ve Miyase 11 Mart Cuma Gelinim Mutfakta Genel puan durumu sonucuna göre bilezik için mücadele ederken, Hasret ve Fatma da elenmemek için mücadele edecek.

11 Mart Cuma Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu Açıklandığı An Miyase ve Kaynanası Sevilay

Hafta başında Yeşim iyi başlarken, Salı günü de mevcut puanlarını yükseltmeyi başardı. Miyase ise Yeşim’in tam tersi ilk iki gün vasat bir performans sergilerken, Çarşamba günü aldığı puanlarla yükselişe geçti. Bugün Gelinim Mutfakta 11 Mart Cuma Haftalık Toplam puanlar öncesinde, Yeşim hafta içerisinde topladığı puanların avantajını elde ederken, Miyase de ilk iki günün kötü performansının dezavantajını yaşamakta.

Dikkat: Bugün 11 Mart Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı? Bu Hafta altınları kim kazandı? Sorularının tüm cevapları, yazının sonunda açıklanmıştır.

11 Mart Cuma Gelinim Mutfakta Puan durumu

  1. Yeşim 68 Puan
  2. Miyase: 64 Puan
  3. Hasret: 54 Puan
  4. Deniz: 50 Puan 

Yukarıda verilen puanlar, hafta içinde dört yarışmacının Perşembe günü dahil olmak üzere aldığı toplam puanlardır. Birazdan 11 Mart Cuma puanları verilecek ve bu hafta gelinim mutfakta bilezikleri alan yarışmacının ismi %100 beli olacak.

11 Mart Gelinim Mutfakta Puan Durumu

*************************

Yeşim: 68 + 17 = 85
Miyase: 64 + 19 = 83
Hasret: 54 + 15 = 69
Fatma: 50 + 14 = 64

*************************

Gelinim Mutfakta 11 Mart Cuma Haftalık Puan Durumu Sonuçları

*************************

11 Mart Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim kazandı
⇒ YEŞİM (6 BİLEZİK)

11 Mart 2020 Cuma Gelinim Mutfakta Kim Elendi
⇒ FATMA TAŞKIN

11 Mart Cuma Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ MİYASE
Gelinim Mutfakta 11 Mart Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ MİYASE
11 Mart Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ FATMA
*************************

11 Mart Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı

Haftanın birinci bölümü, 7 Mart 2022 tarihinde başlayan yarışma programı, bugün 11 Mart Cuma günü verilen son puanlar neticesinde son bulacak. Haftanın kaderini ise 11 Mart Cuma puanları sonrasına haftalık toplam puan durumu sonucu belirleyecek.

7 Mart Pazartesi günü Hasret 19 puanla çeyrek altını alan gelin olurken, Yeşim bir puanla çeyrek altını kaçırdı. Hasret haftaya çok iyi başlarken, Miyase günün sonuncusu oldu.

11 Mart Cuma Gelinim Mutfakta Bu Hafta Bilezikleri Kim Kazandı - Yeşim & Miyase

8 Mart Salı günü Yeşim ile Fatma eşit puan alarak günün birinciliği paylaşırken, Fatma kura sonucu çeyrek altını alan isim oldu. Fatma aldığı çeyrek altın sayesinde, eleme potasından kurtulmak için yeşil ışık yaktı.

9 Mart Çarşamba günü Miyase bu kötü gidişe dur demeyi başardı. 24 puanla günün birincisi olup çeyrek altını kazanan isim oldu. Miyase Çarşamba günü aldığı yüksek puanların verdiği avantaj ile bugün 11 Mart Gelinim Mutfakta Toplam puan durumu öncesinde, ikinci sırada yer almayı başardı.

Gelinim Mutfakta Miyase Kimdir
Gelinim Mutfakta Miyase Kimdir

10 Mart Perşembe günü gözler Miyase ile Yeşim’in alacağı puanlara çevrilmişti. Yeşim de kendisinden bekleneni yaprak, Perşembe günü en yüksek puanı alarak, bu hafta 11 Mart Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı sorusuna en yakın yarışmacı olmayı başardı.

Yeşim Perşembe günü aldığı yüksek puanlarla Cuma gününe avantajlı girerken, Miyase de Yeşim ile arasında ki 4 puan farkı Cuma günü kapatıp, Yeşim2E bilezikler vermemek için kolları sıvadı.

27 Eylül Gelinim Mutfakta Yeşim Kim - Yeşim Öksüz
Gelinim Mutfakta Yeşim

Yeşim ile Miyase arasında ki puan farkının sade ve sadece 4 puan olması ve bu puan farkını ilk gelen kaynananın bile kapatabilecek güçte olmasında dolayı, Gelinim Mutfakta Bu hafta bilezikleri alan yarışmacının ismi %100 beli olabilmesi için son kaynananı da puanlarını vermesi gerekmekte.

11 Mart Cuma Gelinim Mutfakta bilezikleri alan yarışmacı oldu.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

4 Yorum

  1. ÇOK ŞÜKÜR YEŞİM ALDI BİLEZİKLERİ. SUNUCUYA VE SEVİLAYA RAĞMEN YEŞİM KAZANDI. İNŞALLAH HER HAFTA YEŞİM KAZANIR BİLEZİKLERİ. İNŞALLAH HAFTAYA MİYASE DEFOLUR GİDER.

  2. Yeşim almış bilezikleri çoook sevindim çok şükür nihayet haftalarďır bilezikleri miyaseye kaptırıyordu.Helal sana Yeşim tebrikler devamı gelsin inşallah.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu