Gelinim Mutfakta

11 Mart Cuma Gelinim Mutfakta Puanları Açıklandı! [Toplam Puan Durumu]

Gelinim Mutfakta 11 Mart Cuma günün birincisi ile Cuma toplam puan durumu netlik kazandı! 11 Mart Cuma Gelinim Mutfakta Puanları sonucu bugün kim birinci oldu? Cuma günü Nursel Ergin bugün kaç puan verdi? 11 Mart Cuma puanları sonucu bugün çeyrek altını kim aldı? 11/03/2022 tarihinde bugün günün birincisi kim oldu? Nursel beş puanı hangi geline verdi? Yeşim bugün kaç puan aldı? 11 Mart Puan durumu sonucu çeyrek altını kim kazandı? Kaynanalar bugün kaç puan verdi? Haftanın final bölümünde Cuma en yüksek puanı kim aldı? Miyase bugün kaç puan aldı? İte merak edilen tüm bu soruların detaylı cevapları, bu haberimizin devamında sizleri bekliyor.

=> Gelinim Mutfakta 8 Nisan Cuma Çeyrek Altını Kim Aldı sonucu hakkında bilgi almak için lütfen tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 11 Mart Cuma Puanları %100 belli olduğunda gözler, bu hafa en yüksek puanı alan gelin ile bu hafta en düşük puanı alan gelinlerin üzerinde olacak.

=> 1 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta Çeyrek Altını Kim Aldı sonucu öğrenmek için tıklayınız.

11 Mart Cuma Gelinim Mutfakta Puanları Verecek Kaynanalar

Hafta başında altı bilezik için iddialı konuşan Hasret eleme potasının bir tık üzerine yer alırken, bu hafta yarışmaya dahil olan Fatma hafta içerisinde her ne kadar çeyrek altını kazansa da bugün eleme potasına düşen isim oldu.

=> Gelinim Mutfakta 25 Mart Cuma Puanlaması sonucu için tıklayınız.

Bugün 11 Mart Gelinim Mutfakta kim birinci oldu? 11 Mart Puanlama sonrasında bugün çeyrek altını kim aldı? Sorularının cevapları alt kısımda kesin olarak açıklanmıştır.

=> Gelinim Mutfakta 18 Mart Cuma Bugün Günün Birincisi ve sonucu için lütfen tıklayınız.

Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Puanlaması resmi 3

Hafta başında Miyase kötü bir başlangıç yaptı. Miyase bu kötü başlangıcı Salı günü de devam ettirince, Miyase hayranları bu durmama çok üzülse de Miyase Çarşamba günü 25 puan alarak, mevcut durumunu kurtarmayı başardı.

=> 11 Mart Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Kazandı görebilmek için tıklayınız.

11 Mart Cuma Gelinim Mutfakta Puanları ile puan durumu öncesinde, Yeşim %100 avantajlı girdiği hafta finaline, avantajlı çıkmanın hesaplarını yaparken, Miyase geçtiğimiz hafta Hasret ile eşit puanlar aldığı için bu hafta 6 bileziği almanın planını yapıyor.

=> Gelinim Mutfakta 11 Mart Cuma Kim Elendi öğrenmek için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 11 Mart Cuma Puanları Verecek Kaynanalar

Hasret ile Nurten yarışmada kalıcı olabilmek için ellerinden geleni yaparken, Hasret’in kaynanasına karşı tavırları sosyal medyada karşılık bulamadı.

Gelinim Mutfakta son bölüm de Yeşim 19 puanla günün birincisi olan ve yanı zaman da çeyrek altını alan gelin oldu. Buna karşın Fatma ise Perşembe günü 11 puanla günün birincisi oldu.

11 Mart Cuma Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Kim Oldu - Yeşim

Kaynana Beyhan 17 gün üst üste gelininin tabağını bulup, ona beş puan verdikten sonra dikkatleri üzerine çekmiş, sosyal medya da bu durum oldukça tartışılmıştı. Son bölümde Beyhan gelini Yeşim’e 2 puan vermesi dikkatlerden kaçmadı. Yeşim de bu duruma şöyle tepki gösterdi. İşte Yeşim’in o sözleri

“İki hafta beni buldun. O zamanda sevinemedim. Bu süreç ne zaman bitecek diye!” Yarışmacı Yeşim

Sözleri ile yarışmacı Yeşim kaynanası Beyhan’ın kendisini üst üste bulduğu dönem de bile sevinemediğini, bu bulmaların yakında tersine döneceğini önceden hissettiğini ifade ettiği anlarda kaynana Beyhan kaynana göz yaşlarını tutamadı.

Nurten kaynana da Beyhan’ın Yeşim’e 2 puan verdikten sonra ağlamasını eleştirip, ağalıktan sonra gelinini buluyor imalarında bulundu. Nurten’in o sözlerinden sonra kaynana Beyhan, bugün Gelinim Mutfakta Puanlama sırasında Yeşim’e kaç puan vereceği şimdiden merak konusu oldu.

Hasret özellikle kendi kaynanasında beş puan almadığı için ona karşı sert konuşmaya başladı. Bugün Hasret yine kaynanasında istediği puanlar alamadığı için onu elenme korkusu sardı.

Yeşim son bölümde aldığı yüksek puanların avantajı ile 11 Mart Cuma Gelinim Mutfakta Günün Birincisi olması halinde %100 altı bileziğin de sahibi olacak. Hal böyleyken Yeşim bugün elinden gelenin en iyisini yapmak için harekete geçti.

11 Mart Cuma Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu Açıklandığı An Miyase ve Kaynanası Sevilay

Bu hafta yarışmaya gelen Fatma istediği puanlar son bölümde alamadığı için elemem potasına düşen isim oldu. hafta başında birinci olup bilezik almaya geldiğini ifade eden, yaşadığı acılarla gündem olan Fatma, diğer kaynanalara şöyle seslendi;

“Hakkımız yiyorsunuz. İyi dediğiniz tabağıma düşük verdiniz!” Yarışmacı Fatma

Sözleri ile yarışmacı Fatma kendi tabağının iyi olduğunu, kaynanalarda buna bilerek düşük verdiğini iddia etmesi dikkatlerden kaçmadı.

Fatma bu hafta eleme potasına düşmesine rağmen hala yarışmada kalmak için bir umudu var. Şu an kendisine ne yakın isim Hasret ile arasında sadece 4 puan far var. Bugün Gelinim Mutfakta 11 Mart Puanlama sonucunda Fatma Hasret’ten 5 puan fazla alması halinde, Fatma kendisini kurtaracaktır. 

11 Mart Cuma Gelinim Mutfakta Puanları Puan Durumu Günün Birincisi

Miyase bu hafta inişli çıkışlı bir grafik çizdi. İlk iki gün kötü, hafta ortasında iyi, hafta finaline doğru yine kötü performans sergiledi. Geçtiğimiz hafta hak ettiği ama Hasret ile paylaşmak durumunda kaldığı için bu hafta bir bilezik devretti. Bugün en azından Yeşim’in bileziklerine ortak olmak için bugün Gelinim Mutfakta 11 Mart Cuma puanlaması sırasında, elinden gelenin en iyisini yapmak için harekete geçti.

Gelinim Mutfakta 11 Mart Cuma Puan Durumu

Hafta içi her gün 13:00 da yeni bölümleri ile ekrana gelen yarışma programı, 7 Mart 2022 tarihinde başladı. Bugün 11 Mart Cuma günü, Nursel Ergin’in vereceği, 11 Mart Cuma Gelinim Mutfakta puanları ile haftanın son puanlaması başlayacak. Günün sonunda Gelinim Mutfakta 11 Mart Cuma puan durumu sonucuna göre (Toplam puan durumu) bir gelin tam altı bileziğin sahibi olurken, bir gelin de haftanın en düşük puanlarını aldığı gerekçesi ile yarışmadan elenecek.

Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu resmi 3

Fatma yarışmada kalıcı olamaya ve bilezikleri almaya geldiğini iddia etse de bugün itibari ile eleme potasına düşen isim oldu. Fatma en azından giderken yarışmadan kendisine bir anı kalması adına, bugün günün birincisi olup, bugün çeyrek altını alan gelin olmak istiyor.

Yeşim geçtiğimiz hafta eleme potasının bir tık üzerinde yer alsa da bugün itibari ile alt bileziğe en yakın isim oldu. Yeşim bugün 11 Mart Cuma Gelinim Mutfakta Puan tablosu sonucunda haftanın en yüksek puanını alabilmesi için, mevcut durumunu koruması gerekiyor.

Gelinim Mutfakta 11 Mart Cuma Puan Durumu Açıklandığı An Beyhan ve Gelini Yeşim

Hasret yarışmada tek başına henüz hafta birinciliği elde edemedi. Bu haftayı da pas geçen Hasreti, en azından yarışmadan elenmemek adına bugün mücadele verecek.

Nursel Ergin kaç puan verdi? 11 Mart Gelinim Mutfakta bugün kim birinci oldu? Miyase kaç puan aldı? Cuma çeyrek altını kim aldı? Yeşim kaç puan aldı? Nursel Ergin beş puanı kime verdi? Hasret kaç puan aldı? 11 Mart 2022 Cuma en yüksek puanı kim aldı? İşte merak edilen bu soruların cevapları da alt kısımda ki puan tablosu içerisinden kesin olarak açıklanmıştır.

LÜTFEN BİZİ GOOGLE DE BÖYLE ARAYIN! 

Gelinim Mutfakta ads

Dikkat: bugün ve her gün yarışmada olanları konun altındaki yorum kısmından tartışıyoruz. Sizde katılabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta 11 Mart Puanları (11/03/2022 Cuma)

*************************

Gelinim Mutfakta Puanları (Nursel Ergin Kaç Puan Verdi)

*************************

11 Mart Nursel Ergin Kaç Puan Verdi

Yeşim: 3
Miyase: 5
Hasret: 3
Fatma: 1

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Nurten’in verdiği Puanlar

Yeşim: 5
Miyase: 1
Hasret: => Nurten’in Gelini 4
Fatma: 3

*************************
” 11 Mart 2022 Cuma Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Mevlüde’nin verdiği Puanlar

Yeşim: 1
Miyase: 5
Hasret: 3
Fatma: => Mevlüde’nin Gelini 4

*************************
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Kaynana Beyhan’ın verdiği Puanlar

Yeşim: => Beyhan’ın Gelini 4
Miyase: 3
Hasret: 1
Fatma: 5

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Sevilay’ın verdiği Puanlar

Yeşim: 4
Miyase: => Sevilay’ın Gelini 5
Hasret: 4
Fatma: 1

*************************

Gelinim mutfakta 11 Mart Cuma Toplam Puanlar

Yeşim 3 5 1 4 4 17
Miyase 5 1 5 3 5 19
Hasret 3 4 3 1 4 15
Fatma 1 3 4 5 1 14

************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (7-11 Mart Haftası) – Cuma

*************************

Yeşim: 68 + 17 = 85
Miyase: 64 + 19 = 83
Hasret: 54 + 15 = 69
Fatma: 50 + 14 = 64

*************************

Gelinim Mutfakta 11 Mart Cuma Puanlama Sonuçları

*************************

11 Mart Cuma Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ MİYASE
Gelinim Mutfakta 11 Mart Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ MİYASE
11 Mart Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒  FATMA

*************************

Gelinim Mutfakta 11 Mart 2022 Cuma Fragmanı İzle

11 Mart Cuma Gelinim Mutfakta Puanları kesin olarak açıklandığında, gözler toplam puan durumu sonucuna çevrilecek. İşe haftanın final bölümü ile ekrana gelecek olan 885 bölüm fragmanı, hemen alt kısımda sizleri bekliyor. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

54 Yorum

  1. Miyase ve yeşim yüzünden programı izlemiyorum onlar elendikten sonra izliyecegim

  2. Gitmezse çıkıp özür dileyecen mi bir şey diyorsan iddia atıyorsan kanıtlı at bi yerinden uydurmaa

 1. Miyaseden bir kere daha nefret ettim dans ederken bile Yeşim’e çekemeyen diye işaret etmesinden dolayı. gerçi Miyase Yeşim’i yese doymaz o kadar haset.

  1. nereden biliyorsun? sadece ekrandan gördüğünle yorum yapacak kadar hadsiz misin? bilmeden konuşma ekran arkasını!

 2. MİYASE YİNE NASIL BİR KARAKTER DE OLDUĞUNU ORTAYA KOYDU!.. BEŞ ALDIĞI İÇİN LEZZETE PUAN VERMİŞ OLDU!.. KARAKTERSİZ!..

 3. Millet miyaseden ne istiyor anlamadım yarışmada en çok kollanan yeşim hala miyase ile uğraşıyor millet

 4. Geçen hafta yeşim yanmış yapıp deyip herkes laf söylemişti.. hatta filiz yazıda üstüne basa basa söyledi dün miyase çiğ yaptı kimseden ses yok ben bu adaletsiz hiç sevmiyorum
  Not yeşim yemeği o zaman kötü gözükmüyordu

 5. Sunucu miyasenin bilezikleri alması için elinden geleni yapıyor.Artik adalet aramıyorum yarışmada

  1. bu hafta yeşim haksızlıkla orda kaldığı gibi bilezikleri de aldı
   yeşim kalsın diye yeni gelinlere haksızlık yapılıyor

 6. Miyase’nin 1 lik tabak yapmadığım için bana 1 veremezsin demesinden iğrendim artık. Bu ne çirkeflik be ne burnu büyüklük arkadaş yaa!

 7. İNŞALLAH MİYASE’NİN KAYIN VALİDESİ’NE YEŞİM’İN TABAĞI DENK GELİR DE YEŞİM’E YÜKSEK PUAN VERİR!..YEŞİM BİLEZİK ALIR!..

  1. inşallah yeşim almıştır bilezikleri. yine miyaseye verirlerse toplu halde itiraz edelim bu haksızlığa. yeşim cumaya kadar en yüksek puanla geliyor ama cuma bir dalavere dönüyor bilezikler miyaseye gidiyor. geçen hafta büyük tepki olduğu için hasrete gidecek olan bilezijler yine miyaseyle bölüşüldü. her şekilde miyaseye gidiyor bilezikler. bu kadar hak yenmez yaa.

 8. Eğer Yeşim bilezikleri bugün kazanırsa, en az 1 ay Yeşim’e bilezik kazandırmazlar ve bir ay boyunva Miyase’ye verirler bilezikleri. son 4 aydır böyle yapıyorlar. nadiren Yeşim kazanıyor, ayın 4 haftası Miyaseye veriyorlar bilezikleri. tepki çektikleri için ayda bir Yeşim kazanıyor.

 9. Yine yeşimin sülalesi toplanmış ne büyük sülale bunlar ya Yeşim sevilmiyorrr anlayınn artıkkk 🤣

 10. Yeşim gidince kurban mı kessem ya bi gidemedi her açtığımda o ve oyuncu kaynanasını görmekten bıktım bıktık bıktırdılar

 11. MİYASE İKİNCİ EZGİ!.. NEFRET EDİYORUM!.. İNSAN DA BİRAZ SAYGI OLUR!.. ALDIĞI PUANI KABULLENMİYOR!..İLLA YÜKSEK PUAN ALMAK İSTİYOR!.. BU KADAR SEVİYESİZLİK OLMAZ!..

 12. Mİyase hak ediyorr inş listeye girecek haksızlık olmazsa yeşimi tutuyor yapım orası kesin aylardır gidemedi

  1. ÇOK ŞAŞIRDIM TEBRİK ETMENE FİLİZ. SENİN MİYASE HARİÇ KİMSEYE İNSANİ BİR DUYGUN YOKTUDA! NEYSE BU DA YETERLİ SAĞOL.

 13. Hele şükür nasıl olduda yeşime bilezikleri verdiler baktılar tepki çok sunucu bile bilezikleri verirken sonunda dedi içi gitmiştir verirken miyase inşallah haftaya gider küstah şımarık şey 4 yada 5 haftada bir veriyorlar yeşime bilezikleri çok büyük haksızlık var

  1. haksızlık yeni gelinlere yapılıyor
   yeşim aylardır haksızlıkla orda kalıyorlar bunu unutuyorsunuz
   yeşim in potalardan kurtarıldığını unutmayın

 14. İlk olarak herkesin cuması mübarek olsun bir Nursel hanım haksızlık yaptıni düşünüyorum hep miyase hep miyase iki yeşim kazandigi için çok mutlu oldum inşallah haftaya gelinini bulur beyha karinvalede zaten bu miyase eğer bu hafta eglenmese bida izlemeyecegiz bütün köy halkı zaten Adana’daki ailey söylemiyor bile onlqrda izlemeyecek çünkü miyaseden bıktık çok çok cinkef ve …siz anlayın artık ben sustum

 15. Hala yeşimi seven var ya pes artık bıktık cidden apartmanca izlemiyoz

 16. yine mi yeşim bıktık be arkadaş aylar oldu gitsin artık yeşim geldiğinde demet akalın sunuyordu düşünün artık ne kadar uzun süre geçmişş

 17. program yarışmacı bulamıyor sanırım. damla saçıkara da geri dönüyor. ve yakında miyase ya da yeşim gidiyormuş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu