Zuhal Topal'la Sofrada

11 Mart Cuma Yemekteyiz Puan Durumu Açıklandı!

11 Mart Cuma Yemekteyiz Puan Durumu sonucu %100 belli oldu! 7 Mart Pazartesi günü başlayan yarışma programı, 11 Mart Cuma günü son yarışmacının yarışması ile  Zuhal Topal’la Yemekteyiz 11 Mart Cuma Puan Durumu sonucuna göre bir yarışmacı tam 15.000 TL’nin sahibi olacak.

=> Zuhal Topal’la Yemekteyiz 1 Nisan Cuma Puan Durumu sonucu için tıklayınız.

11 Mart Cuma Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puan Durumu sonucu henüz belli olmadan önce Salı günü yarışan Ebru Akdağ, halen liderliği korumayı başardı.

=> Yemekteyiz 18 Mart Cuma Puan Durumu için lütfen tıklayınız.

Bu yazımızda, Yemekteyiz 11 Mart Cuma puan durumu sonucu, Zuhal Topal’ın puanları eklenmiş hali eklenmiş olarak verilecektir.

11 Mart Cuma Yemekteyiz Puan Durumu Resmi
11 Mart Cuma Yemekteyiz Puan Durumu Sonucu Açıklandı

7 Mart Pazartesi günü Ecenur Hüner güvendiği menüsü ile yarıştı. Haftanın ilk bölümü olmasına rağmen Ecenur Hüner rakiplerinden 25 puan alırken, sunucu Zuhal Topal’dan ise 7 puan almayı başardı. Toplamda 32 puan elde etti.

8 Mart Salı günü Ebru Akdağ yarıştı. Ebru rakiplerinden 29 puan alırken, sunucu Zuhal Topal’dan ise 8 puan alması bekleniyor. Ebru Akdağ toplamda 37 puan elde ettiği için 11 Mart Cuma Yemekteyiz Puan Durumu öncesinde, büyük ödüle en yakın isim oldu.

9 Mart Çarşamba günü de Emral Dil yarıştı. Emral yemeklerine istediği lezzeti veremediği için rakiplerinden 18 puan aldı. Sunucu Zuhal Topal’dan ise 5 puan alması bekleniyor. Emral Dil toplamda 23 puan elde ettiği için büyük ödülü kaybeden ikinci isim oldu.

11 Mart Cuma Zuhal Topal'la Yemekteyiz Puan Durumu Resmi
11 Mart Cuma Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puan Durumu Sonucu Belli Oldu

10 Mart Perşembe günü sporcu Uğur Erdönmez yarıştı. Lakin yaptığı yemeklerin lezzet eksikliği olması Uğur’un çok düşük puanlar almasına neden oldu. Uğur Erdönmez rakiplerinden 20 puan alırken, Zuhal Topal Uğur’a 6 puan vermesi bekleniyor. Uğur toplamda 26 puan aldığı için Yemekteyiz Puan 11 Mart Cuma Durumu sonucu öncesinde büyük ödül iddiasını kaybetmiştir. 

11 Mart Cuma günü rakiplerini hafta başında beri sert bir dille eleştiren Ayfer Ustaoğlu yarışacak. Rakipleri Ayfer’in yemeklerine değil, intikam almak için puan verecekleri için Ayfer, Zuhal Topal 11 Mart Puan durumu sonucunda, 37 puanı geçemeyecek.

11 Mart Cuma Yemekteyiz Puan Durumu

  • 7 Mart Pazartesi Puanı (Ecenur Hüner) = 32 Puan
  • 8 Mart Salı Puanı (Ebru Akdağ) = 37 Puan
  • 9 Mart Çarşamba Puanı (Emral Dil) = 23 Puan
  • 10 Mart Perşembe Puanı (Uğur Erdönmez) = 26 Puan
  • 11 Mart Cuma (Ayfer Eroğlu) = 43 Puan

Yukarıda ki listede, 11 Mart Cuma Yemekteyiz Puan Durumu sonucuna verilmiştir. Ayfer Eroğlu’nun puanları, Ayfer’in yarışmasından sonra, Yemekteyiz 11 Mart Cuma puan durumu sonucu %100 netlik kazanacaktır. 

Mevcut 11 Mart Cuma Yemekteyiz Toplam Puanlar sonucuna bakıldığında Ebru Akdağ’ın açık ara birinci olduğu ve bu hafta en yüksek puanı aldığı görülüyor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu