Gelinim Mutfakta

11 Mart Pazartesi Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Kim? Çeyreği Kim Aldı? En Yüksek Puanı Kim Aldı? Gelinim Mutfakta 11 Mart Puanları

Gelinim Mutfakta 11 Mart Pazartesi günün birincisi kim? Haftanın ilk günü ve yeni yarışmacının da dahil olması ile heyecan kaldığı yerden devam edecek. Ezgi 50 bilezik yapmak isterken, Gülcan ardı ardına aldığı bileziklere bir yenisini eklemek istiyor. Güneş ise artık elinin lezzetini konuşturdu ve bilezikleri aldı gibi, kaynanaların da gönlünü kazandı. Yeni gelen gelin de kendisini göstermek istiyor. Yani Gelinim Mutfakta 11 Mart Puanları açısında en yüksek puanı alan olabilmek için, kıran kırana yarışacaklar. Tabi günün sonunda çeyreği kim aldı sorusunun cevabı olmak tüm gelinlerin istediği bir durum olsa da bir gelin kazanacak.  

Yaklaşık olarak 2 haftadır Gülcan ile Besime hanım yani kaynanası arasında fikir uyuşmazlığı gündemde yerini korumaya devam etmesi, Gülcan’ın gelinim mutfakta puan durumu açısından yemeklerine tam manası ile konsantre olmadığı için istediği puanları da alamadığı gibi kaynanası Besime de puanlama açısından istediği puanları gelini Gülcan’a veremedi. Bu gün fragmanlardan gözlemlediğim kadarı ile aralarındaki bu sorunu çözmüşler gibi gibi duruyor. Bakalım ikili arasında sulh anlaşması Gülcan’ı zirveye taşımayı başaracak mı? İzleyip göreceğiz. Bu arada [mavibuton]1 Nisan Gelinim Mutfakta Puan Tablosu[/mavibuton] için tıklayınız.

Her hafta ben aynı korkuyu yaşıyorum diyebilirim. Çünkü yarışmaya katılan her yeni kaynana yarışmanın dengesini bozacak mı diye merak da ediyorum. Yeni gelen Aynur hanım gelinin tabaklarını bulup, diğerlerine düşük puanlar vermeye başladığında, diğer gelinler bu duruma isyan edecek ve kendi kaynanalar da düşük vermeye başlayacak. Bu durum yarışmada puanlamayı %100 değiştirecek. Gözlemlediğim kadarı ile yeni kaynana çok otoriter ve beni Gelinim mutfakta 11 Mart puan durumu açısından korkuttuğunu söylemem gerek. [pembebuton]Gelinim Mutfakta 18 Mart Pazartesi Puanları[/pembebuton] için tıklayınız.

11 Mart Pazartesi gelinim mutfakta puanlama aşamasın yukarıda belirttiğim olayın olup olmayacağını belirtecek en önemli gün olduğunu söyleyebilirim. Duruşu ile çok sert olan ve diğer gelinlerin gelip elini öpmesini ve hoş geldin demesini beklediğini için, bu gün Aynur hanımın üzerinde olacak gözlerimiz. Not: Gelinim Mutfakta 11 Mart Pazartesi puanları yazının son kısmında verildi. [kirmizibuton]Gelinim Mutfakta 15 Mart Puanlama[/kirmizibuton] için lütfen tıklayınız.

Gülcan geçtiğimiz hafta bilezik kazanmak istediğini ama şansı bir türlü yaver gitmediğin, hatta kaynanalar adil puanlar vermiş olsalardı bilezik alacağını da ima etse de Gülcan artık altın konusunda bir başarı elde etmek istiyor. Hatırlarsanız, Gülcan 60 bilezik kazanacağını, ve bunu da herkese göstereceğini bastıra bastıra söylese de ilk iki hafta sonra rüzgarı kesildi ve o günden varlık gösteremiyor. Bu nedenle Gülcan, 11 Mart Gelinim Mutfakta puanlama aşamasında en yüksek puanı alıp bileziklere koşmak istiyor. [pembebuton]14 Mart Gelinim Mutfakta Puan Tablosu[/pembebuton] için lütfen tıklayınız.

11 Mart Pazartesi gelinim mutfakta puanlar açıklamadan Neslihan nasıl yemekler yapacak? Acaba o da Güneş gibi eskilerden birini mi eleyecek diye aklınıza bir soru elbette gelecektir. Size bu konuda tüyo vermek istiyorum ve beklentilerinizi çok yüksek tutmamamızı öneriyorum. Ne demek istediğimi cuma günü açıklığa kavuştuğunda yazacağım.

Güneş o kadar güçlü yarışmacılar arasında kaldığı için, hedefinin olmadığını yani bir iddiasının olmadığını ama bilezik ve çeyrek almak istediğini söyleyip yarış ama biraz şans biraz da elinin lezzeti ile hem çeyreklere hem de bileziklere kavuştu. Tabi bundan sonra artık yarışmada 3 adet yarışmacı bilezik sahibi oldu. Yeni gelen yarışmacı Neslihan da devler ligine geldiğini kısa sürede anlayacaktır. Bakalım 4 gelinden hangisi bu gün  yani 11 Mart 2019 Pazartesi günü Gelinim Mutfakta günün birincisi kim? Hangi gelin olacak? Elbette bu sorunun cevabını puanlama başlamadan sizlere aktaracağız. [mavibuton]13 Mart Gelinim Mutfakta Toplam Puanlar[/mavibuton] için lütfen tıklayınız.

Geçtiğimiz hafta elenen Nergis, aslında benim istatistiklerime göre elenmemesi gerekiyordu. İlk iki gün iyi sayılabilecek puanlar almasına rağmen sonrasında bu durumu az da olsa koruyabilmiş olsaydı, yine benim meşhur istatistiklerim tutacaktı. Neydi benim görüşüm hemen onu da belirtelim. İlk gün nasıl başlarsa öyle gidiyor anlayışı idi ama Nergis bunu  deldi. Şimdi Gelinim Mutfakta 11 Mart puanları verilirken en yüksek alan umarım elenmez beni gene yalancı duruma düşürmez diyelim. ⇓11 Mart Pazartesi Puanları hemen alt kısımda⇓

Gelinim Mutfakta 11 Mart Günün Birincisi, Yemeği Ve Puanlaması (Pazartesi 2019)

11 Mart Pazartesi Çeyrek altını kim aldı? sorusunun cevabını sizlerin çok ama çok merak ettiğinizi biliyorum. Merak etmeyin. Birazdan bu sorunun cevabını sizlerle paylaşacağım. Öncesinde bu gün bir tahmin yapmanızı istiyorum. Ben, 11 Mart Pazartesi Gelinim Mutfakta puanlama öncesinde bu sorunun cevabını hem yorum kısmında hem de bu yazı içinde vereceğim. PAZARTESİ PUANLARI YAZININ EN SONUNDA⇓

Geçen hafta bize ulaşan bir bilgi vardı ve o bilgiye göre Nergis haksız yere elendiği şeklinde gelmişti. Lakin hafta başından itibaren bu konuda dikkat ettim ve hiç bir haksızlık göremedik. Sadece dünya kadınlar günü ekrana gelen yarışmada elene bir bayan, hatta kaynanası ile birlikte iki bayan, keşke elenmemiş olsaydı. En azından dünya kadınlar gününü kutlamak için böyle bir yola başvurulabilirdi. Nergis yerine Ezgi elenmiş olsaydı, kesinlikle bu dediğim yapılır ve yine ezgi yarışmaya dönerdi. Not: 11 Mart Pazartesi gelinim mutfakta toplam puanları sayfanın alt kısmında verildi. [pembebuton]12 Mart Salı Gelinim Mutfakta Puan Durumu[/pembebuton] için lütfen tıklayınız.

Gelinim Mutfakta Program kapak resmi

Gelinim mutfakta puan yada puanlama kısmında belirtilen bir haksızlık olmadığını gönül rahatlığı ile dile getirebilirim. Bizleri yanlış yönlendirmek istene kişi yada kişilerin oyunlarına gelmeden doğru bildiğimizi yazma ve bunu da yaparken hem kanalın hemde yapımın haklarını ihlal etmeden yapmaya çalışacağız.

Haftanın ilk günü olması nedeni ile Gelinim mutfakta puan tablosu ile günün topla puanlar bir birine eşit olacağını bir kez daha hatırlatmak istiyorum. Mail kısmında her yere aynı puanları yazıyorsunuz diye yorum geliyor. Bende her defasında açıklama getirmek istiyorum. Not: Gelinim Mutfakta 11 Mart 2019 Pazartesi Puanları sayfanın en altında verildi. 

Gelinim mutfakta toplam puanlar da en iyi konumları elde edip en yüksek puanı almak isteyen gelinlerin özel bir program uygulamasına gerek yok. Sadece işine konsantre olmalı ve sabırla kaynanaların puanlamasını beklemeli. Tabi kaynanalar hakkı ile puan vermese de en yi yemeğe genel de iyi puanlar verilmeye çalışıldığını fark ettik. 

Gelinim Mutfakta 11 Mart Pazartesi puanlama çeyreği kazanan gelin hem bilezik yarışında iyi bir başlangıç yapmış olacak, hem de 300 TL değerinden daha fazla maddi değeri olan altını da almış olacak. Tabi gelinlerin gözü elbette çeyrek de olmadığını ama haftanın finalinde 10.000 TL değerindeki bileziklere ulaşmak için bir araç olduğu için bu gün kıyasıya bir yarış bizleri bekliyor. Dikkat: 11 Mart Pazartesi Gelinim Mutfakta puanları yazının sonunda verdik.

11 Mart Pazartesi Gelinim Mutfakta günün birincisi kim olacağını ve çeyrek altını kimin alacağını belirleyecek olan günün yemeğini açıklayalım. Saha sorna puanları vereceğim.

Gelinim Mutfakta 11 Mart Portakallı Tavuk Ve Sebzeli Kuskus Malzemeleri

 • 4 adet tavuk but
 • 2 adet portakal
 • 1 dal kereviz sapı
 • 2 diş sarımsak
 • 1 su bardağı su
 • 2 yemek kaşığı soya sosu
 • 6 adet tane karabiber
 • 1 tutam tuz
 • 1 yemek kaşığı toz şeker
 • 1 yemek kaşığı krema

Sebzeli Kuskus İçin;

 • 2 yemek kaşığı zeytinyağı
 • 2 adet havuç
 • 8 adet mantar
 • 2 su bardağı kuskus
 • 4 su bardağı su
 • 1 çay kaşığı tuz
 • 1 çay kaşığı karabiber
 • çeyrek bağ dereotu

Gelinim Mutfakta Puanları ile Puan durumu Resim 1

Fatih Ürek günün ilk yemeği ve ilk yarışmacının da yarışmaya katılması nedeni ile gelinlere not almasını istedi. Tabi merak etmeyin ben sizlerin yerinize not aldım. Şimdi bu yemeği kim daha güzel yaptı? Merak ediyorsanız yazının devamında bulunan puanlama kısmında bakmanız yeterlidir.

Gelinim Mutfakta 11 Mart Puanları (11.03.2019 Pazartesi)

*************************
Gelinim Mutfakta Puanları Resim 1*************************

Kaynana Besime‘nin verdiği Puanlar

Ezgi : 1
Gülcan=> Besime’nin Gelini 3
Güneş : 4
Neslihan : 5

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Aynur‘un verdiği Puanlar

Ezgi : 3
Gülcan : 4
Güneş : 5
Neslihan  : => Aynur’un Gelini 1

*************************
“11 Mart Pazartesi Gelinim Mutfakta Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Kaynana Reyhan‘ın verdiği Puanlar

Ezgi : => Reyhan’ın Gelin 3
Gülcan : 3
Güneş : 5
Neslihan 1

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Gülderen‘in verdiği Puanlar

Ezgi : 4
Gülcan : 3
Güneş   : => Gülderen’in Gelini 1
Neslihan : 5

*************************

Gelinlerin 11 Mart 2019 Pazartesi Toplam Puanları

Ezgi 1 3 3 4 11
Gülcan 3 4 3 3 13
Güneş 4 5 5 1 15
Neslihan 5 1 1 5 12

*************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (11 Mart – 15 Mart Haftası) – Pazartesi

Ezgi          : 11
Gülcan     : 13
Güneş      : 15
Neslihan  :  12

Gelinim Mutfakta 11 Mart Pazartesi Puanlama Sonuçları

*************************

11 Mart Şubat Pazartesi Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ GÜNEŞ
Gelinim Mutfakta 11 Mart Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ GÜNEŞ 
11 Şubat Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ ezgi

*************************

Gelinim Mutfakta 257. Bölüm 12 Mart 2019 Salı Fragmanı İzle

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

54 Yorum

 1. Herkese iyi günler dilerim.. Neslihan hayranı mı olacam acaba ???? bakalım nasıl birisiymiş.

   1. Aynen öyle görünüyor. BEN Gülcan elensin diyordum hep. Ama bu hafta ezgile yakinlasihorlar gibi ondan gulcana isinacam boyle devam ederlerse

  1. Evet biraz pasif gibi. Sakin atin ciftesi pek olur Atasözü gerceklesmezse tabii :)

 2. Sonuncu ezgi oldu Neslihan değil ki doğru yazarsanız ezgiyi destekliyorum ama hak var hukuk var doğruya doğru

  1. zeynep yorumşara şimdi baktım canım neyi yalnış yazmışım kusuruma bakmayın

 3. Lütfen dikkat kanal ve yapım ekibi besime hnm puanlamada 3haftadir ezginin tabağını hep aynı yere koyuyorlar yani en sona ve bildiği için besime hnm her daim 1 puan veriyor lütfen dikkatle izleyin haksızlık

 4. Hahahhaah ezgiyi mi savunuyorsun savunulacak en son kişi o iykide 1 veriyor hakkeddigi puan o

 5. dikkat et burayi yönetiyosan gercek olani yazin ezgi sonucu oldu hesap cok zor olmali yada ezgi sonuncu yazisi zor olmali

 6. Bence FİLİZ HANİM yanlışlıkla sonuncu Neslihan yazdı Ezgiyi tuttuğundan değil
  Filiz hanım öyle şey yapmaz

  1. teşekkür ederim asla bir yarışmacının tarafını tutmam… hem konumuma uygun değil hem de yapıma uygun değil… ben bu siteyi yazmayacak olsam dahi tuttuğum bir gelin yok arkadaşlar…

   1. Rica ederim Filiz Hanım
    Bilerek böyle bir şey yapmyacagini biliyorum yanlışlık olduğunu hem anladım

 7. Bu hafta güneş 2 çeyrek gülcan 3 çeyrek ve bilezikleri alıyor bu hafta program izlenmez

 8. Biliyoruz filiz hanim arada sirada yalnislik oluyor zaten farkettigim kadari ile onu yazan arkadasta arkasina gulucuk koymustu saka yapmisti …bu hafta neslihan gidicek galiba

 9. Anonimi yeni okudum filiz hanim bilerek yapmaz.ayrica tutsa bile ezgiyi bu seni ilgilendirmez burdaki herkes birilerini tutuyor ben ezgiden nefret ediyorum gulcani seviyorum ama boyle dusunmuyorum hatadir herkes yapar.ezgiden nefretime ragmen boyle dusunmedim boyle dusunen kusura bakmasin ama içi fesat…tarafli oldugunu dusunen takil etmesin

 10. Bence de besime Ezginin tabağını taniyor ve bir veriyor Ezginin hakını yiyiyorlar Ezgi olmasa pöroğram seyredilmez bence

 11. Ezginin hakkını yiyor kaynanalar en iyi yemeğe düşük puan veriyorlar Ezgi giderse izlemeyeceğim tadı yok

 12. Meyve veren agac taşlamaya devam edin Ezgi giderse harbiden program izlenmez Fatih sevmeme ravmen

  1. EZGİ BUGUN GUN SONUNCUSU NASİL Bİ MEYVE VERMEK BU ???
   EZGİ VE GULCAN OLMASA DAHA COK İZLENİR BU YARİSMA
   İKİSİNDE DE SEVİYE SİFİR??

 13. GUNESE☀️Helal olsun daha ilk haftada ceyrekleri bilezikleri topladı 2. haftaya da ceyrekle başladı müthiş bir performans tebrik ediyorum kendisini
  Hem seviyeli terbiyeli hem güzel kadin, Ezgiyi de Gulcanida her konuda solladı geçti
  Güneş☀️ süpersin ?

 14. Bugünkü progma dikkat ettiyseniz sosyal medya ezgi reyhan gitsin diye cığunluk olusunca ezgiyi şirin göstermeye başladılar yeni gelen gelin dısardan görü düğü gibi degil diyor
  prima

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu