Gelinim Mutfakta

11 Mart Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları [Toplam Puan Durumu]

Gelinim Mutfakta 11 Mart Perşembe günün birincisi belli oldu mu? 11 Mart Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları sonucu açıklandı mı? Bugün Seda Sayan kaç puan verdi? Perşembe günü çeyrek altını kim aldı? 11 Mart Perşembe günün birincisi bugün kim oldu? 11 Mart Perşembe Puan durumu sonucuna göre bugün kim birinci oldu? (Toplam Puan durumuna göre) Bugün günün birincisi ve çeyrek altını alan gelin kim oldu? Bugün çeyrek altını kim kazandı? Dikkat: 11 Mart Perşembe Gelinim Mutfakta Puan durumu sonucunu yazının sonunda bulabilirsiniz.

=> Gelinim Mutfakta 8 Nisan Perşembe Puanları ve sonucunu görebilmek için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 11 Mart Perşembe Puanları sonu açıklandığında bir gelin %100 eleme potasına düşerken, bir gelin de bileziklere daha da yakınlaşacak.

=> Gelinim Mutfakta 1 Nisan Perşembe Puanları için tıklayınız.

11 Mart Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları verecek kayın valideler

Bu hafta eleme potasına Zeynep ile Aysun’un düşmesi beklenirken bu hafta Aysun Kuşatan’ın hafta finalinde elenmesi bekleniyor. zira hafta finali fragmanı hafta başında yayınlanmış, Seda Sayan fragmanda “Bir devir kapanıyor” ibaresini kullanmıştı. Dolayısı ile Zeynep daha elenip geldiği için Aysun hiç elenmeden yaklaşık 5 ay durduğundan dolayı Seda bu sözleri dile getirtmiştir.

=> 25 Mart Perşembe Gelinim Mutfakta Toplam Puan Durumu için tıklayınız.

Tüm bunlardan yola çıkıldığında Aysun kesinlikle bugün 11 Mart Perşembe Gelinim Mutfakta Günün Birincisi olmayacak. Gözleri se Zeynep’in bugün nasıl puanlar alacağına çevrilecek.

=> Gelinim Mutfakta 18 Mart Perşembe Puanları sonucunu görebilmek için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Puanlaması resmi 2

Bugün 11 Mart Gelinim Mutfakta kim birinci olduğunu ve bugün çeyrek altını alan yarışmacıların kim olduğunu yazının sonunda verilmiştir..

Gelinim Mutfakta son bölüm de dudu ile Ayten günün birincisi olan gelinler olsa da Ayten kura sonucu çeyrek altının alması ile göbek atması bir oldu. Dudu ilk haftadan neredeyse iki çeyrek altının alabilecek başarıyı göstermesi nedeniyle Aysun ve Zeynep’in puanlama olarak geriye düşmesine neden oldu.

Gelinim Mutfakta 11 Mart Perşembe Puanları verecek kaynanalar

Kaynanalar Dudu’nun beklenmedik performansı karşısında adeta dilleri tutuldu. Kendi gelinlerini hafta başında beri çok fala bulan kaynana çıkmazken bugün 11 Mart Perşembe Gelinim Mutfakta puanları verilmeye başlandığında gözler kaynana Yasemin’in Zeynep’i bulup bulamayacağına çevrilecektir.

Eski yarışmacıların kaynanaları Yasemin ve Nurten bu hafta yarışmaya dahil olan Dudu’nun performansına dikkat çekerek kendi gelinlerini şöyle ikaz etti;

18 yaşında ki kadar güzel bir yemek yap çıkar! Yasemin Kaynana

11 Mart Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları Puan durumu Günün birincisi

Bunun dışında Nurten kaynanada gelini Aysun’a aynen şöyle dedi;

Daha 18 yaşında ki gelin seni geçti yavrum ya! Nurten Kaynana

Kaynana Yasemin ve Kaynana Nurten’i şimdiden elenme korkusu sardığı için bugün Gelinim Mutfakta Puanlama kısmına geçmeden kendi gelinlerini ikaz edip kendine gelmesini istediler. 

11 Mart Perşembe Gelinim Mutfakta Puan Durumu belli olduğu an Zeynep

Yarışmada sadece kaynanalar değil Seda Sayan da puan veriyor. Geçtiğimiz hafta adalet duygusunu zedeleyecek şekilde Zeynep’e karşı daha fazla puan verdiği düşünülen Seda Sayan bugün Gelinim Mutfakta 11 Mart Puanlama sırasında en yüksek puanı yine eskilerden birine mi verecek? Yoksa hak edene hak ettiği puanları mı verecek? Bekleyip göreceğiz.

Aysun Kuşatan şu an için bugün Gelinim Mutfakta 11 Mart Perşembe puanlaması öncesinde en son sırada ve en düşük puana sahip olduğu gözüküyor. Aysun bugün de günün sonuncusu olması halinde %100 Cuma günü elenecek.

Gelinim Mutfakta 11 Mart Perşembe Puan Durumu

Bu hafta adım adım hafta finaline yaklaşırken, birazdan Seda Sayan’ın vereceği bugün 11 Mart Perşembe Gelinim Mutfakta puanları ile final öncesi son puanlama başlayacak. Son puanlama öncesinde en son sırada yer alan Aysun bugün Gelinim Mutfakta 11 Mart Perşembe puan durumu sonucunda yine son sırada kalması halinde %90 oranında elendiği kesinleşecek. 

Gelinim Mutfakta 11 Mart Perşembe Puan Durumu açıklandığı esnada Dudu

Bugün 11 Mart Perşembe Gelinim Mutfakta Puan tablosu sonucunun da en düşük puanlara sahip olan gelin kesin olarka eleme potasına düşecek.

Zeynep Kalyon Gökçe geçtiğimiz hafta katakulli ,le yarışmada kalmayı başarırken bu hafta yine aynı problemi yaşamak istemiyor. Bu nedenle bugün Gelinim Mutfakta 11 Mart puanlaması sırasında çok iyi puanlar alıp günün sonunda hem günün birincisi olup hem de bugün çeyrek altını alan gelin olmak istiyor.

Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu resmi 2

Seda’nın vereceği puanlama ile final öncesinde son puanlar belli olmaya başlayacak. Gözler ise bugünün ilk puanlamasını yapacak olan Seda Sayan bugün kaç puan verdi? Daha doğrusu Seda Sayan en yüksek puanı kime verdi? 11 Mart Perşembe çeyrek altını kim aldı? 11 Mart Perşembe Gelinim Mutfakta puan durumu (Son puan durumu) belli oldu mu? 11 Mart Gelinim Mutfakta bugün kim birinci oldu? Soruların cevapları yazının devamında ki tablo içerisinde sizleri bekliyor. 

LÜTFEN BİZİ GOOGLE DE BÖYLE ARAYIN! 

Gelinim Mutfakta ads

Dikkat: bugün ve her gün yarışmada olanları konun altındaki yorum kısmından tartışıyoruz. Sizde katılabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta 11 Mart Puanları (11/03/2021 Perşembe)

*************************

Gelinim Mutfakta Puanları (Seda Sayan Kaç Puan Verdi)

*************************

11 Mart Seda Sayan Kaç Puan Verdi

Zeynep: 1
Aysun: 3
Ayten: 4
Dudu: 5

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Neriman’ın verdiği Puanlar

Zeynep 3
Aysun: 1
Ayten: => Neriman’ın Gelini 4
Dudu: 5

*************************
” 11 Mart 2021 Perşembe Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Yasemin’in verdiği Puanlar

Zeynep: => Yasemin’in Gelini 1
Aysun 3
Ayten 5
Dudu 4

*************************
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Kaynana Nurten’in verdiği Puanlar

Zeynep 1
Aysun: => Nurten’in Gelini 3
Ayten: 3
Dudu: 5

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 Dudu sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Nuray’ın verdiği Puanlar

Zeynep : 3
Aysun: 5
Ayten: 1
Dudu: => Nuray’ın Gelini 3

*************************

Gelinim mutfakta 11 Mart Perşembe Toplam Puanlar

Zeynep 1 3 1 1 3 9
Aysun 3 1 3 3 5 15
Ayten 4 4 5 3 1 17
Dudu 5 5 4 5 3 22

************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (8-12 Mart Haftası) – Perşembe

*************************

Zeynep : 45 + 9 = 54
Aysun : 39 + 15 = 54
Ayten: 48 + 17 = 65
Dudu: 47 + 22 = 69

*************************

Gelinim Mutfakta 11 Mart Perşembe Puanlama Sonuçları

*************************

11 Mart Perşembe Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ DUDU
Gelinim Mutfakta 11 Mart Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ DUDU
11 Mart Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ ZEYNEP

*************************

Gelinim Mutfakta 12 Mart Cuma Fragmanı İzle

11 Mart Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları sonucunda bir gelin %100 eleme potasına düşecek. Gözler ise bir sonra ki gün ekrana gelecek olan hafta finalinde olacak. İşte o anların kısa bir videosu mahiyetinde Gelinim Mutfakta 12 Mart Cuma fragmanı hemen alt kısımda verilmiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

78 Yorum

 1. INŞALLAH bu hafta zeynepede aysunada veda ederiz. Birazda yeni yarismacilar gelsin. Çünki Seda hanım devir kapaniyor falan dedi bence ikiside elenir. Seda hanım artık Zeynepi koruyamıyıcak. Artık gitsinler. Ikiside çok itici çok bilmiş davranıyor. Amma bu hafta gördük ki zeynepde aysunda boş-boş konusmaktan başka hiç bir şey bilmiyorlar.

 2. Seda Sayan ZEYNEP i tutuyor, Zeynep 1 alınca sadece ona üzgünüm zeynepcim diyor,diğerleri düşük alınca bişey demiyor. Tabaklar açılırken Zeynep 5 almışsa zaten çok mutlu bir ifadeye bürünüp tabak kaldırılır kaldırılmaz zeynepppppp diyor mutluluktan. Zaten o kadar seviyor ki modacı imzası olan bir elbise hediye ediyor. Bence puan vermesin sadece sunuculuk yapsın çünkü puan verilmeden önce soru sorma bahanesiyle hepsinin masasını dolaşıp yapılanlara bakıyor ve ona göre puanını şekli kötü yapılsa da tuttuğu kişi yapmışsa 5 veriyor. Ayrıca puanlama esnasında kaynanaların 1 adım gerisinde durmalı ve göz temasında bulunmamalı kaynanalarla. Geçen gün elini beline 3 parmağını koyarak tuttu tabakta Zeynep ya da diğer gözdesi Ayten di sanırım çünkü ikisinden biri çıkmıştı ama kaynana bu ipucunu anlamamıştı. O yüzden tarafsızlık olması için puan vermesin ve puanlama da geri dursun

  1. @Tarafsiz Sunucu haklisin zeynep gitsin artik 35 kolyesi var yeni gelen Dudu bile onu gecti

   1. Aksine Zeynep giderse çok üzülürim..hiç de bile ondan sıkılmadık…Zeynep çok iyi yarışıyor…Bence Ayten gitsin çünkü yemek yapmayı bilmiyor ..hep Zeynep yardım ediyordu..Zeynep akılle ve adaletli yarışıyor, yapamadığı zaman yapamamışım diyor, bence çok guzel bir hareket, diğerleri gibi bağırmiyor. Zeynep gitmesin lütfen.

 3. Bakalım dün DUDU salatasının sosunu hazırlamasını rağmen şef dökmemişti. Bugün ise Zeynep ne yoğurt döktü ne sos. Haksızlığın boyutlarını tartışmaya sıra gelince Instagram’da da YouTube dan da engelleniyoruz.

  1. Zeynep in tabak yoğurt ve soslandı şef tarafından, eksi puan verilmesi lazım. Hazırladım ama koymadım demek hatadır dün DUDU da hazırlamıştı şef soslamadı bile salatasını…

 4. @Tarafsiz Sunucu haklisin zeynep gitsin artik 35 bileziyi var yeni gelen Dudu bile onu gecti

  1. Zeynep elenmez maalesef, hatta öyle bir durum olursa Kadınlar Günü nü öne sürecekler

   1. @Tarafsiz Sunucu : bencede Zeynep elenmez elenmezsede Seda hanima sukur etsin. Gecdigimiz haftalardada elencekti aysunla zeynep eleme yapmadilar. Bu haftada yapmazlar. Ya da Aysun elenir.

     1. Gecen hafta yanlis hatirlamiyorsam puanlamaya baktigimda Saniye ve Zeynepin puanlari ayniydi ben sok oldum zeynep ve saniye gitti dedim
      seda sayan dedi ki :
      veda eden isim SANIYE ordada zeynep potada oldugu halde gitmemisdi

 5. Aysun u sabote eden kişi yaptırım almayacak mı ben onu da merak ediyorum.yarışma esnasında kız odaya kilitlendi , mutfak malzemeleri kutuya dolduruldu. Hele hele mutfak malzemesi olayını yayına az kala yapmaları saçmalık yayın öncesi stüdyo aktif ve kontrol ediliyor herşey nasıl göz yumdular buna? Onu yapan Ayten çıkarsa diskalifiye edilmeli, aynı şekilde odaya kilitlemeyi yapan Zeynep de diskalifiye edilmeliydi. Ama ikisinin de koruyucusu Seda hanım…

 6. Ya gerçekten Zeynep ve aysunla derdiniz ne acaba Zeynep yoğurdunu dökmese de onların dökmesi lazım çünkü ana yemek dün salata yan yemekti sos dökmeseler herkes o tabağa 1 verir ve haksızlık asıl o zaman olur.Birinin orada uzun kalmasıyla ne derdiniz var yarışmacılar siz eleştirmeyin diye kötü yemek yapıp hemen gitsinler mi ne istiyorsunuz

  1. Sen olayı anlamamışsın, yan yemek 1 kişi yapsa dahi kimsenin tabağına koyulmuyor ve diğerlerinden 2 puan kırılıyor yani burda o yan yemekti deyip olayı küçültemezsin , yan yemeği 2 kişi yaparsa mecburen diğerlerine de eklenmesi lazım ama aradaki sos farkı şef tarafından eklenmeyecek uyarısıyla tabaklama yapılıyor. Ana yemek ve yan yemek puan olarak etkili ,zeynep 1 kişi olarak soslama yapmadığı için şef mecburen koymak zorundaydı. Bunlar puanlama olarak dönecek tabi herkese

  2. salatadan puan kesiliyorsa ana yemekten hayli hayli kesilmeli ana yemekgi hazırlayamamış

 7. Zeynep ve ya Aysunla derdimiz yok sadece ekranda gormek istemedigimiz itici buldugumuz yarismacilarin gitmesini istiyoruz. Yeni yarismacilar gelsin artik

  1. bence zeynep kalmalı ses tonu itici değil bağırarak konuşmuyor akıllı ya ayten ya da aysun gitsin artık yeterrrrrrrrrrrr

  1. kesinlikle katılıyorum artık yeterrrrrrrrrr gönderin şunu lütfen iyice şımardı yemek yapabiliyormuş gibi sen kıvırmana borçlusun ama artık çok itici ve gıcıksın gönderilsin

  1. Evet Ayten iyice şımardı hareketleri de hiç hoş değil Aysun’u da sevmem ama onların gitmesi için uğraşıyor yapımcılar hiç inandırıcı değil seyirciyi aptal yerine koyuyorlar Zeynep de giderse daha seyretmem vaktime yazık

   1. Emel’cim malesef her sey oyle olmuyo. Su anda Aytenin puanlari onun lehine isliyor. O korudugunuz Zeynepinse aleyhine isliyor.

 8. Aysun ve zeynep kalsın gitmesi gereken Dudu ve Ayten olmasın ki düzgün insanlar göreli m

  1. Aynen sana kaatiliyorum. Kizin basarisini kiskanmayin. Gitmesi gereken aytenden baska herkes. Cok guzelde oynuyor el lezzeti de 10 numara

  1. Nekadar ayip terbiyesizce bir yorum dansöz nedemek.nasil bir üslup bu
   Kaldiki sadece Ayten oynamıyor diğer kızlarda oynuyor orda siz sadece Ayten ne akılalmaz yorum yapıyorsunuz ben şahsen.zAyten yerinde olsaydım bu yorumu okuduktan sonra size hakaret davası açardım

  1. DUDU bilezikleri alır bence ,çünkü perşembe ve cuma çekimleri aynı gün yapılıyor. Kızın kocası da gitmemiş süpriz hazırlıyor , ama program saçma bir yolda gidiyor. İnsanların özel hayatına müdahale ve evlilerin içinde eşlerine karşı güvensizlik tohumları atmaya çalışıyorlar. İğrenç bi durum

   1. Bencede ozel hayata girilmemeli adeta gelin ve kaynanalari bir birine dusuruyorlar. Yemek programimi aile tartismalari programimi belli degil. Amma severek izliyorum:)

    1. kızın evliliğe kadar ki sürecini tasdiklememişsen her gün onun durumunu göze sokacak sorular neden soruyorsun ya da kıza ‘bak sen böyle yapmıştın bugün kocan sana gittim dedi ama gitmedi’ diyerek senin yaptığın başına gelecek korkusu ne yaşatıyorsun, kızı programa hiç alma durumunu tasdiklememişsen. ama reyting için herşeyi yapıyorlar işte….

  2. Nekadar ayip terbiyesizce bir yorum dansöz nedemek.nasil bir üslup bu
   Kaldiki sadece Ayten oynamıyor diğer kızlarda oynuyor orda siz sadece Ayten ne akılalmaz yorum yapıyorsunuz ben şahsen.zAyten yerinde olsaydım bu yorumu okuduktan sonra size hakaret davası açardım

  3. Dudu alır bilezikleri kimsede gitmez
   Puanları düşük olan Zeynep ve Aysun olduğu için eleme yapmazlar kadınlar günü ayagina falan girerler yada bir katakulle yapıp Ayten i yollarlar ama bilezikleri kesin Dudu alacak en yakın rakibine 3 puan fark.atti

 9. Eveeet Zeynep ten puan kırılmadı. Seda Hanım’a şükretmeli gerçekten :S böyle bir saçmalık olamaz. hafta içi puan kırmak için yan yemek bahanesi sun,ana yemeklerin sosuna sıra gelince puan kırma….

 10. Zeynep ve Aysunun puanlari ayni 54 ikiside bence herseyi yarin belirleyecek ikisininde gitme ihtimali yuksek

 11. Yaaa şu Ayten’e yarın da alsa üç hafta üst üste bilezik veriyorsunuz bu torpil değil mi lafa gelince seda hanım zeynebi tutuyor üç haftadır zeynebe hep 1 yada 3 verdi şu ana kadar gelen yarışmacıların hangisi 3 hafta üst üste bilezik aldı

  1. Ayten de almadı güzelim dikkatli izle geçen.hafta Aysun aldı ya bilezikleri kıza takmışsınız ya yalan yanlış konuşuyoruz

 12. Yeter Aysun ve Zeynep gitsin artık bıktık onlardan ya yeni yarışmacılar gelsin Ayten süpersin 🇺🇿

 13. 18 yaşında okuması gerekirken 1 ay önce kocaya kaçmış hemen kaynanasını alıp gelinim mutfakta ya gelip bütün 5 puanları almış sizi bunlara inanıyormusunuz 18 yaşında bu kadar bir kere yemek yapamaz bunu kızı olan anneler bilir okula giderken evde yemek mi yapıyormuş bunu lütfen meşrulaştırmıyalim kızlar okuyun ayaklarınızın üstünde durun demeli bune esra solda çok var 18-15 yaşında kocaya kaçan olmuyor kalite düşüyor hele Aytekin basit tavırları su dönmede ne oluyor bunlar yoktu atismanin bile terbiyesi vardı bunlar iyice kaliteden düştü dududa Aytene uyup oynamaya başladı herhalde kıvır puan al olayına geldi zaten Zeynep giderse seyretmiyeceğim Aytene duduyu seyredecek zamanım yok..kalite..kalite düşüyor dikkat

  1. Bende inanmiyorum 18 yasindaki bir kiz geldigi ilk hafta 5 aydir orda olan yarismacilari gecer. Bence sansa aldi o puanlarida

  2. kız platonik aşık zaten, ayrıca eski sözlü olan kızla bi mahallede oturuyorlardı her gün gelin bi taraftan kaynana bi taraftan döküyor sonra toplamaya çalışıyolar, kız adamı hırs yapmış diğer kıza da gıcık olmuş , niyeti evlenmekmiş zaten ki yemeği de ev işlerini de öğrenmiş diğer kıza çamur atıyor onun elinden ne yemek gelir ne de bir iş diye, evliliğe kadar olan süreçte bunlar öğrenilebilen şeyler zaten. kendisi hırsından öğrenmiş o küçük yaşında. keşke babasının tavsiyesine uysaydı ve okusaydı belki o zaman o çocuğa olan takıntısının bir heves olduğunu bile düşünebilirdi. Müge Anlı ya hak veriyorum beyin gelişimi 25 yaşında olgunluk seviyesine ulaşıyor , reşitlik yaşı 25 e çıksa keşke… bu kadar erken evlendi alelacele evlendi şimdi de ömrünün kalanında kendi yaşattığımı yaşayacak mıyım korkusu içinde… #KIZLARIMIZOKUSUN

   1. Sana tamamiyla katiliyorum. Okusaydi belkide bundan daha farkli hayati olurdu. Amma nasip kismet

  3. Aynen Zeynep giderse bende seyretmem..ayten be dudu çocuk gibiler, tartişmayı bile beceremiyorlar, çok terbiyesizce hareketler yapiyor, sadece zeynep oldugu için izliyorum, Zeynep olmazsa bu programįn kalitesi düşer

 14. Zeynep noooooollllurrrrrrr bu hafta git seni orda yemek yaparken gormekten si-kil-dimm

 15. Zeynep noooooollllurrrrrrr bu hafta git seni orda yemek yaparken gormekten sı-kıl-dımmms

 16. Zeynep git artık sen çok eskidin birazcıkta diğer gelinler alsın şu bilezikleri sen çok aldın yeter artık ya yolla zeynebi seda sayan yollayın kızlar zeynebi artık sıkmaya başladı sürekli olarak onu görmek başka yüzler gelsin

 17. Merak etmeyin,Zeynep’i gönderecekler.:Çünkü Zeynep gerçekten edepli,dürüst ,İYİ yemek yapan,harbi bi gelin.Buraya göre değil, bağırması lazım,oynaması lazım,kıvırması lazım. Zeynep bunları yapamadığı için gönderecekler. Seda’
  nın 1-1-1-1 leriyle.
  Kaynana satirik,dikat ettiyseniz,bakışları acayip,yemek yemesi acayip,oynaması acayip,gelininin tüyosunu bile aklında tutamıyor.
  Gelinini hiç savunamıyor.
  Aysun kalacak,çünkü kaynanaları NURTEN organize ediyor.Onları konuşturuyor,gelinini savunuyor,gelin kaynanayı birbirine düşürüyor.
  EEEE daha ne yapsın,kanal ne derse onu yapıyor
  Dolayısıyla AYSUN gitmez.
  Değerlerimiz,saf köylü kızları, harcanır gider.Neden?Artık yemek yarışması değil, gördüğünüz gibi.
  Kitap okuyarak vakit geçirelim. Daha iyi diye düşünüyorum.😭😭😭😭😭

  1. Zaten bu hafta Aysun yada Zeybepten buru gitmezse tamamen torpil düzmece ve oyun olduğu adaletin olmadığı belli olur heleki Dudu ka,anıp bilezikleri alırsa işte ozaman tam bir rezalet ve dilerim bunları okuyorlardir

 18. Bu izlediğimiz programlar 3 hafta önce çekilmiş oluyor. Biz 3 hafta sonra izliyoruz.
  Bence Seda Sayan da kanal kime oy ver diyorsa ona veriyor.
  Çünkü kanal reyting peşinde, kimin davranışları reyting yapıyorsa onu orada tutuyorlar.
  Yeni düğün yapmış evli gencecik çocukların düştüğü duruma bak.
  Küçük yerden gelmişler, burada kanalın oyuncağı oldular.
  Memlekete dönünce ömür boyu orada bunlar konuşulacak. Çocukları,torunları bile bunun,utancını yaşayacaklar malesef. Yazık çok yazık.Ben Dudu’nun ailesine üzülüyorum.
  Keşke okusaydı,bilgili, kültürlü ,değerlerine sahip çıkan bir Dünya bireyi olsaydı.
  Başında kavak yelleri esiyor.
  Kurgulu evlenme proğramları vardı.Ne oldu.?
  Hangisinin düzgün bir yaşantısı var.Oraya buraya savruldular,yazık oldu gençlere.

 19. İşallah özlenen yemek proğramına dönerler. Bizler de izleriz.
  NERİMAN Seda Sayan’ı güldürebilir.Beni üzüyor. O yaştaki bi kadının düştüğü duruma üzülüyorum. 😭😭😭😭

 20. Bu proğramda çoğunlukla ağız tadına puan verilmiyor.Kayınvalideler yemeğin şekline,sunumuna,tadına bakmadan soğan,sebze doğrama şekillerine,hamur açma şekline bakarak,tuzu fazla veya az diyerek puan veriyorlar.Başlangıçtaki tiyoları gelinlerinin yemek yapma tarzlarını tam bilmedikleri için vermeye çalışıyorlar ancak öyle yemekler var ki tiyoları tahminden öteye gidemiyor.Çünki kayınvalideler yerlerine gidince yemeğin nasıl yapılacağı konunun uzmanları tarafından gelinlere veriliyor.Oradaki mutfağa ve malzemelere alışık olanlar avantajlı.Mesela Aysun ve Kayınvalidesi 2018 Ekim ayında FOX TV deki Zuhal Topal’ın yemek proğramına katılmış.Birçok kez potaya kalmasına rağmen Kayınvalidesinin uzmanlığı sayesinde paçayı kurtardı.Zeynep bu konuda en şanssızı.Kayınvalidesi yüzünden ilk defa elendi şimdi de elenme durumunda.Kayınvalidesi tüyoyu Zeynep vermesine rağmen dinlemiyor unutuyor,yorum sonrası çok iyi dediği yemeğe 1 veriyor.Zeynep elenirse bundan elenecek.Seda sayan yemek yapılırken kimin ne yaptığını çok iyi biliyor.Zeynep taraftarı diye tepki görünce ona bu hafta 3 defa bir verdi.Bu nedenle yine eskiye dönülerek sunucunun puan vermemesi uygun olmalıdır.Yemeği leziz olana puan verilmeli.Bu kişi uzun süre kalıyorsa iyi yemek yapıyor demektir.

  1. Aksine Zeynep giderse çok üzülürim..hiç de bile ondan sıkılmadık…Zeynep çok iyi yarışıyor…Bence Ayten gitsin çünkü yemek yapmayı bilmiyor ..hep Zeynep yardım ediyordu..Zeynep akılle ve adaletli yarışıyor, yapamadığı zaman yapamamışım diyor, bence çok guzel bir hareket, diğerleri gibi bağırmiyor. Zeynep gitmesin lütfen.

 21. Zeynep’i bugün her zaman olduğu gibi kayınvalidesi yine herzaman olduğu gibi Neriman hanım ve riske girerek Aysun u kurtaran kurt Nurten hanım yaktı.Seda Sayan sosyal medyadaki söylentiler nedeniyle bu hafta Zeynep e çok düşük not verdi.Bu proğramda kesinlikle lezzete puan yok.Zeynep e çok büyük haksızlık yapıldı.Duruşuyla,sosyal kültürel olgunluğuyla ayakta dik duran medeni anne bayan olarak herkesin örnek alması gereken bir kişilikti.Zaten güzel bir mesleği vardı,ailesiyle beraber bahtı açık olsun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu