Gelinim Mutfakta

11 Mayıs Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları [Puan Durumu] Netlik Kazandı!

Gelinim Mutfakta 11 Mayıs Çarşamba günün birincisi ile Çarşamba puanları sonucu belli oldu! 11 Mayıs Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları sonucu bugün kim birinci oldu? Bugün en yüksek puanı kim aldı? 11 Mayıs Çarşamba puanları sonucu bugün çeyrek altını kim aldı? 11/05/2022 tarihinde bugün günün birincisi kim oldu? Nursel Ergin Çarşamba kaç puan verdi? 11 Mayıs Puan durumu sonucu çeyrek altını kim kazandı? Damla kaç puan aldı?  İşte merak edilen tüm bu soruların detaylı cevapları, bu haberimizin içerisinde sizleri bekliyor.

=> Gelinim Mutfakta 8 Haziran Çarşamba Puan Durumu sonucu için tıklayınız.

Güncelleme (12/05/2022) 11 Mayıs Çarşamba günü Damla 19 puanla günün birincisi olurken, Miyase 6 puanla günün sonuncusu oldu. Miyase’nin sonuncu olmasında gerek kaynanasının verdiği düşük puanlar ile gerekse kural hatasından dolayı aldığı 4 puan cezası, bu duruma neden oldu.

=> 1 Haziran Çarşamba Gelinim Mutfakta Toplam Puan Durumu sonucu için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 11 Mayıs Çarşamba Puanları ile Çarşamba puan durumu sonucu %100 açıklandığında, gözler Miyase’nin alacağı puanlar ile Senanur’un alacağı puanlara çevrilecek. Zira iki yarışmacı da bu hafta beş bileziği almak istiyor.

=> 25 Mayıs Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları sonucu için tıklayınız.

11 Mayıs Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları Verecek Kaynanalar

Haftanın ikinci puanlamasında Senanur ile Miyase 16 puanla günün birinciliğini paylaşan isimler olurken, Miyase yine kuradan şanslı çıkan taraf olmayı başardı.

=> Gelinim Mutfakta 18 Mayıs Çarşamba Puanları sonucu için tıklayınız.

Bugün 11 Mayıs Gelinim Mutfakta kim birinci oldu? 11 Mayıs Puanlama sonrasında bugün çeyrek altını kim aldı? Sorularının cevapları alt kısımda kesin olarak açıklanmıştır.

=> 13 Mayıs Cuma Gelinim Mutfakta Haftalık Puan Durumu sonucu öğrenmek için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Puanlaması resmi 3

Salı puanlamasında Miyase kural hatası yapan isim olurken, Edanur da tıpkı Miyase gibi kural hatası yapan yarışmacı oldu. Dolayısı ile iki gelinden de (-2) ceza puanı kesildi.

=> 13 Mayıs Cuma Gelinim Mutfakta Yarışmadan Kim Elendi sonucu öğrenmek için tıklayınız.

11 Mayıs Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları ile toplam puan durumu sonucunda Damla, Miyase ile Senanur’u geride bırakacak puanlar elde edip, bu hafa beş bileziği koluna takmak istiyor.

=> Gelinim Mutfakta 13 Mayıs Cuma Puanları sonucu için lütfen tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 11 Mayıs Çarşamba Puanları Verecek Kaynanalar

Damla kaynanası ile yaşadığı sorunları çözmek isterken, Miyase ile Sevilay’ın yaşadığı sorunlar gündeme bomba gibi düştü. Miyase kendi kaynanası ile yarışmak yerine, üvey kaynanası ile yarışmaya devam etmek istemesi büyük tepki topladı.

=> 12 Mayıs Perşembe Gelinim Mutfakta Puan Durumu sonucu için lütfen tıklayınız.

Kaynana Sevilay gelini Miyase ile sorun yaşamasına rağmen, gelini Miyase’nin tabaklarına beş vermesi, diğer kaynanalar tarafından eleştirildi. Kaynana Sevilay’ın bugün Gelinim Mutfakta 11 Mayıs Puanlama sırasında Miyase’ye kaç puan vereceği şimdiden merak konusu oldu.

11 Mayıs Çarşamba Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Kim Oldu - Damla

Sosyal medyada Miyase’nin “Ben üvey kaynanam ile yarışmak istiyorum!” talebine karşılık, sosyal medyada 59 bileziği almasın da en büyük desteksi olan kaynanası Sevilay’ı bir çırpıda silmesi, büyük tepki topladı. İşte Sosyal medya da Miyase’ye gelen eleştiriler; 

“Sevilay kaynana Yeşim’in kaynanası olsaydı, Miyase değil 59 bilezik, beş bilezik bile alamazdı! Ama sen kendi kaynanan ile elde ettiğin altınları aldıkça havalandın. Miyase’nin yerine Sevilay’ın manevi gelini yarışmada görmek istiyoruz. Zamanında Reyhan kaynana, gelini Ezgi yarışmaya gelmeyince manevi gelini ile yarışmıştı!” İzleyici yorumu

Sözleri ile izleyicilerden bir kısmı Miyase’nin kimisine göre çocukça çıkışına, kimisine göre bencilce çıkışına karşı tepki gösterdi. 

Damla, Miyase ile Sevilay arasında ki kava da kaynana Sevilay’ın tarafını tutarak önemli bir strateji geliştirdi. Bu sayede Damla 11 Mayıs Çarşamba Gelinim Mutfakta Günün Birincisi olup, bugün çeyrek altını almak için kolları sıvadı.

11 Mayıs Çarşamba Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu Belli Olduğu An

Bu hafta yarışmaya dahil olan Edanur, ilk gün 14 puanla günü üçüncü sırada bitirse de ikinci gün aldığı 7 puanla, günü son sırada bitiren isim oldu. Edanur bu performansını ne yapıp edip kurtarması gerekiyor. Aksi halde eleme potasına düşen isim olacak.

Senanur Salı günü çeyrek altını almak isterken, kurada Miyase’ye kaybetti. Senanur kaybettiği bu çeyrek altını yerine koymak için bugün Gelinim Mutfakta Puanlama sonucunda, en yüksek puanı alan yarışmacı olmak için harekete geçti.

Miyase kendi kaynanası ile anlaşamadığını, bundan dolayı üvey kaynanası ile yarışmak istediğini dile getirmesi üzerine, sunucu Nursel Ergin şöyle açıklama yaptı. İşte Nursel’in yaptığı o açıklamalar; 

“Miyase’nin üvey kaynanası ile devam etme konusu, bizim kabulümüzdür!” Sunucu Nursel

Sözleri ile sunucu Nursel, Miyase’nin başvurusunu kabul ettiklerini dile getirdiği anlarda, kaynana Sevilay’ın gözlerinden dökülen yaşlar, izleyenleri bir hayli duygulandırdı.

11 Mayıs Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları Puan Durumu Günün Birincisi

Gelinim Mutfakta son bölüm de Miyase 2 puan ceza almasına rağmen, Senanur ile birlikte 16 puan alıp günün birinciliğini paylaştılar. Miyase kura sonucu çeyrek altını alan gelin olurken, bu hafta yarışmaya dahil olan Edanur ise 7 puanla günün sonuncusu oldu.

Senanur Salı günü kaybettiği çeyrek altını almak için Edanur da yarışmada kalabilmek için bugün Gelinim Mutfakta 11 Mayıs Çarşamba puanlaması sonucunda, en yüksek puanı almak için kolları sıvadı.

Gelinim Mutfakta 11 Mayıs Çarşamba Puan Durumu

Haftanın birinci bölümü 9 Mayıs 2022 Pazartesi günü ekrana geldi. Miyase 9 ve 10 Mayıs günü yapılan puanlama da birinci olan gelin olup, ilk iki gün çeyrek altını kazanmayı başardı. Bugün Nursel Ergin’in vereceği, 11 Mayıs Çarşamba Gelinim Mutfakta puanları ile haftanın üçüncü puanlaması başlayacak. Gözler günün sonucunda belli olacak olan toplam puan durumu sonucu, yani Gelinim Mutfakta 11 Mayıs Çarşamba puan durumu sonucu da hangi gelinin birinci olacağını şimdiden merak konusu oldu. 

Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu resmi 3

Damla iddiasını bir türlü ortaya koyamadı. Buna karşın Miyase kendi kaynanası ile küs olsa da birinci olmayı başardı. Damla ne yapıp edip, gerek kendi kaynanasından, gerekse diğer kaynanalardan yüksek puanlar alması gerekiyor. Aksi halde yine bu hafta bilezikler Miyase’ye gidecek.

Elinin lezzetini kanıtlamak isteyen Edanur, buy hafta yarışmaya katılsa da henüz iddiasının altını dolduracak performans ortaya koyamadı. Bugün bu iddiasını kanıtlamak isteyen Edanur da bugün günün birincisi olup, bugün çeyrek altını alan gelin olmak istiyor.

Gelinim Mutfakta 11 Mayıs Çarşamba Puan Durumu Netleştiği An Senanur ve ve Kaynanası

Aldığı yüksek puanlarla adından yine söz ettirmeyi başaran Miyase, bugün 11 Mayıs Çarşamba Gelinim Mutfakta Puan tablosu sonucunda, rakiplerini bilezik yarışında saf dışı bırakmak istiyor.

Bugün Nursel Ergin kaç puan verdi? 11 Mayıs Gelinim Mutfakta bugün kim birinci oldu? 11 Mayıs 2022 Çarşamba en yüksek puanı kim aldı? 11 Mayıs 2022 Çarşamba çeyrek altını kim aldı? Miyase kaç puan aldı? Tüm bu merak edile sorunların cevapları ise hemen alt kısımda ki puan tablosu içerisinde kesin olarak açıklanmıştır.

LÜTFEN BİZİ GOOGLE DE BÖYLE ARAYIN! 

Gelinim Mutfakta ads

Dikkat: bugün ve her gün yarışmada olanları konun altındaki yorum kısmından tartışıyoruz. Sizde katılabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta 11 Mayıs Puanları (11/05/2022 Çarşamba)

*************************

Gelinim Mutfakta Puanları (Nursel Ergin Kaç Puan Verdi)

*************************

11 Mayıs Nursel Ergin Kaç Puan Verdi

Miyase: 1
Damla: 5
Senanur: 4
Edanur: 4

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Nuray’ın verdiği Puanlar

Miyase: 1
Damla: => Nuray’ın Gelini 5
Senanur: 1
Edanur: 1

*************************
” 11 Mayıs 2022 Çarşamba Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Gülten’in verdiği Puanlar

Miyase: 1
Damla: 5
Senanur: 3
Edanur: => Gülten’in Gelini 1

*************************
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Kaynana Songül’ün verdiği Puanlar

Miyase: 5
Damla: 1
Senanur: => Songül’ün gelini 3
Edanur: 4

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Sevilay’ın verdiği Puanlar

Miyase: => Sevilay’ın Gelini 2
Damla: 3
Senanur: 1
Edanur: 5

*************************

Gelinim mutfakta 11 Mayıs Çarşamba Toplam Puanlar

Miyase 1 1 1 5 2 10 (-4)
Damla 5 5 5 1 3 19
Senanur 4 1 3 3 1 12
Edanur 4 1 1 4 5 15

************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (9-13 Mayıs Haftası) – Çarşamba

*************************

Miyase: 34 + 6 = 40
Damla: 31 + 19 = 50
Senanur : 29 + 12 = 41
Edanur: 21 + 15 = 36
*************************

Gelinim Mutfakta 11 Mayıs Çarşamba Puanlama Sonuçları

*************************

11 Mayıs Çarşamba Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ DAMLA
Gelinim Mutfakta 11 Mayıs Çeyrek Altını Alan Kim
⇒  DAMLA
11 Mayıs Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒  MİYASE

************************* 

Gelinim Mutfakta 12 Mayıs Perşembe Fragmanı İzle

11 Mayıs Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları ile puan durumu sonucu kesin olarka netlik kazandıktan sonra bugün hem günün birincisi hem de bugün çeyrek altını alan gelin belli olacak. Gözler ise haftanın final bölümü öncesinde son defa ekrana gelecek olan, Gelinim Mutfakta 12 Mayıs Perşembe fragmanı alt kısımda sizleri bekliyor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

21 Yorum

 1. miyase git izlemekten biktik miyase diskalife olmasi gerekir cok ireli gitti vet diskalife edin miyaseyi bu ne ya milletin edebiyetini bozuyor

  1. Sevilayı gene sona bıraktılar her zamankı gibi, o da miyaseyi eliyle koymuş gıbı bulup 5 i yapıstırıyo herkes 1 vermiş olsa BİLE VE SONUCU BİLE DEĞİŞTİREBİLİYOR PUANLAMASI

 2. Filiz hanım tekrarında izlerseniz yanlışım yoksa Nuray hanım son tabağı yorumlarken miyase şu sebepten mi yakmış dedi altındada miyase çıktı..

 3. Önce ben de miyase’ye çok kızmıştım
  ama kanal miyase’nin üvey kaynana teklifini kabul edince iş anlaşıldı. Yani sinekten yağ çıkarma, yani
  Reyting reyting reyting

 4. MIYASE GELINIM MUTFAKTA YARISMASININ KALITESINI DUSURUYOR IZLEYCILERIN SINIRLERINI BOZUYOR. LUTFEN MIYASEYI YARISMADAN ELEYIN YADA DISKALIFIYE EDIN LUTFEN LUTFEN LUTFEN NE GUZEL BIR YARISMANINIM GERCEKTEN TADINI KACIRDI SEVILAY HANIM MIYASENIN BU TAVIRLARINI VE BU KONUSMALARINI HIC HIC HIC HAK ETMIYOR MIYASE ALTIN LISTESINE ADINI YAZDIRDIYSA SEVILAY HANIM SAYESINDE YESIMINDE SEVILAY HANIM GIBI KAYINVALIDESI OLSAYDI ALTIN LISTESINE ADINI YAZDIRIRDI KAYINVALIDESININ BUNCA EMEGINI HICE SAYMAMALI.
  GELINIM MUTFAKTA YONETMENI ENVER ALANLI IZLEYCILERIN YORUMLARINI CIDDIYE ALIN LUTFEN.

 5. Sevilayin vereceği en güzel cevap yarışmadan çekilmek olur. Çünkü sözleşme gereği yarışmadan çekilen aldığı altınları geri vermek zorunda. Miyase’nin canını al altınlarını alma.
  Kişiliği varsa onuru varsa Sevilay çekip gider. Gitmezse kendi suçu
  Hakaretleri yemeye devam etsin.

  1. Çok doğru inşallah diskalifiye olurlar çeyrekleride bılezikleride bırakmak zorunda kalırlar ama sevilâyda vazgeçemez altınlardan

 6. Canmiş tabaha 5 veriyor yaziklar olsun ya miyase bir suz yeter artik biktik arti kanal D yeter artik bu sunucu ve miyaseyi eleyin artik sevilayda gelir yanik tabaga 5 verir izlemeyin artik bu kanali miyase gidene kadar

 7. Sevilayin vereceği en güzel cevap yarışmadan çekilmek olur. Çünkü sözleşme gereği yarışmadan çekilen aldığı altınları geri vermek zorunda. Miyase’nin canını al altınlarını alma.
  Kişiliği varsa onuru varsa Sevilay çekip gider. Gitmezse kendi suçu
  Hakaretleri yemeye devam etsin.

 8. Sevilay daha orda duruyor san sana yaziklar olsun oglunada yaziklar olsun kiniyorum sana lav konuştuyor miyaseyi

 9. Miyase bende Antalya’da yaşıyorum bugüne kadar seni destekliyorum ama deyilmi kaynanani istemeyip Aysel annem gelsin dedim bizim için bittin ama kocamda annesini desteklemiyor ya onada evlat olarak yazıklar olsun miyase sen para simarigi olmuşum bugune kadar 5 leri veren kaynanan deyilmiydi demekki bazı insanları çok para bozuyormus insallh acele elenir vidersin

 10. Miyase’yi ne yapın yapın eleyin,böyle bir örneğin ekranlarda tutulmaması gerekir sonra sızlanmayalım”vicdansız evlat veya vidansız gelin annesine,kayınvalidesine neler yapmış”diye…kötü bir örnek,terbiye yoksunu bir kız

 11. Bence bu hafta miyasenin elenmesi lazım bence bu hafta Miyase elendin artık yeter yeter yeter bıktık artık miyasenin hal ve hareketlerinden dolayı gitsin artık

 12. Ben misaye gibi saygisiz dikkafali hazir cevap gormedim kaynanasinin sayesinde aldi altinlari 1puan farkla aldi acik ara farkla saysan 1 veya 2dir kaynanasi 5i veriyo diger yarismacilarin puanlarinida dusuruyodu 1 1 1 yaparak nankor miyase insan ne yasatirsa onu yasarmis onunda evlatlari olur oda yaptiklarina benzer yasar miyase git git git

 13. Ben misaye gibi saygisiz dikkafali hazir cevap gormedim kaynanasinin sayesinde aldi altinlari 1puan farkla aldi acik ara farkla saysan 1 veya 2dir kaynanasi 5i veriyo diger yarismacilarin puanlarinida dusuruyodu 1 1 1 yaparak nankor miyase insan ne yasatirsa onu yasarmis onunda evlatlari olur oda yaptiklarina benzer yasar miyase git git git

 14. miyase yi desteklemiyorum
  ama Sevilay in söylediklerini dinlemedinizmi dışarda iyiyiz gelinimi çok seviyorum
  ama yarışmada artık yapamıyorum
  çünkü hepsi şov şov şov

 15. Sevilay Hanım da ne dediğini bilmiyor sanırım. Dışarıda iyiyiz çok seviyorum ne demek ya.. Buradan şu sonuç çıkıyor programda bize gösterilen tiyatro… Bana gelinim ve annesi böyle davranacak bir saniye durmam orada…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu