Zuhal Topal'la Sofrada

11 Mayıs Salı Zuhal Topal’la Sofrada Puanları [Özer Ekin]

11 Mayıs Salı Zuhal Topal’la Sofrada Bugün Özer Tekin yarışacak. İnşaat mühendisi olan Özer 11 Mayıs Salı Zuhal Topal’la Sofrada Puanları için yarışan bu haftanın ikinci damadı oldu. Daha önce programda eşi Manolya Tekin birinci olduğu için beklentiler Özer için bir hayli yükseldi. Özer Tekin kaç puan aldı? Özer Tekin’e Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? 11 Mayıs Salı Zuhal Topal’la sofrada Puan durumu sonucun da Özer Kaç puan aldı? İşte tüm bu soruların cevapları haberimizin devamında sizleri bekliyor. 

=> 18 Mayıs Salı Zuhal Topal’la Sofrada Puan Durumu için tıklayınız.

Haftanın başında yüksek puanlarla başlayan yarışma programında bugün Zuhal Topal’la Sofrada 11 Mayıs Salı Puanları bu hafta ikinci damat olan Özer Tekin’e gidecek.

=> Zuhal Topal’la Sofrada 14 Mayıs Cuma Puanlaması için tıklayınız.11 Mayıs Salı Zuhal Topal'la Sofrada Bugün Yarışan Özer Tekin ve ailesi

Özer daha önce eşinin bu yarışmada 399 bölümde birinci olmasından dolayı aile içindeki, rekabetten geri kalmamak için 11 Mayıs Zuhal Topal puanlaması sonucunda kendisinden önce yarışan Sezgin’i %100 geçmesi gerektiğini dile getirdi.

=> Zuhal Topal’la Sofrada 13 Mayıs Perşembe Puanları ve puan durumu için tıklayınız.

Kendisini inşaat mühendisi olarak tanıtan Özer aslında mutfağa uzak birisi olmadığını, eşinin birinci olmasında kendisin de büyük pay sahibi olduğunu, evde eşi ile yemek yaptığını açıklayan Özer birinci olmak için kolları sıvadı. Dikkat: Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? Sorusunun cevabı bu yazının en sonunda verilmiştir.

=> 12 Mayıs Çarşamba Zuhal Topal’la Sofrada Puanları için tıklayınız.

Zuhal Topal kaç puan verdi
Zuhal Topal’la Sofrada yarışmasında Bugün Zuhal Topal kaç puan verdi

Özer Tekin’in menüsün de hangi yemekler var? Kaynanalar Özer’in menüsüne ne dediler? Bugün kaç puan verdiler? Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? Soruların cevapları bu yazımızda sizleri bekliyor.

=> 10-14 Mayıs Zuhal Topal’la Sofrada Yarışmacıları hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Zuhal Topal’la Sofrada 11 Mayıs Salı (2020)

11 Mayıs Salı günü Zuhal Topal’la Sofrada Bugün yarışan damadın adı Özer Tekin. 10 yıllık evli iki çocuk babası olan Özer mutfak konusunda tecrübeli olmasa da kendisini iddialı hissediyor.

Özer’in eşi Manolya daha önce bu yarışmada birinci olduğu için Özer de eşinin %100 desteği ile bugün 11 Mayıs Salı Zuhal Topal’la Sofrada puanları öncesinde yemekleri ile kaynanalar mest etmeye geliyor.

11 Mayıs Salı Zuhal Topal'la Sofrada Puanları alacak Özer ve kaynanası

11 Mayıs Salı Zuhal Topal’la Sofrada bugün yarışan yarışmacıların bilgiler (Damat ve Kaynanası) hemen alt kısımda sizleri bekliyor. Diğer yandan bugün yarışan damadın menüsünde hangi yemeklerin olduğunu ve bu yemeklere kaynanalar 11 Mayıs Salı Zuhal Topal’la Sofrada puanları sırasında kaç puan verdiğini, günün sonunda puan durumu ne olduğunu yazının devamında bulabilirsiniz. 

11 Mayıs Yarışmacısı Özer Tekin

Zuhal Topal'la Sofrada Özer Tekin
Zuhal Topal’la Sofrada Özer Tekin Resmi
 • 2 çocuk babası
 • 10 yıllık evli
 • Eşinin adı Manolya
 • İnşaat mühendisi
 • Disiplinli biri

11 Mayıs Yarışmacı Manolya Tekin (Özer’in Eşi)

Zuhal Topal'la Sofrada Manolya Tekin - 13 Şubat Perşembe Yarışmacısı

 • 36 yaşında
 • 10 yıldır evli
 • iki çocuk annesi
 • 1984 doğumlu
 • Oyunculuk eğitimi almış
 • Sakin Bir yapısı var
 • Biraz aceleci yapısı var
 • Kendisine güveni tam

11 Mayıs Yarışmacı Kaynana Fadime Danışan (Özer’in Kaynanası)

Zuhal Topal'la Sofrada Birsel Ürkmez (Özer'in Kaynanası)
Zuhal Topal’la Sofrada Birsel Ürkmez (Özer’in Kaynanası) Resmi
 • 5 yıl önce eşini kaybetti
 • Fethiye de yaşıyor
 • Damadına çok güveniyor
 • Kendisi Emekli

Zuhal Topal’la bugün yarışan Özer Tekin daha önce birinci olan eşi ile birlikte hazırladığı menüsündeki yemeklerin isimlerini açıkladıktan sonra kaynanaları bu menüye karşı eleştirilerini ve Zuhal Topal’la Sofrada 11 Mayıs Salı Puanları ile puanlaması yazının sonunda sizleri bekliyor.

11 Mayıs Zuhal Topal’la Sofrada Özer’in Menüsü 

 • Ev yapımı Tarhana Çorbası
 • Zeytinyağlı Yaprak Sarma
 • İmam Bayıldı
 • Peynirli Börek
 • Köfteli Çökertme Kebabı
 • Çoban Salata
 • Çikolatalı Islak Kek

Zuhal Topal'la Sofrada 11 Mayıs Salı Puanları alacak Özer ve Menüsü


Kaynanalar bu haftanın ikinci menüsünü olan Özer Tekin’in menüsünü öğrendiklerinde aynen şöyle eleştirdiler;

Menü orta halli
Tarhana çorbası güzel
Menü güzel
Basit bir menü

Kaynanalar

Bu hafta damatlar yarışırken kaynanalar ve Zuhal Topal damatların yaptığı yemeklere puan vermeye devam ediyor. Bugün inşaat mühendisi olan yanı zamanda daha önce eşi Manolya yarışmacının birinci olmasında dolayı beklentiler bir hayli yükseldi. Dikkat: Özer Tekin’e Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? Sorusunun cevabı alt kısımda verilmiştir. 

Zuhal Topal'la Sofrada 11 Mayıs Puanları alacak Özer ve Ailesi

Özer Tekin’in menüsünü kaynanalar koya ve kısa süre de yapılabilecek bir menü olduğunu iddia etse de mutfağa girmeyen bir erkek için oldukça zorlayıcı olduğunu söyleyen kaynanalar da oldu. Kısaca bugün Özer bugün 11 Mayıs Salı Zuhal Topal’la Sofrada puanları sırasında hem iyi hem de kötü puanlar bir arada alması bekleniyor.

Haftanın başında yarışan damadın çok iyi puanlar aldığının farkında olan Özer Tekin bugün 11 Mayıs Salı Zuhal Topal’la sofrada puan durumu sırasında hedefi en az 33 puan alması gerekiyor.

11 Mayıs Salı Zuhal Topal'la Sofrada Bu Hafta Yarışmacıları
11 Mayıs Salı Zuhal Topal’la Sofrada Bu Hafta Yarışmacıları Resmi

Bugün Zuhal Topal’la Sofrada 11 Mayıs Salı puanları daha önce bu yarışmada birinci olan Özer, köfte ve et konusunda kendisini uzman hissettiğin, eşinin birinci olmasında pay sahibi olduğunu, bugün de kaynanaların damak lezzetine hitap edecek yemekler yapacağını dile getirdi.

11 Mayıs Salı Zuhal Topal’la Sofrada Puan Durumu

10 Mayıs 2021 tarihinde ilk defa erkeklerin yarıştığı, daha doğrusu damatların yarıştığı bu hafta ilk bölümde Sezgin Yamak yarış ve iyi puanlar aldı. Bugün 11 Mayıs Salı Zuhal Topal’la Sofrada puanları inşaat mühendisi 10 yıllık evli Özer Tekin’e gidecek. Bir önceki gün yarışan Sezgin’in neşesi ve enerjisi ile ortamı ısıtırken, Özer’in durağan kalması bir anda yarışmada ki modu düşürdü. Not: Bugün 11 Mayıs Salı Zuhal Topal’la sofrada puan durumu alt kısımda verilmiştir.

Zuhal Topal'la Sofrada Puan Durumu
Zuhal Topal’la Sofrada Puan Durumu yazı görseli

Şu ana kadar yarışan damatların aldığı toplam puan durumu sonucuna göre oluşan Zuhal Topal’la Sofrada puan durumu

 • 10 Mayıs Pazartesi Puanı (Sezgin Yamak): 31 Puan
 • 11 Mayıs Salı Puanı (Özer Tekin): 37 Puan

Zuhal Topal’la Sofrada 11 Mayıs Salı puanları sırasında yarışan damat Özer Tekin’e Zuhal Topala bugün kaç puan verdi? Özer Tekin’in toplam puanları Sezgin’in geçebildi mi? Salı Zuhal Topal Bugün kaç puan verdi? Soruların cevapları ise alt kısımda verilmiştir. 

Dikkat: LÜTFEN BİZİ GOOGLE DE
ZUHAL TOPAL’LA SOFRADA DİZİCENTER
diyerek arayınız!

Zuhal Topal'la Sofrada ads

Dikkat: bugün ve her gün yarışmada olanları konun altındaki yorum kısmından tartışıyoruz. Sizde katılabilirsiniz.

11 Mayıs Salı Zuhal Topal’la Puanları (Özer Tekin)

Fadime Danışan  6
Gülay Aksu  8
Muazzez Kal  6
Serpil Sarmış  8
Zuhal Topal    9
TOPLAM:   37

**11 Mayıs 2021 Salı**

Zuhal Topalla Sofrada 11 Mayıs Salı Fragmanı İzle

İki çocuk babası 10 yıllık evli inşaat mühendisi olan Özer Tekin’in yarıştığı aynı zaman da Özer Tekin’in menüsüne gelecek olan bugün 11 Mayıs Salı Zuhal Topal’la Sofrada Puanları ve puanlamasının da yapılacağı bölümden ufak bir kesit mahiyetinde Zuhal Topal’la Sofrada 11 Mayıs fragmanı alt kısımda sizleri bekliyor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu