Gelinim Mutfakta

11 Nisan Pazartesi Gelinim Mutfakta Puanları Netleşti! [Çeyrek Altını Bugün Kim Aldı]

Gelinim Mutfakta 11 Nisan Pazartesi günün birincisi ile Pazartesi puanları sonucu belli oldu! 11 Nisan Pazartesi Gelinim Mutfakta Puanları sonucu bugün kim birinci oldu? Nursel Ergin Pazartesi kaç puan verdi? 11 Nisan Pazartesi puanları sonucu, bugün çeyrek altını kim aldı? 11/04/2022 tarihinde bugün günün birincisi kim oldu? Miyase bugün kaç puan aldı? 11 Nisan Puan durumu sonucu çeyrek altını kim kazandı?  Yeşim bugün kaç puan aldı? Yeni gelen kaynana kaç puan verdi? İşte tüm bu soruların detaylı cevapları, bu haberimizin devamında sizleri bekliyor.

=> Gelinim Mutfakta 9 Mayıs Pazartesi Günün Birincisi sonucu öğrenmek için tıklayınız.

Güncelleme (12/04/2022) 11 Nisan 2022 tarihinden yarışmaya Elif ve kaynanası Ayla yarışmaya dahil oldular. İlk gün 19 puanla Yeşim günün birincisi olurken, Miyase 11 puanla günün sonuncusu oldu. Yarışmaya yeni gelen Elif ise 14 puan aldı.

=> 2 Mayıs Pazartesi Gelinim Mutfakta Puan Durumu sonucu öğrenmek için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 11 Nisan Pazartesi Puanları ile bu haftanın ilk puanlaması verilecek. Gözler ise bu hafta yarışmaya dahil olan yeni elin ile kaynananın nasıl performans göstereceğine çevrilecek.

=> Gelinim Mutfakta 25 Nisan Pazartesi Puanları sonucu için tıklayınız.

11 Nisan Pazartesi Gelinim Mutfakta Puanları Verecek Kaynanalar

=> 18 Nisan Pazartesi Gelinim Mutfakta Puanları sonucu için tıklayınız.

Geçtiğimiz hafta finalinde bir puan fazla alanda Damla, kimisine göre kıl payı eleme potasından kurtulurken, kimisine göre yapımını elenmesini istemediği için müdahale olduğunu düşünüyor. Sonuç olarak Damla yarışmada kalan isim olarak bu hafta eleme potasına düşmemek için elinden geleni yapacaktır.

=> 15 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta Beş Altın Bileziği Kim Aldı sonucu için lütfen tıklayınız.

Bugün 11 Nisan Gelinim Mutfakta kim birinci oldu? 11 Nisan Puanlama sonrasında bugün çeyrek altını kim aldı? Sorularının cevapları alt kısımda kesin olarak açıklanmıştır.

=> 15 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta Bugün Günün Birincisi ve sonucu için lütfen tıklayınız.

Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Puanlaması resmi 3

Geçtiğimiz hafta beş bileziği Miyase aldı. Miyase 44 puanla altın listesinde bir adım daha yükselmeyi başarırken, Aysun ile daha önce hiç yarışmasa da Aysun’un aldığı bilezik sayesine çok ama çok yaklaştı.

=> 15 Nisan Gelinim Mutfakta Bu Hafta Yarışmada Eleme Var mı Sonucu için lütfen tıklayınız.

11 Nisan Pazartesi Gelinim Mutfakta Puanları ve Pazartesi toplam puanlar sonucu %100 belli olduğunda, gözler yeni gelen yarışmacının toplamda elde edeceği puanların üzerinde olacak.

=> Gelinim Mutfakta 15 Nisan Cuma Yarışmadan Kim Ayrıldı öğrenmek için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 11 Nisan Pazartesi Puanları Verecek Kaynanalar

Geçtiğimiz hafta yarışmaya dahil olan Öykü istediği puanları zaman zaman kaynanasından alabilse de onun yarışmada kalmasına yetmedi. Dolayısı ile Öykü yarışmanda bir şekilde elenirken, Damla yine ve yeniden yarışmada kalmayı başardı.

=> 14 Nisan Perşembe Gelinim Mutfakta Günün Birincisi ve sonucu için lütfen tıklayınız.

Miyase ile Aysun arasında ki rekabet ilk zamanlardan beri konuşulan bir durum. Aysun Miyase’nin aldığı bilezik sayısı ile dalga geçip, adeta muhatabı olmadığını söylemişti. Miyase bugün Gelinim Mutfakta 11 Nisan Puanlama sonucundan itibaren bu hafta en yüksek puan alıp, Aysun’un aldığı bilezik sayısına yetişmek istiyor. 

=> Gelinim Mutfakta 13 Nisan Çarşamba Puan Durumu Sonucu için tıklayınız.

11 Nisan Pazartesi Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Kim Oldu - Yeşim

Miyase yarışmaya katıldığı zaman yarışmada 8 ay kalması halinde Elif ve Ezgi’nin aldığı 90 bileziği geçeceğini söylemesi o dönem büyük tepki çekmişti. Özellikle Aysun’un aldığı 50 bileziğe laf eden Miyase onu kolaylıkla geçeceğini ifade etmesi üzerine, Aysun şöyle seslenmişti. İşte Aysun’un o sözleri;

“Sen önce 55 bilezik al. Ondan sonra konuşalım!” Aysun Kuşatan

Sözleri ile Aysun, Miyase’yi muhatap almak için 55 bilezik alması gerektiğini söylemişti. Bugün itibari ile Miyase’nin toplamda 44 bilezik kazanması ile Aysun ve Miyase olayı yeniden hortladı.

=> 12 Nisan Salı Gelinim Mutfakta Puanları sonucu için lütfen tıklayınız.

Miyase Aysun’dan daha az sürede onun aldığı 50 bileziği geçmek için 11 Nisan Pazartesi Gelinim Mutfakta Günün Birincisi olup, bugün çeyrek altını almanın hesaplarını planını yapıyor.

11 Nisan Pazartesi Gelinim Mutfakta Puan Durumu Açıklandığı An Damla ve Kaynanası Nuray

Yeşim son zamanlarda kendi kaynanasında istediği puanları alamaması, onun bilezik kazanmasına büyük engel teşkil ediyor. Geçtiğimiz haftalarda kaynana Beyhan 17 bölüm gelinine beş vermesi, izleyicide büyük tepkilere yol açmış, verilen puanlamaya inanmadıklarını söylemişti. Aynı başarıyı gösteren Beyhan şimdilerde gelinine bir vermeye devam ediyor.

Kaynana Beyhan bu haftadan itibaren gelini Yeşim’in tabaklarını bulup ona beş puyan vermek istiyor. İlk olarak da bugün Gelinim Mutfakta Puanlama sırasında, gelinine en yüksek puanı vermek itiyor. 

Miyase geçtiğimi hafta finalinde aldığı yüksek puanların da etkisi ile 44 bileziğe erişti. Dolayısı ile altın listesinin son sırasından bir tık yukarı çıkmayı başaran Miyase, Pazartesi günü bunu bir Show haline getirip, rakiplerine şöyle söyledi. İşte Miyase’nin o sözleri; 

“Daha önce tarih nasıl yazılır öğretmiştim. Şimdi o tarihte nasıl destanlaşılır onu öğreteceğim!” Yarışmacı Miyase

Sözleri ile yarışmacı Miyase, aldığı bileziklerin havasını atarken, rakipleri ise Miyase’nin yüksek perdenden hava atmasını izlemek durumunda kaldılar.

Gelinim Mutfakta son bölüm de çeyrek altını her ne kadar Yeşim kazansa da beş bileziği Miyase aldı. Miyase aldığı beş bilezik ile beraber toplamda 44 bileziğin sahibi olan yarışmacı oldu. 

11 Nisan Pazartesi Gelinim Mutfakta Puanları Puan Durumu Günün Birincisi

Yeşim kötü gidişine bu hafta son vermek için bugün Gelinim Mutfakta 11 Nisan Pazartesi puanlaması da dahil olmak üzere bu hafta tüm çeyrekleri kazanıp, bu hafta beş bileziği almak istiyor.

Gelinim Mutfakta 11 Nisan Pazartesi Puan Durumu

Haftanın ilk bölümü 11 Nisan 2022 tarihinden başlayacak. Beş gün sürecek olan yarışma programında hafta finali 15 Nisan 2022 Cuma günü ekrana gelecek. Haftanın ilk puanlaması Nursel Ergin’in vereceği, 11 Nisan Pazartesi Gelinim Mutfakta puanları ile başlayacak. Pazartesi dört kaynana ve bir sunucunun verdiği puanlar sonucunda, Gelinim Mutfakta 11 Nisan Pazartesi puan durumu sonucu %100 belli olacak.

Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu resmi 3

Geçtiğimiz hafta yarışmaya dahil olan yeni yarışmacı Öykü bir defa çeyrek altını kazandı. Bu hafta yarışmaya dahil ola yeni gelin ise halefinden daha fazla çeyrek kazanmak istiyor. Bunun içinde bugün günün birincisi olup, bugün çeyrek altını alan gelin olmanın planını yapıyor.

Kaynanalar arasında Sevilay kaynana gelinini istediği gibi bulamıyor. Eskiden eli ile koymuş gibi bulan Sevilay kaynana, 90 saniyelik tüyolaşma kalkması ile Miyase’yi bulmada epey zorlanmaya başladı.

Gelinim Mutfakta 11 Nisan Pazartesi Puan Durumu Sonucu Açıklandığı An Miyase ve Sevilay

Hafta başında en yüksek puanı alıp, bugün 11 Nisan Pazartesi Gelinim Mutfakta Puan tablosu sonucunda, zirveye çıkan gelin bazı avantajları da elde edecek. İşte haftanın ilk bölümünde çeyrek altını almanın getirdiği bazı avantajlar;  

 1. Haftanın ilk çeyrek altınını alan olmak
 2. İlk gün en yüksek puanı almak
 3. Haftanın başında rakiplerini geçmek
 4. Eleme potasında bir adım uzaklaşmak
 5. Bu hafta bilezikler için ilk hamleyi yapmak
 6. İlk gün altın almak
 7. Puanlama olarak ilk gün rakiplerini geride bırakmak
 8. İlk puanlamada kendisini kanıtlamak
 9. Çeyrek altını alan ilk yarışmacı olmak
 10. Puan durumu sonucuna göre birinci olmak

Yukarıda ki avantajlara birçok avantajlar eklenebilir. İşte tüm bu imkanı elde etmek isteyen 4 gelin, Pazartesi en yüksek puanı almak için kıyasıya yarışacak.

11 Nisan 2022 Pazartesi en yüksek puanı kim aldı? 11 Nisan Gelinim Mutfakta bugün kim birinci oldu? Damla kaç puan aldı? Bugün Nursel Ergin kaç puan verdi? Yeni gelen gelin kaç puan aldı? 11 Nisan 2022 Pazartesi çeyrek altını kim aldı? İşte bu soruların cevapları, hemen alt kısımda ki puan tablosu içerisinde kesin olarak açıklanmıştır.

LÜTFEN BİZİ GOOGLE DE BÖYLE ARAYIN! 

Gelinim Mutfakta ads

Dikkat: bugün ve her gün yarışmada olanları konun altındaki yorum kısmından tartışıyoruz. Sizde katılabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta 11 Nisan Puanları (11/04/2022 Pazartesi)

*************************

Gelinim Mutfakta Puanları (Nursel Ergin Kaç Puan Verdi)

*************************

11 Nisan Nursel Ergin Kaç Puan Verdi

Yeşim: 5
Miyase: 4
Damla: 3
Elif: 1

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Beyhan’ın verdiği Puanlar

Yeşim: => Beyhan’ın Gelini 5
Miyase: 1
Damla: 1
Elif: 3

*************************
” 11 Nisan 2022 Pazartesi Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Ayla’nın verdiği Puanlar

Yeşim: 1
Miyase: 4
Damla: 5
Elif: => Ayla’nın Gelini 4

*************************
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Kaynana Nuray’ın verdiği Puanlar

Yeşim: 3
Miyase: 1
Damla: => Nuray’ın Gelini 4
Elif: 5

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Sevilay’ın verdiği Puanlar

Yeşim: 5
Miyase: => Sevilay’ın Gelini 1
Damla: 4
Elif: 1

*************************

Gelinim mutfakta 11 Nisan Pazartesi Toplam Puanlar

Yeşim 5 5 1 3 5 19
Miyase 4 1 4 1 1 11
Damla 3 1 5 4 4 17
Elif 1 3 4 5 1 14

************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (11-15 Nisan Haftası) – Pazartesi

*************************

Yeşim: 19
Miyase: 11
Damla: 17
Elif: 14

*************************

Gelinim Mutfakta 11 Nisan Pazartesi Puanlama Sonuçları

*************************

11 Nisan Pazartesi Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ YEŞİM
Gelinim Mutfakta 11 Nisan Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ YEŞİM
11 Nisan Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ MİYASE

*************************

Gelinim Mutfakta 12 Nisan Salı Fragmanı İzle

11 Nisan Pazartesi Gelinim Mutfakta Puanları ile puanlaması sonucunda bugün çeyrek altını kim aldı sorusunun cevabı netlik kazanacak. Gözler ise haftanın ikinci bölümüne çevrilecek. İşte haftanın ikinci bölümü ile ekrana gelecek olan, Gelinim Mutfakta 12 Nisan Salı fragmanı alt kısımda sizleri bekliyor. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

28 Yorum

 1. Miyase zift gibi acı olmuş karamelini bile en güzelini her zaman ben yaparım, şu ramazan ayında Nasıl haklar yiyorsun Beyhan teyze dediğinde ağzım açık kaldı. Bu miyase Nasıl bir kadın Nasıl nefret ettim yaa. Sevilay 5 aydır 1115 yapıp 1 leri Yeşim’e 5 leri miyaseye verirken hak hukuk neredeydi? Sevilay 111 verirken kimse anne haksızlık ettin demiyordu. Bugün miyase 1 aldı kıyameti kopardı. Kaldıki karamelini zift gibi olmuş açıldıktan yetmezken bile hak diyor en iyisini her zaman ben yaparım falan diyor. Hayretle ve nefretle izliyorum Miyaseyi.

  1. Bravo Yeşim, eliniz lezzetiyle, becerinle, hakkınla yine sen sen kazandın çeyreği👏👏👏 hakkını yiyip sana 5 aydır 1 verip gelinine 5 verip senin çeyreklerini ve bileziklerini alanlara söylesene hakkımı aylardır yedin diye. Kadın yanık karamelini bile en iyi ben yaparım dedi miyase karısı yaa. Çok enteresan bir kadın o.

   1. gözünüz aydın yeşim kırk yıl da bir iyi birşey yapmış sadece iyi güzel değil

 2. Nursel patron bir hafta yeşime bir hafta miyaseye bilezik veriyor miyase en azından biraz hak ediyor ama yeşim yemek yapmadan altın alıyor Nurşen %100 Beyhana tüyo veriyor yeşim için çok gelinin hakkı gasp edildi bir çok gelinde yeşim gitmesin diye bir dalavere yaparak gönderildi

  1. ondan mı sevilayın 5 1 1 1 verdiğnde bulması %95 beyhanın %50 asıl sevilay ve nuryaa veriliyor tüyor geçenm hafta 4 puan kırlmalıydı olmaldan perşembe günü

  1. yeşim ciler gözünüz aydın belli ki bu hafta bilezikleri yeşim e verecekler
   yeşim yapamadığı yemeklerle bilezikleri alacak

 3. Şu miyase elenmesin diye harcanan gelinlerin Hakkı’nı bırakmasın Sevilay’ın ve Nurselin yakasını. Verdiler 1 leri diğer gelinlere özellikle Yeşim’e, 5 leri hep miyaseye verdiler. Sevilay 5 aydır 1115 yapıp 5 puanı gelinine veriyor. Eksikte olsa, yanıkta olsa, pişmemişse olsa Miyaseyi bulup 5 veriyor. Her hafta bilezikler miyasede. Nasıl ödeyecekler o gelinlerin hakkını?

  1. kabul edin yeşim yapamıyor yapamıyor
   yemek yapmayı bilmiyor
   bunca zamandır beyhan in oyunları ve şovlarıyla kalıyorlar

 4. Bu miyase neymiş hepben yemek yaparim tiyoynan aluyorsun sunucu olmaza sen coktan elenirdin damla yinan gecinmek zor furkan yolyakinkan hemen birak sana yazik olur kaynasini orda irezil eden sana ne yapar

 5. Allahım damla gıbı gelini ne benım ogluma versin nede düşmanıma versın kaynanası na uzuluyorum

 6. Kendimi zor tutuyorum. bu damlanın
  Organları altın kaplama mı ki ne anası ne de oglu vazgeçemiyorlar.Bir insan böyle birini bırakın eş olarak seçmeyi etrafında böyle bir insan görmek istemez. Acil tedavi gõrmesi gerekiyor.Bütün suç bu kadını bütün olanlardan sonra hala yanında tutan vazgeçmeyen Nuray hanımın karakteri, kişiliği zayıf oğlunda. Aslında daha ağır şeyleri hak ediyor ama kelimeleri özenle seçmeye çalıştım.

 7. Ay bu gelinlerde damla bir b.k bilmiyor Elif’te öyle. Tutturmuş bi karamelize karamelize. Onun adı karamel arkadaş yaa karamel.

 8. Ya mayası öğğğğ bıktırdık yaa ben en iyiyim ben hep en iyiyim falan n’oluyo yaa. Vallahi kusacağım şimdi suratına doğru. Bıktık illallah bıktık senden.

 9. Artık insanın aklına şöyle bir şey geliyor bu yeşim,miyase ve Damla nurselin programinda kadrolu eleman bir tek masaya her hafta bir figüran geliyor garibanda yarışacağını zannediyor tamamen kurgu bir program

 10. Damla’nın istekleri ve kaprisleri bitmiyor
  Gözü doymuyor. Altın zincirli son model telefon
  En pahalı eşya gibi sonsuz istekler. Adamın yol yakınken ayrılması gerek. Yoksa bu evlilik en fazla 2-3 sene bile sürmez. Olan çocuk yaparlarsa ona olur. Kimse ailenin dağılmasını istemez ama görünen son belli.

 11. Bugün hiç izlemedim gönlüm istemedi… yeni puan durumu için baktım önceki hafta hasret sonra öykü… normalde yeni gelen gelinler heyecanlanıp pek yapamazlar ama öykü öyle değildi ellerinde belliydi…damlaya hep şef insaflı davranıp -2 diyordu ona -4 yoktu… Ben Nurselin sunması beğeniyordum artık çok gözümde düştü.. inşallah en yakın zamanda büyük tepki alır gider. .

 12. BEN SİZE DİYORUM MİYASE İKİNCİ EZGİ DİYE!..O DA HİÇBİR HATA KABUL ETMİYORDU!..EN LEZZETLİ YEMEĞİ BEN YAPARIM!..BENDEN İYİSİ YOK!..DİYORDU!..GÜNE DÜŞÜŞLE BAŞLADI İNŞALLAH BU HAFTA GİDER!..KORUMA ALTINA ALINMAZSA!..

 13. MİYASE GÜNE DÜŞÜK PUANLA BAŞLADI!.. İNŞALLAH BU HAFTA GİDER!..SIKILDIK ARTIK HEM KENDİSİNDEN HEM DE KAYIN VALİDESİ’NDEN!BU GÜN YEŞİM ÇEYREK ALDIĞINDA BİLE HEM MİYASE’NİN HEM DE KAYINVALİDESİ’NİN SURATI BEŞ KARIŞ OTURUYİRLARDI!..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu