Gelinim Mutfakta

11 Nisan Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları Verildi Ve 11 Nisan Puan Durumu Netleşti! Günün Birincisi Kim Oldu?

Gelinim Mutfakta 11 Nisan Perşembe günün birincisi kim oldu? Güngör dün, kaynanaların verdiği puanlar sonucunda yani son bölüm de bence bilezikleri Çarşamba gününden itibaren kesinleştirdiğini düşünüyorum. 11 Nisan Perşembe puanları sonrasında aradaki farkı kapatmazlarsa Fatih Ürek, şimdiden Güngör’e bileziklerini verebilir. Son puan durumu henüz netleşmese de 11 Nisan Günün birincisi olacak olan gelin Gürgör olması durumun da rekora koşacak.

=> 11 Nisan 2022 Pazartesi Gelinim Mutfakta Puanları sonucu hakkında bilgi almak için lütfen tıklayınız.

==> 29 Nisan-3 Mayıs haftasında Çarşamba günü gelinlere bir verip kendi gelinine 5 veren Besime’nin bu hareketine karşı sinirlenen Reyhan hanım bu gün yapacağı puanlama oldukça merak edildi. Bakalım Besime karşılık verip, kendi gelinine beş diğerlerine bir verecek olan Reyhan [pembebuton]2 Mayıs Gelinim Mutfakta Çeyrek Altını Alan[/pembebuton] Ezgi olması için gerekeni yapabilecek mi? O anlara görebilmek için mavi butona tıklayınız.

Gelinim Mutfakta Son Bölüm de Güngör’ün aldığı puanları hep tesadüf diye düşünen gelinler, dün verilen puanlar sonucunda resmen şok oldular. Bu gün Güngör’ü yavaşlatmak için 3 gelin bir araya gelip, Güngör’ü oyalamaya ve konsantresini bozmaya çalıştı. Lakin bunu gören Sevim hanım hemen içeri girip olaya müdahale  edip gelinin savundu. Bakalım diğer gelinlerin bu taktiği Gelinim mutfakta puanlama da işe yarayıp yaramadığını göreceğiz. 11 Nisan Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları Verilmeden Önce Gelinlerin görüntüsü

Geçtiğimiz hafta reyhan hanım Ezgi’yi eleme potasından kurtarmak için 1-1-1-5 tarzında bir puanlama yaptı ve Ezgi’yi bulup eleme potasından kurtarmıştı. Şu na Ezgi her an eleme potasına girme ihtimali var ve bu gün köprüden önceki son çıkış olarak değerlendiriyorum. Bu gün Reyhan hanım düşük puan kullanma olasılığı %100 demek isterdim ama kendi gelinin bulamadığı takdirde Gelinim Mutfakta 11 Nisan Perşembe Puanları verilirken 1-2-2-5 tarzında bir puanlamaya da dönme ihtimali olması nedeni ile bu oran %100 den %90’lara karada düşüyor. Bu arada [pembebuton]Gelinim Mutfakta 25 Nisan Çeyrek Altını Kim Aldı[/pembebuton] sorusunun cevabı için tıklayınız.

11 Nisan Perşembe Gelinim mutfakta toplam puan durumu açısından şu an en önde olan gelin bu hafta yarışmaya başlayan Güngör olduğunu görüyoruz. bu da demek oluyor ki eskilerden biri bu hafta yarışmaya veda edecek. Şu an için potansiyel elenme adayı Beyza ile Ezgi olduğunu görüyoruz. Bakalım, Reyhan bu gün bir atraksiyon yapacak mı? İzleyip, göreceğiz. Bu arada [saributon]Gelinim Mutfakta 18 Nisan Puanlaması[/saributon] şu an yapılmaya başlandı. Hadi o anlara birlikte şahit olmak için butona tıklayıp ilgili konumuza sizi bekliyorum.

Gelinim mutfakta puan durumu son haline baktığımızda Güngör 48 puanla zirvede yerini aldığını görüyoruz. 10 puan gerisinde 38 puanla Gülcan bilezik yarışından bence tamamen kopmuş olduğunu söylesem de matematiksel olarak ihtimali olduğunu söyleyebilirim. Üçüncü sırada ise Ezgi 27 puan da kendisine yer bulurken hemen 1 puan gerisinde Beyza 26 puanla bu gün alacağı puanlar sonrasında eleme potasına düşüp düşmeyeceğini göreceğiz. Not: Gelinim Mutfakta 11 Nisan Perşembe puanlaması yazının en son kısmında verdik.

Bu gün kaynanaların vereceği puanlar sonrasında artık bir gelin kesin olarak eleme potasına düşecek ve Cuma günü oradan çıkmak için ter dökecek. Uzun zamandır eleme potasına düşüp de oradan kurtulan olmadı. bu gün eleme potasına düşen %90 oranın da Cuma günü elenecek isim olacaktır. Bunu bilen Ezgi ve Beyza eleme potasına düşmemek için gelinim mutfakta 11 Nisan puanlama sırasında ellerinden gelenin en iyisini yapacaktır. Bu arada [pembebuton]12 Mart Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Alan[/pembebuton] kim olduğunu görebilmek için tıklayınız.

11 Nisan 2019 Perşembe Puanları sadece Ezgi ve Beyza için değil, Güngör ve Gülcan için de önemli. Güngör bir gün öncesinden bilezikleri aldığını haftalık puanlar açısından garantilemek isterken, Gülcan ise toplam puanlar da arada 10 puan farkı kapatmak için son şansını iyi değerlendirecektir.

11 Nisan Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Ve Perşembe Puanları

Gülcan uzun zamandır yükseliş trendine girmişti. Taki Güngör gelip de elinin lezzetini konuşturana kadar. Yaklaşık 3 haftadır Gülcan bilezk yarışının en önemli ismi oldu. Ya bilezikleri kazandı yada son anda kura sonucunda kaybetmişti. Bu hafta ise Güngör, Gülcan’ı alt etmeyi başardı ve gün içerinde yapılan yemeklerde genel itibari ile birincilikleri kimseciklere kaptırmadı. Gülcan böylesine güçlü bir yarışmacı olduğu için bu gün 11 Nisan Perşembe Gelinim Mutfakta günün birincisi olup, bilezik iddiasını Cuma gününe taşımak istiyor. Not: Gelinim Mutfakta 11 Nisan puan Tablosu bu yazının en son kısmında verdik.11 nisan Gelinim Mutfakta günün Birincisi Ezgi ve Güngör resmi

11 Nisan Perşembe günü Çeyrek altını kim aldı? sorusunun cevabı bu haftanın belki de kaderini etkileyecek diyebilirim. bu hafta Ezgi ile Beyza elenmemek için ter dökecekken, Gülcan ile Güngör de bilezik için yarışacak. Bu iki grup arasında bir kişi birinci olacak ve bu haftaki sonuçların da az çok belli olmasını sağlayacak. Dikkat: Perşembe puanları yazının sonlarında verdik.

11 Nisan Perşembe toplam puanları henüz verilmedi. Bu arada ben bir açıklama yapmak istiyorum. Ben buradaki her yarışmacıya aynı mesafede olduğumu ve hepsinin yaptığı haksızlıkları dile getiriyorum. Ancak sadece Ezgi fanları bu eleştirileri kaldıramadığını gördüm. Salı günü Reyhan hanım olmamış tabaklardan Ezgi’yi bulması ne kadar yanlış ise diğerleri de olmamış tabaklarda kendi gelinlerin tabaklarını bulması da o kadar yanlış. 

11 Nisan Perşembe Gelinim Mutfakta puanlama henüz gerçekleşmedi. Ancak bazı arkadaşlar belki de rakip site sahipleri bu yazının içerisinde bulunan yorum kısmından şahsıma, siteye olur olmadık eleştirilerde bulunup burayı kötülemesine asla müsade etmeyeceğim. Eskiden bu gün kim birinci oldu? şeklinde gelen sorulara verdiğim cevaplardan bazılarında yanlışlık olması nedeni ile eleştir yağmuruna tutuldum. bu sebeple tahmin yada kaynağımdan aldığım bilgiyi vermeyeceğim. Not: 11 Nisan Toplam Puanlar yazının sonunda verdik.

Gelinim Mutfakta 11 Nisan Tavuklu Beyaz Lahana Ve Nohut Yahnisi Malzemeleri

11 Nisan Gelinim Mutfakta Günün Yeeği nohut Yahnisi Malzeme Listesi

 •  1/2 kg Tavuk but
 • 2 adet kapya biber
 • 500 gram haşlanmış nohut
 • 2 çay kaşığı tuz
 • 1/2 çay kaşığı toz zerdeçal
 • 2 yemek kaşığı tere yağ
 • Yarım kilo beyaz lahana
 • 2 yemek kaşığı tepeleme un
 • 1 çay kaşığı karabiber
 • Üstü basa Sıcak su

İsmi her ne kadar uzun olmuş olsa da kolay bir yemek olduğunu söyleyen Fatih Ürek 45 dakika kadar süre verdi. Gelinlerde bu süreyi idareli kullanıp, belirtilen süre içinde yemeklerinin yapımını tamamladılar.Gelinim Mutfakta 11 Nisan Günün Yemeği

Sonrasında bu gün kim kazandı sorusunun cevabını bulmak için sunum aşamasına geçtiler. Hadi arkadaşlar bizde geçelim ve kim kime kaç puan verdiğine bir bakalım.

Gelinim Mutfakta 11 Nisan Puanları (11/04/2019 Perşembe)

*************************
Gelinim Mutfakta Puanları Resim 1*************************

Kaynana Nazlı‘nın verdiği Puanlar

Ezgi : 3
Gülcan : 5
Beyza  : => Nazlı’nın Gelini 2
Güngör : 1

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Besime‘nin verdiği Puanlar

Ezgi : 2
Gülcan=> Besime’nin Gelini 5
Beyza : 1
Güngör : 3

*************************
” 11 Nisan Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Kaynana Reyhan‘ın verdiği Puanlar

Ezgi : => Reyhan’ın Gelin 5
Gülcan : 3
Beyza : 1
Güngör : 4

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Sevim‘in verdiği Puanlar

Ezgi : 3
Gülcan : 1
Beyza : 2
Güngör : => Sevim’in Gelin 5

*************************

Gelinlerin 11 Nisan 2019 Perşembe Toplam Puanları

Ezgi 3 2 5 3 13
Gülcan 5 5 3 1 14
Beyza 2 1 1 2 6
Güngör 1 3 4 5 13

*************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (8 Nisan – 19 Nisan Haftası) – Perşembe

Ezgi        : 27 + 13 = 40
Gülcan   : 38 + 14 = 52
Beyza    : 26 + 6 = 32
Güngör  : 48 + 13 = 61

Gülcan ile Güngör arasında 10 puan fark indi Cuma günü bilezikleri kimin kazanacağını hala siz bilmiyor musunuz? BU HAFTA KİM ELENECEK VE KİM BİLEZİKLERİ ALACAK OLDUĞUNU İNSTAGRAM ADRESİNDEN PAYLAŞILDI. İNSTAGRAM ADRESİMİZ “dizicenter_net” profil sayfamızın adıdır. 

Gelinim Mutfakta 11 Nisan Perşembe Puanlama Sonuçları

*************************

11 Nisan Perşembe Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ gülcan
Gelinim Mutfakta 11 Nisan Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ gülcan
11 Nisan Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ BEYZA

*************************

Gelinim Mutfakta 280. Bölüm 11 Nisan 2019 Perşembe Fragmanı

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

74 Yorum

 1. Herkese iyi günler dilerim. Güngör hızlı başladı, herhalde Bilerzikleri alır bu hafta. Benim tahminim :)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu