Zuhal Topal'la Sofrada

11 Nisan Perşembe Zuhal Topal’la Sofrada Bugün Aynur Moral Kaç Puan Aldı? Aynur’a Bugün Zuhal Topal Kaç Puan Verdi?

Zuhal Topal’la Sofrada Bugün 11 Nisan Perşembe Aynur Moral yarışacak. İlk gün yarışan Leyla Güven, hala zirvedeki yerini korumayı başarırken, kaynanası Semiha Güven de gelinin zirvede tutabilmek için her önüne gelene üçleri vermeye başladı. Bu duruma birisi sinirlenip de Perşembe yada Cuma günü yarışacak olan geline 10 puan verdiği anda, Semiha’nın planı alt üst olacak. en adil puan veren sunucumuz bu gün yarışan Aynur’a Bugün Zuhal Topal kaç puan verdi sorusuna yazının en son kısmında tablo içinde mavi yazı ile yazdık.

=> Yemekteyiz 11 Nisan 2022 Pazartesi Puanları sonucu için lütfen tıklayınız.

==> 29 Nisan 3 Mayıs haftasın da bu gün Perşembe günü yarışmacısı kaynanalar resmen Emine’den intikam almak için Emine’nin gelini Münevver’i koştur koştur çalıştırdılar. O anları ve Münevver’in kaynanalardan aldığı puanları görebilmek için [pembebuton]2 Mayıs Perşembe Zuhal Topal’la Sofrada Toplam Puanlar[/pembebuton] için lütfen tıklayınız.

İlk gün kendi gelinine haksızlık yapıldığını bağıra bağıra söyleyen Semiha hanım şimdi her gittiği yerde haksızlık yapmaya başladı. Dün yarışan gelinimiz sizin puanlarınız anca bu soğan eder diyerek eleştirdi. Bakalım dün yapılan bu eleştiri 11 Nisan puanları verilirken, olumlu yönde yansıma olacak mı? İzleyip göreceğiz.11 Nisan Zuhal Topal'a İlginç Karşılama 164. bölüm

Bu gün Aynur’a 11 Nisan Zuhal Topal kaç puan verdi sorusunun cevabı belki de Semiha’nın gelini Leyla’nın tahtından indirecek bir puan verebilir. bu sebeple sunucumuzun vereceği puan, kaynanalara nazaran daha önemli görüyorum. . Bu arada [mavibuton]Zuhal Topal’la Sofrada 18 Nisan Haftalık Puanlar[/mavibuton] için lütfen tıklayınız.

Bu hafta yarışan gelinleri, sırası geldikte daha detaylı sizlere tanıtmaya çalışıyoruz. Lakin gelecek bölüm de kimin gelini yarışacağını ve kaba taslak bilgileri öğrenmek için Zuhal Topal’la Sofrada 8 Nisan-12 Nisan Yarışmacıları yazımızı ziyaret edebilirsiniz.

Zuhal Topal’la Sofrada Bugün 11 Nisan Puanları İle Menüsü

11 Nisan Perşembe günü Zuhal Topal’la Sofrada Bugün yarışan Aynur Moral; 40 yaşında olduğunu ve 3 çocuk annesi olduğunu açıkladı. Çocuklardan ikisi erkek en ufakları ise kız olduğunu söyledi. Eşi, Cem ile tanışma hikayesi ise, görümcesi ile kapı komşusu olduğunu, oğlu Cem’in Almanya’dan geldiğinde hoş geldine gittiğini, sonrasında tanıştıklarını ama ailesi bu evliliğe karşı çıktığı için gelinlik giyemeden evlendiğini ama içinde kaldığını söyledi. Bence Zuhal hanım ve ekibi Cuma günü final de gelinlik sürprizi yapabilir. Bu arada [pembebuton]12 Nisan Cuma Zuhal Topal’la Sofrada Puanları[/pembebuton] için tıklayınız.zuhal topalla sofrada 11 nisan yarışmacısı resmi

Aynur’un kaynanası ve bir nevi yol arkadaşı olan Kibariye Moral; 67 yaşında ve aslen samsunlu olduğunu ve 4 çocuk annesi olduğunu açıkladı. Hayat arkadaşını 4 yıl önce kaybettiğini, Aynur’un ailesi bu olay nedeni ile baş sağlığına bile gelmeme kendisini üzdüğünü söyledi. Gözlemlediğimiz kadarı ile gelini ile çok iyi anlaşıyorlar. Şimdi Aynur Moral’ın bu gün kaynanalara sunacağı günün menüsünü açıklayalım. [kirmizibuton]12 Nisan Zuhal Topal’la Sofrada Bu Hafta Kim Kazandı[/kirmizibuton] sorusun cevabı için tıklayınız.

11 Nisan Zuhal Topal’la Sofrada Aynur’un Menüsü (2019)

11 Nisan Perşembe Zuhal Topal'la Sofrada Bugün Aynur'un Menüsü

 • Karalahana Çorbası
 • Sebzeli Kapya Biber Dolması
 • Közlenmiş Sütlü Patlıcan
 • Ispanaklı Kol Böreği
 • Güveçte Sebzeli Et
 • Sebzeli Bulgur Pilavı
 • Bostan Salatası
 • Ay Baklava

Kaynanaların yarısı bu gün tadımlayacağı Kibariye’nin gelini Aynur’un menüsüne baktıklarında bir kısmı çok uğraştıracak yemeklerin olduğunu ve oldukça zorlanacağını, belki de süreyi yetiştiremeyeceğini söylerken, başka bir kısmı ise 15 yıllık gelin, çok rahat bir şekil de yapabilir dediler. Ben de menüye baktığımda hazır yufka kullanmadığı için zorlansa da 40 yaşın verdiği tecrübe ile kolaylıkla yaptığını gördüm.Zuhal Topal'la Sofrada 11 Nisan Perşembe Puanlama Öncesi

Dilerseniz şimdi bu gün merakla beklenen Aynur’un puanlarını verelim. Ardında bu gün fragmanını verdikten sonra bu haftanın puan durumunu açıklayalım. Bakalım Zuhal Topal Aynur’a kaç puan verdi? Ona göre bu haftanın toplam puan durumu da değişecek. 

11 Nisan Zuhal Topalla Perşembe Puanları (Aynur’un Puanları)


Seniha Çalışkan  3
Semiha Güven  4
Aysel  4
Raife  7
Zuhal Topal    9
TOPLAM   27 

Raife hanım kendi gününe oynamadığını verdiği 7 puanla gösterdi

Zuhal Topalla Sofrada 11 Nisan Perşembe Fragmanı

Fox TV ekranlarına 11 Nisan 2019 Perşembe günü gelecek olan 164. bölüm fragmanı sizlerle.

Zuhal Topal’la Sofrada Bu Hafta Puan Durumu (11 Nisan Perşembe)

8 Nisan Pazartesi gününden itibaren yarışmacıların aldığı toplam puanları hemen alt kısımda tek tek yazacağız. Ayrıca Perşembe günü yarışan Aynur’un da aldığı toplam puanlarını da buraya yazacağız. Şu an için en önde olan gelin, ilk gün yarışan Semiha’nın gelini Leyla’nın olduğunu görüyoruz.  

 • 8 Nisan Pazartesi Leyla’nın Puanı= 25
 • 9 Nisan Salı Elif’in Puanı = 22
 • 10 Nisan Çarşamba Rabia’nın Puanı = 21
 • 11 Nisan Perşembe Aynur’un Puanı = 27

Bu gün Aynur Moral’ın puanı Zuhal Topal’ın vereceği puanlar sonucunda netleşecek. Bizde bunu anlık olarak yazacağız. Sakın bizden ayrılmayın. Seniha Çalışkan bir intikam duygusu ile durmadan duraksamadan konuşması beni ekran karşısında bile rahatsız etti. Diğer Semiha Güven de neredeyse yanmak üzere olan güveç içindeki ete pişmemiş demesi, tamamen yalan. bildiğin kömürü versen çiğ der bu kaynanalar arkadaş.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu