Gelinim Mutfakta

11 Ocak 2019 Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı? Ezgi Elendi Mi? Rümeysa Ayrıldı Mı? Gelinim Mutfakta 11 Ocak Puan Durumu

Gelinim Mutfakta 11 Ocak bilezikleri kim aldı? Bence bu sorudan daha önemli bir soru sormak gerekiyor. Çünkü bu hafta boyunca Ezgi düşük puan aldı ve Cuma günü eleme potasında girdi. Sanırım uzun zamandır görmediğimiz bir durum ile karşılaştık. Çünkü yarışmada fenomen olan Ezgi yarın tamam yada devam mücadelesine çıkacak. Bize bir çok soru geldi. Bunlardan en önemlisi de Gelinim Mutfakta Ezgi Elendi mi? sorusu oldu.

=> 11 Ocak 2022 Salı Gelinim Mutfakta Puan Durumu sonucu için tıklayınız.

Arkadaşlar bana iki ayrı yerden bilgi geldiğini ve bunlardan ikisi birbiri ile uyuşmadığı için açıklamak istemediğimi ve sizleri yanlış yönlendirmek istemediğimi söyledim. 11 Ocak Cuma Gelinim Mutfakta kim elendi? Bu gün verilen fragmanda görüyorum ki her iki kaynak da kendi çapında doğru söylemiş ama ben güvenmediğim için açıklamadığımı gördüm. Kanal D’nin yayın haklarına saygı duyduğum için sadece yorum kısmına bu konuya değineceğim.  [pembebuton]25 Ocak Cuma Gelinim Mutfakta haftalık puanlar[/pembebuton] için kim önce bitirip bilezikleri kazandığını görebilmek için lütfen tıklayınız.

Bu hafta 215. bölümü ile 11 Ocak Cuma günü Kanal D ekranlarına gelen yarışma programında tamı tamına  210. bilezikler sahibini bulacak. Peki sizce Bilezikleri kim aldı? Benim duyduğum bir isim var lakin bana gelen yorumlarda lütfen yazı içinde düşüncelerinizi paylaşmayınız dediği için sadece bu yazının altında Gelinim Mutfakta 11 Ocak Cuma puanları verilmeden açıklayacağım. Dileyen oraya bakabilirsiniz.  [mavibuton]Gelinim Mutfakta 18 Ocak 2019 Cuma Bilezikleri Alan[/mavibuton] kim olduğunu görebilmek için mavi butona basıp ilgili yazıya ulaşabilirsiniz.

Bu gün 11 Ocak Cuma 2019 Gelinim Mutfakta kim elendi? Bu gün bu sorunun cevabı oldukça önemli hale geldi. Sitemize yorum yapan kıymetli arkadaşlarım Yağnur’un kalmasını istemediğini gözlemledim. Ancak Bu hafta sürpriz bir eleme gerçekleşecek. Ben ilk duyduğumda inanamamıştım. Hala da tam manası ile inanamadığım için açıklamak istemiyorum. Sadece yorum bu yazının altında yorum kısmında yazacağım.  CUMA PUANLARI YAZININ EN SONUNDA

Cuma günleri normal sıralamayı değiştiren bir tek Hatice’yi hatırlıyorum. En sondan gelip zirveye oturmuş ve bilezikleri almıştı. Bu sebeple, 11 Ocak Gelinim Mutfakta günün birincisi kim oldu? ve kaç puan aldığı oldukça önemli bir hale geliyor. Çünkü Ezgi, Yağnur ve Sina bu gün elenmemek için çabalayacaklar. Aralarında biri bu gün günün birincisi olduğu takdirde %100 oranında elenmekten kurtulmak için önemli bir başarı elde edecek.

Rümeysa en baştan beri Yağnur ile ciddi manada takıştığını ve anlaşamadıklarını gördük. Yağnur gelir gelmez beş bileziği alıca ve bunu da dilinden düşürmeyince Rümeysa için bilezik almak hırs meselesi oldu. Pazartesinden itibaren Rümeysa, Gelinim mutfakta puanlama da iyi bir performans gösterdi. Hatta 20 tam puan bile aldı.

Bu gün Sina’nın eşi yarışma programını ziyaret edecek. Her kaynana ile tokalaşmaya çalışan Sina’nın eşinin elini havada bırakan bir tek Reyhan olacak. ence Reyhan’a bu yakışmadı. İnsanları seven Reyhana ne oldu da hiç alakasız misafire böyle davrandı? Sizce Reyhan bu yaptığı ile haklı mı? yorumlarınızı bekliyorum. Dikkat: 4 Aralık 2019 Cuma puanları yazımızın sonunda verdik.

11 Ocak Cuma Gelinim mutfakta puan durumu son haline baktığımda fenomen olmuş ve yarışmanın reyting almasında büyük katkı sağlayan Reyhan ve gelini Ezgi eleme potasında yarışacak. Şunu unutmayın Yarışma programını Reyhan için izleyen binlerce kişi var. Eğer Reyhan ile Ezgi elenirse yerine koyabilecekleri bir eskilerden bir yarışmacı mutlaka ama mutlaka birilerini geri alacaklardır. Benim şahsi fikrim Reyhan ne zaman elenir ise yerine Ziyafet orjinal gelini Özlem ile gelecektir. Filiz dedi dersiniz.

Gelinim Mutfakta 11 Ocak Bilezikleri kim kazandı? Rümeysa gurur meselesi yaptığı bilezikleri almak için hafta başından itibaren sistemli bir yükselişe geçti ve en yakın rakibine bile 11 puan fark atmayı başardı. Çok ama çok büyük bir değişiklik söz konusu olmaz ise bilezikleri Rümeysa alacak. Ancak Rümeysa yarışmadan çekilecek mi? Yorum kısmında bu konuya netlik getirdim. Neden buradan vermiyorsunuz diye soranlar için henüz yayınlanmamış bir bölüm için yazımın içinde olacak olaylardan bahsedip yayın haklarına zarar vermek istemediğimden.

Rümeysa bence dün yapılan yani Perşembe günü puanlama sonrasında bilezikleri garantilediğini düşünüyorum. Çünkü Gelinim Mutfakta haftalık puan tablosu açısından baktığımızda Rümeysa en yakın rakibi Sina ile Yağnur’a tam 11 puan fark attı. Bunu farkın kapanması çok zor. O yüzden Rümeysa %100 bilezikleri aldı diyebiliyorum. Dikkat:Gelinim Mutfakta 11 Ocak Cuma puanları sayfanın altında verildi.

Gelinim Mutfakta 11 Ocak 2019 Cuma Kim Elendi? Rümeysa Yarışmadan Çekildi Mi?

11 Ocak gelinim mutfakta puanlar verilmeden, Sizce Rümeysa yarışmadan ayrıldı mı? Yada Rümeysa neden yarışmadan çekildi? Arkadaşlar inanın, her gün canlı yayın olmasa de her gün çekim yapmak oldukça zor ve yorucu. Kameralar karşısına alışık olan yada hep Reyhan hanım gibi hayalinde olan kişileri için oldukça zevkli olabilir. Lakin her gün bu tempoyu yaşı ilerlemiş bir kaynananın katlanması bence çok zor. Hele ki bir aydır eli boş dönüyorsa.

Gelinim mutfakta 11 Ocak puan durumu ne olduğuna bakalım ve savunduğum düşünceleri kanıtlayacak olan puanları verelim. Rümeysa dün aldığı puanlarla toplam 60 puan ile zirvede yerini korumayı başardı. Diğer yandan Yağnur ile Sina da eşit puanla hem ikinciliği hem de üçüncülüğü 49 puanla paylaşırken Ezgi 44 puanla son sırada ve bu gün eleme potasında yarılacak.

Gelinlerin hafta başından itibaren aldığı puanlar sonucunda, Gelinim Mutfakta puna tablosu böyle şekillendi. Birazdan verilecek Cuma puanları sonrasında bu tabloda nasıl bir değişim göstereceğini merak ediyorsan yazının sonundaki puanlar kısmına bakabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta 11 Ocak günün birincisi eğer Ezgi olursa tek yapacağımız iş Yağnur ile Sina’yı 5 puan fark ile geçip geçmeyeceğine bakmak olacak. Ezgi için beş puan çok önemli değil. Ancak Nezahat kendi gelinin tabağını bulurken, Nilgün de aynı şekilde bulmaya devam ediyor. Bir tek Sina’nın kayın validesi Songül kendi gelinin tabağını bulmada zorlanıyor. O da sıralamayı neredeyse etkilemeyecek derecede 5-4-4-4-1 tarzında puanlama yapıyor. O yüzden bu gün aradaki farkı kapatmak oldukça zor ama imkansız da değil. Dikkat: Gelinim Mutfakta 11 Ocak Cuma Puanları hemen yazının devamında verildi.

11 Ocak Cuma Gelinim Mutfakta puanları yazarken çok dikkat etmeme rağmen anlık hatalar yapabiliyorum. Bu hafta puanlamada hata yapmadım. Ancak genede her cuma olduğu gibi bir kusurumuz oldu ise şimdiden özür dilerim. NotGelinim Mutfakta haftalık puan tablosu yazının en son kısmında verildi.

11 Ocak gelinim mutfakta toplam puanlar için bu gün kaynanalar konseyinin vereceği puanları anlık olarak aktardığımız için, sizler bu puanları görebilmeniz için her kaynana sonrasında yaklaşık 30 saniye geçtikten soran sayfayı bir kez güncellemeniz yeterli olacaktır, yeni puanları görebilmeniz için. Dikkat: 11 Ocak 2019 Cuma Gelinim Mutfakta puanlama sonuçları hemen alt tarafta.

Gelinim Mutfakta 11 Ocak Bisküvili Muhallebili Bal Kabağı Pastası Ve Malzemeleri

 • 2 Kilo kadar Bal kabağı
 • Bir paket bisküvi
 • 2 su bardağı toz şeker

Muhallebisinin Malzemesi;

 • Bir litre süt
 • Bir paket vanilya
 • 100 gram margarin
 • Bir su bardağı kadar Şeker
 • Beş yemek kaşığı un
 • Bir yemek kaşığı nişasta

Pastanın Üzeri İçin;

 • Bir su bardağı kadar Ceviz içi yeterli olur.

Cuma günleri uzun konuşmaları yapılacağı için hızlı bir tatlı seçiliyor ve tüm zamanı puanlamadan sorna günün ve haftanın kritiklerine vakit ayırıyorlar. Bu yüzden 40 dakikada gelinleri günün tatlısını yaptılar ve hemen akabinde puanlama aşamasına geçtiler. Gelin bakalım kim kaç puan almış.

Gelinim Mutfakta 11 Ocak Puanları (11/01/2018 Cuma)

Kaynana Nezahat‘ın verdiği Puanlar

Rümeysa : => Nezahat’ın Gelini 5
Yağnur : 1
Ezgi : 4
Sina     : 2

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Reyhan‘ın verdiği Puanlar

Rümeysa : 1
Yağnur : 1
Ezgi : => Reyhan’ın Gelin 5
Sina     : 1

*************************
” 11 Ocak Cuma 2019 Gelinim Mutfakta Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
Bizi google de ararken
<<< "Gelinim Mutfakta dizicenter" >>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Kaynana Nilgün‘ün verdiği Puanlar

Rümeysa : 5
Yağnur : => Nilgün’ün Gelini 4
Ezgi : 1
Sina   : 4

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Songül‘ün verdiği Puanlar

Rümeysa : 4
Yağnur :  5
Ezgi : 2
Sina   : => Songül’ün Gelini 1

*************************

Gelinlerin 11 Ocak 2019 Cuma Toplam Puanları

Rümeysa 5 1 5 4 15
Yağnur 1 1 4 5 11
Ezgi 4 5 1 2 12
Sina 2 1 4 1 8

*************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (7 Ocak – 11 Ocak Haftası) – Cuma

Rümeysa : 60 + 15 75
Yağnur    : 49 + 11 60
Ezgi         : 44 + 12 56
Sina        : 49 + 57

GELEN BİLGİYE GÖRE EZGİ KALACAK! RÜMEYSA YOLCU

Gelinim Mutfakta 11 Ocak Cuma Puanlama Sonuçları

*************************
11 Ocak Gelinim Mutfakta Bilezikleri Alan
⇒RÜMEYSA

11 Ocak Cuma Gelinim Mutfakta Kim Elendi
⇒ EZGİ AMA GİDEN RÜMEYSA OLACAK

11 Ocak Cuma Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒RÜMEYSA
Gelinim Mutfakta 11 Ocak Çeyrek Altını Alan Kim
⇒RÜMEYSA
11 Ocak Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒SİNA
*************************

FATİH ÜREK SÖYLEMESE DE BEN SÖYLÜYORUM EZGİ EN DÜŞÜK PUANI ALDI! RÜMEYSA GİTMESEYDİ, FENOMEN KAYNANA REYHAN İLE GELİNİ EZGİ GİDİYORDU!

Gelinim Mutfakta 11 Ocak 2019 Cuma Fragmanı İzle

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

320 Yorum

 1. ARKADAŞLAR ÖNCELİKLE HAYIRLI CUMALAR.. ÇIKAR ÇIKMAZ BEN İLK DUYDUĞUMDA İNANMAMIŞTIM. İKİ AYRI YERDEN İKİ GELİNİN ADINI SÖYLEDİLERDİ İLK DUYDUĞUMDA EZGİ ELENDİĞİNİ İKİNCİ DUYDUĞUM YER RÜMEYSA ELENDİĞİNİ SÖYLEDİ. BUNU SALI GÜNÜ DUYMUŞTUM AMA MEVCUT PUANLARA BAKINCA İNANMADIM. HALA DA İNANAMIYORUM AMA SİZE DE HABER VERMEK İSTEDİM DOĞRU ÇIKAR ÇIKMAZ BİLMİYORUM. KESİN DOĞRUDUR DA DEMİYORUM.

  1. Bence ezgi eleniyor ama rumeysa cekiliyor.
   Yani yine ezgi elenmesin diye birini yarismadan ayrıltıyolar.Bu ayrilanlara para bile veriyolardir ezgi yerine o elensin diye

 2. Ya filiz hanım kesin rümeysa çekilmek istiyoruz diyecekler yine ezgi ve reyhan kalacak. Her zamanki gibi elenselerde göndermiyorlar artık bunu izleyen herkes anladi

 3. Ki çekilmek isteyebilirler haklisiniz çekim falan zor ama neden ben çekiliyorum o kalsın derler ya iki kişi elendin yerine yeni yarışmacılar gelsin sıkıldık artık bu durumdan

 4. Fadime sen ezgiyi reyhan hanimi sevmiyon niye izliyon otur kayfalini yap cayin ic sus ezgi gitmiyecek her gelebe bir sey buluyorsunuz

  1. Senin benimle derdin ne izleyip izlemeyecegimi sana mi sorcam ben kendi düşüncemi söylüyorum sen asıl sus benim yorumlarıma cevap verme saygı duy biraz insanların düşüncelerine nasıl bişey sen ya

 5. Reyhan hanıma haksızlık ettiler kadın doğal olabilir ruhu neşeli olabilir biz seviyoruz reyhan hanımı

 6. Ezgilerin gittiginde ben hic izlemedim demedimki su gitsin su gelsin banane hosuma giderse izlerim hosuma gitmesede izlemem herkesin ekmeginle oynamam ezgiyi niye cekemiyonuz

 7. Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Dr. Aysel Savran, TV kanallarındaki yarışma programlarının, son dönemde tamiri mümkün olmayan yıkımları beraberinde getirdiğine dikkat çekti. Yarışma sözcüğü kendi içinde naif bir anlam ifade etmesine rağmen, son dönemde bu anlamın yıkıcı bir sözcük gibi algılandığına dikkati çeken Uz. Dr. Savran, “Aslında kaçınılmaz olan bu keşfe bir de denetimsizlik eklenince tamiri mümkün olmayan yıkımları da beraberinde getirdi diye düşünüyorum.
  “Bu yarışmaları geliştirenler insanların en ilkel içgüdülerine hitap ediyordu; En önemli olan benim. Yarışmacılar arenaya atılmış bir gladyatör gibi izleyenlerde engelleyemedikleri bir tutkuya dönüştü. Artık herkes bir yarışmacı olmuştu. Çeşitli sebeplerle bu yarışlara katılamayanlar kendilerini en iyi ifade eden yarışmacıyla bütünleşmeye ve yarışmaya başlamışlardı. Nezaket bir tarafa bırakılmış, kazanmak en önemli hedef haline gelmişti. Bir eve bırakılmış insanlar zamanla bir adaya bırakıldı, insanlığın en ilkel duygularının su yüzüne çıkması sağlandı. Yarışmacılar acımasızca, hatta bazen fiziksel olarak birbirlerini hırpalarken sıcak evlerde çayını yudumlarken onlarla kendini özdeşleştiren insanlar heyecanla onları izledi ve halen izlemeye devam ediyor.”

  AİLELERE UYARI
  “TV dünyası bir gösteri idi ama zamanla gösteri ve gerçek birbirine karışmaya başladı. Son derece sistematik bir şekilde bazı kişilik özelliklerine sahip insanlar bir araya getirilerek toplumun yapay bir kesiti oluşturuldu. İzlenme oranları hırsı ve parayla birlikte işler iyice çığrından çıktı ve bir yarışmacının zavallı bir hayvanı öldürmesine kadar vardı. Yarışmak gelişim için önemli ve gerekli olgudur, yarış olmasa insanlık bugün olduğu noktaya gelemezdi. Bu noktada özellikle anne babaların bu konuya özen göstermeleri gerektiğini düşünüyorum, zira yanlış özdeşimler zaman içinde tamiri olası olmayan çocukluk travmalarına yol açma olasılığına sahiptir. Sağlıklı gelişim yarış, yarış ise sağduyu ve nezaket içerir” ifadelerini kullandı.

 8. hayırlı cumalar bu işin şov eğlence olduğunu unutmayalım ordaki insanlar kamera kapanınca öpüşüp konuşuyorlar tartışmaların çoğu ekrandan ibaret

  1. Ahhh keşke bunu anlasalar özellikle de anonim diye mesaj atanlar bu bi yarışma bu kadar kendinizi kaptırmayın ya

 9. Sok sok patates sinanin badigari korkudan korumaya gelmis reyhan hanim hakkindan gelecek reklam unlu olmak patates mesaj alindi haftaya paketttttt

 10. bugun bayram havasi var ezgi reyhan gitcek cok mutlu olcam flim artisleri gitcek

 11. Patates sinada ne cene varmis 60 lik moruk gibi sanki hergun altin almis gibi beceriksiz cenesi kapatsada onune bakmiyo cene yapmaya gelmis Pislikkkkkk

 12. Ezgi ezgi ezgi ezgi ezgi reyhan hanim eayhan hanim reygan hanim size bayiliyorum❤❤❤

 13. ezgi gitsin cansu sakin gelmesin bir cingene gitsin bir cingene gerimi gelsin o zaman kimse kanal d seyretmez gidenler sakin geri gelmesin reyhan unlu olamassin

 14. Bence Rümeysa çekilmek istemiycek hem zaten çekilse Nilgün hanım neden ağlar ki ?

 15. Bu gidisle patates sina cenesini yorduguyla kalacak eli bos geldi gibi gidecek ceneden baska icrat yok ekran kirliligi

  1. Kabzımallık mesleğim nerden bildiniz o yüzden böyle tuhaf benzetmeler yapıyorum. Kıskandığım konusundada haklısınız beyefendi eşini kıskandım sinanın

 16. Arkadaşlar bence kelimelerinizi seçerek konuşun.Kendinize söylenmesini istemediğiniz hiç bir kelimeyi başkasına sarf etmeyin.Seviyesizleşmeyin bel altı vurmayın.Azıcık insan olun.

 17. Merhaba arkadaşlar güzel günler sizin olsun. Hoşgeldin Poyraz. Teşekkür ederim Volkan:)

  1. Rümeysa alır bilezigi bence 65 puan iyi bir puanen düşük ezgi 48 bakalım nolcak

 18. ARKADAŞLAR PUANLARI HEMEN 30 SN İÇİNDE SAYFAYI GÜNCELLEYİNCE GÖREBİLİYOR MUSNUZ?

 19. Daha önce Reyhan ve ezgiyi destekliyordum ama artık hayır bugünkü konuşmaları tavırları hiç hoş değil isterse elensinler

 20. Reyhan gerçek karekterini ortaya çıkardı,bütün sözlerini bugün yedi..

  Kınıyorum…

 21. Gider veya gitmez Rümeysa yı tebrik ediyorum,hakkı ile aldı, duruşundan dolayı tebrik ediyorum

  ????? Rümeysa ????

 22. Rümeysa aldıktan sonra bir nedenle çekilecek sanırsam ama inşallah yagnuru kurtarmaz ayy sinir olurum.

 23. KİM NE DERSE DESİN RÜMEYSA BU YARIŞMADA YEMEK YAPMAYI ÖĞRENDİ VE USTALAŞTI. ŞU AN OLDUKÇA YÜKSEK PUANLA BİLEZİKLERİ ALACAK… PEKİ KİM ELENDİ? EZGİ ELENDİ Mİ? BAKALIM ALDIĞIM BİLGİ DOĞRU MU ÇOK MERAK EDİYORUM

 24. Umarım Rümeysa çekilme kararı almamıştır.Ekranlarda Yağnuru görmek istemiyoruz.

  1. reyhan ezgi gitmese bugun son gunum seyretmem cogu seyircide bakmaz onlar haddini actilar

 25. Bu işler hep böyle olacaksa bu programı izlemekte manasız olcak.Resmen izlemekten ve görmekten bıktığimiz insanlar kalsın diye resmen çekilmek pratiğini kullandirtiyorlar.Artik yemek yarışması formatından çıkmış kişi ve olaylar üzerinden dönmeye başlamış.sanirim artık en iyi yemek programı Yemekteyiz diycem o kadar.

    1. Doğru hiç favori olmayan gelin elenecekken kurtarılmıyor hep favori elenecekken

  1. Bence Yemekteyizi izleyin en iyisi en azından onur bey pat pat herkesi uyarıyor ayar veriyor.Burda haklı olan uzaklaştırılıyor.En iyisi izlememek bu programı.

 26. Reyhan hanım niye korılıyorsun sen rümeysanın gelin değilmiydi karşısında oynadın şimdi gelin sana iğneli hediye verdi diye kırılıp duygu sömürüsü yapıyorsun

 27. Yagnurcular bugün çok ama çok utanacaksiniz, kaliteli li insanlar belli oldu,ama inanın bana yagnur bugün olmasa haftaya gidecek çünkü yemek yapmayı bilmiyor,star olacakmış ???? olursun ama bitik star,çizik ? star

  1. Bence bu program iyice saygisizlasiyor bence büyük küçük kim belli degil

  1. Eger yazmiyosam sa cikmisimdir poyraz gorusemesek yerin musait olursan konusuruz olurmu simdilik burdayim

 28. Hım anladim biz karsliyiz ya her sey dogal geliyo bizde kaz var biliyonmu kazi cok güzel

 29. Lutfen artik ezgi ve yagnur gitsin.reyhan hanimin yapmacik simarik halini gormek istemiyoruz.rumeysa gitmesin

 30. Rehan hanın hanım efendiliğini hiç bözmadı bende bu proğramın bir izleyicisi olduğum için son gelenler
  Çok saçmalıyor önce böyle değildi

 31. Ben bütün güzel yemekleri seçerim özelikle hertürlü et yemeği favorimdir canım sen.

 32. Siz iyimisiniz fatih Ürek Ezginin gitmesine izin verir yerine birini gonderir

 33. Başak ilk elendiği hafta ozlem çekildi halde ikisi birden gitmişti lütfen reyhan hanim artık uygunsuz örnek olmayan yaşına Yakışmayan davranışlar gitmezlerse artık izlemiyecem program yapimcisi izleyici salak saniyor sanjrim

 34. Malesef haftaya da yağnuru yine ekranlarda göreceğiz.Bizim ünlü olma meraklılarına ihtiyacımız yok.Bu ülkenin ekranlarını süsleyen yeteri kadar ünlülerimiz var.

  1. Yine Ezgi Gitmesin Diye Bir Yarismaci Yollandi Sasirdikmi Yoo Hayir Ezgi icin ya rab ne yarismacilar yollaniyor?

 35. RÜMEYSA’NIN HASTAM VAR DEMESİNE İNANMADIM AMA OKUL İÇİN İSE NİYE GELDİN YARIŞMAYA Kİ… BU BİR HAFTALIK BİR YARIŞMA PROGRAMI DEĞİL Kİ

  ***********************

  DEDİĞİM GİBİ EĞER BİR GÜN REYHAN ELENİRSE YERİNE KOYACAK KADAR FENOMEN BİRİ OLMAK ZORUNDA

  1. 2 ders de ne var ya Sanki 10 ders var tahminim 1 günde 2 program cekiyrolar sanjrim bakıyorum toplamda 3 gün çekim olur git artık reyhan ve yagnurrr

 36. bu programa bakılmaz hileli program ezgi gitmiycek yaziklar olsun kanal de

 37. Hatice zamaninda da hatice yerine hep baska yarismacilar gitmisdi ayni durum ezgide de oluyor ama ozamanlar insanlar RTUK’u bile aranislardi ve hatice gitti yok oldu

 38. Ezgi yerine başkası sonuncu olsaydı rümeysa kalırdı.Reyting uğruna reyhanı elemediler.Şam şeytanı yine kalacak.

 39. Sinavlar bitti universitede.ezgiyi kurtarmak icin rumeysayi harcadilar.ama en azindan bilwzikleei aldi

 40. Arkadaşlar bunlar resmen oynuyorlar bu nedir. Baskasinin yerine elenmek nedir. Hem de birinci olmuşsun.

 41. Ya bu ne ya cansu doğuma gider ezgi gelir burcu çekilmek ister ezgi kalır şimdi de rümeysa çekilmek istiyor ezgi kalıyor hiç inandırıcı gelmiyor artık sıkıldık bu oyunlardan

 42. Haksızlığa bu kaDarda gelinmez artık ezgi gitsin ben izlenilen bu 3 tür en dusuk puan ile evleniyor şaka gibi beş yapima sesleniyorum yeter haksızlık yeter yeter!!!!sanki gondermemek için ne haltlar yediginizi bilmiyoruz.inşallah reitingleriniz 1 in altına düşer bu haksızlıKlar ile…

 43. ezgi ilk basladigun da 2.hafta elenmisti hiç tahmin etmezdim haticeye bumerang demislerdi kaç kez atıldı atıldı geri gldi resmen.favorim rumeysaydi tamam oda yılbaşında eleme olsa gidecektı ama gitmedi ama ismi okunmusti gidecek diye belli bi kesim var puan ne takip etmeyen onalrdan tepki almamak için ezgi demediler yada rumeysa benim yerime kalsın demedi çünkü rumeysa larda geri gelecek tamamen yapımcı oyunu

  1. Mesajlar çıkmıyorki kırk saat bi mesaj için uğraşıyorum sitede sorun var işleyişte

 44. Programı haftaya izlemiyerek tepkimizi koyabliriz lütfen yagnur ve reyhan gitsin topluma örnek olan kisiler gelsin

  1. Darısı ezgi ve yagnura insallaj lütfen topluma örnek olacak konuşması oturması buyugu küçüğü karşı hitab eden kişiler gelsin

 45. Bence ortada bir yalan var bu Rumeysanin gitmesi bana pek gerçekçi gelmedi.Katılıyorum size Filiz hanım.

 46. Ezgi ve Reyhan Hanımın kaldığına sevindim.
  Umarım haftaya çirkef çirkin melun yağnur ve kaynanası gider

 47. Ezgi,yağnur ve kaynanasına dikkat et.sizin yanındaymış duruyor.ama sizi göndermeye çalışıyor.nede olsa ziyafet in kankası.size hep düşük puan veriyor.gelin kaynana iyi oyuncu oyuna gelmeyin.reyhan hanım özellikle siz bu gelin ve kaynananın oyununa gelmeyin…

 48. BAKİLMAZ CİRİNDAN CİKTİ bu programa bakılmaz hileli program ezgi gitmiycek yaziklar olsun kanal de

 49. Tamam canım Ama yarın yok program seninle görüşeceğimiz başka bir şey yokmu canım.

 50. Son gelen kaynana Songül hanım ve sina gelinin gitmesi proğram için hayırlı olur olay çıkartabilir

 51. Yorumlarda ezgi gitsin denilmiş.haksızlık yapılıyor denilmiş.ezgi de reyhan hanım da gayet düzgün seviyeli insanlar.ezgi yaptığı yemekler karşısında hak ettiği puanı alamıyor çoğu zaman.ezgi den önce gidecek yarışmacılar var orda.sizlere ziyafet gibi haksız,seviyesiz,kalitesiz insanları mı görmek istiyorsunuz ekranlarda…

 52. Su songul reyhanin onune gecmek icin sututyoda taklarda atsa halaylarda cekse yok an olmuyo patates sinada is yok bos bos cene varmis bide yol gecen hani gibi badigard kocasi sututyoya gelmesin olmuyo

  1. Katılıyorum sana patatesin eside dangalagin teki gelmiş oraya hava atıyor saygısız Reyhana Nilgune Yağnura siyah kutulu çiçek getirmiş saygısız
   Reyhan iyi yaptı almadı çiçeği elini de vermedi eli havada kaldı kironun?Reyhana helal olsun bende olsam aynı şeyi yapardım

 53. Ziyafettttttt neydirsennnn eymisen reyhan gitmir sen cansuyu haksiz yere yollattin pesine sen tipis tipis gittin

 54. Rüya kadın şu anonim yazan herkimse o ben değilim. Bende sen bana yazıyorsun zannettim o şeyleri Neyse önemli değil. Bilgin olsun çok aşırı bir hata sunucu parmağımın çarpması dışında anonim ismiyle yazmam ben mesajlarımı sadece poyraz olarak yazıyorum. Sen çıktın galiba iyi günler dilerim sana allaha emanet ol. RÜYA KADIN.

 55. Haksızlık bu bence Ezgide gitmesi gerekiyordu
  Rümeysa kendi isteğiyiyle gidiyorsa gitsin Ezgide eğlendiyse gitsin yani 2 yeni gelin gelmesi gerekiyor
  Daha önce de aynı şey olmuştu Cansu elendi Ezgi kendisi gitmek istedi ve Cansu kaldı
  Rümeysa elendi yok 200.bolum diye gitmedi yeni gelecek olan gelinlere haksızlık bu
  Çok şükür Yağnur prenses kaldı

 56. Rumeysayi sepetlediler donuk suratindan moooo gibi bakması dan cırtlak sesinden bıktı herkes o yüzden yoksa kendisi çekildiği falan yok bence avutmak içinde bu hafta çeyrek ve 5 bilezik verdiler acidiklari için 1.5 ayda daha ilk defa bilezik aldı
  Bide Rumeysanin ellerini gördünüz mü nekadar çirkin bakımsız iyyy
  Yağnur ise ilk haftasında aldi 5 bilezigi
  Yağnur süpersin bebeğim ?

 57. Yarın program yok diyon seninle baska bise yokmu canim derken anlamadim poyraz

 58. Yarışmanın 3 kıskanç tipsiz gelini bir olup usenmemisler gitmişler Barbi bebek Yağnurun posterlerini yaptırmışlar sandılar ki Yagnura dalga geçecekler ammmaa hevesleri kursaklarında kaldı Fatih Yurek geldi Yağnurun güzelliğini tescillercesine Yagnurun posterine cakti imzasini 3 kıskanç tipsiz gelin bakakakdilar ne güldüm ama çok komik hale düştüler Runeysa Ezgi Sina???

 59. Çok sevindin ezgiyle reyhan hanımın elenmemesine onlar gitseydi programı seyretmiyecektim çünkü onlar benim favorilerim elenmelerini istemiyorum onları ekranda görmek istiyorum onları tutuyorum

 60. Rumeysayi sutladilar çok mutlu oldum gitti Cansunun yanına
  Yagnur vurdu gooool olduğu ??biye biye hortlak bakışli Runeysa inşallah bidaha ekrana hiç çıkarmazlar seni?

 61. Rumeysa gitti keşke Ezgi de gitseydi keşke Sina da gitseydi bi tek Yagnur kalsaydı ve Yagnur gibi göze hitap eden guzel yuzlu ve guzel karakterli gelinler gelseydi
  Burası güzellik yarışması değil ama yinede yarışmacılar prezentable olmalılar sonuçta seyircinin gözune hitap etmeliler ,bunlar ne böyle bakımsiz itici hic güzel değiller bari karakterleri güzel olsa o da yok sadece Yagnur güzel yüzlü guzel karakterli??YAGNUR??

 62. Ezgi artık orada elenmiş biri olarak şans eseri kaliyor o yüzden kessin sesini otursun asagiya Yağnura satasmasin gereksiz yere
  Cansu ve Rümeysa da elenmiş birileri olarak orada şans eseri kalmislardi ama haddlerini bilmediler carlayip durdular ama sonunda onlar da voltalarini aldılar ve gittiler sıra Ezgide hareketlerine dikkat etsin zaten Reyhan hanim olmasa Ezgi yarışmada bi hiç kaynanasinn gölgesinde kalmış bı gelin işte sonra kaynanasına kızıyor Yagnuru seviyor diye ve Yağnura saldırıyor aptal işte
  Sen kaynanana layık bir gelin olda Ezgicigim kaynananda başka gelinleri sevmesim gerce Yağnurda sevilmeyecek bı gelin değil diğer gelinlerin hepsi Yagnurun yanında pasif kalıyorlar

 63. Ayy ben Rümeysa ve Nezaket.hsnima çok güldüm bilezikleri alınca Rümeysa Nezaket hanıma 2 bilezik veriyor Nezaket hanımda bu bilezikleri ben sana veriyorum ileride doğacak torunum için diyor ayyy komediye gell al gülüm ver gülüm gormemislerin iyik 2 ayda 5 bilezikleri oldu ????

 64. Beş yapım Reyhan ve Ezgi den vazgeçemiyor.Onlar olduğu sürece izlemeyeceğim. Beş yapım tarafından korunuyorlar.Yeter artık gitsin reyhan ve Ezgi bıktık onlardan

 65. Çakı bebek Rümeysa Barbi bebek Yağnura pankart hazırlamıştı Yağnur gitmene şu kadar gün kaldı diye aslında kendisi için pankart hazırlamıştı haberi yok garibimin phuhuhaaahaaaahaa
  Hatırlayonca şuan gülme krizine girdim phuhaahhhaa
  Eee Çakı bebek buna da kaderin cilvesi derler başkasına kuyusunu kazarsan içine kendin düşersin bunu anlamışsındır inşallah bidaha insanların güzelliğini kiskanmazsin
  Bak nasıl paket yapiverdiler seni kendi isteğinle ayrıldığını sen benim kulahima anlat emi kesin sen kulak tirmalayan cırtlak sesinden ve göz tirmalayan gıcık donuk soğuk tipinden rahatsız olan izleyicinin sesini duydular yapımcılar ve postaladi seni ooohhh olsun canıma deysin çok istemiştim senin gitmeni çok sevindim artık rahat rahat izlerim yarışmayı ????????????

 66. Kesin Fatih Bey demiştir Rumeysayi paket yapalım çünkü burada kaldıkça Yağnuru kiskandigi icin kafayı iyice yiyecek Ezgi ve Sina yi da kendisine benzetti demiştir ??bugün resmen ucununde kiskancliklari tavan yapmıştı Yağnurun posterini hazırlamışlar zavallılar
  Yağnur kül kedisi diğer ucude kıskanc üvey anne ve üvey kardeşler ??

 67. Rumeysaci şöyle kötü bi yorum yazmıştı
  Rümeysa vurdu gol oldu koydukuk muu koyduukk…
  Şimdi ben bu çirkin yorumu Rumeysaciya iade ediyorum kim vurdu gol oldu kim kime koydu belli oldu hiihiiiihiii
  Yağnur öyle vurdu ki Rümeysayi Trabzona sutladi Rumeysacilarda mosmor oldular hihiiii
  Rümeysa kendi isteği ile gitmedi bizi kandiramazlar curkefligi yüzünden gitti ama belki kanali tehdit edip cırtlak sesiyle bağırıp gözlerinide portletirsei kanalı başınıza yıkarım başınızı bilin diye masaları yumuruklarsa belki geri getiriler hihihiiii

 68. Aynen Rümeysa sinir hastası kadın evde canı yarışma çekmeye başlayınca kanali D basar sinir krizi gecirir kapıları yumuruklamaya başlar Haddinizi bilin beni geri alın diye çırtlık sesiyle bı bağırır gozlerinide portletttimi tamamdır bu iş geri alırlar cakı bebek korkusundan ???
  Sunuda söylemek istiyorum Yağnur prensesim Rumeysa psikopatinida postaladi ya artık elense bile gam yemem
  Cansu çadisini da gönderdi Elif sinsisini de gönderdi daha nolsun ooohhh pek güzel oldu
  Yagnurcular eğlenceye davetlisiniz ver coşkuyu ??????????????????????????????????ohohhh ???????????????
  Yağnur bebeğim 1 numarasın çok güzelsin kıskananlar çatlasınlar ???⛈️?????️?????????❤️????❣️

  1. Poyraz sen hangi zeynebe diyodun anlamadım iki zeynep var biri ben biride sade zeynep bu arada günaydın canım günün aydın olsun umarım her günün güzel geçsin ??

 69. Okursan cevap yazarsın artık rüya kadına bekliyom şimdi kahvaltı zamanı görüşürüz canım byyyy

  1. Anonim olarak yazmiyon dimi dedim sana zaten şaşkın poyraz kime yazicam ben yorumunu okudum da anlamadim yarin program yok seninle baska birsey konusmamiz var mi dedin benmi yanlis anladim bana cevap yazarsan sevinirim poyraz ? rüya kadın ????

 70. Ben reyhan taraftariydim. Fakat bu son gelisinde malesef baska bir reyhanla karsilastim. Sinanin esinin tokalasmak icin uzattigi eli havada birakip red etmesi effedilir bir davranis degil. Reyhan kendisi gibi simarik olan yagnuruyla karsilikli resmen ekrana oynuyorlar. Karsisindaki insanin soyledikleri ya da olan olaylari farkli yorumlayip anlatan yagnuru Lutfen gonderin. Reyhan hanim belli yasi olmasina ragmen yagnurun gazina geliyor. Yagnur git artik yeter.

  1. Reyhan çok iyi yaptı o saygısız dangalak adamın elini havada bıraktı bayanları siyah ve kırmızıya ayıramis gül kutularını asıl ben o gülleri kabul edenler Ezgi Nilgün ve Yağnura kızdım Nilgün hanımda keşke elini opturmeseydi nezakjetten gülleri kabul ettiler ve elini uzattı Nilgün ama o hirbo ne anlar nezakjetten
   Reyhan doğru yaptı haddini bildirdi hadsiz palabiyika
   Yağnura gelince o çok tatlı ve güzel asıl bı kadın sen Cansucu ve Rumeysaci olduğun için Yagnuru sevmiyorsun besbelli ama Cansu ve Rümeysa atttaa gittiler ??

 71. Merhaba rüya kadın mesakini okudum ben buralardayım sen yaz ben cevap verecem seni bekliyorum bu arada afiyetelefon olsun.

 72. Günaydın Rüya kadın bütün tatlı ve güzel günler senin olsun tabiki sana diyorum kalplı Rüya kadın senden başka Rüya kadın yokki ben burdayım sen yazınca cevap verecem. KALPLI Rüya kadın:)

 73. Poyrazcim sonra konuşalım mı annem rahatsız hastaneye götürevcik biraz morelim bozuk canım cok sıkkın aksam hic uyumadım

 74. Öylemi peki canım çok büyük geçmiş olsun lütfen dikkat et kendine moralini bozma olurmu Rüya kadın

  1. Seni buralarda beklettigim icin özür dilerim poyrazcim sen yaz ben sonra okurum araba bekliyoz gideceğiz simdi sende hafta sonunu degerlendir hayat okadar kısa ki kimin nolacagi belli değil onun icin mutluluklar senin olsun allah kalbine göre versin her seyi

  2. Konusuyoruz canım sorunmu olur olur dersen sadece yorum yaparız bizde rümeysa gitti ne düşünüyon ezginin mi gitmesini isterdin

 75. Rümeysa yı kimse şutlamadi kendi isteği ile gitti gözünüz iyi görmüyor heralde yağnur u koruyacaM diye saçma sapan yorum yapmayın

  1. Rümeysa kendi isteği ile gitmediği haberlerde bile çıktı kendi isteği ile gitmedi diye şüpheleniyor diye sen uyuyorsun galiba Ayşecik
   Ezgi gitmesin diye Rumeysayi kurban seçtiler ama neden Rümeysaya seçtiler bı düşün bakalım neden Yağnur değil neden Sina değil de Rümeysa çünkü Rümeysa Yağnurun guzelligini kiskandigi için çarcar insanları biktirdi ve Rümeysa gönderildi bunu herkes anladı sen anlamadın mı Ezgi gitmesin diye Rümeysa gönderildi okey ?

   1. Bence rumeysanin tavirlarindan dolayi degil..kayinvalidesi nezahat hanim iyi bir yarismaci olamadi yani ekrana pek yakismadigini düşünüyorum. Dikkat ettiniz mi Bazi bolumlerde neredeyse uyuyacakti:-D

  1. Arkadaslar günaydın artık giden gitti ne tartisiyonuz bu hafta nolcak sizce kim gelicek

 76. Dün beni cokmu bekledin dün bakamadım kusura bakma canım iyim beni düşündüğün için sen nasılsın bu arada uyuyomusun yoksa dışarıdamisin görüşmek üzere bay

  1. Melek kim gelir bulmem ama inşallah eskilerden biri gelmez çünkü gına geldi artık ve yeni gelen inşallah Yağnur gibi güzel yüzlü güzel karakterli olur

 77. Melek haklısın giden gitti gidene de MAZİ derler?
  Yanlız çok komik değil mi Yağnurun gitmesine 2-3-5 gibi gün kaldı pankarti hazırlayan cırcır böceği Rümeysa gitti ?
  Eeee Allah büyük Rümeysaya haddini bildirdi
  Rümeysa cirkef olduğu kadar da inançsız kim gider kadar kalir geleceği Allah’tan başka kimse bilemez inşallah bu cırcır böceğinin Rumeysanin kulağına küpe olmustur

 78. Büyük lokma ye büyük söz söyleme işte böyle kapak oldu rümeysaya kendi gitti

 79. Melek ben sonuna kadar Yagnurcuyum onun kadar güzel asıl kibar saygılı başka bı gelin bu yarışmaya gelmedi şuana kadar keza kaynanasına çok hanimefendi buyune de küçüğünden saygılı kadin

 80. Melek güzellik önemlidir çünkü güzele başkanı sevaptır?
  Ama tabi karakterinde güzel olması gerekiyor
  Yağnurun hem yüzü hemde karakteri guzel Maşallah ??
  Ben kadınım ama asaglik komleksi yok bende guzelin güzel olduğunu kabul ederim benden güzel diye kiskanip saldırmam?

 81. Evet evliyim isim de sen nereden biliyor ben daha önce söylemedim ki başka anonim beni karıştırdın sanırım?
  İsim kullanmak istemiyorum rumuz da kullanmayı sevmiyorum o yüzden isim kismini boş bırakıyorum Anonim cikiyor
  Melek sen bu sayfadan başka sayfaya yazıyor mu
  Ben kiloya çok takmam çünkü istediğim zaman alırım kilo istediğim zaman veririm
  Ben eşimi kıskanırım biraz ama aşırı değil

 82. Melek bende yufka yürekliyim benim yanımda biri ağlarsa bende ağlarım duygusalim hemen gözlerim dolar Yagnuru bu konuda kendime benzetiyorum onunda hemen güzel gozleri doluyor ammmma Rümeysa gibilerinden nefret ederim katı taş kalpli soğuk donuk saygısız sınırlı agresif hadsiz bu tarz insanlar benden uzak dursunlar ekranda bile Rumeysayi görmeye tahammül edemiyorum gitti çok şükür inşallah bidaha da asla geri gelmez İNSALLAH

 83. FEYZA Rümeysa Nezaket hanımın sessizliğinde dolayı değil Rumeysanin kıskanç agresif sınırlı tavırlarından dolayı gönderildi
  herkes Rümeysadan sikayetciydi sosyal medyada Nezaket hanımdan değil ona bakarsan Nilgün hanımda sesiz neden Nilgün ve Yagnuru gondermediler Reyhan ve Ezginin yerine? yani kısacası Rümeysa kendi etti kendi buldu ve gitti?

 84. Ezginin göndermek için değil Reyhani göndermek için Rumeysayi gönderdi yapımcı,
  Ezgiyi kimsenin taktiği yok Reyhan çok değerli Fatih bey ve ekibi için
  Yarışma düzmece olduğu anlaşıldı nezaman. Ezgi elense Reyhan gitmesin diye birileri bı bahaneyle gönderiliyor
  Reyhan ünlü oldu kendisi söyledi beni başka kanallar çağırıyorlar ama ben gitmiyorum dedi kanal D ve Fatih Beyi tercih ettim dedi o yüzden Reyhani gondermiyorlar ama seyirciden çok tepki aldılar elendiği halde neden girmiyorlar diye yarışma gerçekliğini kaybediyor diye o yüzden belki bu hafta gönderirler Reyhan ve Ezgiyi
  Reyhani seviyorum da Ezgi sinsi yılan bakışlı o yüzden gitsinler isterim ama Sina ve kaynanası da çok uyuzlar onlarda gitseler olur bakalım yeni gelenler nasıl birileri olacak inşallah onlarda da kıskançlık yapıp Yağnura yürümezler
  Rumeysa nin gitmesine??? ne kadar çok sevindim anlatamam ????????????????????

 85. Sanki konusmustuk senle anonim evliyim demistin yada ben karıştırdım kusura bakma bende evliyim esimi aşırı kıskanırım

 86. Sen galiba burda değilsin Rüya kadın seninle konuşmak için uğradım ben buraya ama sen yoksun. Rüya kadin. Bu arada Rüya kadın lakabını senin için kullanıyorum bunu biliyorsun demi.

 87. Ben anonim olarak yazmam bu gün bi sahak bi kere yazdım simdi baktım yazdıklarını okudum iyim sen nasılsın biliyorum benim icin diyon rüya kadın ?

 88. ?Yagnur? 1 numara ??
  Rumeysanin gitmesine çok sevindim kankasi Cansunun yanına gitti yeri orasiydi zaten ikisi cirlasinlar dursunlar
  ekrandan uzak olsunlarda ne halleri varsa görsünler
  Inşallah haftaya Ezgi gitsin diyorum fakat Sina mıdır nedir o pek sevimsiz gıcık karar veremedim hangisi gitsin en iyisi ikiside gitsin
  Yeni gelenler Ziyefet ve Özlem olabilirler diye düşünüyorum inşallah değiller dir ben Ziyafeti başlarda seviyordum fakat sevimsiz çirkin Runeysanin tuzağına düştüğünden beri sevmez oldum
  Rumeysa Ziyafete zorla kendisine seni seviyorum dedirtmis yanına gelmiş Yağnuru mu beni mı seviyorsun diye sormuş daha Ziyafet cevap vermeden ayyy sen beni seviyorsun beni seviyorsun dimi diye Ziyafete yanaşmış Ziyafet öyle anlatmıştı
  Ayyy ezik Rumeysa işte ondan da boyle bi haraket beklenir zaten

 89. Görüşürüz iyi geceler Rüya kadın kendine iyi bak:)Bu arada sen ismini Rüya kadın olarak değiştirdin demi kalplı Zeynep:) Rüya kadın:))))

 90. Fragmani istememiştim şimdi izledim evet Ziyafet ve Özlem değillermiş
  Yeni gelenlerde Yagnura dolu gelmişler kaynana Yagnur ciyak ciyak diyor ulan kaygana sen ciyak ciyak Rumeysayi görmedin mi azıcık dürüst ol ulan kaygana ,gelinde Yagnura satasiyor ulan bu çirkin kadinlar ne istiyorlar bu Yağnurdan gerçi zaten hep öyledir bazi kadinlar cok fesat olurlar kendilerinden daha güzel kadın görmeye dayanamazlar işte bunlar tedavi olmaları gerekiyor hasta tipler çünkü
  Bu yarışmaya da hep kafadan catlak kadınları toplamışlar
  Yagnur ve Nilgün dışindakiler hepsi bi tuhaf

 91. Yagnur zaten kendisi ben güzelim ben güzelim demiyorum ki hep başkaları ona güzelsin diyor kız neyapsin güzelse Allah güzel yaratmış kiskananlar catlasunlar da patlasinlar??
  Manyak Rumeysa dışarı da da duramıyor Yagnura satasmadan ne hediye gonderdi acaba
  ruh hastası yaa kadın yemin ediyorum Yağnurla
  Bozdu kafayı iyice yarışmadan postalandı hala açıklanmamış besbelli ??

 92. Yagnur hakkinta yazilan yorunkari okudum Instagramdan çok seveni var Maşallah çok şükür guzel kaliteli insandan anlayan ve asagkik kompleksi olmayan güzel kadını kıskanmayip onu seven kaliteli insanlar da var
  Amma kıskançlıktan kuduz köpek gibi saldiranlarda var ve çok komik aciz acınacak haldeler düşünün sırf Yagnura hakaret etmek için sahte hesap açmışlar
  Yagnur da Yagnur başka birsey yok akıllarında artık nasıl bi kuyruk acıları varsa ki ben kim olduklarını tahmin ediyorum çok ta zor değil yani ya Cansu yada Rumeysa kendileri yada Cansucular. Rumeysacilar demeyeceğim çünkü Runeysaci diye birsey yok Cansucular Runeysayi tutuyorlar ve şimdi de Sinayi ve yeni gelen gelini tutmaya başlamışlar daha ismi bile belli olmayan gelini çünkü fragmanda Yagnura satastigini görmüş ler yani Cansucular Yagnura satasanlari tutuyorlar bende buradan kendilerine sesleniyorum KENDINIZ OLUN CANSUCULAR KENDI FIKIRLERINIZ OLSUN BASKSASIIN KOLESI OLMAYIN
  Bide Reyhani sevmiyorlar Reyhan Yağnuru sevdiği icin???çok komikler valla acıyorum onlara ne hallere düşmüşler Yağ Nur yuzunden

  1. Yağnur bence aşağılık,kompleksi olan cırcır öten ağlak şımarık ukâla terbiyesiz bir mahluk

   1. Şener Konaklı seinin yorumların boş yalan olduğunu Reyhan Yagnurdan daha güzel demeneden belli oldu ,Yağnura söylediklerinin tipkidinin aynısı sen kendinsin kendini anlatıyorsun bize

    1. Anonim;
     Burası insanların bel altı vurmadan duygu ve düşüncelerini belirttiği bir konsept
     Ancak görülüyorki sen oldukça hazımsız kişiliğin var.
     Evet tekrar ediyorum yağnur halkında olan düşüncelerim birebir aynıdır.
     Ve birde şunu söyliyeyim ben kaçak döğüşmeyi sevmem.
     Kişiliğim kimliğim ve karekterimle birebir burdayım
     Sanada tavsiye ederim

     1. Bende istesem sahte bı isim yazabilirim ama bunun yerine Anonim olmayayi tercih ediyorum
      Anlatabiliyor muyum ?
      Ben çok merak ediyorum senin bu kadar Yağnura karşı nefret dolu olmaniz acaba sadece Cansu Yağnur birbirlerini sevmemesinden mi hani sen Cansucusunya
      Çok ilginç ve tuhaf buluyorum buraya sadece Yagnuru kotulemek için geliyorsunuz nedir sizin bu kadar Yağnura olan ofkeniz ??size Yağnur bu kadar ne yapmış olabilir ki Yağnur çok güzel tatlı kibar ve naif saygılı bir bayan o yüzden mi ondan bu kaadar nefret ediyorsunuz hani Yağnurun bu guzel özelliklerine sizin Cansucugunuz sahip olamadığı için mi ?KİSKANCLİGİNİZ tavan yapmış görünüyor

 93. Yeni bir güne merhaba
  Sağlık huzur ve mutluluk dolu hafta olmasını dilerim.
  Saygılar……

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu