Tv Programları

11 Ocak 2019 Cuma Zuhal Topal’la Sofrada Kim Kazandı? Elif Mi Kazandı? Final günü Neler Yaşandı? 10.000 TL’yi Kim Aldı?

Hafta içinde yayınlanan bir çok gelin kaynan formatı peş peşe çıkarken bu konuda reytingler konusunda en önde götürdüğünü gözlemlediğimiz Zuhal Topal’la Sofrada bu hafta kim kazandı  ve kaç puan aldığını bu yazımızda açıklayacağız. 

Pazartesi gününden itibaren gelinlerin diğer kaynanalardan aldığı puanları ve kısaca menüsünden bahsedip, hızlı hızlı geçeğiz. Bu gün bizim için önemli olan, Zuhal Topal’la Sofrada 11 Ocak kim kazandı ve kaç puanla 10.000 TL’yi kim aldığını açıklayacağız. Sabırla okumanızı ve konu ile alakalı olarak düşüncelerinizi bu yazının sonunda özgürce paylaşabilirsiniz. 

Bildiğiniz üzere Zuhal hanım yarışmaya katılan yarışmacıların evlerine konuk oluyor ve gelin en baştan alış verile gönderip bu gün kullanacağı tüm malzemeleri alması isteniyor. Her geline eşit miktarda para verilen yarışma programında kaynanalar açık oylama ile gelinlerin tabaklarını her gün gittiği evde puanlıyor ve hafta finali olan Cuma günü de en yüksek puanı alan gelin 10.000 TL ödüle sahip oluyor. Bakalım 11 Ocak Cuma Zuhal Topal’la Sofrada bugün kim kazandı ve kaç puan aldığını merak ediyorsanız hadi başlayalım.

Zuhal Topal’la Sofrada 11 Ocak Cuma Kim Kazandı? İşte Detaylar

Pazartesi günü yarışan İstanbul güneşli de oturan kaynana Şenay’ın evine konuk olan Zuhal hanım Şenay’ın müstakbel gelini Nuran yarıştı. İlk gün yarışan her zaman avantajlı olduğunu bizlere açık açık gösteren bir durumla karşılaştık desek yerinde bir cümle olur. Şenay hanım kendi gününde mutfağına kimse girmemesine rağmen, Şenay hanım herkesin mutfağına girdi ve ona göre puanlama yapıp düşük puanlar verdi. 

7 Ocak Pazartesi Şenay’ın Gelini Nuran’ın Puanı = 25

Aldı ve bu yüksek puanı Şenay hanım kullanmak istedi ama Altın hanımın stratejisi ile buna fırsat vermedi. Bu yarışanın eksik noktası olduğunu düşündüğüm açık oylama kesinlikle ilk gün yarışana katkı sağlıyor.

*****************************

zuhal topalla sofrada asiye hanım ve meryem hanım resmi

8 Ocak Zuhal Topalla Sofrada ekranlara gelen bölümünde ev sahibesi Asiye Hanımın gelini Meryem Hanım oldu. Yemek tarifleri üzerine sitesi olan Meryem Hanım 27 yaşında, yedi yıllık evli, bir kız bir de erkek evladı olan yarışmacı görücü usulü evlenmiş.

8 Ocak Salı Asiye’nin Gelini Meryem’in Puanı = 23

*****************************

zuhal topalla sofrada altın hanım ve merve hanım resmi

9 Ocak Çarşamba Zuhal Topalla Sofrada ekranlara gelen bölümünde ev sahibesi Altın Hanımın gelini Merve Hanım oldu. Altın hanım gelini Merve’nin o kadar zor olan yemeklerini çok iyi yaptığını söylese de diğer kaynanalar strateji yapıp lezzete puan vermedi ve Merve’ye düşük puanlar verince Altın hanım çileden çıktı.

9 Ocak Çarşamba Altın’ın Gelini Merve’nin Puanı = 19

*****************************

Zuhal Topalla Sofrada 10 Ocak Perşembe Elif ve Kaynanası Fatma

10 Ocak Perşembe Zuhal Topalla Sofrada ekranlara gelen bölümünde ev sahibesi Kaynana Fatma’nın Hanımın gelini Elif oldu. Fatma hanım yarışmada çok fazla şansının olmadığını diğer kaynanaların strateji yaptığını düşünerek bir an ümitsizliğe kapılsa da Altın hanımdan beklenmedik bir çıkış yaptı ve Elif’e tam puan yani 10 puan verince Şenay hanın gelini Nuran’ı tahtından indirdi.

10 Ocak Perşembe Fatma’nın Gelini Elif’in Puanı = 30

*****************************

11 ocak 2019 zuhal topalla sofrada Emine ve kaynanası Arzu resmi

11 Ocak Cuma Zuhal Topalla Sofrada ekranlara gelen bölümünde ev sahibesi Kaynana Arzu Hanımın müstakbel gelini Emine oldu. Arzu hanım hafta başından itibaren herkesi keskince eleştirdi. Ancak bu gün kendi gelini zamanı kullanamayınca masayı tam manası ile hazırlayamadı ve masa da bir çok şey eksik kaldı. diğer kaynanalar da bu durumu eleştirdiler. Genel olarak Emine’nin yemekleri de beğenilmeyen Emine 10.000 TL almaya bence en uzak aday olduğunu söyleyebilirim. Hal böyle olunca sonuç da netleşmiş oluyor

11 Ocak Cuma Arzu’nun Gelini Emine’nin Puanı = 18

********Kesinlikle Fatman’nın Gelini Elif 10.000 TL’yi Aldı********

11 Ocak Cuma Zuhal Topal’la Sofrada Kim Kazandı İzle (Fragman)

DEVAMINI OKU

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu