Gelinim Mutfakta

11 Şubat Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı [10 Bilezik]

11 Şubat Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı? 7 Şubat 2022 tarihinde başlayan yarışma programında 11 Şubat Cuma günü, haftalık toplam puanlar sonucuna göre, 10 bilezik sahibini bulacak. Hafta finalinde 11 Şubat Cuma bilezikleri kim aldı? 11 Şubat 2022 tarihinde, Gelinim Mutfakta bu hafta kim birinci oldu? Haftanın birincisi kim oldu? Gelinim Mutfakta 11 Şubat Cuma bilezikleri kim aldı? Yeşim mi Bilezikleri kazandı? Bilezikleri Miyase mi kazandı? 11/02/2022 tarihinde bu hafta altını kim kazandı? Bu hafta 10 bileziği kim aldı? İşte merak edilen tüm bu soruların detaylı hemen alt kısımda detaylı bir şekilde sizleri bekliyor.

=> Gelinim Mutfakta 4 Mart Cuma Bilezikleri Bu Hafta Kim Aldı görebilmek için tıklayınız.

Geçtiğimiz hafta finalinden Miyase 5 bileziği 2 puanla hak etse de Nursel Ergin, kendi kafasından uydurduğu kriterle Miyase’ye beş bileziği, vermedi. Bugün Gelinim Mutfakta 11 Şubat Cuma Haftalık Puan durumu sonucun da 10 bilezik sahibini bulacak.

=> Gelinim Mutfakta 25 Şubat Cuma Bilezikleri Kim Aldı öğrenmek için tıklayınız.

11 Şubat Cuma Gelinim Mutfakta Bu Hafta Bilezikleri Kim Aldı - Yeşim

Hafta başında Miyase, hak etmesine rağmen alamadığı ve Nursel tarafından verilmediği için bu hafta Nursel’e inat, Miyase 10 bileziği almak için kolları sıvadı.

=> 18 Şubat Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Bu Hafta Kim Aldı? İşte cevabı…

Yeşim geçtiğimiz hafta finalinde, Miyase’den sadece 2 puan az aldığı için bilezikleri kaçırdığına çok üzülüyordu. Lakin Nursel, Yeşim’e adeta bir şans verdi. Yeşim Gelinim Mutfakta 11 Şubat bilezikleri kim kazandı sorusunun cevabı olabilmesi için elinden hala imkanı var.

Gelinim Mutfakta bilezikleri bu hafta kim kazandı görseli

Gelinim Mutfakta 11 Şubat Cuma Haftalık Puanlar sonucu, Miyase en yüksek puanı elde edebilmesi için, Cuma puanlamasında %100 en yüksek puanı  elde etmesi gerekiyor. Aksi halde işi şansa kalacak.

11 Şubat Cuma Gelinim Mutfakta haftanın birincisi kim oldu? Cevabı yazının en son kısmında sizleri bekliyor.

Miyase’nin sadece 4 puan gerisinden yer alan ve geçtiğimiz hafta yarışmaya katılan Deniz, Gelinim Mutfakta bu hafta bilezikleri alan yarışmacı olabilmesi için Cuma puanlamasında Miyase’den sadece 5 puan fazla alması yetiyor.

Gelinim Mutfakta 11 Şubat Cuma Bilezikleri Kim Aldı - Miyase

Miyase, Yeşim ve Deniz üçlüsünden birisi ya da birileri 10 bileziği almak için savaşacak. Zira yarışmacıların puanlarının birbirine yakın olması ve ödülün de 10 bilezik olmasından dolayı, bugün 11 Şubat Cuma Gelinim Mutfakta Haftalık Puan durumu sonucunda bir eşitlik söz konusu olabilir.

Dört yarışmacıdan biri olan Miyase, hafta başında itibaren çok iyi puanlar alıp, Cuma günü ya beş bileziği kaybediyor veya rakiplerinin aradaki puan farkını kapatmasına engel olamıyordu. Miyase Gelinim Mutfakta 11 Şubat Cuma Toplam puan durumu sonucunda bilezikleri almak için artık çok daha dikkatli olması gerekiyor.

Gelinim Mutfakta 11 Şubat Cuma Bu Hafta Bilezikleri Kim Aldı -10 Bilezik

Geçtiğimiz hafta finalinden Deniz ile birlikte dahil olan Hülya, bu hafta aldığı puanlarla hayal kırıklığına uğradı. Oysa geldiği hafta finalinde iyi puanlar alması, ümit vaad eden yarışmacı olarak dikkat çekse de 11 Şubat Cuma Gelinim Mutfakta Haftalık Toplam Puanlar sonucunda, Hülya’nın elenmesine kesin gözü ile bakılıyor.

11 Şubat Cuma Gelinim Mutfakta Puan Durumu

Haftanın ilk bölümü 7 Şubat 2022 tarihinde ekrana geldi. 11 Şubat Cuma Gelinim Mutfakta Puan durumu sonucuna göre, tam 10 bilezik sahibini bulacak. Yeni gelen yarışmacıyı bile cezbeden 10 bilezik 11 Şubat Cuma Gelinim Mutfakta Puan durumu sonucuna göre sahibini bulacak.

10 bileziği kazanmak, sadece para açısında değil, yarışmadaki bilezik listesine girme açısından da çok önemli. Bu nedenle gerek Miyase, gerekse Yeşim 11 Şubat Cuma Gelinim Mutfakta Genel puan durumu sonucuna göre, en yüksek puanı almak için kıyasıya yarışacaklar.

11 Şubat Cuma Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu Açıklandığı an Deniz ve Kaynanası

Damla’nın gitmesi ile beş bileziği alamayan Miyase, bugün Gelinim Mutfakta 11 Şubat Cuma Haftalık Toplam puanlar sonucunda, artık kaybetmek istemiyor. Miyase’nin kesinlikle kazanma istediği, yemeklerini yaparken sıkıntıya girmesine neden olacak.

Dikkat: Bugün 11 Şubat Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı? Bu Hafta altınları kim kazandı? Sorularının tüm cevapları, yazının sonunda açıklanmıştır.

11 Şubat Cuma Gelinim Mutfakta Puan durumu

  1. Miyase : 67 Puan
  2. Deniz 63 Puan
  3. Yeşim: 58 Puan
  4. Hülya: 42 Puan 

Yukarıda ki puanlar Perşembe günü gelinlerin elde ettiği puanlardır. Birazdan dört kaynana ve bir sunucunun vereceği puanlama sonucunda, bu hafta gelinim mutfakta bilezikleri alan yarışmacı kesin olarak netlik kazanacak.

11 Şubat Gelinim Mutfakta Puan Durumu

*************************

Yeşim: 58 + 10 = 68
Miyase: 67 + 20 = 87
Hülya: 42 + 14 = 56
Deniz: 63 + 14 = 77

*************************

Gelinim Mutfakta 11 Şubat Cuma Haftalık Puan Durumu Sonuçları

*************************

11 Şubat Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim kazandı
⇒ MİYASE

11 Şubat 2020 Cuma Gelinim Mutfakta Kim Elendi
⇒ HÜLYA

11 Şubat Cuma Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ MİYASE
Gelinim Mutfakta 11 Şubat Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ MİYASE
11 Şubat Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ YEŞİM
*************************

11 Şubat Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı

Haftanın birinci bölümü 7 Şubat 2022 tarihinde ekrana geldi. Geçtiğimiz hafta Cuma günü verilmeyen beş bilezik, bu hafta finaline dahil edildi. Bu hafta toplam bilezik sayısı böylelikle 10 bilezik oldu. 

Gelinim Mutfakta Miyase Kimdir
Gelinim Mutfakta Miyase Kimdir

7 Şubat Pazartesi günü Miyase ve Hülya 18 puanla günün birincisi olsa da Miyase kura sonucu çeyrek altını alarak haftaya çok iyi başladı.  

8 Şubat Salı günü Miyase 20 puanla günün birincisi olan gelin olurken, rakiplerinde ciddi puan farkı atmayı başardı. Salı gününden itibaren bugün 11 Şubat Gelinim Mutfakta Toplam puan durumu öncesinde kadar Miyase inişli çıkışlı performans sergiledi.

Gelinim Mutfakta Final

9 Şubat Çarşamba günü Deniz her ne kadar (-2) ceza puanı almasına rağmen, Çarşamba günü 16 puanla en yüksek puanı alan yarışmacı oldu. Miyase ise Çarşamba gününden itibaren adeta kan kaybetmeye başladı.

10 Şubat Perşembe günü Yeşim tam 22 puanla günün birincisi olmayı başarırken, Miyase (-2) ceza puanı alması, onun 10 bilezik yolunda büyük bir kaybı oldu.

27 Eylül Gelinim Mutfakta Yeşim Kim - Yeşim Öksüz
Gelinim Mutfakta Yeşim

7-11 Şubat Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı sorusunun cevabı olmak isteyen Miyase, Perşembe günü aldığı -2 ceza puanını 11 Şubat Cuma günü yaşamamak için kolları sıvadı.

11 Şubat Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı - Miyase
11 Şubat Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı – 10 Bilezik Kimin

Deniz geçtiğimiz hafta yarışmaya dahil olsa da aldığı puanlarla Miyase’nin hemen arkasında yer almayı başardı. Miyase ile Deniz’in arasında 4, Miyase ile Yeşim’in arasında 9 puan farkın olmasından dolayı, Gelinim Mutfakta Bu hafta bilezikleri alan yarışmacı, son kaynananın puanları sonucunda %100 belli olacak. 

11 Şubat Cuma Gelinim Mutfakta bilezikleri alan yarışmacı MİYASE OLDU.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

4 Yorum

    1. Çok haklısınız nursel çok kayırmacı kayınvaldesine yönlendiriyor tam bir şovmen defolup gitsin fatih ürek gelsin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu