Gelinim Mutfakta

11 Şubat Pazartesi Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Kim? Kaynanalardan En Yüksek Sina Mı Aldı? Gelinim Mutfakta 11 Şubat Puanları

Gelinim Mutfakta 11 Şubat Pazartesi günün birincisi kim? Geçtiğimiz hafta yarışmaya katılan Gözde ilk gün istediği puanları alamamıştı. Ancak Salı günü en yüksek puanı alıp günün birincisi olma başarısı gösterse bile sonradan bu başarıyı devam ettiremedi ve Cuma günü yarışmadan elenmişti. Bu hafta Gözde gibi kolay bir rakip gelmediğini söylemek istiyorum. Bakalım tecrübeli gelinler nasıl mücadele edecek. İzleyip göreceğiz. 

Sina ise geçtiğimiz hafta gayet iyi puanlar aldı ve hafta finalinde bu durumunu zor da olsa korumayı başararak 8. bileziğini aldı. Songün bu başarısında oldukça büyük pay sahibi olduğunu söylememe bile gerek yok. Çünkü Sina’yı gelinim mutfakta puan durumu açısından birinci yapmak için bol birli puanlar yaptı. Reyhan hanım bu duruma kızsa da engel olmadı. [mavibuton]11 Mart 2019 Pazartesi Gelinim Mutfakta Bugün[/mavibuton] kim kazandığını görebilmek için tıklayınız.

Bu hafta yarışmaya katılan gelin ve kaynana kolay bir rakip olmayacağını geçen hafta söylemiştim. Sanki kameralara alışıklarmış gibi bir tavır sergilemeleri ve kameraya karşı heyecan yapmamaları bu gelin ve kaynanayı büyük oranda puanlama açısında etki edecek. Ayrıca mizaç olarak sert olan Nergis ile diğer gelinleri uğraşmasını çok beklemiyorum. [saributon]Gelinim Mutfakta 4 Mart Pazartesi Günün Birincisi[/saributon] kim ve hangi gelin olduğunu görebilmek için tıklayınız.

Bu nedenle Nergis, daha rahat yemeklerini yapacak ve Gelinim mutfakta 11 Şubat puan durumu açısından iyi puanlar elde edeceğini düşünüyorum. [pembebuton]Gelinim Mutfakta 25 Şubat Pazartesi Günün Birincisi[/pembebuton] kim olduğunu görmek için tıklayınız.

11 Şubat Pazartesi gelinim mutfakta puanlama kısmına geçmeden önce bu gün yarışmaya katılan Kaynana Filiz ile gelini Nergis hakkında bir kaç cümle kurmak istiyorum. Bana gelen bilgi çerçevesinde gelin hanım Karadenizli olduğunu ve oldukça otoriter bir gelin olduğunu, mizaç olarak sert biri olduğu için diğer gelinlerin çekindiğini duyduk. Tabi ilk zamanlar böyle olmuş. Sonrası için henüz elimizde bir bilgi yok. [kirmizibuton]Gelinim Mutfakta 18 Şubat Pazartesi Puanlaması[/kirmizibuton] için lütfen tıklayınız.

Bu hafta yeni gelen Nergis güçlü bir yarışmacı ve Sina da artık altın listesine yaklaşmaya başladığı yarışmada diğer önemli yarışmacı Gülcan, kimine göre şansa, kimine göre ise elinin lezzetine göre birinci olduğunu söylüyorlar. Bu hafta çok büyük çekişmelerin olacağı bir hafta olacak. İlk gün yani 11 Şubat Gelinim Mutfakta puanlama aşamasında iyi puanlar alana hafta finalinde öncelikle eleme potasına girme konusunda kendisine kalkan olacaktır. [mavibuton]Gelinim Mutfakta 15 Şubat Kim Kazandı[/mavibuton] ve kaç puanla bilezikleri aldığını görebilmek için tıklayınız. 

Şimdiden söyleyeyim. Bu gün yarışan ve yeni gelen Nergis, 11 Şubat Pazartesi gelinim mutfakta puanlar verilmeden açıkça söylemek istiyorum ki çok iyi puanlar alamadı ama bu her zaman böyle olmayacağını söylemem gerek. Sonra bana kızmayın hani güçlü diyordun. Bu gün tırt çıktı gibi düşünmeyin. PAZARTESİ PUANLARI YAZININ EN SONUNDA⇓ 

Bu hafta her yarışmacı güçlü olmasından dolayı her puan altın değerinde olacak. Günün sonuncusu olacak olan gelin ise kolay kolay kendisini toparlayamaz. Ezgi 40 altını daha da artırıp 60 bilezik iddiasına gülen Gülcan’ın koyduğu hedefi kendisinde koyduğunu yarışmada Gülcan sayesinde öğrendik. Bu arada [pembebuton]Gelinim Mutfakta 15 Şubat Kim Gitti[/pembebuton] ve kaç puanla elendiğini görebilmek için tıklayınız.

Ezgi bu hedefine ulaşmak için bu gün yani 11 Şubat 2019 Pazartesi günü Gelinim Mutfakta günün birincisi kim? sorusunun cevabı olmak isterken, başarıya alışan ve her hafta bilezik almaya başlayan Beşiktaşlı Sina da artık, Ezgi’nin gölgesinden çıkmak ve kendi krallığını ilan etmek istiyor. Not: Gelinim Mutfakta 11 Şubat Pazartesi puanları yazının son kısmında verildi.  [pembebuton]13 Şubat 2019 Çarşamba Gelinim Mutfakta Puan Tablosu[/pembebuton] için lütfen tıklayınız.

Yaklaşık bir aydır Ezgi istediği puanları alamıyor ve kırdığı altın rekorlarına bir yenisini ekleyemez oldu. Bunun kendileri de farkında olduğu için Ezgi artık kaynanam düşük puanlar kullanacak dese de Reyhan hanım Ezgi’nin tabaklarını bulamadığı için tüm gelinlere yüksek vermeye başladı. [mavibuton]Gelinim Mutfakta 12 Şubat Salı Puanları[/mavibuton] için lütfen tıklayınız.  

Bu da çözüm olmayınca düşük vermeye başladı. Bu sefer de Ezgi’nin tabaklarını bulamaz oldu. Bakalım bu sürünceme Gelinim Mutfakta 11 Şubat puanları verilirken de devam edecek mi? Not: Gelinim Mutfakta 11 Şubat Pazartesi Puanları sayfanın en altında verildi.

Gelinim Mutfakta 11 Şubat Günün Birincisi, Puanları Ve Günün Yemeği (Pazartesi)

11 Şubat Pazartesi Çeyrek altını kim aldı? Kaynanalar bu gün yapılacak olan günün yemeğinden sonra 11 Şubat Pazartesi Gelinim Mutfakta puanlama yapacaklar ve bir gelin diğerlerini puansal manada geçip zirveye yerleşecek. Tabi günün sonunda da bir adet çeyrek atının sahibi olacak. Henüz puanlar verilmeden ilk görünüşe göre bu gün günün birincisi kim olacağı konusunda yorumlarınız bekliyorum. Ben bu sorunun cevabını bu yazının devamında vereceğim. Not: 11 Şubat Pazartesi gelinim mutfakta toplam puanları sayfanın alt kısmında verildi.Gelinim Mutfakta Program kapak resmi

Gelinim Mutfakta bu gün kim birinci oldu? Sorusunun cevabını bu günün en önemli sorusu olduğunu ve ben bu sorunun cevabını bildiğimi lakin hem Bes yapım hem de Kanal D’nin yayın haklarına saygısızlık etmemek için birinciyi zamanı gelene kadar paylaşmayacağız. %100 şu gelin çeyrek altını alacak demek, yarışmanın heyecanını düşürdüğü için bazı önemli kararlar aldık. Bunu da yorum kısmında paylaşacağız.

Gelinim mutfakta puan yada puanlama kısmı neden yazının başında olmadığı konusunda yorum yapan arkadaşlarımız olmuş. Sadece puanların verildiği boş bir sayfa mı istersiniz? Yoksa bazı konulara değindiğim bir yazı mı istiyorsunuz? Yorum kısmında bu konu ile ilgili görüşlerinizi bekliyor olacağım. ⇓11 Şubat Pazartesi Puanları hemen alt kısımda⇓

Bu hafta Haftalık Gelinim mutfakta puan tablosu açısından kimin bilezik aldığını ve kimin elendiğini kaynağım ile görüşmedim ve öğrenmedim. Bu konuda lütfen bana kızmayın ama bazı nedenlerden dolayı bunu sitede sadece zamanında açıklamak istiyorum. Heyecanı son ana kadar korumak ve ben dahi bilmek istemediğim için bunu yaptım.

Gelinim mutfakta toplam puanlar da bu gün en yüksek puanı alabilen gelin oldukça iyi başarı elde edeceğini, yeni gelin henüz yarışmaya tam manası ile alışmadığı için bu gün alınan her puan altın değerinde olacağını düşünmekteyim. Yeni gelen gelin Trabzonlu ve bundan önce gelen Trabzonlu gelinlerin hepsi yarışmaya iz bırakmayı başardı.

Gelinim Mutfakta 11 Şubat Pazartesi puanlama da sevdiğiniz insanın yada yarışmacının en yüksek puanı almasını istediğini biliyorum. Lakin bunu diğer arkadaşımıza dikte etmenin bir manası yok. Yorum kısmında kendi sevdiğiniz yarışmacıyı bir başkası sevmediği için ağır eleştirilerde bulunanlar için söylüyorum. Bu ortamı bozmayalım ve saygı çerçevesinde yorum yapalım. Dikkat: 11 Şubat Pazartesi Gelinim Mutfakta puanları yazının sonunda verdik.

Gelinim mutfakta haftalık toplam puan durumu ile  bu gün alınan günlük puanların toplamı aynı olduğunu lütfen unutmayalım. Bazı arkadaşlarımız karıştırıyor ve bana neden aynı puanları yazdığımı soranlar oluyor. Bu gün haftanın ilk günü olduğu için haftalık toplam puanlarında da ilk puanlama olacak.

11 Şubat Pazartesi Gelinim Mutfakta günün birincisi kimin olacağını belirleyecek, aynı zamanda çeyrek altını alacak kişinin de belirlenmesinde kullanılmak üzere bu gün seçilen günün yemeği ile malzeme listesini açıklayalım. Daha sonra Pazartesi puanlama kızmını vereceğiz.

Gelinim Mutfakta 11 Şubat  Pesto Soslu Tavuk Bonfile Malzemeleri

 • 350 gram Tavuk Bonfile

Pesto Sosu İçin;

 • Bir demet fesleğen
 • 3 yemek kaşığı kadar dolmalık fıstık
 • İki diş sarımsak
 • Yarım su bardağı zeytinyağı
 • İki çay kaşığı tuz
 • Bir çay kaşığı karabiber

Sarma arası İçin;

 • İki su bardağı kadar rendelenmiş kaşar peyniri

Taban malzemesi için;

 • Bir adet ince pide
 • eritilmiş 5 yemek kaşığı tereyağ
 • Bir çay kaşığı toz sarımsak
 • Bir çay kaşığı karabiber
 • Bir çay kaşığı toz kırmızı biber
 • İki çay kaşığı kadar tuz
 • Bir çay kaşığı kadar kimyon

Gelinim Mutfakta Puanları ile Puan durumu Resim 1

Fatih Ürek günün yemeği için 45 dakika gibi bol bir süre verdi. Gelinler bir taraftan yemeğini yaparken diğer taraftan da yeni gelen gelini tanımaya çalıştılar. Süre sonunda tüm gelinler yemeklerini yapmayı başardılar ve 11 Şubat Puanlama kısmında geçtiler. Hadi bakalım biz de geçelim ve kim kaç puan aldığını görelim.

Gelinim Mutfakta 11 Şubat Puanları (04/02/2019 Pazartesi)

*************************

Kaynana Besime‘nin verdiği Puanlar

Ezgi : 2
Sina     : 5
Gülcan=> Besime’nin Gelini 3
Nergis : 1

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Reyhan‘ın verdiği Puanlar

Ezgi : => Reyhan’ın Gelin 5
Sina     : 2
Gülcan : 2
Nergis : 1

*************************
“11 Şubat Pazartesi Gelinim Mutfakta Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Kaynana Filiz‘in verdiği Puanlar

Ezgi : 5
Sina   : 4
Gülcan : 1
Nergis : => Filiz’in Gelini 3

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Songül‘ün verdiği Puanlar

Ezgi : 2
Sina   : => Songül’ün Gelini 5
Gülcan : 3
Nergis : 1

*************************

Gelinlerin 11 Şubat 2019 Pazartesi Toplam Puanları

Ezgi 2 5 5 2 14
Sina 5 2 4 5 16
Gülcan 3 2 1 3 9
Nergis 1 1 3 1 6

*************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (11 Şubat – 15 Şubat Haftası) – Pazartesi

Ezgi     : 14
Sina     : 16
Gülcan : 9
Nergis  : 6

Gelinim Mutfakta 11 Şubat Pazartesi Puanlama Sonuçları

*************************

11 Şubat Pazartesi Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ SİNA
Gelinim Mutfakta 11 Şubat Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ SİNA
11 Şubat Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ NERGİS

*************************

Gelinim Mutfakta 236. Bölüm 12 Şubat 2019 Salı Fragmanı İzle

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

141 Yorum

 1. Herkese güzel bir hafta diliyorumm güzel ve hakkaniyetli bir puanlama olur umut ediyorummmmmmm?

 2. Hem diyorsunuz açıklamayacak günün birincisi işin tadı kaçıyo hemde üstte sinamı acaba birinci oldu yazılmış demek şu ki açık ve bariz sina günün birincisi nergiz sonuncu

 3. Fatih Ürek en neşeli programa Hoşgeldiniz diyor dili surstu herhalde en kavgalı demesi gerekiyor ama bu neee kolbasti ile geldiler yeni gelin kaynana???????

 4. Şu çirkin sürat Gulcanin saclari yemeğin içine giriyor igggreeencc neden uyarmıyor ki onun kesin Gulcanin yemeginin içinde saç cvikiyordur iyyy kusasim geldi iyyy

 5. Gülcan kaynanasına baklava alma deyince Ezgi eleştirdi ama kendiside kaynanasına liste hazırladı bunu yapma şunu yapma diye??Ezgi de Gulcanda yanlış davrandılar al birini vur öbürüne

   1. Aynen öyle. Dışarıda iyi anlaşıyorlar hepside. Program işte, kavgaya meyilli kurulmuştur.

 6. Filiz hanım bence boş bir sayfa açın veya önceki sayfalara birinciyi eleneni yazarsınız isteyen bakar

 7. *;-)patron gulcan;-)* orda dururken ;-)ezgi v sinaya ne halt ;-)duşuyo;-) gulcan lezetini;-) konuştururken;-) ezgi cik 1.45 boyuyla evinde uzanip gulcan ı seyre dursun;-)

 8. Zeynepcim söylenmesin heyecani olmuyo programın izliye izliye görelim kim çeyreği aldığını

 9. Yüzsüz Gülcana da bakın yaa sosyal medyada kendisi hakkında olumsuz yorumları görmüyor da Ezgiyla Sinaya laf atıyor ayyy hiç güleceğim yoktu ?????

 10. arkadaşlar yarışma ile ilgili önceden bilgi verdiğimiz için ilk telif geldi artık bu konuda çok daha dikkatli paylaşımlar yapacağız.Ayrıca önceden bilmek yarışmanın heyecanını kalmıyor. Sadece bana değil bir çok siteye telif geldiğini gördüm bilginiz olsun. Önceden bilgi verecek olursak da puanlama başlar başlamaz vereceğiz.
  Siz bu konuda ne düşünüyorsunuz?

 11. ;-)bu ezgi haftaya ;-)gidecek ;-) ışte okadar;-)nokta ezgicik burası senin ;-)canın istediginde;-) girebilecegin ;-)bakkal dukkani degil ;-)cicim ;-)

 12. arkadaşlar bu arada hepiniz hoş geldiniz. Yorumlara geç katıldım. Sabah kahvaltı yapmamıştım. EEE ne var ne yok bakalım

  1. Hoşbuldum Filiz Hanım ?
   Tesekkurker İyilik, sizde ne var ne yok YAGNUR NE ZAMAN GERİ GELECEK bilgi var mi??

   1. BENİM İLK ALDIĞIM BİLGİ SEYİRCİ İLK ZAMAN HOŞLANMADIĞINI AMA REYHAN HAYRANLARI YAĞNUR’U ÇOK SEVDİKLERİNİ VE 1 AY GİBİ KISA SÜREDE GETİRİLMESİ PLANLANIYORDU. tABI BUNUN DIŞINDA SOSYAL MEDYADA YAZILAN KULLANICI YORUMLARINI DA SİTEMİZDE YAZILAN SİLERİN YORUMLARININ DA DİKKATE ALINDIĞINI DÜŞÜNÜYORUM. çÜNKÜ İZLEYİCİLERİN YENİ YÜZLER GÖRMEK İSTEDİĞİ KONUSU DA GEÇTİ AMA NE OLURSA OLSUN İLK FIRSATTA GERİ DÖNECEK İLK İKİ YARIŞMACI RÜMEYSA İLE YAĞNUR OLACAK

    1. Filiz Hanım verdiğiniz bilgi için Tesekkurler?
     YAGNURU dört gözle heyecanla bekliyoruz?
     Rümeysa İnşallah geri gelmez!
     Geri gelme hakkı var ama İnşallah gelmezz!
     Yagnuru ise biz sevenleri geri getirecegiz ALLAHİN izniyle ?

 13. Oooooo ekmekleri yakmış ay canimmmm altınları alamadı ya motivasyon sıfır düşük puan alıcak insallah bu hafta gidersin hazimsiz gulcancikkkkk

 14. Ezgi ile sina adeta tencere kapak gibi oldular.Bütün dertleri Gülcan oldu kıskançlıktan kuduz köpek gibi saldırıyorlar.Kıskandıklarını bu kadar belli etmeseler daha iyi olacak.

 15. Böylesine KÜSTAH AŞAĞILIK SAYGISIZ TERBİYESİZ İNSAN MÜSVETTESİ olan gülcan defol git

    1. Sarp Şener Yağnura hakaret ederken destekliyordun Seneri şimdi Gülcana hakaret edince zoruna mı gitti ???

     1. Yo desteklemiyordum uyarımı yapmıştım baktım bildiğini okuyor, yine bildiğini okuyor, yağnur gülcan zaman zaman onları haftalık tahminimde birinci gösterdiğim oldu ama bu onları desteklediğimden değil, bana söylediğini kendin yapmıyorsun yağnur dışında kime ne denirse umrunuzda değil anonim hanım

     2. Burda cansuya rümeysaya gülcana ezgilere ne laflar edildi yağnuru desteklemekten fırsatın olmadı sanırım :)

     3. Burada en ağır hakaret küfür Yağnura yapıldı başkada kimseye yapılmadı ve biz Yagnurcular tepki gösterince sizin gibiler bize değilde küfür ve hakaret edenleri desteklediniz UNUTMADİK..

     4. Önceki sayfalara bı bak bakalım Sarp efendi Senere tepki gisterdigimizi göreceksin Gülcani sevmemize rağmen Gülcana beddua etmeyin diye uyardık…Kusura bakma da senin Seneri ve Yağnura hakaret eden diğer yorumculari desteklediğini çok gördüm …
      Ben boş konuşmam ..

     5. Yağnurcular anonim yağnur geri gelsin vb bakıyorum birlikte hareket ediyorsunuz veya zaten birsiniz, anonim ismi adı arkasından yarışmacılara laf edip sonra neden hakaret ettin deyince ben o anonim değildim dediniz bundan sonrada diyeceksiniz de, neyi unutmadın unutmadın untsan ne olacak unutmasan ne olacak laflara bak, ben kendimi biliyorum sizden mi öğreneceğim, bi kere ben her gün yokum işten güçten ayrıca şener denen arkadaş da nadir giriyor ve bizim denk gelmemiz de az oluyor ve burda her yazılan yorumu görmem mümkün değil, Filiz hanım bile yeri geliyor yorumları takip edemiyor, şu an seninle yaptığım destekledin muhabbetini aynısını 138 rumuzlu kişiyle de yaptık ona da uyardığımı söyledim sana söylediğim gibi, Şeneri düzgün belledim baştan ama sonradan bozdu yorumları benim suçum mu zaten kırk yılda bir denk geliyoruz görünce uyarırım ama burda o kadar çok laflar ediliyorki denk geldiklerime yazarım, ayrıca kimsenin avukatı değilim kimsenin hakaretini de desteklemedim, Yağnur özelinde konuşursam adam yağnura aşağılık vb derse görmüşsem kimsede bi şey yazmamışsa yazarım zaten Filiz hanım farkına varınca uyarır siler, ama yağnura bencil oyuncu vb yazılırsa uyarmam gülcana egoist görgüsüz dense uyarmam ama insan müsveddesi ve ötei denirse görürsem kendimce uyarırım kendimce senin gönlüne görede uyarmam sen gönlüm olsun dersen kendin uyarırsın olur biter

     6. Anonimin arkasından her lafı yazın sonra da yağnura edileni destekledin iftiranın bu kadarı olur, yağnuru destekleyen arkadaşları eleştirdiğim tek nokta kendinize gelince hemen savunmadın destekledin şöyle böyle kendiniz habire laf sokmalar yok patates yok çaki bebek şeytan vb rümeysaya o kadar hakaret lafları yazan kişiler gelmiş burda bana unutmadık diyor önce kendinize bakın rümeysa yine gelse yine edilmedik hakaret bırakmayacaksınız rümeysacılarda onları unutmadı o zaman, Yağnuru sizler savunuyorsunuz bize fırsat bırakmıyorsunuz ki ne eleştiriye fırsat veriyorsunuz ne övmeye kalksak sizin övgülerinizden yazacak bir şey kalmıyor sayfalar doluyor, o zaman insan diyorki öven var zaten ne yazayım hakaret olunca da nasılsa saldırı timi de hazır onlar halleder

     7. Sarp efendi yada Anonimler birsiniz derken???
      Ben burada hiç bir zaman Ben O Anonim değilim demedim ve burada bir sürü Anonim var diğerleri ne dedi ne yapti ben bilmem ben daha önce Anonim olarak yazdım şimdi Yağnur geri gelsin olarak yazıyorum bazen unuttum zaman isim yazmayı Anonim olarak çıkabiliyor her neyse ama Anonimler tek kisiymis gibi göstermeye çalışma zaten buna kimse inanmaz da o zaman sana da sen Sarp dışında başka isimle de yazıyorsun derler adama dimi?
      Bende tam da o yorumdan bahsediyorsun 138e ben Seneri uyardım dedin bı baktım senin yorumun hiç uyarı yorumuna benzemiyordu destek yorumuna benziyordu ve Yagnurculari da küçünseycek yorumlarda yazmistin ve başka Yağnura hakaret eden yorumcularin da yorumlarını onsylamistin
      Her neyse istediğini destekleye bilirsin tabi buna karışacak değilim ben sadece senin yorumuna cevap veriyorum okadar…

     8. Anonimdışı isim aldıysan farklı kişiysen sözümü geri alıyorum kusura bakma, adamı uyarmıştım kendimce bilmem anlatabildim mi, 138 senin gibi gülcansever ve bana hak vermişti açıklamama, adam sen iyimisin nasıl böyle yorum yazarsın yanlış yoldasın böyle yazarsan tepkileri almayı hakettin demek istemiştim şener anlamıştı sen anlasan anlamasan sorun değil mesajı yazdığım kişi anlasa yeter benim için çünkü ona yazmıştım onun altına cevap olarak, 138’de senin gibi anladı konuştuk açıkladım tamam dedi, sana da bir kez ve son kez açıklıyorum anladın anladın anlamadın yapcak bir şey yok

     9. İsim alarak doğrusunu yapmışın o zaman sen o anonimler gibi biz değildik diyenlerden olmayacaksın

 16. Merhaba Filiz hanım, selamlar forumdaşlarıma, puanlama başlayınca yazarsanız daha iyi olacak, tamam siz öyle yapacaksınız da erken davranıp yorum yazan kişileri ne yapacağız

  1. HER YAZAN DOĞRU ÇIKMIYUOR… ONLARIN ALDIĞI NOKTAYI ÖĞRENDİM ONLARDA ARTIK VEREMEZLER SADECE BEN VERİRİM… BİZE DE TELİF GELDİ BİR SONRAKİ YAPTIRIM DAHA AĞIR. BU SEBEPLE DAHA DİKKATLİ OLACAĞIZ.

 17. Bayağı oldu izleniyordum bu gün bir bakayım dedim yine fatih reyhan işbirliği devamını gördüm

 18. Fatih ürek senin tarafsız olman gerekiyor ne diye dördüncü tabağa müdalhale ettin sana yakıştımı köçeklere 5 verdirdin otur kendin seyret senin yüzünden kalal d kapattım

 19. Sina’in kuaförü sanırım Sina’ya gıcık oluyor bu saç modelini yapıyor ?Yahuu kadının suratı zaten kocaman saç modeli yüzünü küçük gösterecek model olmali?

 20. ARKADAŞLAR BU ARADA ELENECEK KİŞİ VE BİLEZİKLERİ ALACAK KİŞİ BİLGİSİNİ ALMADIM. BEN SALI GÜNÜNE KADAR OLAN BİLGİYİ GEÇEN HAFTA ALMIŞTIM 9 GÜNLÜK BİLGİYİ ŞİMDİ SALI GÜNÜNDEN SONRASI YOK BENDE HABERNİZ OLSUN… İSTERSENİZ HİÇ DE ALMAYABİLİRİZ? şİMDİ BULAŞIK YIKAMAYA GİDİYORUM ALLAH A EMANET OLUM

 21. Biri çıkıp bilezikleri kazananları ve eleneni yazmadan haftalık tahminlerimi yapayım, Sina ve Nergisten biri elenir Gülcan birinci olur
  1-Gülcan
  2-Ezgi
  3-Nergis
  4-Sina

 22. Sina bilezikleri alıp bu haftaya iyi başlamasına rağmen cuma eleme potasında olacağını düşünüyorum

 23. ezgi reyhan kendiniz 4 kez elendiniz öbur yarişmaciara demediniz kalmiyor ayip ya fatih yureksenle onlarla bir oluyosunayip ya gidip geldinizi unutunuz yaziklar olsun

 24. Hem fatih bey ezgiyle bir oluyor deniyor hem de 4 kere elenmiş deniyor bu nasıl celiski sadece ezgi mi geri geliyor bütün yarısmacıların boyle bir hakkı var gelebilen gelsin xiyafet bekliyor o gelsin bu ne kıskanclık

 25. evet ezgi reyhan a özel muamele yapiliyor elenme yok onlara parali krakter oyunculari gitme yok onlara parali tutdular onlar giderse program calişmazmiş

 26. dusunsenizya bir ara az puan aldi kanalde yi karaladi hile yapiyonuz diye kanal deyi karaladi fatihte özur diletti unuttunuzmu agaya selbest o sözu baskai deseydi kapi önune korlardi sahte program

 27. İşte bu kadar Gülcan mors oldu hem gün sonucusu 2.oldu hem de çeyreği almadı domuz gibi bakakaldi yine ??

 28. İyyy Ezginin haline bakın yarınki fragmanda palyocoya dönüşmüş Reyhana benzemiş harbiden de deee komik mi?
  Hiç değil.. saçma sapan haraketler ?????

  1. Bir ziyafetin ve bir haticenin gitmesi yorumlarını onaylamıştım ve bunu Filiz hanımla da defalarca konuştuk o da onların gitmesini destekleyenlerdendi onu da desteklemiştim, gerisini kabul etmiyorum, onların ne kadar görgüsüz ağzından çıkanları kulaklarının duymadığını savundum halen deöyle düşünüyorum

   1. Bir ziyafetin ve bir haticenin gitmesi yorumlarını onaylamıştım ve bunu Filiz hanımla da defalarca konuştuk o da onların gitmesini destekleyenlerdendi onu da desteklemiştim, gerisini kabul etmiyorum, onların ne kadar görgüsüz ağzından çıkanları kulaklarının duymadığını savundum halen de öyle düşünüyorum, yanlışlıkla oldu

    1. Çıkmam lazım görüşürüz, şu kısmı dikkate alsan yeter gerisinde anlaşsak anlaşamasak da sorun değil, Yağnuru savunuyorsunuz bize fırsat bırakmıyorsunuz ki ne eleştiriye fırsat veriyorsunuz, övmeye kalksak sizin övgülerinizden yazacak bir şey kalmıyor sayfalar doluyor, o zaman insan diyor ki öven var zaten ne yazayım, yağnura hakaret olunca da nasılsa saldırı timi de hazır onlar halleder diye düşünüyor, böyle ya da değil ben böyle düşünüyorum

     1. Sarp guldurdun beni yani biz Yagnurcularan fırsat bulamiyormusun Yagnuru övmeye ve savunmaya????
      Tamam Sarp geçmişi geçmişte bırakalım Yağnur geri dönünce devam ederiz yorumlarimiza ??
      Amacım seninle tartışmak degildi sadece fikrimi söyledim.. bellki ki ben seni yanlış anlamışim sende beni yanlış anlamışsın..
      Ben kendi adıma seni kırdıysam ozur dilerim.İyi Günler..

     1. Evet zamanında Ezgiyi koyu desteklediğim zamanlarda bile abartısı kendimce eleştirilecek şeyler görünce eleştirdim, yağnurun da beğenilecek yanları var eleştirilecek yanları var, yani favorim değil diye desteklediğim yanlarını söylerim fırsat olsa :) Özrünü kabul ediyorum ben de kırdıysam özürler olsun, geç kaldım yağnurun faydası :)

     2. Bundan sonra anonimlere cevap yazmayacağım, seninle konuşurken araya girip laf etmiş anonim

     3. Cevap versen ne olacak vermesen ne olacak laflara bak,ister cevap ver ister verme sen Yagnura ve Yagnurcula haksız eleştiri yazarsan ben sana cevap yazacağım

     4. Sen Yagnur hayranlarına güzellikle kafayı bizmuslar Nurcanin doktoruna gidsinler diyen Sarp değilmisin Yağnur hayranlarına hakaret edenlere bosverin onlar anlamazlar deyip bizleri hakaret edip asaglayan Sarp sen değilmisin hani sütten çıkmış ak kaşık gibi konuşmuşsunda biz Rümeysaya Çakı demiz de Ezgiyele Sinaya şişko demisizde Yağnura hakaret edenlere karşılik demiş olabiliriz hem Yagnurun şahsına özelinde hakaret edilenlerle karşılaştıracak olursak bizim söylediklerimizi hiç bir şey değil yani bizim söylediklerimiz hakaret sayılmaz bence de Anonimlere cevap yazma çünkü bu işin içinden çıkamazsın sen zararlı çıkarsın yani ???

     5. Yagnur dört dörtlüktür onu eleştirecek insan daha doğmamıştır

     6. Sına saygısız davranmışım sinirlendim daha bu konularda iftira atmam sende Yagnuru desteklesen çok iyi kalpli

 29. Sinayı tebrik ediyorum, ezgi çok komik olmuş kaynanasını göre göre ona benzemiş :) Herkese iyi günler

 30. Ezgi ve reyhan nasıl insanlar böyle.bu insanların eşleri yok mu? Bunların yaptığı iğrençliklere nasıl göz yumuyorlar böyle.Hiç bir anlam veremedim.

 31. Yarın nergis kendini toplayarak gelicek yüksek puanları alır ve gülcani yollarsın insallah kurtar bizi bu suratsız gulcandan

 32. Ne varki bunda birazda gırgır olsun o cazgır fesat gulcanin meymenetsiz suratından iyidir Ayrıcada yakışmış ezgiye sonuna kadar arkandayız yürü be kızım

 33. Arkadaşlar Sina Patron Mutlu Son İstiyor filmindeki İsfendiyar Sıcak’a benzemiyor mu belkide o rolü Sina oynamıştır. Görünce gülmekten ölüyorum.

 34. Ertunc ben de katiliyom isfendiyar sıcak aynı sina cok komiksin ya öldüm gülmekten bir an sinayi gördüm sandım

 35. Ezgi ve sina songul ve reyhan hanim iki haftadir guc birligi yapiyorlar kime karsi,gulcana ve besime hanima karsi neymis gulcan hirsliymis, olmadi balliymis , ya kendileri 5,5 ayda 40 altin almis hala almak icin neler yapiyorlar hic masallah hic hirs yok,dunku puanlamada gorduk ezgi ile reyhan hanimi nasil mutfagin etrafini fir donduklerini.once kendilerine baksinlar.gulcan ve besime hanimin sirtina basarak yol almaya calisiyorlar sanki hic hirs yok songul hanim neden bagirarak konusuyor zannedeyorsunuz bir dusunun saygilar

 36. Bu. Çadalos. Ezğiyi nasilbuluyor. 1. Veriyor. Kendi. Ğelini yapamayaçağinibiliyor. Songül. İşallah. Bu havta. Ğidersiniz. Yakişmiyorsunuz. Sina. Yaram olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu