Gelinim Mutfakta

11 Şubat Salı Gelinim Mutfakta Puan Durumu Belli Oldu!

Gelinim Mutfakta 11 Şubat Salı günün birincisi kim oldu? Burçin bu haftaya çok iyi başladı. İlk gün çeyrek altını alarak, moral ile yarışmaya başlayan Burçin bugün Gelinim Mutfakta 11 Şubat Salı Puanları sırasında yine en güçlü yarışmacı olarak karşımıza çıkacak. Not:: 11 Şubat Puan Durumu sonucunu yazının en son kısmında bulabilirsiniz.

=> 3 Mart Salı Gelinim Mutfakta Puanları sonucu bugün kim birinci olduğunu görmek için tıklayınız.

25 Şubat Salı Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Tıklayınız görseli

=> 18 Şubat Salı Gelinim Mutfakta Puanları sonucunu görmek için tıklayınız.

Son zamanlarda kaynanaların gelinlerini bulma oranlarına baktığımızda ciddi bir artış söz konusu. Oysa eskiden yarışmacıları bulan kaynana sayısı oldukça azdı. Hatta çoğu gelin rakibine beş verirken, bugün geldiğimiz nokta, yeni gelen bile gelinin bulur hale geldi. Bakalım 11 Şubat Salı Gelinim Mutfakta Puanları sırasında hangi kaynana gelinin bulacak. Bekleyip, göreceğiz. 

=> Bu arada 14 Şubat Cuma Gelinim Mutfakta Haftalık Puan Tablosu sonucunu görmek için tıklayınız.

Fragman baktığımızda yeni gelen kaynana Emine, Gelini Gülşah’ı bulduğunu görüyoruz. Bu duruma ise gelinler olmamış tabak nasıl olur da beş verirsin derken Emine ise gülerek ben verdim demesinin tek açıklaması gelinin buldu anlamına geliyor. Gelinim Mutfakta Son bölüm de gelinin bulan emine %100 başarılı ile devam ediyor.

=> Bu arada 13 Şubat Perşembe Gelinim Mutfakta Haftalık Puan Durumu sonucunu görmek için tıklayınız.11 Şubat Salı Gelinim Mutfakta Bugün 457 bölümBugün Gelinim Mutfakta Puanlama kısmında özellikle Gülşah’ın tabağına dikkatlice bakacağım. Kural hatası olup olmadığını ve kaynanası Emine nasıl olur da ilk iki gün gelinin buldu? Diye ekrandan görebildiğim kadarı ile bakacağım.

=> Bu arada 12 Şubat Çarşamba Gelinim Mutfakta Puan Durumu sonucunu görmek için tıklayınız.

Tabi bu stratejim içerinden bilgi almayan ve yemeğinde tüyo olup olmadığını kontrol etme noktasında geçerli olur.  Dikkat: 11 Şubat Salı Puanları yazının son kısmında bulabilirsiniz.  

Aldığım bilgi doğru ise yakında özlemle beklediğiniz eski yarışmacıları yeniden yarışmacı olarak görebiliriz. Umarım güzel bir yarışma olur. Umarım haksızlık olmaz. Bugün 11 Şubat Salı puan tablosu sonucunu yazının sonunda verdim.11 Şubat Salı Gelinim Mutfakta Çeyrek altını kazanan yarışmacı Dilara ve Nihan

Bugün kim birinci olduğundan çok, bugün kim çeyrek altını kazandı sorusu da son zamanlarda önemli hale geldi. Bunun en büyük nedeni, bilezik yarışında olan gelinlerin aynı zaman da en çok çeyrek altını hangi gelin topladı yarışına da girdikleri için çeyrek altını kazanmak da oldukça önemli hale geldi.

11 Şubat Salı bugün Gelinim Mutfakta günün birincisi olacak yarışmacı, Burçin dışında bir başka gelin olması halinde bu hafta Burçin ile kıyasıya bir yarışında içinde kendisini bulurken, diğer yarışmacıları ise elenmemek adına bu hafta boyunca mücadele etmesini bekliyoruz. Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Ve Puanlaması

Bugün kim birinci olursa olsun hafta finalinde bilezikleri Burçin’in kazanmasını bekliyoruz. Bunun en büyük nedeni kendisi kadar şanslı bir yarışmacının olmamasından dolayı bu tahmini yapıyoruz.    

Gelinim Mutfakta 11 Şubat Salı Puan Durumu

10 Şubat 451. bölümü ile başlayan bu hafta 11 Şubat 452. bölümü ile kaldığımız yerden devam ediyoruz. İlk gün yüzü gülen tahminlerimiz doğrultusunda Burçin oldu. Burçin şu an Gelinim Mutfakta 11 Şubat Salı Puan durumu öncesinde zirvede yer almakta. Bakalım günün sonunda bu yerini koruyabilecek mi? Bekleyip, göreceğiz.Gelinim Mutfakta 11 Şubat Salı Puanları verecek kaynanalar ve Fatih

Gelinim Mutfakta 11 Şubat Puanlama esnasında kaynanalar gelinlerin tabaklarını bulmaya başladı. Acaba bize bir mesaj mı vermek isteniyor? diye düşünmüyor değilim. Yeni gelen gelin bile kendi gelinin tabağını buluyor olması, bazı kimselerin aldığı puanları da ört bas etmesine neden olduğunu düşündürse de bu konuda sizlere sunabileceğim bir delil olmadığı için sadece içimden geçen düşünceleri dile getirdim. 

Bizleri yakında takip eden okurlarımız bilirler ki yarışma programın çekimleri her gün bir bölüm olarak yapılmıyor. Pazartesi ve Salı bölümleri Pazartesi günü, Çarşamba ve Perşembe çekimleri Salı günü, final yani Cuma çekimleri ise Çarşamba günü yapılmakta.11 Şubat Salı Gelinim Mutfakta Puanları Verecek Kaynanalar

Buradan gelmek istediğim nokta ilk gün başarı elde eden ve çeyrek altını kazana gelin aslında ikinci gün puanlama ve yemeğini de hemen akabinde yapıyor. Dolayısı ile mutlu bir şekilde yemeğine odaklanıyor. Bu nedenle,  11 Şubat Salı Gelinim Mutfakta Puan tablosu sonucunda, Burçin gene iyi puanlar alacağını bekliyoruz.  

Dünkü puanlama sonrasında bugün çeyrek altını alan gelin Nihan olması halinde bu hafta Burçin ile Nihan arasında bir mücadele olacak demektir ki ben böyle bir şey beklemiyorum.11 Şubat Salı Gelinim Mutfakta Günün Birincisi olan Dilara

Gene Dilara ile Burçin yarışması izleyeceğimiz konusunda ciddi analizlerim var. Bakalım bugün Burçin’e bu hafta rakip olacak gelin hangi yarışmacı olacağı günün sonunda en yüksek puanı alan gelin olacak. 

Nihan yarışmadan elendiğinde gitmesini beklerken Fatih Ürek;

“Sizleri sevdim. Gitmenizi istemiyorum!” Fatih Ürek

Diyerek bizleri çok şaşırtmıştı. Bugün aldığım bir haber, Nihan’ın neden kaldığını, neden Fatih Ürek’in göndermediğini de ortaya çıkarttı. Haberin ne olduğunu merak edenler bir önceki yazının yorum bölümlerini okuyabilirler. Dikkat: 11 Şubat Gelinim Mutfakta günün birincisi kim sorusunun cevabı yazının son kısmında verdik.

11 Şubat Salı Puan durumu sonucuna göre bugün çeyrek altını alan Burçin dışında her kim olursa olsun bu hafta Burçin ile birlikte zirve yarışına girecek. Ancak galibin gene Burçin olmasını bekliyoruz. zira iki haftadır bilezik alamayan Burçin, bu hasrete son vermek istiyor.

Gelinim Mutfakta 11 Şubat 2020 Makarna Pastası

Makarna Pastası Malzemeleri - Gelinim Mutfakta 11 Şubat Günün Yemeği

 • 750 gram rigatoni makarna
 • Haşlamak için su
 • Haşlarken içine konacak kadar tuz
 • 1 Su bardağı eski Kaşar Peyniri

İç malzemesi için;

Gelinim Mutfakta Makarna Pastası Malzemeleri - 11 Şubat 2020

 • 3 yemek kaşığı zeytinyağı
 • 400 gram kadar kıyma
 • 1 adet havuç
 • 6 adet domates
 • 1/2 çay bardağı karabiber
 • 1 çay kaşığı tuz
 • 1 adet kuru soğan
 • 2 diş sarımsak
 • 10 adet çeri ıspanak

Üzeri İçin;

 • Fesleğen
 • Kaşar Peyniri

Bu haftanın ikinci bölümünde bana göre oldukça teknik bir yemek yapılacak. Basit gibi gözüken ama arka planda ciddi miktarda teknik isteyen yemek için Fatih Ürek 50 dakika süre verdi. Tabi gelinler de en iyi yemeği yapıp tüm kaynanalardan geçer not alabilmek için kıyasıya bir yarışın içine girdiler.

Bugün 11 Şubat Salı puanları sonrasında sadece bir gelinin yüzü gülecek. Çünkü sadece bir gelin çeyrek altını kazanacak. Bildiğiniz üzere eşitlikle bile sonuçlansa, kura çekiliyor ve çeyrek bir geline veriliyor.Gelinim Mutfakta 11 Şubat Salı Puan Durumu Belli Olduğu An Emine

Bugün çeyrek altını kim aldı? İlk bölümde çeyrek alacak kişiyi olayları analiz ettiğimizde kimin aldığını büyük oranda ortaya çıkartmıştım. Tabi Dilara’nın günü sonuncu bitirmesini hiç düşünmemiştim. Anlaşılan bu hafta Burçin’in haftası olacak.

Burçin ilk gün çeyrek altın ile başladı. Çekimler pazartesi ve salı günü çekimleri aynı gün aynı stüdyoda yapıldığı için Burçin bu hızla ikinci gün de birinci olmasını bekliyoruz.

Dikkat: bugün ve her gün yarışmada olanları konun altındaki yorum kısmından tartışıyoruz. Sizde katılabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta 11 Şubat Puanları (11/02/2020 Salı)

*************************Gelinim Mutfakta Puanları Resim 1*************************

Kaynana Emine‘nin verdiği Puanlar

Burçin : 4
Dilara : 2
Nihan : 1
Gülşah=> Emine’nin Gelini 5

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Özden‘in verdiği Puanlar

Burçin : => Özden’in Gelini 4
Dilara : 4
Nihan : 1
Gülşah : 5

*************************
” 11 Şubat 2020 Salı Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Kaynana Nurcan‘ın verdiği Puanlar

Burçin : 5
Dilara : 1
Nihan: => Nurcan’ın Gelini 2
Gülşah : 2

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Gönül‘ün verdiği Puanlar

Burçin : 4
Dilara  : => Gönül‘ün Gelini 3
Nihan : 5
Gülşah : 1

*************************

Gelinlerin 11 Şubat 2020 Salı Toplam Puanları

Burçin 4 4 5 4 17
Dilara 2 4 1 3 10
Nihan 1 1 2 5 9
Gülşah 5 5 2 1 13

************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (10 Şubat – 111 Şubat Haftası) – Salı

*************************
Burçin : 16 + 17 = 33
Dilara : 10 + 10 = 20
Nihan : 13 + 9 = 22
Gülşah : 10 + 13 = 23

*************************

Gelinim Mutfakta 11 Şubat Salı Puanlama Sonuçları

*************************

11 Şubat Salı Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ BURÇİN
Gelinim Mutfakta 11 Şubat Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ BURÇİN
11 Şubat Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ NİHAN

*************************

Gelinim Mutfakta 12 Şubat 2020 Çarşamba Fragmanı İzle

12 Şubat 2020 Çarşamba günü yani bu haftanın ortasında ve bir sonraki gün ekranlara gelecek olan 458. bölümün fragmanı ekledim. Sizleri 12 Şubat 2020 Çarşamba fragmanı ile baş başa bırakıyorum. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu