Zuhal Topal'la Sofrada

11 Şubat Salı Zuhal Topal’la Sofrada Puanları (Zehra Can Gökyokuş)

11 Şubat Salı Zuhal Topal’la Sofrada Bugün Zehra Can Gökyokuş 29 yaşında ve dört yıllık evli olan aslen Bayburtlu Zehra, birbirinden iddialı yemekleri ile kayın valideleri etkilemenin planını yapıyor. Sivas gelini olmasında dolayı Sivas yöresinden lezzetleri de menüsüne ekleyen yarışmacımıza bakalım bugün Zuhal Topal’la Sofrada 11 Şubat Salı puanları sırasında kaynanalar nasıl değerlendirecek? Şahsen düşük puanlar vermek için ellerinden geleni yapacaklardır.

=> 3 Mart Salı Zuhal Topal Bugün Kaç puan verdi?  sorusunun cevabını görebilmek için lütfen tıklayınız.

İlk bölümde kendisini özellikle Gurme olarak tanıtan kaynana Emine hamının gelini potansiyel birinci olarak bilinç altına yerleştiği için diğer kaynanalar da potansiyel birinciyi elemek adına bugün en düşük puanları vermek için ellerinden geleni yapacaklar.

=> Bu arada 25 Şubat Salı Zuhal Topal’la Sofrada Puanlaması sonucunu görmek için tıklayınız.

Bu nedenle gözler bugün 11 Şubat Salı Zuhal Topal Kaç Puan verdi? Sorusuna yönelecek. Merak etmeyin yazının sonunda tablo içinde cevabı verdik.

=> 18 Şubat Salı Zuhal Topal’la Sofrada Puan Durumu sonucunu görmek için lütfen tıklayınız.

Fox TV ekranlarında hafta içi her gün saat 16:00 da karşımıza çıkan yemek yarışma programında yarışan yarışmacılar hakkında bilgi sahibi olmak için Zuhal Topal’la Sofrada 10-14 Şubat bu hafta yarışmacıları hakkında bilgi almak için tıklayınız.

=> Bu arada 14 Şubat Cuma Zuhal Topal’la Sofrada Son Bölüm Kim Kazandı? sorusunu cevabı için lütfen tıklayınız.

Zuhal Topal’la Sofrada 11 Şubat Salı (2020)

11 Şubat Salı günü Zuhal Topal’la Sofrada Bugün yarışan gelinimizin adı Zehra Can Gökyokuş. Henüz 4 yıllık evli olan yarışmacımız aslen Bayburtlu. Kendi günün de hem eşinin memleketi olan Sivas yöresinden hem de kendi yöresinden lezzetlerle kaynanaları etkilemenin planını yapıyor. Dikkat: bugün Zuhal Topal kaç puan verdi? Sorusunun cevabı yazının en sonunda sizleri bekliyor.

=> Bu arada 14 Şubat Cuma Zuhal Topal’la Sofrada Puan Durumu sonucu için tıklayınız.11 Şubat Salı Zuhal Topal'la Sofrada Bu Hafta Yarışmacıları Zuhal Topal’la Sofrada Son bölümde yarışan gelin çok iyi puanlar alamadı. Her ne kadar eksiği olmasa da yemeklerin lezzet noktasında bazı eksikleri olduğunu sunucumuz dahi dillendirdi.

=> Bu arada 13 Şubat Perşembe Zuhal Topal’la Sofrada Puanları sonucu için lütfen tıklayınız.

Bugün yarışan Zehra’nın en az 26 puanı alması gerektiğini, aksi halde bu hafta kaybedenler arasına dahil olacaktır.

=> Bu arada 12 Şubat Çarşamba Zuhal Topal’la Sofrada Puan Durumu sonucu için lütfen tıklayınız.

11 Şubat 2020 Salı günü bu haftanın ikinci bölümü olan 337. bölümde yarışacak olan Zehra Can Gökyokuş ile kaynanası Emine Gökyokuş hakkında ki bilgiler, alt başlıkta açıklanmıştır.

Zehra Can Gökyokuş (11 Şubat Salı Yarışmacı Gelin)

Zuhal Topal'la Sofrada Zehra Can Gökyokuş - 11 Şubat Yarışmacı Gelin

 • 29 yaşında
 • 4 yıllık evli
 • Bir çocuk annesi
 • Aslen Bayburtlu
 • Zevkli bir yapısı var
 • Biraz da sivri dilli
Emine Gökyokuş (11 Şubat 2020 Yarışmacı Kaynana)

Zuhal Topal'la Sofrada Emine Gökyokuş - 11 Şubat 2020 Yarışmacı Kaynana

 • Aslen Sivaslı
 • 64 yaşında
 • 2 oğlu var
 • İlk oğlunu 20 yıl sonra dünyaya getirmiş
 • İstanbul da yaşıyor
 • Kendisi Laborant
 • Bir gelini var
 • Bir torun sahibi

Kendisine ilk gün Gurme demesi kendisi ve gelini açısından olumsuz etkilediğini düşünüyorum. Zira tüm kaynanalar bugün Zehra’nın menüsünü değerlendirirken Gurme  havasında değerlendirme yapacakları için verecekleri puanlar da oldukça düşük olacak. Not: bugün Zuhal Topal kaç puan verdi? sorusunun cevabını yazının son kısmında bulabilirsiniz.

Zuhal Topal’la sofrada bugün verilen puanlar da yarışmacımız 25 puanı geçmek zorunda olduğunu, aksi halde bu hafta 15.000 TL’yi kaybedeceğini söyleyebilirim. 

Son bölümde yarışan kaynana Gül hanım bugün Gurme Emine hanımdan intikam almak isterken yarışmacı Zehra’nın sert sözleri karşısına şok olacak. Kaynana Gül bu tavırlara dayanamayıp, programı bir ara terk etmeyi bile dillendirdi.

11 Şubat Zuhal Topal’la Sofrada Zehra’nın Menüsü 

 • Kremalı kabak çorbası
 • Sivas Hıngeli
 • Antep Usulü İçli Köfte
 • Çömlekte Belen Tava
 • Meyhane Pilavı
 • Mevsim Salatası
 • Padişah Yastığı

Zuhal Topal'la Sofrada 11 Şubat Salı Puanları Verilecek Menü


Bugün Zuhal Topalla 11 Şubat Puanlaması sırasında puanlama yapılacak olan Zehra’nın menüsü hem kola yemekleri hem de zor yemekleri bir arada barındırıyor. Bunun farkında olan Zehra da son bölümde yarışan gelini, yayın esnasında Mercimek köftesi değil diyerek hem küçümsedi hem de eleştirdi. 

Menüleri arasında Sivas Hıngeli her ne kadar hamur açması gerekse de kolay bir yemek. Bunun yanında Çorbası da oldukça kolay olsa da ana yemeği oldukça zorlayıcı olduğunu söyleyebilirim. 

Kısaca kayın validelerin bugün Figen’in menüsüne karşı eleştirilerini aynen aktarıyorum.

Düne göre daha iyi menü
Çorbası kolay
Gurme menüsü değil Kaynanalar

Kaynanalar arasında ilk gün hiç bir kaynana birbirlerini daha tanımadan önce Emine kaynana kendisi hakkında Gurme olduğunu dile getirmişti. Ancak günün yemeği tadımlaması yapılırken oldukça sessiz kaldı. bugün kaynanalar da Emine’nin gurme olmasına atıfta bulunarak Gurme menüsü olmadığını söylediler.11 Şubat 2020 Zuhal Topal'la Sofrada Bugün 337. bölüm

Zuhal Topal’la Sofrada 11 Şubat Puanları sırasında elbette diğer kaynanalar da rakip gördüğü emine hanımı düşürmek ve elemek adına düşük puanlar vermek adına her yolu deneyeceklerdir. Ancak kaynanaların planlamadığı bir durum var. O da Zehra’nın, hakkını savunan bir gelin olduğunu düşünemediler. Bundan dolayı tansiyonu yüksek bir bölüm bizleri bekliyor.

Zuhal Topal Haftalık Toplam Puanlar (10-111 Şubat 2020)

10 Şubat pazartesi günü başlayan bu hafta 111 Şubat Cuma günü son yarışmacının puanları verilmesi ile son bulacak. Şu ana kadar ilk gün yarışmacısı yarıştı ve toplam da 25 puanı oldu. Zuhal Topalla Sofrada toplam puan durumu sonucu hemen alt kısımda verdim. 

Şimdi Zuhal Topal’la Sofrada 11 Şubat Puanları verilmediği için Salı günü yarışan gelinin puanlarını, ilerleyen saatler içinde ekleyeceğiz. 

 • 10 Şubat Pazartesi Puanı (Emine Çalışkan) = 25
 • 11 Şubat Salı Puanı (Zehra Can Gökyokuş) = 21

İlk gün yarışan geline sunucumuz 6 puanı layık gördü. Kısaca beğenmedi. Bakalım Bayburtlu Zehra’ya Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? Merak etmeyin bu sorunun cevabı hemen alt kısımda tablo içinde verdik.

11 Şubat Salı Zuhal Topal’la Puanları (Zehra’nın Puanları)

Gül  3
Dilber  5
Beyhan  4
Rahime  4
Zuhal Topal    5
TOPLAM   21

**11 Şubat 2020 Salı**

Zuhal Topalla Sofrada 11 Şubat Salı Fragmanı

29 yaşında ve 4 yıllık evli olan aslen Bayburtlu Sivas gelini Zehra Can Gökyokuş’un yarıştığı Zuhal Topal’la Sofrada 337. bölüm fragmanı hemen alt kısımda verilmiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu