11 Şubat Zuhal Topalla Sofrada Ayşe Hanım Ve Gelini Nermin Hanım Kaç Puan Aldı? Menüsü

Fox Tv ekranlarının sevilen televizyon programı Zuhal Topalla Sofrada yeni haftaya merhaba dedi.  11 Şubat Zuhal Topal’la Sofrada Nermin kimdir, nerelidir, kaç yaşında, kaç yıllık evli, menüsünde neler var sizlere yazımızda aktaracağız. 25 Şubat Pazartesi Zuhal Topal’la Sofrada Bugün kim yarıştığını ve kaç puan aldığını görebilmek için tıklayınız.

İlk olarak bu gün yarışacak gelin ve kaynananın kimler olduğunu yani 11 Şubat Pazartesi Zuhal Topal’la Sofrada Nermin kim sorusunun yanıtıyla başlayalım. Sonrasında Nermin’in kaynanası Ayşe Hanım hakkında da bilgiler ile devam edeceğiz. 18 Şubat Pazartesi Zuhal Topal’la Sofrada Puanları görebilmek için tıklayınız.

Bu gün yani  11 Şubat Pazartesi günü Zuhal Topal’la Sofrada Nermin’in menüsü nde neler var, hangi yemekleri ve tatlıyı yapacak ve kaynanalar menü hakkında neler diyecek bu yazımızda detaylıca bulabilirsiniz. Şimdi, bu yazımızın içerini yani içerik haritamızı paylaşalım. Sonrasında gelinimizi tanıtma ile devam edeceğiz.  14 Şubat Perşembe Zuhal Topal’la Sofrada Bugün günün menüsü ve puanları görebilmek için tıklayınız.

Zuhal Topalla Sofrada 11 Şubat Bu Yazının İçeriği

 • Ayşe’nin Gelini 11 Şubat Yarışmacısı Nermin Kim? Nereli? Kaç Yaşında?
 • Zuhal Topalla Sofrada Kaynana Ayşe Hanım Kim? Kaç yaşında? Nereli
 • 11 Şubat Zuhal Topal’la Günün Menüsü (Nermin’in menüsü) 
 • Kaynanaların 11 Şubat 2019 Pazartesi Nermin’e verdiği puanlar
 • 11 Şubat Zuhal hanımın Nermin’e verdiği puanları bu yazıda bulabilirsiniz.zuhal topalla sofrada nermin ve ayşe hanım kim resmi
  11 Şubat Pazartesi Zuhal Topal’la Sofrada Nermin Kim?

Zuhal Topal’ın sunumuyla ekranlara gelen Zuhal Topalla Sofrada bu hafta ilk gün yarışan yarışmacı Nermin Hanım ve kayınvalidesi Ayşe Hanım oldu. Nermin Hanım, oldukça tecrübeli bir gelin diyerek yazımıza başlamak istiyorum. Nermin Turan, 47 yaşında, üç evladı var, 25 yıllık evli. Bu arada Zuhal Topal’la Sofrada 13 Şubat Çarşamba Puanlama kısmını görebilmek için lütfen tıklayınız. 

Trabzonlu. Üç kızı var. Bu haftanın en büyüğü olarak en iyi yemekleri yapacağını söylüyor. Kayın validesinin otoriter bir yapıya sahip olduğunu dile getiriyor. Koşturmacalı bir hayatı olduğunu anlatan Nermin Hanım mutfakta belli ki hızlı davranacak bir yapıya sahip. Eşiyle Sinan Özen’e benziyor diye yarım saat içinde evlenmeyi kabul ettiğini itiraf eden Nermin Hanım hakkında detayların ardından bir de kayınvalide Ayşe Hanım ile ilgili bilgi verelim.

Dikkat! Bu arada 12 Şubat Salı Zuhal Topal’la Sofrada Puanları ve kaynanaların menü için ne dediğini ve kaç puan verdiğini, bu gün yarışan Suna kim olduğunu öğrenmek için lütfen tıklayınız.

11 Şubat 2019 Pazartesi Zuhal Topal’la Sofrada Kaynana Ayşe Hanım Kim?

Kayınvalide Ayşe Hanım ise oldukça inatçı, sesi birazcık yüksek. Trabzon Maçkalı olan Ayşe Hanım oldukça iddilı ve yarışmaya da Ayşe Hanım başvurmasını istemiş. Kaynanaların çok konuştuğundan dem vuran yarışmacı oldukça iddialı ve gelinine çok güveniyor.

Ayşe Hanım gelinini çok titiz bulduğunu söyleyince Nermin Hanım kayınvalidesinin de titiz olduğunu söylüyor. Üç oğlu ve bir kızı olan Ayşe Hanım çok kızdığında bayılma numarası yapıyormuş. Şimdi isterseniz Ayşe Hanımın gelini Nermin’in menüsüne bir bakalım.

Zuhal Topal’la Sofrada 11 Şubat Günün Menüsü (Nermin’in Menüsü)

 • Karalahana Çorbası ve mısır ekmeği
 • Kıymalı börek
 • Lor dolması
 • Kadınbudu köfte
 • Kişnişli patates ve şehriyeli pilav
 • Yeşil salata
 • Gül tatlısı

 

Kaynanalar Nermin’in menüsünü hafif buldu ve yetiştirmezse ayıp olur dediler. Hatta bazı kaynanalar benim gelinim bundan daha iyisini yapar diyerek oldukça iddialı konuştu. Bu arada Ayşe hanım hafta başında aldığı düşük puanların acısını çıkartmak için olur olmadık her şeyi eleştirdi.

şükran seni de göreceğiz..Zuhal bunu unutmaz.

Ayşe’nin Gelini Nermin’in Puanı 11 Şubat Zuhal Topalla Pazartesi Puanları

Karanfil 3
Azime 4
Emine 4
Şükran 3
Zuhal Topal 6
TOPLAM 20

Zuhal Topalla Sofrada 11 Şubat Nermin’in Yarıştığı Bölüm Fragmanı

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter


Eklenme Tarihi:

Konu hakkında yorumunuzu yazın

11 Şubat Zuhal Topalla Sofrada Ayşe Hanım Ve Gelini Nermin Hanım Kaç Puan Aldı? Menüsü (1 Yorum)

 1. Lutfn su ayse hanimi susturn varada yogada konusu yada cikan zuhal hanim sinirimi bozuyogelinide gelini gorduk gelinini