Zuhal Topal'la Sofrada

12-16 Eylül Zuhal Topal’la Yemekteyiz Yarışmacıları Belli Oldu! [Emre, Seval, Jale, Bahar, Uygar ]

12-16 Eylül Zuhal Topal'la Yemekteyiz Bu Hafta Yarışmacıları Açıklandı!

12-16 Eylül Zuhal Topal’la Yemekteyiz Yarışmacıları netlik kazandı! 12 Eylül 2022 ile 16 Eylül 2022 tarihleri arasında TV8 ekranlarında yayınlanacak olan yemek programında yarışacak olan, 12-16 Eylül Yemekteyiz bu hafta yarışmacıları ve bilgileri açıklandı. Detaylar haberimiz de sizleri bekliyor.

=> 19-23 Eylül Zuhal Topal’la Yemekteyiz Yarışmacıları hakkında bilgi almak için lütfen tıklayınız.

Geçtiğimiz hafta İstanbul çekimlerine başlayan yarışma programı, bu sezona başlarken, “81 ili gezeceğiz!” demesine rağmen, İstanbul çekimlerinde kullanılmak üzere villa tutulduğunu söylemesi, akıllarda İstanbul çekimlerinin yoğunlukta olduğunu, diğer illerin ise zaman zaman yapılacağını göstermiş oldu. 

=> 16 Eylül Cuma Zuhal Topal’la Yemekteyiz Bugün Kim Birinci Oldu hakkında bilgi almak için lütfen tıklayınız.

Sezon finalini 1 Temmuz Cuma günü veren ve kısa bir aradan sonra 29 Ağustos 2022 tarihinde yeni sezona merhaba diyen yarışma programı, Kıbrıs çekimleri ise sezona başladı.

12-16 Eylül Zuhal Topal'la Yemekteyiz Yarışmacıları
Zuhal Topal’la Yemekteyiz 12-16 Eylül Yarışmacıları

Geçtiğimiz hafta İstanbul da ki villadan çekimlerine devam eden program da birbirinden iddialı yarışmacılar yarıştı. Yemekteyiz bu haftaki yarışmacıları ise yine birbirinden iddialı isimler, kendi belirledikleri menüleri ile yarışacaklar.

Bu hafta  Zuhal Topal’la Yemekteyiz 12-16 Eylül Yarışmacıları arasında, mutfağı seven ve mutfakta yemek yapmayı hobi haline getiren isimlerden oluşması, dikkatlerden kaçmadı.

Geçtiğimiz hafta olduğu gibi 12-16 Eylül Yemekteyiz bu hafta yarışmacıları İstanbul’da ki villadaki evde yarışacaklar. Alt kısımda Yemekteyiz bu hafta yarışmacıların isimleri ve yarıştıkları gün aldığı puanları verilmiştir. Her bir yarışmacı hakkında daha detaylı bilgi ise alt kısımda ki linke tıklayıp ulaşabilirsiniz. 

12-16 Eylül Zuhal Topal’la Yemekteyiz Yarışmacıları

Yukarıda 12-16 Eylül Zuhal Topal’la Yemekteyiz Yarışmacıları adı altında, 12 Eylül tarihinde başlayıp, 16 Eylül Cuma günü son bulacak olan, Zuhal Topal’la Yemekteyiz bu hafta yarışmacıları hakkında kısa kısa bilgi verilmiştir. Yarışmacılar hakkında merak edilen çok daha detaylı bilgilere ulaşmak için yukarıda yarışmacıların yarıştıkları güne tıklayıp, ulaşabilirsiniz. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu