Ah Kalbim (Kumkum Bhagya)

12 Ağustos Pazar Ah Kalbim 247. Bölüm Özeti | Güncel Özet | Disha Gerçekleri Öğrendi

Ah Kalbim dizisinin 247. Bölümü Kanal 7 ekranlarına 12 Ağustos Pazar günü gelecek. Ah Kalbim 247. bölüm özeti verirken yaşanan her olaya değinmeye çalıştık. Bu bölümde yani 12 Ağustos Pazar Ah Kalbim Kalbimde bölüm genel itibari ile Aaliya’nın elindeki kağıdı almaya çalışacaklar. Bakalım başarabilecekler mi? Hadi başlayalım.Bu arada bir sonraki bölüm özeti el alt kısımda mavi yazının içindeki tıklayınız butonuna basarak ulaşabilirsiniz. 

12 Ağustos Ah Kalbim 247. Bölüm Özeti (Neler Olacak?)

Pragya istemese de Munni’nin yeğenleri yüzünden Abhi’ye mal varlığı devir kağıtlarını imzalatmış, sonrasında ise pişman olup evrakın üzerine kahve dökmek isterken Tanu müdahale etmişti. Anlayacağını iş iyice çıkmaza girdi. Pragya önce evden gitme kararı alsa da kaçmak istemediğin son şans olarak Aaliya’nın elinden evrakları alırsa hiç bir sorun kalmayacağını düşünmüştü. Tam da bu sırada Abhi’nin bir kaç gün şehir dışındaki programı nedeni ile gitmesi Pragya’yı iyice içine kapanık ve mutsuz hissetmesine neden olur.

Disha bir kaç kes bir sıkıntın mı var dese de Pragya her defasında Aaliya’ya verdiği sözü hatırlayıp gerçekler ortaya çıktığında Munni’nin yeğenlerini öldüreceğini düşünüp susar. Ancak Disha’nın da artık burasına gelmiştir. Ben seni ablam olarak kabul ettim ama sen beni kardeşin olarak kabul etmedin. Benim yerimde şu anda Bülbül olsaydı da mı aynısını yapacaktın deyip vicdan yapınca Pragya sadece şunu söyleyebilirim. Yarın bu evde büyük şeyler olacak. Ancak bunu bil der.

Disha Gerçekleri Öğrendi 12 Ağustos Pazar Ah Kalbim Özeti

Disha ise Pragya’nın ne sakladığını öğrenmeden rahat bırakmak istemez. Eğer bana gerçekleri açıklamaz isen Pragya’nın bildiği bir sır olduğunu ve yarın herkesin öğreneceğini ev halkına duyururum deyince Pragya mecburen tüm gerçekleri açıklamak zorunda kalır. Aaliya’nın kendisini öldürmeye çalıştığını ve hatta öldürdüğünü sandığını yerine Munni’yi bulup Pragya’dan Abhi’yi soğutmak ve mal varlıklarına el koymak istediğini tek tek anlatınca Bu mücadelende seninleyim ablacım diyerek destek olur.

İlk planda Disha’dan gelir gece Aaliya’nın odasına gidip Aaliya’yı eter ile iyice derin uykuya dalmasını ve odasında evrakı rahat rahat aramayı teklif eder. Pragya’nın o evrakları almadan başka çaresi olmadığı için kabul ederler. Herkes yattıktan sonra Disha Purap’a çaktırmadan odadan dışarı çıkar ve Pragya ile buluşup Aaliya’nın odasına giderler.Ah Kalbim 247. bölüm özeti (12 Ağustos Pazar Ah Kalbim) resmi 1 Ellerinde karanlığı aydınlatması için feneri yere düşürünce Aaliya cadısı uyanır. Disha hemen arkasında gelip Aaliya’yı eter ile bayıltmayı başarır. Ancak Alya bayılırken Disha’nın yüzünü görmüştür. Tanu da sesleri duyup Munni kesin bir şeyler karıştırıyor deyip, Alya’nın odasına gelir. Alya eterin etkisi ile baygın halde yatınca Tanu da mışıl mışıl Alya uyuyor diye düşünür.

Disha İle Pragya Alya’yı Bayılttı Evrakları Bulabilecek Mi? 12 Ağustos Ah Kalbim Özeti

Bizimkiler de Tanu geldiğini görünce odaya saklanırlar. Tanu kapıyı kapatınca, Pragya ile Disha evde Alya’nın odasının her tarafını arasa da mal varlığı devir evrakını bulamaz. Disha odasına gider ve Purap’a su içmeye gittiği söyler. Pragya ise seni kendi ellerimle fakir bıraktım ve sana ihanet ettim canım eşim diye Abhi’nin resmine bakıp ağlar. Ertesi sabah Alya cadısı birden kendine gelir ve gece olanları ve tabi Disha’nın yüzünü hatırlayınca bir hışım Purap ile Disha’nın yanına paldır küldür girer.

Purap bu sırada karısına sürpriz bir kahvaltı hazırlamış sonrasında ise Purap duşa girmiştir. Alya Disha’nın yakasına yapışıp sen dün gece benim odamda ne işin var çabuk söyle diye tehdit ettiği sırada Purap banyodan çıkar ve Alya’ya kızar. Bu ne cür’et benim karımın boynuna kimse tutamaz der. Alya da gece o beni bayılttı. Odama geldi der. Purap ise gece karı koca yan yana uyurlar ve gece boyunca Disha hep yanımda idi der.

Alya da belki sen uyuduğundan gelmiş olamaz mı deyince Purap Alya’yı daha da çok sinir etmek için şimdi eşim ile gece boyunca ne yaptığımızı mı anlatayım sana diye kızar. Alya ise sinirden deliye döner. Ah Kalbim 247. bölüm özeti burada son buldu. Bu özetin devamı okumak için [pembebuton]Tıklayınız[/pembebuton]12 Ağustos Pazar ah kalbim özeti verirken en çok Purap’ın Alya’ya karşı söyledikleri hoşuma gitti. Sizce hoş değil mi? Bu Bölümün devamını kısa sürede ekleyeceğim. Sakın bizden ayrılmayın. Sitemizin face de ah kalbim fan gurubu (kapalı) grubuna sizleri de bekleriz.

Ah Kalbim 247. Bölüm Fragmanı

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

22 Yorum

 1. merhaba kizlar herkese. çoxlu çoxu salamlar edgilerden kimse varmi. hemin kizlari göremedim çoxdandi yazmiram bura

 2. GÜNAYDIN tatlı kızlar nasılsınız bakalım ?? Beni sorucak olursanız giripledim o yüzden çok iy diglim

 3. HAYIRLI
  ????
  GÜNLER
  ????
  KIZLAR
  ????
  NASILSINIZ
  ??????
  .
  ZEYZOM GİZMOM
  sizler nasılsınız inşallah iyisinizdir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu