Zuhal Topal'la Sofrada

12 Aralık Perşembe Zuhal Topal’la Sofrada Puanları (Şirin Güneş)

Zuhal Topal’la Sofrada Bugün 12 Aralık Perşembe Şirin Güneş yarışacak. 31 yaşında bir çocuk annesi olan Şirin 4,5 yıllık evli olmanın verdiği tecrübenin yanı sıra yemekler konusunda çok araştıran bir yapısı olması nedeni ile sunacağı menüsündeki harika lezzetlerle kaynanaları etkilemeyi planlıyor. Paki kaynanalar 12 Aralık Perşembe Puanları sırasında Şirin’e hak ettiği puanları verecekler mi? Elbette vermeyecekler.

=> [pembebuton]2 Ocak Perşembe Zuhal Topal Kaç Puan Verdi[/pembebuton]? sorusunun cevabı için lütfen tıklayınız.

Zuhal Topal’la Sofrada 12 Aralık Puanları verildiği sırada kaynana Ünzile, ilk iki gün yarışan gelinlere çok düşük puanlar verdiği için onların kayın validelerinden de aynı oranda düşük puanlar zaten bekliyor. Ancak, son bölümde olmayan tabağa 6 vermesi nedeni ile Necla kaynanayı kendi safına çekmeye çalışsa da istediği puanları Necla’dan alamayacak.

=> [pembebuton]Zuhal Topalla Sofrada 26 Aralık Perşembe Puanları[/pembebuton] sonucunu görmek için lütfen tıklayınız.12 Aralık Perşembe Zuhal Topal'la Sofrada Puanları Alacak Yarışmacılar (Şirin Güneş)Bir diğer konu ise son bölümde yarışan yarışmacımızın olmayan tabağına “kendi günüme oynadım” diyen kaynana Necjla Karakelle (kuaför olan) aslında kendi günü ilk gün olması nedeni ile nasıl kendisine oynadı. Niçin 6 puan verdi soruları kafaları kurcaladı. Not: 12 Aralık Perşembe Zuhal Topal Kaç Puan verdi sorusunun yazının en alt kısmında tablo içinde verdik. 

=> [pembebuton]Zuhal Topalla Sofrada 19 Aralık Perşembe Puan Durumu[/pembebuton] sonucunu görmek için lütfen tıklayınız.

Artık finale bir gün kala yarışmacılar tanımayan yada gelinlerini bilemeyenlerin olmadığını düşünsem de programı bu hafta ilk defa izleyenler için [pembebuton]Bu hafta Zuhal Topal’la Sofrada yarışmacıları 9-13 Aralık[/pembebuton] tanıttığımız konumuzu pembe butona tıklayıp, ulaşabilirsiniz. 

=> Bu arada [pembebuton]13 Aralık Cuma Zuhal Topal’la Sofrada kim kazandı[/pembebuton] sorusunun cevabı için lütfen tıklayınız.

Zuhal Topal’la Sofrada 12 Aralık Perşembe (294. Bölüm)

12 Aralık Perşembe günü Zuhal Topal’la Sofrada Bugün yarışan gelinimizin adı Şirin Güneş. Bir çocuk annesi olan ve yerine göre sinirli olduğunu söyleyen şirin, bugün kaynanaların kendisine düşük puanlar verdiği esnada sabırlı olabilecek mi? Zira bu kaynanalar insan da diş bırakmaz. Bu hafta oldukça dengesiz bir puanlama yapan kaynanalar Zuhal Topalla Sofrada 12 Aralık perşembe puan durumu sonucunda hangi gelinin artık 15.000 TL’ye yakın olduğunu göreceğiz.

=> Bu arada [mavibuton]13 Aralık Cuma Zuhal Topalla Sofrada Puanları[/mavibuton] sonucunu görmek için lütfen tıklayınız Zuhal Topal'la Sofrada 12 Aralık Yarışmacısı Şirin Güneş'in Ailesi

Bugün Zuhal Topal’la sofrada 12 Aralık Perşembe puanlaması konusunda geçmeden evvel sunucumuz bir kaç kez dile getirdi. Ben de buradan dile getirmek istiyorum. Artık farklı lezzetleri menülerde görmek istediğini, pirinç pilavını görmek istemediğini dile getirdi. Bunda sonra yarışacak gelin ve kaynanalara bir hatırlatma yapalım.

Zuhal Topal’la Sofrada 12 Aralık Perşembe puanları sırasında sunucumuzdan çok iyi puanları almayı planlayan Şirin, bizzat sunucumuzun sevdiği tarzda bir tatlı yapmış. Sadece onunla da kalmamış. Yanında farklı soslarla yapılan “Dana Nuar Rosto” yemeği yapacak. Dolayısı ile menüsü hem zengin hem de farklı olması nedeni ile sunucumuzdan iyi puanlar almasını bekliyoruz. 12 Aralık Perşembe Zuhal Topalla Bu hafta yarışmacısı Şirin Güneş ile Kaynanası Ünzile Güneş

12 Aralık 2019 Perşembe günü (294. bölümde) yarışacak olan yarışmacı gelin Şirin Güneş ve kaynanası Ünzile Güneş hakkında ki tüm bilgiler alt kısımda sizleri bekliyor.

Şirin Güneş (12 Aralık Perşembe Yarışmacı Gelin)

12 Aralık Perşembe Zuhal Topal'la Sofrada Bugün yarışmacısı Şirin Güneş

 • 31 yaşında
 • 4,5 yıllık evli
 • 1 çocuk annesi
 • İki yaşında bir kızı var 
 • Aslen Yozgatlı
 • Daha önce muhasebe işi ile ilgilenmiş
 • Şu an ev hanımı
 • Ankara Mamak da oturuyor
 • Görücü usulü evlenmiş
 • Eşini çok seviyor

Ünzile Güneş (12 Aralık 2019 Yarışmacı Kaynana)

Zuhal Topalla Sofrada Bugün - 12 Aralık yarışmacı kaynana Ünzile Güneş

 • İki çocuk annesi
 • 58 yaşında
 • Ev hanımı
 • Günlerin aranan kadını 
 • Bir oğlu bir kızı var
 • Gelini ile iyi anlaşıyor
 • Aslen Çorumlu
 • Ankara Mamak da ikamet ediyor

Bu haftanın final günü öncesinde yarışan yarışmacı Şirin eşi ile görücü usulü ile evlendiğini açıkladı. Eşi Berkan bey de 8 ay peşinde koştuğunu ve sonunda evlendiklerini dile getirdi. Mutlu bir evliliği olduğunu iki yaşında dünya güzeli kızları olduğunu açıkladı. Biz de kendilerine mutluluklar dileriz.

Bu hafta ilk gün yarışan Nejla Karakele’nin gelini Gamze’nin menüsü ile bugün yarışan yarışmacımız Şirin’in menüsü oldukça iddialı olduğunu görüyoruz. Birazdan 12 Aralık Perşembe Zuhal Topalla bugün puanları verilecek menüyü sizlerle paylaşacağım.12 Aralık Perşembe Zuhal Topalla Puanları Verildiği An

Ünzile kaynana ilk iki gün verdiği düşük puanların acısı bugün gelini Şirin’den çıkacak. Zira hala kaynanaların elinde düşük puanlar var. Ancak şu da bir gerçek ki Kayserili olan kaynana Fevziye diğer gelinleri çok sert eleştiriyor. Hem de çok düşük puanlar veriyorlar. Bu nedenle kaynanalar ne düşük puanlarını Cuma gününe saklayacağını düşündüğümüz için Şirin ortalama bir puan lamasını bekliyoruz. 

Bugün 12 Aralık Zuhal Topal kaç puan verdi? Zira, kaynanaların vereceği puanlar ortalama bir puan alacağı için sunucumuzun vereceği yüksek puanlara talip olan Şirin, bu amacına ulaşıp ulaşmadığını bu yazının en son kısmındaki tabloya bakmanız yeterli olacaktır.

12 Aralık Zuhal Topal’la Sofrada Şirin’in Menüsü 

 • Tavuk Soslu sebze çorbası
 • Çıtır Börek
 • Rulo Patates Saltası
 • Midye makarna dolması
 • Dana Nuar Rosto
 • Mısırlı Pirinç Pilavı
 • Cacık
 • Pancar ve Havuç ikilisi
 • Hurmalı cevizli kup tatlı

Zuhal Topal'la Sofrada 12 Aralık Perşembe Puanları Verilecek Şirin'in Menüsü


Son bölümde yarışan yarışmacının hiç yemeği olmaması nedeni ile sunucumuz dahi 4 puanı layık gördüğü geline bugün yarışan Ünzile kaynana 6 vermesi başta sunucumuzu şaşırttı.

Ünzile hanım, kesinlikle kendi gününe oynamak istese de kaynana Necla kendi gününe oynadığı için gelinine 6 verdiğinin kesinlikle farkında. Bu nedenle Ünzile’nin gelini Şirin’ yüksek vermeyeceğinin sinyallerini vermiş oldu. 

Zuhal Topal’la Sofrada 12 Aralık Puanları sırasında Ünzile ile kaynana Necla arasında geçen diyaloğa baktığımızda, Ünzile hanım asıl amacını ortaya koymuş oldu.

“Ama ben size 6 vermiştim! ;(”
Kaynana Ünzile

Sözleri ile aslında son bölümde yarışan ve yemekleri tüm kaynanalar tarafında kötü olarak değerlendirilen yarışmacıya 6 puan veren Ünzile kaynana aslında Necla kaynanayı bugün kendi safına çekmek için yaptığı da ortaya çıkmış oldu. 

Bu hafta yarışan gelinlerin yemeklerine verilen puanlara baktığımızda en adil puanları yine sunucumuz verdiğini düşünüyorum. Bu nedenle Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? sorusunun cevabını hemen alt kısımda tablo içinde vereceğim. 

Zuhal Topal Haftalık Toplam Puanlar (9-13 Aralık)

Bu hafta 9 Aralık 2019 Pazartesi gününden beri kıyasıya yarışan yarışmacıların hem kaynanalardan hem de sunucumuzdan aldığı toplam puanları sizlere bu sayfada vermeye çalışıyoruz. 

12 Aralık Perşembe Zuhal Topalla Sofrada toplam puan durumu sonucunda ilk gün yarışan gelinin zirvede olduğunu hemen alt kısımda rahatlıkla görebilirsiniz.

 • 9 Aralık Pazartesi Puanı (Gamze Yalçın) = 27
 • 10 Aralık Salı Puanı (Büşra Tekin) = 24
 • 11 Aralık Çarşamba Puanı (Özde Kaya) = 24
 • 12 Aralık Perşembe Puanı (Şirin Güneş) = 22

12 Aralık Perşembe Zuhal Topal’la Puanları (Şirin’in Puanları)

Nejla Karakelle  3
Kadriye  3
Necla Kaya  5
Fevziye  6
Zuhal Topal    5
TOPLAM   22

**12 Aralık 2019 Perşembe**

Zuhal Topalla Sofrada 12 Aralık 2019 Fragmanı

Aslen Yozgatlı ve bir kız evladı olan Şirin’in Ankara Mamak da yarıştığı Zuhal Topal’la Sofrada 294. bölüm fragmanı hemen alt kısımda verilmiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu