Dizi Özet

12 Ekim Cuma Sev Yeter 85. Bölüm Özeti Adi Zehirledi!

Shagun’un yokluğunda Adi onun yokluğunu aratmayacak ve İşita’ya resmen kan kusturduğu Sev Yeter 85. bölüm özeti ve en alt kısımda fragmanını veriyor olacağız. Shagun annesinin yanına hastaneye gitse de uzaktan Adi’ye hemen hemen her gün İşita’nın iyi biri olmadığı hakkında dolduruşa getiriyor. Zavallı İşita ise fırsat bu fırsat deyip Adi’nin kalbini kazanmaya çalışıyor. Bakalım Sev Yeter 12 Ekim Cuma Özeti verirken Adi neler yapacak? Buna karşılık İşita nasıl tepki verecek? merak ediyorsanız hadi başlayalım.

Sev Yeter 12 Ekim Cuma Özeti (85. Bölüm Özeti)

Rinki uzum zamandır Sidney’de kalıyordu. Tekrar geri gelip ailesini ziyarete gelince Raman da bu anı kutlayalım deyip evde mini bir kutlama düzenlenir. Rinki olaylardan detaylı haberi olmadığı için Mihir’in yanına gidip suratın neden asıl. Bak ben geldiğim.

Benim gelişim senin hoşuna gitmedi mi diye çıkışınca Mihir hemen kendisine çeki düzen verip, Rinki ile birlikte kutlamalara katılıp içi kan ağlasa da yüzünde gülücükler saçmaya çalışırken Shagun’un dolduruşa getirdiği Adi de sen benden ve annemden babamı nasıl alırsın İşita diye kendi kendine düşünüp onu hem Raman’ın gözünde küçük düşürmek hem de anne olamayacağını yani bir çocuğa bakamayacağı izlemini vermek için bir plan yapar.

Plana göre Adi Bhalla’nın ilaçlarını içip rahatsızlanacak. Adi de İşita’ya kızacak. Bakalım Sev Yeter 85. Bölüm özeti esnasında olaylar bu yönde mi gelişecek hep birlikte okumaya devam edelim. Olaylardan habersiz mutlu çiftimiz Raman ile İşita hem Rinki’nin gelmesini hem de Adi’nin bu aileye uyum sağladığını zannedip kurtlarını dökerler. Geç vakitlere kadar eğlendikten soran ikili arasında yakınlaşma olur.sev yeter 85 bolum ozeti (12 Ekim Cuma) Resim 2

Sev Yeter 85. Bölüm Özeti Adi Bayan Bhalla’nın İlacını İçti

Her şey yoluna mutlu bir şekilde ilerlerken Adi’nin ateşler içinde kalkamayacak bir halde olduğu haberi Raman ile İşita’ya gelince hemen yanına giderler. Adi iyi olmadığını İşita anneme de söyledim. O da bana ilaç verdi daha da kötü oldum diye İşita’ya iftira attıktan sonra baygınlık geçirir. Raman hemen oğlum ölecek diye panik olup Adi’yi hastaneye götürür.

İşita da Raman ile birlikte hastaneye gider. Doktor reşit olmayan bir çocuk ve durumu ciddi gözüküyor. Bizler elimizden geleni yapacağız. Lakin komplikasyon gelişip hastayı kaybetme ihtimali de var. O yüzden şu evraklara tüm sorumluluğu aldığınıza dair belgeleri imzalayın der. Raman ise ben babasıyım. Ne gerekiyorsa imzalarım der. Ancak sistemde Adi’nin yasal olarak ailesi Shagun ile Ashok’dur. Doktor siz Adi üzerinde söz söyleyemezsiniz.

Adi’nin Tedavisi İçin Ashok İmza Vermedi Sev Yeter 85

Yasal varisleri imza atmadan müdahale edemeyiz deyince Raman öfkeden deliye döner. Neredeyse doktoru darp etme noktasına gelir. Anlaşılan Hindistan’da da doktora darp olayı var. Raman hemen Ashok’un evine gidiyor ama Ashok beni ilgilendiren bir durum yok deyip belgeleri imzalamıyor.

Raman, Ashok’u darp etmek için yakasını toplayıp eşek sudan gelene kadar dövmek istiyor ama Raman, Adi ölümle burun buruna kendime gelip gerekirse Ashok’a yalvarmalıyım deyip Ashok’a yalvarırcasına konuşuyor ama Ashok Nuh diyor Peygamber demeyince Raman boynu bükük hastaneye dönerken Mihika Ashok’a bir çocuk ölümle pençeleşirken neden basit bir imzayı vermedin diyor.

Ashok madem imza atamamı istiyorsun. O zaman en de şu evrakları imzala. Ben de o evrakları imzalayayım diyor. Ashok’un imzalatmak için verdiği evrakta ise kocam bana hiç bir zaman şiddet kullanmadı evrakını imzalaması karşılığında Adi’ye yardım edeceğini söyleyince Mihika benim hayatımdan bir çocuğun hayatı daha önemli deyip Ashok’un evrakını imzalar.

İşita ise doktorların yanına gidip kendisinin de bir diş hekimi olduğunu insan hayatı daha önemli olduğunu söyleyip doktoru ikna etmeyi başarır. Raman hastaneye gelip evrakı imzalatmadığını söyler ama İşita doktoru ikna ettiğini ve Adi’ye müdahale başladığını söyler. Tam da bu sırada Ashok ve Mihika gelir.

Ashok belgeye imza atacağını ama Raman’ın şirketinden bazı projeleri kendi şirketine vermesini ister. Raman Adi kurtulsun da ne olursa olsun deyip Ashok’un teklifini kabul eder. Adi’nin planladığı gibi bayan Bhalla İşita’ya kızarken Raman karısına destek olur. Yanlışlıkla vermiş olabilir. Ben İşita’nın Adi’yi nasıl sevdiğini hepimizi biliyoruz deyip annesini susturur. 

Sev Yeter 85. Bölüm Fragmanı

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu