Gelinim Mutfakta

12 Ekim Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı? Günün Birincisi Kim? Gelinim Mutfakta 12 Ekim Puanlama

Gelinim Mutfakta 12 Ekim bilezikleri kim aldı? sorusunun cevabı bu hafta gerçekten çok merak edildi. Kıyasıya rekabetin yaşandığı Gelinim Mutfakta bu hafta Emel’in de dahil olmasıyla hem puanlama hem de kavgalar ile gündeme oturdu. Gelinim Mutfakta 12 Ekim Cuma bilezikleri  alacak olan gelin kim olacak yazımızda sizlerle paylaşacağız ancak Gelinim Mutfakta 12 Ekim elenen gelin olması en muhtemel olan yarışmacı şu an için Emel. Gelinim Mutfakta haftalık puanlar söz konusu olduğundan Emel en düşük puanla elem potasında. Ancak bakalım Emel bu dengeyi değiştirecek mi? Gelinim Mutfakta 12 Ekim Cuma günün birincisi kim olacak bunu an ve an sizlerle paylaşacağız. [mavibuton]Gelinim Mutfakta 15 Ekim Günün Birincisi kim[/mavibuton] tıklayınız. 

=> Gelinim Mutfakta 12 Ekim Salı 2021 Günün Birincisi ve Puanları sonucunu öğrenmek için lütfen tıklayınız.

Başak ile Ezgi bu haftada şu ana kadar eşit puanlara sahipler. Emel ile Yasemin ise elenmemek için Cuma günü en yüksek puanları alabilmek için çabalayacaklar. Çünkü Gelinim Mutfakta haftalık puanlar açısından baktığımızda Başak ve Ezgi 48 puana sahip. Eşitlikleri ile Gelinim Mutfakta’ya adını yazdıran Başak ve Ezgi arasında bu hafta da son ikiye kalıp bizleri şaşırtacak mı? Bunu  Gelinim Mutfakta 12 Ekim Puanları verildiğinde yani %100 bilgi geldiğinde sitemizde bulabilirsiniz. [kirmizibuton]Gelinim Mutfakta 19 Ekim Bilezikleri Kim Aldı[/kirmizibuton] için tıklayınız. 

Biraz önce de ifade ettiğim gibi şu an için 41 puanla en geride olan Emel ve 43 puanın sahibi olan Rizeli Yasemin bu hafta elenebilir. Söz konusu olan bu iki yarışmacıdan size göre  Gelinim Mutfakta 12 Ekim Cuma kim elenecek? Ya da diğer bir ifadeyle kimin elenmesini istersiniz? Yorum kısmından görüşlerinizi bildirebilirsiniz. Not: Gelinim Mutfakta 12 Ekim Cuma Puanları sayfanın en altında verildi.

12 Ekim Cuma gelinim mutfakta günün birincisi olmalı dediğiniz yarışmacı kim, neden o yarışmacıyı destekliyorsunuz? Bizlere gelen yorumlara baktığımızda en çok Başak ve Ezgi’nin fanları var. Ve herkes kendi desteklediği yarışmacının birinci olması arzu ediyor. Kayınvalideler de risk aldım deyip en yüksek puanı kendi gelinlerinin yaptığına inandığı tabağa veriyorlar. Kesinlikle bu benim gelinimin tabağı deseler de bazen farklı tabaklara da en yüksek puanı veriyorlar. Bakalım  12 Ekim Cuma Gelinim Mutfakta puanlama yapılırken kayınvalideler kendi gelinlerini bulabilecek mi? Sizce hangi kayınvalide gelininin tabağını bulma konusunda daha iyi? Yorumlarınızı bekliyoruz.

Gelinim Mutfakta 12 Ekim Cuma Bilezikleri Kim Aldı?

12 Ekim Gelinim Mutfakta bilezikleri kim aldı ve günün birincisi hangi gelin olduğunu aktarmadan fark ettiğim bir olaydan bahsetmek istiyorum. Dört gelin ve dört kaynananın bir hafta boyunca kıyasıya yarıştığı hafta finali nihayet geldi, çattı. Cuma günü bilezikleri veren Gelinm Mutfakta fragmanları da bir o kadar ilginç oluyor.Gelinim mutfakta 5 ekim bilezikleri kim aldı (Gelinim mutfakta kapak resmi)Geçtiğimiz haftalarda hatırlarsanız fragmanda üç yarışmacı da elendi diye geçmiş ama işin aslı hiç de öyle olmamıştı. Bu hafta yani 12 Ekim Cuma Gelinim Mutfakta fragmanı da daha önceki fragmanlardan oldukça farklı. Zira fragmanda Fatih Ürek Ezgi’nin “Benim tabağım değil o.” diyerek isyan etmesi üzerine yanına gelerek 150 bölümdür yapmadığı bir şeyi yapacağını söylüyor. Sizce tabağın Ezgi’ye ait olmaması mümkün mü, Ezgi neden böyle bir tepki gösterdi? Not: 12 Ekim Cuma gelinim mutfakta toplam puanları sayfanın alt kısmında verildi.

12 Ekim Gelinim Mutfakta puanlar kısmına geçmeden evvel Gelinim Mutfakta 12 Ekim puan durumuna baktığımızda Başak ve Ezgi haftalık puan olarak aynı puana sahipler dolayısıyla ikili arasında kıyasıya rekabet söz konusu. Yasemin ise kayınvalidesinin genelde tabağını bulamamasına üzülse de dün olduğu gibi belki de bulabilir gözüyle bakmakta. Emel ise bir taraftan tatlımı yaparım diğer taraftan da Gelinim Mutfakta yarışmasında en çok adından söz ettiren gelin ben olurum düşüncesiyle büyük bir gayret içinde. Kısaca herkes son bir çırpınış gözüyle baktığı 12 Ekim Gelinim Mutfakta için çabalayacak.     

Başak Emel’in bir önceki gün yırttığı kartonun aynısını yine yapıp ortamın yeniden gerilmesine neden olurken Emel de bunun pek de altında kalmayıp hediyesi ile Başak’ı kızdıracak.  Gelinim Mutfakta 12 Ekim Altınları alan kişi belli olmadan evvel yapılan tartışmalar ise oldukça dikkat çekici bugün. Ezgi tabağın kendisine ait olmadığını söyleyince Fatih Bey de tepki gösterip hiç yapmadığı bir şey yapacak. Hanife ise yine 5 puanı Başak vermiş olsa gerek ki siz bulun siz de verin diye tepki gösteriyor.

Öznur Hanım ise Reyhan Hanım ve Hanife Hanım arasında yaşanan bu kavga esnasında seslerini çok yükseltmelerinden duyduğu rahatsızlığı dile getiriyor. Fatih Bey son olarak puanların birbirine çok yakın olduğundan bahsediyor. Bakalım gelinim Mutfakta 12 Ekim günün birincisi kim olacak kaynanalar puanları ile gelinlerini birinci yapabilecek mi ya da elenmekten kurtarabilecek mi? İşte 12 Ekim Cuma günü yapılan ve yapım konusunda gelinleri birinciliğe götürebilecek olan Triliçe tarifi.

Gelinim Mutfakta 12 Ekim Cuma Günün Tatlısı Triliçe Malzemeleri

Kek İçin

 • Üç yumurta
 • Dört kahve fincanı toz şeker
 • Bir kahve fincanı su
 • Üç kahve fincanı un
 • Biraz tuz
 • Bir paket kabartma tozu
 • Bir paket vanilya
 • Yağlamak için tereyağı

Şerbeti İçin

 • Bir buçuk su bardağı süt
 • İki su bardağı krema

Üzeri için

 • Bir paket hazır karamel sos

Gelinim Mutfakta 12 Ekim Puanları (12/10/2018 Cuma)

Kaynana Hanife’nin verdiği Puan
Ezgi :  1 puan
Başak :   5 puan ⇒ Hanife’nin Gelini
Yasemin :  1 puan
Emel : 1 puan
*************************

Kaynana Reyhan’ın verdiği Puanlar
Ezgi :  1 puan ⇒ Reyhan’ın Gelini
Başak : 1 puan
Yasemin : 3 puan
Emel : 5 puan
*************************

12 Ekim Cuma Gelinim Mutfakta Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
Bizi google de ararken
### "Gelinim Mutfakta dizicenter" ###
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter 
çıkacaktır.

Kaynana Öznur’un verdiği Puanlar
Ezgi : 5 puan
Başak : 1 puan
Yasemin :   3 puan ⇒ Öznur’un Gelini
Emel : 4 puan
*************************

Kaynana Ergül’nin verdiği Puanlar
Ezgi : 2 puan
Başak : 1 puan
Yasemin : 3 puan
Emel :  5 puanErgül’nin Gelini
*************************

Yukarıdaki puanlama neticesinde bir hafta daha sonra erdi. Gelinim Mutfakta 12 Ekim Cuma günün birincisi kim oldu için toplam puanlara bakacak olursak;  Ezgi 9 puan, Başak 8 puan, Yasemin 10 puan, Emel 15 puan aldı

Gelinim Mutfakta Puan durumu (8 Ekim – 12 Ekim Haftası) – 12 Ekim Cuma

Ezgi’nin Puanları     : 48 +9  = 57
Başak’ın Puanları    : 48+ 8 = 56
Yasemin’in Puanları : 43+ 10  = 53
Emel’nin Puanları   : 41 + 15 = 56

Gelinim Mutfakta 12 Ekim Cuma Puanlama Sonucu

12 Ekim Cuma Gelinim Mutfakta Günün Birincisi = Emel
Gelinim Mutfakta 12 Ekim Çeyrek Altını Alan Kim =  Emel

12 Ekim Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu = Başak
12 Ekim Gelinim Mutfakta Bilezikleri kim Aldı = Ezgi
12 Ekim Cuma Kim Elendi = Yasemin

*************************

Gelinim Mutfakta 12 Ekim Cuma Fragmanı

https://www.youtube.com/watch?v=NryeW60H31I

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

39 Yorum

 1. Arkadaslar merhaba dikkat ettiyseniz cuma gunu puanlari verilmeden reyhan hanimin puanlari sayfada yer aliyor nasil oluyo buu

  1. Önceden de puanlar tvde verilmeden 5 dk onceden falan bu sayfaya yaziyodular sonradan onu duzelttiler

  2. Yazıyodu ama yanlış oluyodu bikaç kez dikkat ettim, denem amaçlı yazılıyo olabilir, Filiz Hanım bu konuya açıklık getirebilir misinz merak ediyoruz

 2. Hanife 5 gün boyunca kendi gelinine 5 puan verdi..yaziklar olsun. Millrtle dalga geçmeyin

 3. Puanları yazdığım için görmedim yorumlarınızı kusura bakmayın reyhan hanımın puan kısmını güncelledim yanlış bilgi aktarmak istemem keyifli seyirler

 4. hanife Hanıma bu gün herkes pes dedi hatta fatih bey bile bugün çileden çıktı ona rağmen hanife hala ben en çok onu beğendim diye savunuyor!

  1. Filiz abla çok haklısın ya. Hanife’nin yüzü bile kızarmadı. Ne diyim. Fatih bey inşAllah yasemini geri getirir. İsteğim budur. ? :)

 5. Hanife hanimin yapmış olduğu yanlış puanlamalara ne zaman müdahale edilecek Hakkı gözetmeyen ve haksızlığa müdahale edilmesi gerekiyor orda karadenizliyim deyip karadeniz insanını yanlış gösteren kişilerin yeri olmamalı en yakın zamanda oturması kalkması ile örnek olacak gelinlerin yarışması dileğiyle

 6. Arkadaşlar haksızlık falan yok ortada, FATİH BEY her zaman ne diyor yarışmanın amacı gelini bulmak. İyi yapmış kötü yapmış gelinini bulduktan sonra kimse karışamaz Reyhan Hanife farketmez kim bulursa bulsun.

 7. Fragmanda yine ters köşe olabilir ya kimseyi elemeyecekler ya da ilk kazananı söyleyecekler çünkü diğer kalan 3 yarışmacı eşit olabilir kura olabilir

 8. Puanlamalarda altyazıya dikkat edin, Ergül Hanım gelinini bulabilecek mi Reyhan Hanım gelinini bulabilecek mi vs Amaç bulmak

 9. Cok sevindim ezginin kazanmasına bu haftada ne olur Hatice geri gelsin cok özledik

 10. Yaaaaaaa yaseminin elenmesi çok kötü oldu yaaa olamaz hayırrr ? offf çok üzüldüm gerçekten inanamıyorum. Olamaz nayır kabul etmiyorum noo olamaz ??

 11. Evet bende Ezginin bilezikleri kazanmasına çok sevindim. Ama ikinci desteklediğim kişi Yasemin’di ?

 12. Yasemin? Yasemin? İnşAllah bir gün yine gelirsin. Yolunu dört gözle bekliyor olacağım ? Yasemin ?

 13. Başak bi gidemedi kız bi git ya seni istemiyoruz.? Hatice gelse daha iyi ? Haticeyi de özledik ? Özlemi de özledim ? ahhh ahh yasemin ???

 14. Çok sevindim ezgi nin almasına ama yasemin e üzüldüm keşke başak gitseydi Hanife çok vicdansiz hakkını yedi orda ki gelinler in keşke bunun için başağin puanı kırılsay di

 15. Yaseminin elenmesi kötü oldu yazık oldu, Ezgiyi tebrik ediyorum, dünkü sıralama tahminimde tamamen yanıldım, 1. umduğum Yasemin elendi :(

 16. Yasemin gönlümü fethettin sen ? Kayınvaliden on numara insan ? helal olsun ? Adaletli insanlarsınız. O yüzden gönlümün sultanısınız ?

  1. Gelin kaynana mükemmel insanlar di ama adaletsiz puanlar yüzünden yasemin ve Öznur teyze inşallah öbür hafta başak Elenir siz tekrar gelirsiniz

   1. Evet Ayşe onlar mükemmel insanlardı. Aynen ya bu adaletsiz puanlama yüzünden. Olan yasemine oldu. Başağın kayıvalidesine çok şaşırdım. En berbat tabağa 5puan verdi. O da kendi gelinine ? inanamıyorum onların hal hareketlerine. Şu Emelin yapmacık tavırları hiç hoşuma gitmiyor. Çok kurnaz bi kız. Yasemin yerine Emel gitseydi. Bence emel hakkediyordu. Off çok üzgünüm ben ?

 17. Hanifeler bugünkü tavırlarının karşılığında birinci olamadılar ilk 25 altını Ezgi gördü, Allah’ın sopası yok, Ezgi ilk sıraya geldi

  1. ezgi o altınları haketmiyor reyting için tutuldu orda burcunu çekilmes hepsi senaryo nerde hastaneden görüntüler

 18. Evet Sarp ben dedim inşAllah tahmininde yanılırsın diye keşke demez olaydım ah ah Hayat bi çeneni tutamıyorsun ?
  Ayşe çok haklısın?

 19. Tebrikler Ezgiciğim adını en başa yazdırdın.Başak ve Hanife kudursun.Yaseminin gitmesine çok üzüldüm.

 20. Ama fatih bey gerçekten bu adaletsizlige dur demeniz lazım di başak gitmeliy di lütfen puanını kırın ya

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu