Gelinim Mutfakta

12 Eylül Perşembe Gelinim Mutfakta Puan Durumu Belli Oldu

Gelinim Mutfakta 12 Eylül Perşembe günün birincisi kim oldu? Son bölümde Hüsniye hanımın gelini Hatice tüm kaynanalardan 5 puan alarak daha önce iki kez kırılmış olan rekoru bir kez daha kırmayı başaran üçüncü yarışmacı oldu. Tabi bu başarı Gelinim Mutfakta 12 Eylül Perşembe Puanları sırasında devam edip etmeyeceği merak konusu olurken, Elif bilezik yarışında geriye düştü. elif ne yapıp edip, 12 Eylül puan durumu sonucunda Hatice ile arasındaki puan farkını minimuma indirmek zorunda.

=> [mavibuton]Gelinim Mutfakta 3 ekim Puan Durumu[/mavibuton]
kim olduğu hakkında bilgi almak için lütfen tıklayınız.

Son bölümde Reyhan hanım devamlı elenme korkusu yaşarken, Ezgi asla elenmeyeceklerini ve henüz ününde iki günün olduğunu söyleyerek kendini motive etmek istedi.12 Eylül 2019 Gelinim Mutfakta Çeyrek Altını Alamayan Hilal

=> [pembebuton]19 Eylül Perşembe Gelinim Mutfakta Puan Durumu[/pembebuton] hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Buna destek olmak için Reyhan hanım da Ezgi’ye sürpriz yapıp, oğlunun ana okulundaki bir videosunu Ezgi’ye gösterip, daha da güçlenmesini isterken Ezgi bu videoyu görünce resmen modu düştü. Tabi günün sonunculuğu da peşinden geldi. Not: bugün çeyrek altını alan yarışmacının kim olduğu, bu yazının en son kısmında verdik.

=> [pembebuton]13 Eylül Cuma Gelinim Mutfakta Puan Durumu[/pembebuton] hakkında bilgi almak için lütfen tıklayınız.

“EZGİ ELENECEK Mİ? İNSTAGRAM DA TARTIŞMA KONUSU AÇTIK. İNSTAGRAM DA “DİZİCENTER_NET” SAYFASINDA SİZLERİ BEKLİYORUM.”
FİLİZ

Geçtiğimiz bölümde her ne kadar Çiğdem hanım Hüsniye’nin oyununu ortaya çıkartsa da yani lezzete puan veriyorum diyerek diğer gelinlere bir, kendi gelini Hatice’ye de beş verme olayının aslında söylentiden ibaret olduğunu ortaya çıkarttı. Ancak, son bölümde Hüsniye hanım gene nokta atışı Hatice’nin tabağını bulmayı başardı. Bakalım Hüsniye hanım, 12 Eylül Perşembe Gelinim Mutfakta puanları verildiği sırada başarısını devam ettirebilecek mi? İzleyip, göreceğiz.12 Eylül Perşembe Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Elif Akçam12 Eylül Perşembe puanları henüz kaynanalar tarafında verilmeden son bölümde yarışmacıların altığı toplam puan durumu ne olduğuna baktığımda; Hatice 46 puanla ilk sırada ve bilezik yarışında önemli bir dönemeci döndü. Hemen arkasından ise Elif, 8 puan geride 38 puanla ikinci sırada kendisine yer buldu. Üçüncü sırada ise bu hafta yarışmaya başlayan Hilal 28 puanla yer alırken Ezgi 23 puanla her an eleme potasına düşebilir.

Gelinim Mutfakta 12 Eylül Puanlama kısmın da eğer Ezgi bu haline bir son vermez ise %100 eleme potasına düşecek. Şu an için oldukça kritik bir durumda olan başarılı yarışmacı Ezgi için artık tehlike çanları yüksek sesten çalmaya başladı. 12 Eylül Perşembe Gelinim Mutfakta Puanlaması Öncesinde Ezgi12 Eylül Perşembe gelinim mutfakta puanlama kısmı Elif için oldukça öneme sahip. Zira ezeli rakibi ve şu sıralar kavgalı olduğu Hatice kendisine 8 puan fark atmıştı. Bugün bu farkı en azından beşin altına indirmek için çaba gösterecek. Aksi halde beşin üzerinde bir sonuç yakalarsa, Hatice için final oldukça kolay geçecek.  Not: 12 Eylül Perşembe Gelinim Mutfakta Günün birincisi kim olduğu yazının  en sonunda bulabilirsiniz.

Bugün kim birinci kim olur? Hem duyum hem de öngörü olarak değerlendirebilirsiniz. Bugün Elif daha istekli bir yarış çıkartacağını düşünüyorum. Dün hiç beklenmeyen Hatice’nin 20 puan alması Elif’i de bilezik yarışından bir adım geride bıraktı. Hafta başından beri lider olarak götüren Elif, dün tahtı sallandı. Bunu yeniden kazanmak için elinden geleni yapacak.

Elif, eğer bugün çeyrek altını alan gelin olamaz ve geriye doğru bir kayma yaşar ise bu durum sanırım en çok Hilal ve Ezgi’nin işine yarayacak. Ezgi, kendisine ne kadar yakın yarışmacı olur ise hafta finalinde geçmesi de o denli kolay olacağının farkında.Gelinim Mutfakta 12 Eylül Perşembe Günün Birincisi Elif Gelinler arasında puan farkının bir elin parmakları kadar yakın olmasından dolayı, tüm kaynanalar bugün ve yarın risk alarak puanlama yapacaklar. zira Reyhan hanım risk almak istese de Ezgi, buna müsade etmemişti. Bakalım son iki gün de Reyhan hanım risk alıp, Ezgi’yi kurtarabilecek mi? Dikkat: Bugün 12 Eylül Perşembe haftalık toplam puanlar sonucu yazının alt kısmında sizleri bekliyor. 

Gelinim Mutfakta 12 Eylül Puanları Ve Günün Birincisi

Her gün yani hafta içi her gün saat 13:00 da yeni bölümleri ile kanal D ekranlarında Fatih Ürek’in sunumu ile karşımızda çıkan sevilen yemek yarışma programında bugün 349 bölümü ile ekrana gelecek. Yine birbirinden lezzetli yemekler yapılacak be kaynanaların puanlamasına sunulacak. Elbette en heyecanlı kısmı, 12 Eylül Perşembe Puanları verildiği sırada yaşanacak.

Bugün haftalık toplam puan durumu açısından önemli bir dönemeç dönülecek. Önemliden kastım bugün kaynanaların vereceği puanlar sonucunda eleme potasına kimin düşeceği belli olacak. Şu an için en yakın isim, Ezgi Yıldırım gibi gözükmekte. Ancak Ezgi Perşembe puanları sırasında durumunu kurtarabilir ise en yakın isim Hilal olarak karşımıza çıkacak. 12 Eylül Perşembe Gelinim Mutfakta Puan Durumu Öncesi KaynanalarSadece eleme potasına düşecek olan kişi değil, bilezik yarışında Elif mi? Hatice mi? önce olacağının da yine cevabını bugün verilecek puan sonrasında gelinlerin son puan durumu ortaya koyacak. Şahsen elif yada Hatice, bugün günün birincisi olması halinde cuma günü rahat bir yarış çıkartacak. Ancak yine söylüyorum. Aradaki puan farkının 5 ve üzerinde olması halinde bu söylediklerim geçerli.

Gelinim Mutfakta Haftalık Puan Tablosu açısından Hatice dün elif’in elinden zirveyi alarak hemde Elif’e 8 puan fark atarak yerleşmesini emini kendisi de beklemiyordu. Zira tüm kaynanalar, azından kendi gelinlerine beş verdikleri için tüm kaynanalardan 5 puan alıp, toplam da 20 puan aldığına eminim kendisi de şaşırmıştır. Dikkat: 12 Eylül Perşembe puan tablosu bu yazının en son kısmında bulabilirsiniz.Gelinim Mutfakta 12 Eylül Perşembe Puanları Verilmeden Hemen ÖnceGelinim Mutfakta Son bölüm de Hüsniye hanım kendi gelinin bulmayı başardı. Kaynanaları ise bunu nasıl yaptığını imalı şekilde söylemek istese de Hüsniye hanım sadece lezzete puan verdiğini, Hatice güzel yemek yaptığı için benden beş alıyor diyerek kendisini savundu.

12 Eylül Perşembe Çeyrek altını kim aldı? Aramızda bir yarışma yapalım ve bugün günün birincisi kim olduğunu yada olacağını bakalım hangi yorumcumuz bilecek? Merakla gelecek yorumları bekliyorum.12 Eylül Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları Yapacak Kaynanalar

Bazı arkadaşlar Gelinim mutfakta puanlama gerçekten doğru mu? Yani kaynanalar bilgi veriliyor mu diye soranlar oluyor. Elbete kapalı kapılar arkasında olanları bilemeyiz. Ancak kaynağımdan aldığım bilgiye göre kesinlikle hiç bir kaynanaya bilgi verilmediğini söylüyor. Ben de ondan aldığım bilgiyi sizlere iletiyorum.Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu12 Eylül Perşembe Gelinim Mutfakta günün birincisi kim olduğunu sizlere açıklamadan evvel, yarışmacıların bugün sunum kısmına hangi yemeği yapıp, sunacaklarını açıklamak istiyorum. Zira, program da bugün verilen yemek tarifini evinde yapmak isteyen okurlarımızın buradan tarifi alıp kolaylıkla yapmalarını istiyorum. Tabi sadece bu sayfaya 12 Eylül Gelinim Mutfakta Puan durumu hakkında bilgi almak için gelen okurlarımız, bu yazının en son kısmında puanlar tablo içinde verilmiştir.

Gelinim Mutfakta 12 Eylül Patlıcanlı Kiş

Gelinim Mutfakta 12 Eylül Günün Yemeği Patlıcanlı Kiş Malzeme Listesi 1

Hamuru İçin;

 • 3,5 su bardağı un
 • 200 gram kadar tereyağ
 • 2 adet yumurta
 • iki çay kaşığı tuz
 • 2 yemek kaşığı kadar su

12 Eylül 2019 Gelinim Mutfakta Patlıcanlı Kiş Malzeme Listesi 2

Patlıcan harcı için Gerekli Malzemeler

 • 3 adet Orta boy közlenmiş patlıcan (Kavanoz)
 • 2 yemek kaşığı krem peynir
 • 1 çay kaşığı muskat rendesi
 • 1 su bardağı kadar süt
 • 10 kadar yeşil zeytin
 • 7-8 adet kuru domates
 • 3 dal taze kekik

Üzerine;

 • Bir su bardağı kadar ekmek kırıntısı

Gelinim Mutfakta Puanları ile Puan durumu Resim 1Fatih Ürek, yarışmacılar arasındaki puan farkının çok yakın olduğunu ve final gününe artık bir gün kaldığı için gelinlerin bu yemeği çok ama çok dikkatli yapmasını isteyerek 50 dakika gibi bir süre verdi. Yarışmacılar arasında Elif, geriye düştüğü bilezik yarışında yeniden söz sahibi olmak adına hızlıca patlıcanlı kişi yapmaya koyuldu. Tabi diğer yarışmacılar da Elif gibi hızlıca yemeğini yapıp, sunum kısmına getirdi.Gelinim Mutfakta Puanlaması Kapak Resmi Artık ütün iş kaynanaların biradan vereceği puanlar sonucunda bugün günün birincisi kim olduğunu yani çeyrek altını  bugün kim kazandı? sorusuna cevap bulmak kaldı. Bakalım hangi kaynana kendi gelinin tabağını bulmayı başaracak? Merakla bugün verilen puanları bekleyeceğim.

Gelinim Mutfakta 12 Eylül Puanları (12/09/2019 Perşembe)

*************************Gelinim Mutfakta Puanları Resim 1*************************

Kaynana Hüsniye‘nin verdiği Puanlar

Ezgi : 1
Hatice : => Hüsniye’nin Gelin 5
Elif : 1
Hilal : 2

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Çiğdem‘in verdiği Puanlar

Ezgi : 2
Hatice : 1
Elif=> Çiğdem’in Gelini 5
Hilal : 4

*************************
” 12 Eylül 2019 Perşembe Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
Bizi google de ararken
###
"Gelinim Mutfakta dizicenter"###
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Kaynana Suzan‘ın verdiği Puanlar

Ezgi : 1
Hatice : 4
Elif   : 3
Hilal  : => Suzan’ın Gelini 5

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Reyhan‘ın verdiği Puanlar

Ezgi : => Reyhan’ın Gelin 2
Hatice : 2
Elif : 5
Hilal : 1

*************************

Gelinlerin 12 Eylül 2019 Perşembe Toplam Puanları

Ezgi 1 2 1 2 6
Hatice 5 1 4 2 12
Elif 1 5 3 5 14
Hilal 2 4 5 1 12

*************************
Bu hafta bilezikleri alacak ve elenecek kişinin kim olduğunu konusundaki tahminlerimizi İNSTAGRAM adresimiz de açıkladık.
*************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (09-13 Eylül Haftası) – Perşembe

*************************

Ezgi     : 23 + 6 = 29
Hatice : 46 + 12 = 58
Elif      : 38 + 14 = 52
Hilal    : 28 + 12 (-2) = 38
*************************

Gelinim Mutfakta 12 Eylül Perşembe Puanlama Sonuçları

*************************

12 Eylül Perşembe Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ elif
Gelinim Mutfakta 12 Eylül Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ elif
12 Eylül Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ ezgi

*************************

Gelinim Mutfakta 12 Eylül 2019 Perşembe Fragmanı İzle

13 Eylül 2019 Cuma günü Kanal D ekranlarında yayınlanacak olan 350. bölüm ile karşımıza gelecek olan haftanın final bölümünde neler olduğunun kısa bir özeti mahiyetindeki fragmanı ekliyorum. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu