12 Eylül Perşembe Gelinim Mutfakta Puan Durumu Belli Oldu

Gelinim Mutfakta 12 Eylül Perşembe günün birincisi kim oldu? Son bölümde Hüsniye hanımın gelini Hatice tüm kaynanalardan 5 puan alarak daha önce iki kez kırılmış olan rekoru bir kez daha kırmayı başaran üçüncü yarışmacı oldu. Tabi bu başarı Gelinim Mutfakta 12 Eylül Perşembe Puanları sırasında devam edip etmeyeceği merak konusu olurken, Elif bilezik yarışında geriye düştü. elif ne yapıp edip, 12 Eylül puan durumu sonucunda Hatice ile arasındaki puan farkını minimuma indirmek zorunda.

=> Gelinim Mutfakta 3 ekim Puan Durumu
kim olduğu hakkında bilgi almak için lütfen tıklayınız.

Son bölümde Reyhan hanım devamlı elenme korkusu yaşarken, Ezgi asla elenmeyeceklerini ve henüz ününde iki günün olduğunu söyleyerek kendini motive etmek istedi.12 Eylül 2019 Gelinim Mutfakta Çeyrak Altını Alamayan Hilal - 12 Eylül Perşembe Gelinim Mutfakta Puan Durumu Belli Oldu

=> 19 Eylül Perşembe Gelinim Mutfakta Puan Durumu
hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Buna destek olmak için Reyhan hanım da Ezgi’ye sürpriz yapıp, oğlunun ana okulundaki bir videosunu Ezgi’ye gösterip, daha da güçlenmesini isterken Ezgi bu videoyu görünce resmen modu düştü. Tabi günün sonunculuğu da peşinden geldi. Not: bugün çeyrek altını alan yarışmacının kim olduğu, bu yazının en son kısmında verdik.

=> 13 Eylül Cuma Gelinim Mutfakta Puan Durumu hakkında bilgi almak için lütfen tıklayınız.

“EZGİ ELENECEK Mİ? İNSTAGRAM DA TARTIŞMA KONUSU AÇTIK. İNSTAGRAM DA “DİZİCENTER_NET” SAYFASINDA SİZLERİ BEKLİYORUM.”
FİLİZ

Geçtiğimiz bölümde her ne kadar Çiğdem hanım Hüsniye’nin oyununu ortaya çıkartsa da yani lezzete puan veriyorum diyerek diğer gelinlere bir, kendi gelini Hatice’ye de beş verme olayının aslında söylentiden ibaret olduğunu ortaya çıkarttı. Ancak, son bölümde Hüsniye hanım gene nokta atışı Hatice’nin tabağını bulmayı başardı. Bakalım Hüsniye hanım, 12 Eylül Perşembe Gelinim Mutfakta puanları verildiği sırada başarısını devam ettirebilecek mi? İzleyip, göreceğiz.12 Eylül Perşembe Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Elif Akçam - 12 Eylül Perşembe Gelinim Mutfakta Puan Durumu Belli Oldu12 Eylül Perşembe puanları henüz kaynanalar tarafında verilmeden son bölümde yarışmacıların altığı toplam puan durumu ne olduğuna baktığımda; Hatice 46 puanla ilk sırada ve bilezik yarışında önemli bir dönemeci döndü. Hemen arkasından ise Elif, 8 puan geride 38 puanla ikinci sırada kendisine yer buldu. Üçüncü sırada ise bu hafta yarışmaya başlayan Hilal 28 puanla yer alırken Ezgi 23 puanla her an eleme potasına düşebilir.

Gelinim Mutfakta 12 Eylül Puanlama kısmın da eğer Ezgi bu haline bir son vermez ise %100 eleme potasına düşecek. Şu an için oldukça kritik bir durumda olan başarılı yarışmacı Ezgi için artık tehlike çanları yüksek sesten çalmaya başladı. 12 Eylül Perşembe Gelinim Mutfakta Puanlaması Öncesinde Ezgi - 12 Eylül Perşembe Gelinim Mutfakta Puan Durumu Belli Oldu12 Eylül Perşembe gelinim mutfakta puanlama kısmı Elif için oldukça öneme sahip. Zira ezeli rakibi ve şu sıralar kavgalı olduğu Hatice kendisine 8 puan fark atmıştı. Bugün bu farkı en azından beşin altına indirmek için çaba gösterecek. Aksi halde beşin üzerinde bir sonuç yakalarsa, Hatice için final oldukça kolay geçecek.  Not: 12 Eylül Perşembe Gelinim Mutfakta Günün birincisi kim olduğu yazının  en sonunda bulabilirsiniz.

Bugün kim birinci kim olur? Hem duyum hem de öngörü olarak değerlendirebilirsiniz. Bugün Elif daha istekli bir yarış çıkartacağını düşünüyorum. Dün hiç beklenmeyen Hatice’nin 20 puan alması Elif’i de bilezik yarışından bir adım geride bıraktı. Hafta başından beri lider olarak götüren Elif, dün tahtı sallandı. Bunu yeniden kazanmak için elinden geleni yapacak.

Elif, eğer bugün çeyrek altını alan gelin olamaz ve geriye doğru bir kayma yaşar ise bu durum sanırım en çok Hilal ve Ezgi’nin işine yarayacak. Ezgi, kendisine ne kadar yakın yarışmacı olur ise hafta finalinde geçmesi de o denli kolay olacağının farkında.Gelinim Mutfakta 12 Eylül Perşembe Günün Birincisi Elif - 12 Eylül Perşembe Gelinim Mutfakta Puan Durumu Belli OlduGelinler arasında puan farkının bir elin parmakları kadar yakın olmasından dolayı, tüm kaynanalar bugün ve yarın risk alarak puanlama yapacaklar. zira Reyhan hanım risk almak istese de Ezgi, buna müsade etmemişti. Bakalım son iki gün de Reyhan hanım risk alıp, Ezgi’yi kurtarabilecek mi? Dikkat: Bugün 12 Eylül Perşembe haftalık toplam puanlar sonucu yazının alt kısmında sizleri bekliyor. 

Gelinim Mutfakta 12 Eylül Puanları Ve Günün Birincisi

Her gün yani hafta içi her gün saat 13:00 da yeni bölümleri ile kanal D ekranlarında Fatih Ürek’in sunumu ile karşımızda çıkan sevilen yemek yarışma programında bugün 349 bölümü ile ekrana gelecek. Yine birbirinden lezzetli yemekler yapılacak be kaynanaların puanlamasına sunulacak. Elbette en heyecanlı kısmı, 12 Eylül Perşembe Puanları verildiği sırada yaşanacak.

Bugün haftalık toplam puan durumu açısından önemli bir dönemeç dönülecek. Önemliden kastım bugün kaynanaların vereceği puanlar sonucunda eleme potasına kimin düşeceği belli olacak. Şu an için en yakın isim, Ezgi Yıldırım gibi gözükmekte. Ancak Ezgi Perşembe puanları sırasında durumunu kurtarabilir ise en yakın isim Hilal olarak karşımıza çıkacak. 12 Eylül Perşembe Gelinim Mutfakta Puan Durumu Öncesi Kaynanalar - 12 Eylül Perşembe Gelinim Mutfakta Puan Durumu Belli OlduSadece eleme potasına düşecek olan kişi değil, bilezik yarışında Elif mi? Hatice mi? önce olacağının da yine cevabını bugün verilecek puan sonrasında gelinlerin son puan durumu ortaya koyacak. Şahsen elif yada Hatice, bugün günün birincisi olması halinde cuma günü rahat bir yarış çıkartacak. Ancak yine söylüyorum. Aradaki puan farkının 5 ve üzerinde olması halinde bu söylediklerim geçerli.

Gelinim Mutfakta Haftalık Puan Tablosu açısından Hatice dün elif’in elinden zirveyi alarak hemde Elif’e 8 puan fark atarak yerleşmesini emini kendisi de beklemiyordu. Zira tüm kaynanalar, azından kendi gelinlerine beş verdikleri için tüm kaynanalardan 5 puan alıp, toplam da 20 puan aldığına eminim kendisi de şaşırmıştır. Dikkat: 12 Eylül Perşembe puan tablosu bu yazının en son kısmında bulabilirsiniz.Gelinim Mutfakta 12 Eylül Perşembe Puanları Verilmeden Hemen Önce - 12 Eylül Perşembe Gelinim Mutfakta Puan Durumu Belli OlduGelinim Mutfakta Son bölüm de Hüsniye hanım kendi gelinin bulmayı başardı. Kaynanaları ise bunu nasıl yaptığını imalı şekilde söylemek istese de Hüsniye hanım sadece lezzete puan verdiğini, Hatice güzel yemek yaptığı için benden beş alıyor diyerek kendisini savundu.

12 Eylül Perşembe Çeyrek altını kim aldı? Aramızda bir yarışma yapalım ve bugün günün birincisi kim olduğunu yada olacağını bakalım hangi yorumcumuz bilecek? Merakla gelecek yorumları bekliyorum.12 Eylül Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları Yapacak Kaynanalar - 12 Eylül Perşembe Gelinim Mutfakta Puan Durumu Belli Oldu

Bazı arkadaşlar Gelinim mutfakta puanlama gerçekten doğru mu? Yani kaynanalar bilgi veriliyor mu diye soranlar oluyor. Elbete kapalı kapılar arkasında olanları bilemeyiz. Ancak kaynağımdan aldığım bilgiye göre kesinlikle hiç bir kaynanaya bilgi verilmediğini söylüyor. Ben de ondan aldığım bilgiyi sizlere iletiyorum.Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu - 12 Eylül Perşembe Gelinim Mutfakta Puan Durumu Belli Oldu12 Eylül Perşembe Gelinim Mutfakta günün birincisi kim olduğunu sizlere açıklamadan evvel, yarışmacıların bugün sunum kısmına hangi yemeği yapıp, sunacaklarını açıklamak istiyorum. Zira, program da bugün verilen yemek tarifini evinde yapmak isteyen okurlarımızın buradan tarifi alıp kolaylıkla yapmalarını istiyorum. Tabi sadece bu sayfaya 12 Eylül Gelinim Mutfakta Puan durumu hakkında bilgi almak için gelen okurlarımız, bu yazının en son kısmında puanlar tablo içinde verilmiştir.

Gelinim Mutfakta 12 Eylül Patlıcanlı Kiş

Gelinim Mutfakta 12 Eylül Günün Yemeği Patlıcanlı Kiş Malzeme Listesi 1 - 12 Eylül Perşembe Gelinim Mutfakta Puan Durumu Belli Oldu

Hamuru İçin;

 • 3,5 su bardağı un
 • 200 gram kadar tereyağ
 • 2 adet yumurta
 • iki çay kaşığı tuz
 • 2 yemek kaşığı kadar su

12 Eylül 2019 Gelinim Mutfakta Patlıcanlı Kiş Malzeme Listesi 2 - 12 Eylül Perşembe Gelinim Mutfakta Puan Durumu Belli Oldu

Patlıcan harcı için Gerekli Malzemeler

 • 3 adet Orta boy közlenmiş patlıcan (Kavanoz)
 • 2 yemek kaşığı krem peynir
 • 1 çay kaşığı muskat rendesi
 • 1 su bardağı kadar süt
 • 10 kadar yeşil zeytin
 • 7-8 adet kuru domates
 • 3 dal taze kekik

Üzerine;

 • Bir su bardağı kadar ekmek kırıntısı

Gelinim Mutfakta Puanları ile Puan durumu Resim 1 - 12 Eylül Perşembe Gelinim Mutfakta Puan Durumu Belli OlduFatih Ürek, yarışmacılar arasındaki puan farkının çok yakın olduğunu ve final gününe artık bir gün kaldığı için gelinlerin bu yemeği çok ama çok dikkatli yapmasını isteyerek 50 dakika gibi bir süre verdi. Yarışmacılar arasında Elif, geriye düştüğü bilezik yarışında yeniden söz sahibi olmak adına hızlıca patlıcanlı kişi yapmaya koyuldu. Tabi diğer yarışmacılar da Elif gibi hızlıca yemeğini yapıp, sunum kısmına getirdi.Gelinim Mutfakta Puanlaması Kapak Resmi - 12 Eylül Perşembe Gelinim Mutfakta Puan Durumu Belli Oldu Artık ütün iş kaynanaların biradan vereceği puanlar sonucunda bugün günün birincisi kim olduğunu yani çeyrek altını  bugün kim kazandı? sorusuna cevap bulmak kaldı. Bakalım hangi kaynana kendi gelinin tabağını bulmayı başaracak? Merakla bugün verilen puanları bekleyeceğim.

Gelinim Mutfakta 12 Eylül Puanları (12/09/2019 Perşembe)

*************************Gelinim Mutfakta Puanları Resim 1 - 12 Eylül Perşembe Gelinim Mutfakta Puan Durumu Belli Oldu*************************

Kaynana Hüsniye‘nin verdiği Puanlar

Ezgi :1
Hatice : => Hüsniye’nin Gelin5
Elif :1
Hilal :2

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Çiğdem‘in verdiği Puanlar

Ezgi :2
Hatice :1
Elif=> Çiğdem’in Gelini5
Hilal :4

*************************
” 12 Eylül 2019 Perşembe Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
Bizi google de ararken
###
"Gelinim Mutfakta dizicenter"###
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Kaynana Suzan‘ın verdiği Puanlar

Ezgi :1
Hatice :4
Elif   :3
Hilal  : => Suzan’ın Gelini5

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Reyhan‘ın verdiği Puanlar

Ezgi : => Reyhan’ın Gelin2
Hatice :2
Elif :5
Hilal :1

*************************

Gelinlerin 12 Eylül 2019 Perşembe Toplam Puanları

Ezgi12126
Hatice514212
Elif153514
Hilal245112

*************************
Bu hafta bilezikleri alacak ve elenecek kişinin kim olduğunu konusundaki tahminlerimizi İNSTAGRAM adresimiz de açıkladık.
*************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (09-13 Eylül Haftası) – Perşembe

*************************

Ezgi     : 23 + 6 = 29
Hatice : 46 + 12 = 58
Elif      : 38 + 14 = 52
Hilal    : 28 + 12 (-2) = 38
*************************

Gelinim Mutfakta 12 Eylül Perşembe Puanlama Sonuçları

*************************

12 Eylül Perşembe Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ elif
Gelinim Mutfakta 12 Eylül Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ elif
12 Eylül Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ ezgi

*************************

Gelinim Mutfakta 12 Eylül 2019 Perşembe Fragmanı İzle

13 Eylül 2019 Cuma günü Kanal D ekranlarında yayınlanacak olan 350. bölüm ile karşımıza gelecek olan haftanın final bölümünde neler olduğunun kısa bir özeti mahiyetindeki fragmanı ekliyorum. 

Bu İçeriğimizede Mutlaka Bakın:  14 Ekim Pazartesi Gelinim Mutfakta Puanları Ve Günün BirincisiEklenme Tarihi:

YORUMLARINIZI BEKLİYORUM

KONU İLE iLGİLİ YORUMLAR (112 Yorum)


 1. Ezgi yoksa izlenmez artık bu program çok üzgünüm canım benim ya hiç olmadı böyle bütün yaz başlamasını bekledim tam başladı elendiniz çok erken oldu çok üzgünüm benim için gelinim mutfakta programı sona erdi tekrar gelirsiniz inş yoksa bu kış nasıl biter😔

 2. Ya allah aşkına bu reyhan kendini ne zannediyor fanları varmış sanki hatice’ni yok………..(küfür) ezgi gibi bir kızın altin aldikça şımarması beni cidden endişelendiriyo

 3. Bu programda en çok çirkeflik yapan, programı haber vermeden terk eden ve düşük puan aldığında bir yerlerini yırtanlar kazanıyor

 4. Ezgi lütfen bugun guzel puan al yoksa gitmeye en yakin sensin. Sen gidersen arka kızdan göbek atacaklar. Bunların hepsi seni kıskanıyor. Hadi ezgi dualarını et yoluna devem Rabbim eline lezzetlerin en güzelini versin amin.

 5. Ezgi giderse cok üzücü ah be ezgi o kadar guzel yemekler yaparken sana ne oldu böyle. Elenip bunların hepsini sevindireceksin. Hadi ezgi bugun insallah 20 puan alirsinda elenmezsin.

 6. Sana mı kaldı gıcık elif poşet versiyon ezgiye seni istemiyoruz elif defol halk ezgiyi istiyor ve seviyor

 7. Ezgi giderse ancak izlenir program hep Ezgi hep ezgi gidemiyor buradan çok yorulduk ezgini izlemekden yenileri gelsinlerde başgalarida alsinlar hep Ezgi almalimi

 8. Ezgi ve reyhansiz düşünemiyorum çünkü gelinim mutfak’daya renk katıyorlar inşallah elenmezler kalbimden geçen ezgim devam edecek

 9. Bu seferde ezgi reyhan elenip orda kalırsa bu demekki torpil yapılıyor ezgi ve reyhana reyting için orda kalırlarsa artik izlenmez o kadar gelin geldi gitti bir türlü ezgi reyhan elenmedi onlar orda hep kalacak değiller mademki yarışma herkes katılsın biliyoruz ki elenselerer bile onlar orda kalması için yine bir şeyler olacak

 10. Ya sinir oldum elife ona mi düşmüş poşet ınş hepsi gider ezgi ve reyhan kalır yoksa izlenmez bu program

 11. Sarı çiyan elif ezgicime haksızlık yaptı. Ezgi’nin eşyalarını toplamak ona mı kalmış. Sanki kendisi hiç elenmedi mi ? İnşallah haftaya da o gider bilezikleri hiç hak etmeyen sadece o var yarışmada. Şimdiden yarışmayı izlemiyorum. Ezgiciler siz de izlemeyin artık ezgim giderse geri gelsin. İnşallah 350. program diye fatih ürek ezgiyle reyhanı göndermez

 12. Ezginin kendisi diğer yarişmacilara yaptiya poşet verdi yagmur gitmeden yagmura bavul getirdi elifde kendisine getirince kizdi ne oldu ezgi kendine yapilinca niye kizdin

 13. Filiz hanım eğer böyle kişilerin pis terbiyesiz seyler yazmasına izin verirseniz bu siteyi takiplikten çıkarım ya uyarın yada mahkemeye veri diz biliyorsunuz dur tel numarasından bu kişileri ver mshkemeye hskaretler diz boyu uyarı yapın rica ediyorum sizden sizde bir bayansınız

 14. EZGİ ve reyhan sizi çekemeyenler size kötü laf söyleyenler iki yakaları bir araya gelmesin allah belasını versin ağzından çıktığı gibi ağzına ve koynuna dolsun özelliklede tanem kişisine …pislik yorum yapıyorsan adam gibi yap herkese dil uzatıyorsun sensin gerizekalı salak mal hitap ederken dikkatli ol olmazsan seni ancak mahkeme paklar

 15. Ya allah aşkina elif yaptiğı ne şimdi kiz gitmeden poşet getiriyo inşallah onlar elenirde o poşet onun eşyalari ile dolar ya bide birsey yazıcam filiz hanım kusura bakmayin ama apaçık ortada ki traf tutuyorsunuz ben bidaha bu sayfada yorum yazmam çünkü siz sitenin sahibi olarak tarafsız olmalısınız😶

 16. Evet alev hanım ben de çok sinirlendim ezginin eşyaları o sarı çiyan elife mi kalmış topluyor pislik 😡😡

 17. Ben elif kadar terbiyesiz bir gelin görmedim sen kimsinki Ezginin eşyalarını çöp poşetine koymaya çalışıyorsun ve hala Ezgi daha yarışmadayken Fatih Ürek duy sesimi bu igrenc davranıştan dolayı elifi Elle yoksa bu program bidaha izlenmez

 18. Nerenden uydurdun anonim gülcan geliyormuş diye üzülüyorsun galiba ekranda gülcani görmeyince ezgiye sarıyorsun EZGİ ve reyhan hanıma olmadık şeyler yazdın asıl sen diptesin😁😁😁

 19. Ezginin tabağını tanıyan kaynanalar kıza basyorlar 1 i yazik doğrusu en iyi yemek yapan ezgi giderse cok sevinecekler. Insallah yarın yüksek puan alır.

 20. 5 kez elendi ezgi yeter artik baska gelsin sıkıldik fatih yurek tutdu coktan gitmişti yeter para kazandigi yarin para verip baska yrişmaci gidebilir her zaman oldu gibi dur benim işim var ben cikcam der ezgi kalir bunu görduk yasadik

 21. Yorumlara bir baktım da Fatih Ürek’in puanlamaya etki ettiğini savunanlar olmuş. Siz hangi kafadasınız yahu! Ne diyecek adam? “Hüsniye, bak bu ezgi’nin tabağı 5 vereceksin buna” mı diyecek? Gerçekten saçmalığın kitabını yazmışsınız. Gerçek olan bir durum var, haftalarca ya 1. ya da 2. olan bir yarışmacı bu hafta her kaynanadan 1-2 alıyorsa bunun tek sebebi var: En iyi tabağı bulup 1 veriyorlar. 1 yıldır Ezgi orada, artık herkes onun tabağını tanıyor, 1 veriyor. Net. Ne bu Ezgi düşmanlığınız? Ne bu komplo teorisyenciliğiniz yahu! Kendinize gelin. Hiçbiri hiçbirimizin akrabası değil, alt tarafı yarışmacılar.

 22. Benim düşüncem yarın Ezgi en düşük puanı alsa bile elenmez, çünkü yarınkı 350 program, Fatih Ürek uydurmuştur kılıfını.. Yarını bir bekliyelim.

 23. Meydan sana kaldı bir tane Gülcan cı değişik isimler kullanarak kötü yorumlar yapıyordu git istediğin kadar yaz ha ha ha kendin yazar kendin okursun Ezgi ciler buraya artk yorum yapmayın rica ediyorum bukadar olurmu ezginin tabağına güzel diyip 1 verdiler bir hafta haksızlık yaptılar olmadı böyle güle güle gelinim mutfakta artk izlemiyoruz

 24. Fatih ürek karışmıyacın Ca Ezgi Reyhan düşük puanlar aldılar Ezgi bu zamana kadar Fatih’im sayasin de 75 bilezik aldı şimdi yemekleri neden kötü anlayın hep torpile burda barınıyorlardı

 25. Ezgi uzgunum ama yeter ya….hep reyhana giderim sende gidarsin evinde oturursun diye diye baaaak ne oldu yol sana gorundi artik sen git cunkibaldikca bilezik acgozluk yapiyor sende

 26. Bugünkü puanlama sona erdi.Benim fovarim Ezgi gelindi.Son puan durumunda Ezgi ile Hilal arasında 11 puan var.Bu da buyuk%95 ihtimalle Ezgi gelin yarınki yarışmada 5555 alsa bile puanı olur.Bu puanları hafta ici alamadı.Kaynanasi bile gelinini bulamadı.Ezgi gelin yarın ki yarışmada Son kez yarisaçak yani misafir.Ben bu vesile ile bugün itibari ile sönmez yorum yapıyorum. Benim fovarim eleneçek muhtemelen.Bundan sonra bu yarışmayı izlemeyecegim.Ezgi geline ve kaynanasina bundan sonraki hayatlarında başarılar dilerim.60 yakın küçük altın 75 adet bilezik kazandılar. Bu aldilleri altinlari hak eden ender gelin ve kaynanalardan onlarda.Bu yarışmada Husniye kaynana ve Hilalin kaynanasini tebrik ederim.emek hırsızlık ve hak nasıl yenir izleyenler çok güzel gösterdiler.Hüsniye kaynana altinları hak etmedi.Hilalin kaynanasi Hüsniye kaynana ve Reyhan kaynana bu yarışmanın kibar efendi saygı gekinlerin olan Ezgi gelini elemeye elele verip başardılar bence.Bu yarışmayı %50 fovarım elendi için %50 de gelinlerin haklari yenildiği için izlemeyecegim.Izleynelere ve yorum yapanlara objektif yorum yapmalarını tavsiye ederim.Ben bu güne kadar yaptiğim yorumlarimda hep objektif olmaya çalıştım.Benim prensibi bu.Haksizliga terbiyesizlige saygısızlık sevgisizlige benim lugatimda yeri yok.Bu Program başından beri yazıyorum. Gelinler ve kaynanalara her hali ile.örnek. oaşı gerekirken tam tersi oldu.Yapımcılar reyting uğruna buna izin verdi.Tüm yemek yarismalari ayni.Benim.yorumlarimi sert ve tarafli bulan olabilir saygi duyarim ve benim yorumalarima saygi gosterilmesini isterim.Çünkü kimseyi rencide etmedi kirmadim sadece objektif adaletli seffaf bir yorumlar yapmaya calistim.Efendilikte saygida sevgide one cikan gelimleri takdir ettim AtArkın olanlari terbiyesiz ve seviyesiz olanlarà ise öğüt vermeye yaptıklarını yanlış olduğunu soyledim.Neyse hayırlı günler.

 27. Ezgi gitsin diyenler muradınıza kavuşacaksınız bakalım ezgıden sora kım batacak sıze ezgı gitti dıye sevınenler kına yakın gıtsın dıyenlere bu lafım

  • Aynen öyle artık program ciddi anlamda sıkmıştı programı Ezgicim için izliyordum artık Ezgi de gideceğine göre izleyenlere sabır diliyorum Ezgi gitsin de kurtulalım hak yiyen Ezgi Ezgi diyordunuz ne oldu torpilli mıymış kız? Hüsniye ve Çiğdem adlı cadolazlar hak gitmeyerek aldıklari beşleri o aldıkları çeyrekleri bir taraflarına taksınlar Ama Allah büyük çıkar acısı çıkar o Hüsniye’de gider ,Çiğdem’de gider. Neyse artık izlemeyeceğiz rahatlamış olduk Ezgi’ciğim de kurtuldu vallahi.

 28. Ezgi gitse bile bilezikleri Elif alsin Hatice Hal etmiyor Husniye hanim Cok gicik bas bas bagriyor YEMEK yarismasi degil horoz yarisina dondu ezgi icin yolun acik alsun

 29. DAHA EVELDE GÖRDUK EZGİ ELENİNCE ÖBUR YARİŞMACİYA YUKLU PARA VERİP BASKASİ GİDEBİLİR EVELİ OLDU GİBİ

  • Dolduramazkar bu yarusmanin renkleri ezgi ve Reyhan gicik cigdem ve Husniye ile gelinlerini izleycek vaktim yok insallah kimse izlemez

 30. İzliyorum ve şunu çok iyi izledim.Bütün kaynanaların çatalla lokma alırken sol elini kullanıyor.Neden sol elle yemek yemek doğru değil.Yapıcı lar hemen müdahale etmeli.Yoruma puanlama sonrası devam edecegim

 31. ankaranin baglari oynuyorum ins bir daha gelmez su reyhan gelirse altinci defa olur ins onun yerine ben gideyim demez baska yarişmaci sumeyra gibi görduk eveli

 32. ARKADAŞLAR BİRAZDAN İNSTAGRAM HESABIMIZ OLAN “DİZİCENTER_NET” ADRESİNDE GELİNİM mUTFAKTA eZGİ ELENECEK Mİ? RESMİ YADA PAYLAŞIMI HAKKINDA TARTIŞALIM. NE dERSİNİZ.?

 33. hüsniye hanım iki adet bir kulanması tamamen tahrik amaçlı… program da en az 1 adet bir bir adet de 5 vermek zorunlu onun haricinde verilen 1ler tamamen kasıtlı puanlar

  • İnşallah Ezgi elenmez. Eğer Ezgi elenirse ben izlemem artık bu yarışmayı. Haksızlık yapıyorlar. İnşallah yarın Reyhan Hanım herkese 1 Ezgiye 5 verir. Hakediyorlar çünkü

 34. Ya allah aşkına Biri beni şu yarışmaya alsın hepsine cevap vericem ya ne gıcik insanlar😀😀

 35. Ciğdem sen ve reyhan hanım defolup gidin ya herkes kotu siz meleksiniz herkes gelinini ariyor siz çöp degil mi😀ya allah aşkina bir insan nasil bu kadar sacmalayabilir ben cok iyim kalbim iyi ama hüsniyeye inat haticeye az puan vericem ya allah aşkina biraz dobra olunda ben kendim sizi büyük bir rakip olarak görüyorum o yüzden gitmenizi istiyorum deyin biraz içiniz ve dışınız bir olsun husniye teyze iyiki bu kadar dobra ve iyisin en azindan sinırsız saçmalamıyorsunuz