Kördüğüm

12 Haziran Kördüğüm Özeti (Kördüğüm 310. Bölüm Özeti) #Meethi Kaçırılır, Akash Kurtarır

Kördüğüm 12 Haziran Salı günü 310. bölüm ile ekranlarda olacak. 12 Haziran Kördüğüm özeti ni merak edenler için Kördüğüm 310. bölüm özeti yazımızda sizlerle.

YAZI İÇERİĞİ

Kördüğüm 310. Bölüm Özeti

Geçtiğimiz bölümün sonunda Vishnu ve Meethi evliliğinin gerçekleşmesine ramak kalmıştır. Vishnu ve Meethi her şeyi Damini’ye anlatmak istese de Damini’nin sağlık problemlerini düşününce bir türlü söylemezler. Bakalım bu bölümde neler yaşanacak deyip 12 Haziran Kördüğüm özeti ne geçelim. Kına töreni başlar. Meethi kıyafeti içinde harika görünüyordur. Akash da güzel göründüğünü söyleyince Meethi yüzünü dönüp oradan ayrılır. Kınayı gelinin eline koyduklarında hala Akash Meethi’ye, Meethi ise Akash’a bakmaktadır ki Kanha haydi işinin başına deyip Akash’ı gönderir.

kördüğüm 310. bölüm özeti resmi 1

Akash gittiğinde kınayı yakan kız baş harf olarak neyi yazacağız deyince Meethi susar, ordan biri utanıyor galiba deyip “V” harfini yazdırır. Akash meyve suyu verme bahanesiyle Meethi’nin yanına geldiğinde Meethi elimdeki harfe bak deyince Akash “Benim açımdan baktığımda A harfi var.” deyip gülümser. Meethi ise orada benim açımdan V harfi var deyip sinir olur. Akash gitmeyeceğini, bu yaptıklarının kıskanmasına sebep olup terk edeceğini düşünmemesini söyler ve gülerek gider. Dans etmeye geçilecekken kına yakan kız Mukta’ya da baş harf yazmayı teklif eder. Mukta sessizdir. Elinde kına ile biri onu dansa kaldırırken masayı tutunca otomatik olarak V harfi çıkar. Kız da demek ki senin de hayatına V ile başlayan biri girecek der. Vishnu da bunu duyar.

kördüğüm 310. bölüm özeti resmi 2

Vishnu düşüncelere dalmış bir halde iken Akash yanına gelir ve Meethi bana kızgın olduğu için bunları yapıyor ama sen mantıklı birisin neden diye sorgular. Vishnu ise nedeni ne olursa olsun ortada bir gerçek var o da ben Meethi ile evleneceğim der. Vishnu içeri geçtiğinde misafirlerle konuştuktan sonra Mukta ile çarpışır. İkili uzun süre gözleriyle konuşur adeta. Akash araya girip Vishnu’ya bir şeye ihtiyacınız var mı der. Vishnu hayır deyip ayrılır. Akash, Mukta’ya gelip aranızda bir şeyler mi var deyince Mukta hayır deyip yanından ayrılır. Akash ise yardıma ihtiyaç duyarsa yanında olduğunu söyler. O gittikten sonra Akash bu ikisin arasında bir şeyler var ama bulacağım der. Akash daha sonra Meethi’yi son bir kez ikna etmek için çabaladıktan sonra odadan çıkar. Eve dekorasyon için geldik deyip içeri giren adamlar ise Meethi’yi bayıltıp kaçırırlar.

Damini, Meethi’yi aşağıya getirmek için odaya girdiğinde oda darmadağın olmuştur. Jogi gelip onu sakinleştirir. Hep birlikte Meethi’yi aramaya çıkacakken Damini Akash’a sen hiçbir yere gitmiyorsun deyip defalarca tokat atar. Jogi onu durdurur. Damini ise onu Akash kaçırttı kesin der. Akash ne yaptıysa onları ikna edemez. Jogi polis gelene kadar bekle ve bir yere çıkma der. Akash dekorasyon için gelen üç kişiden bahsetse de kimse ona kulak asmaz. Meethi’yi kaçıranların patronu ise ona laf atıp kavga çıkaran kişidir. Bu kız yüzünden ben bir gün karakolda kaldım der. Adamlar güzel kızmış deyip baygın hale olan Meethi’yi odada kilitleyip alay ederek çıkarlar.

Meethi kendine geldiğinde kaçmaya çalışır ama kapı kilitlidir. Bir genç diğeri daha büyük iki adamı görünce genç olanın bakanın oğlu olduğunu hatırlayıp korkar. Telefonu yanındadır. Evdeki kimi aradıysa ulaşamaz. Çaresiz Akash’ı arar. Akash nerde olduğunu sorunca Meethi bilmiyorum, adamlar geliyor diye panikleyince Akash telefonu açık bırakmasını ve gizlemesini söyler. Meethi dediğini yapıp telefonu cebine atar. Yaşça büyük olan içeri girip kardeşinin onun yüzünden karakola düştüğünü ve acısını çıkaracağını söyleyip Meethi’ye yakınlaşıp, yüzüne dokunmaya başlar. Bu sırada da aslında bulundukları yerin nerede olduğunu da farkına varmadan söyler. Akash tam çıkacaktır ki polis seslerini duyar. Çıkıp duyduklarını anlatsa kimse inanmaz deyip odadan kaçmayı başarır. Bu sırada adam da Meethi’nin telefonunu bulup kırar. Meethi çaresizdir. Akash ise taksi ile ona ulaşmaya çalışır. Polis Akash’ı odada bulamayınca Damini polislere Meethi’yi kurtarmaları için yalvarır. Rudra (genç olan) Meethi’ye dokunmaya başlar. Meethi ise bir fırsatını bulup kaçmaya başlar, onlar da kovalamaya başlar.

12 Haziran Kördüğüm Özeti 

Atişgartta Agarthi, oğlu Nirbhay’ın polisler tarafından aranmasını ister ama polisler bu işi evden biri yapmış olabilir der. Onu en son Radhot ile kavga ederken gördüklerini de sözlerine eklerler. Polis olay sonrasında onun yakınlarda gizli bir yere saklanmış olacağını söylerken Maiyya da içinden onu başka bir yere taşıtmalıyım diye düşünür. Meethi ise Rudra’nın adamları tarafından tekrar yakalanır. Akash geldiğinde Meethi derin bir oh çeker. Rudra’nın abisi de dalga geçerek kocan gelmedi de adamını mı gönderdi, yoksa bu da ikinci kahramanın mı diye dalga geçer. Akash karşısına çıkan adamların hepsini alt eder. Son olarak Rudrayı da neredeyse öldürecektir ki abisine abi o kızı bırak beni öldürecek diye abisine yalvarır.

Akash, Meethi’yi yanına alıp Rudra’nın başını da duvara çarpıp bayıltıp koşarak kaçar. Abisi adamlarına ikisini ölü ya da diri yakalayın diye emir verir. Akash ve Meethi bir kamyonun teknesine sığınırlar. akash’ın eli yaralıdır. Meethi başını omzuna yaslar. Adamlar kamyona doğru yaklaşınca akash Meethi’ye sessiz olmasını söyleyip dışarı çıkar. Adamları tek tek alt etse de Rudra’nın abisi Akash’ı fena halde döver. Meethi’ye kaç dese de Meethi dinlemez ve bulduğu bir silahı Rudra’nın abisine doğrultur. Abisi korkudan ikisini de bırakmak zorunda kalır. Koşarak yola çıkarlar. Akash kanaması olduğu için bayılmak üzeredir. Meethi’ye beni bırakıp git der. Meethi, kucağında bayılan Akash’a bakıp ayağa kalk nolur diye cesaretlendirir. Ardından bir mabete giderler. Ordaki kadınlardan telefon rica eden Meethi balına gelenleri, akash’ın onu kurtardığını ve yaralı olduğunu Jogi’ye haber verir. Jogi şaşırıp hemen polislerle verilen adrese giderler. Ancak Meethi arkasını döndüğünde Rudra’nın abisi ve adamları da mabete gelmiştir. 

Kördüğüm 310. Bölüm Fragmanı

Henüz yayınlanmamıştır.

 

 

 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

68 Yorum

 1. arkadaşlar konu yazıyorum bilgisayar başındayım. bana söylemek istediğiniz bir konu var mı?

 2. NAZIMA hediyem güzel bir güneş gözlüğü ? arabasını sürerken havalı havalı taksın ???

  ???

  Nerdesiniz hatun kişilerimmm. İNCE HATUNUM nerdesin sen

  ???

  MANYA nasılsın ablam ne var ne yok

 3. Bu arada FİLİZİMM bende hiç bir sorun yok barama geçmişinden de google den de giriş yaptım siteye

 4. Nurdanem hediyen icin cok tesekkur ederim cantanem cok severim guneş gözlügü birtanem ??

 5. ??? De ki: ‘Duanız olmasaydı Rabbim size değer verir miydi? Fakat siz gerçekten yalanladınız; artık (bunun azabı da) kaçınılmaz olacaktır.'(FURKAN 77)???
  ⚘⚘⚘⚘
  HERKESE SEVGİ VE SAYGILARIMI ARZ EDERİM ❤❤❤???❤?
  ⚘⚘⚘
  ELAM AHİRETLİĞİM S.Ç.S ❤??
  ?????
  FİLİZ ben hiç sorun yaşamıyorum şükür canım. Fakat bu işte bir tuhaflık var Nasıl olur da yurt dışı dahil herkes girerken bazı kişiler giremiyor. Bence onların kullanıcıları,alıcıları yada cihazlarında sorun var başka türlü izah bulamıyorum..

  1. iremsuyu ayrı tutarak bazı kızlar db gitmek için mana uydurmuşlar ben de sabaha kadar ne sıkıntı var diye çözmeye çalıştım ancak olayın aslında bir kandırmaca olduğunu gördüm. yazıklar olsun. bunu yapan adını sen koyda yorum yazan bazıları…. şu an sitede 500 kişi var onlar giriyor da siz nasıl giremiyorsunuz? neyse defnem çok teşekkür ederim. geceden yorgunum biraz dinlenip tekrar özet vermeye devam edeceğim cnm arkadaşlarım

 6. İYİ GÜNLER KIZLAR NASILSINIZ İYİMİSİNİZ İNŞALLAH İYİSİNİZDİR

  FİLİZİM GÜLÜM KOLAY GELSİN BEN HİÇ SORUN YAŞAMIYORUM
  ..
  DEFNEM RUH İKİZİM ❤️❤️❤️❤️
  NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNİZDİR S. Ç.S KOMŞU KIZI ?????????

 7. İNCEYİ bende çok merak ediyorum
  ???
  FİLİZİM bizim ikizler de mi ulaşamıyor siteye Belloş Su❤
  ???
  ELAM AHİRETLİĞİM BUGÜN TANSİYONUM ÇOK DÜŞTÜ İŞ YÜKÜM ÇOK FAZLA. HAVA DA ÇOK SICAK.?
  SEN NASILSIN KELEBEĞİM CAN SUYUM ❤???❤?❤??⚘?

 8. DEFNEM BIRTANEM HOSGELDIN NASILSIN ??❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣ELAMM HAYATTIM HOŞGELDIN NASILSIN IYIMISIN CANIM ????????????????????????????????????

 9. NAZIM HAYATIM HOŞ BULDUK HAMD OLSUN İYİYİM SEN NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNİZDİR CANIM
  ??????????????????????????????
  DEFNEM RUH İKİZİM❤️❤️❤️
  HAMD OLSUN İYİYİM KOLAY GELSİN ALLAH YARDIMCIN OLSUN AHİRETLİGİM KENDİNİ KÖTÜ HİSSEDERSEN İZİN İSTE EVE GİD DİNLEN DAHA KÖTÜ OLMA KELEBEGİM S. Ç.S KOMŞU ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 10. FİLİZİM GÜLÜM ELA DEME ESKİSİ GİBİ ELOŞUM DE ALIŞMIŞIM SENİN ÖYLE DEMENE
  HAMD OLSUN İYİYİM SEN NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH

 11. GİDMEK İSTEYEN GİDSİN KİMSEYİ ZORLA BURDA TUTMUYORUZ AYIP ETMİŞLER
  BENDE HEM BURAYA HEM BAŞKA SİTEYE YAZIYORUM SENDE BİLİYORUZ FİLİZİM AMA BAŞKA YERE YAZACAM DİYE BÖYLE ŞEYLER HİÇ HOŞ DEĞİL
  KENDİNİ HİÇ ÜZME

 12. kizlar ben bisey anlamadim ya herkes giriyor buraya ne sikinti yasiyolar anlamadim giti ben hic sikinti yasamadim sabatan olene kadar uymustum gozlerim dinlensin diye saolsun babosumda yemek bisirmis ya???bide ablam gelmis gelemedim siteye bende db yazdim gunayinda yorumlarin okudum belke tl vurus bulasmis ya benim tl hersey silinmis yeniden indirdim????o sukur ya vurusa bulasmisti kurtardim tlmi????

 13. ESNACIM BİRTANEM SİTEDEKİ ÇOGU KIZ BİLİYOR BENİM NEREYE YAZDIGIMI ÇÜNKÜ BEN 2 SENEDİR YAZIYORUM TANIDIGIM ARKADAŞLARIM İÇİN GİRİP YORUM YAZIYORUM
  HANGİ SİTEDE SEN BENİ GÖRDÜN

 14. İdare edicem ELAM RUH İKİZİM SEN merak etme Kelebeğim❤❤?
  ⚘⚘⚘⚘⚘
  NAZIM durumumu yazdım. Sen nasılsın canım❤
  ⚘⚘⚘⚘
  FİLİZİM sen heryere siteyle ilgili durum yazınca araştırıp okuma gereği duydum. Hayatım boyunca insanlar hakkında HÜSN-İ ZAN EDEN yani güzel düşüncelere sahip olan biri oldum. Hatta Ramazanda daha da dikkatli oluyorum oruçlarıma ve Rabbime layık olabilmek için;LAKİN bazı şeyleri görmezden gelemiyorum ve hakkaten çok sinirleniyorum ????? Defne diyorum Allah Muhammed aşkına görmezden gel seni ilgilendirmez ama yapamıyorum. Bir yanlış gördüysem söyleme gereği duyuyorum. Bazı gördüğüm şeyler inanılır gibi değil. Nasıl oluyor da sırf DB de sohbet etmek için siteye giremiyorum diyorsun maşallah sohbeti de koyulastırmıslar orada. Hakkaten bazı şeylerin izahı yok ya yazık..
  Neyse işim çıktı sonra devam edicem

 15. dh yaziyosun elosum ya bende isterdim ama gelemiyorum ya???kecenlerde gomustum bende senl ugili sikinti yok kim ne istiyor onuda yapa bilir ya ???ama burayi bos koymasaniz ya???defnos vala anlamak icin teze yumurtadan cikmam lazim ya???bosver defne geri geldinde osmanli tokatini patlatariz???benim hic sorunum yok dayise vire biliyorum orayada yazmisim ben

 16. ESNACIM CANIM SEN BENİ GÖREBİLİRSİN NORMAL ÇÜNKÜ BEN UZUN ZAMANDIR DEDİGİN SİTEDE YAZIYORUM BANA DESEYDİN BEN SANA SÖYLERDİM ORAYA GELEMENE GEREK YOK ORDA BENİM 2 SENEDİR SAMİMİ OLDUGUM ARKADAŞLARIM VAR ÇÜNKÜ
  BEN NERDE NE KADAR YAZIP YAZMIYACAGIMI KİMSEYE SORMAM KİMSEDE SORGULAYAMAZ
  TATLIM SEN YAZMIYI BIRAKMA

 17. elosum ben sizi aramiyordum ki orada ya??kiz gecenlerde siteye bi oldugu icin kizlari site site dolastirdim ya kimse beni??? deektif tutmadiya??oranin adaminisine soru sormak icin gitmistim sana selam vermeden kactim kusra bakma canim ne dimek benim kimse ilgili sorunum yok kim ne istiyir onuda yapabilir ???canim demek 2sane oh oh allah nazardan korusun biliyorum soylemene gerek yok elosum???he özgur tezede geldi kecenlerde buraya???

 18. ESNACIM EVET ÖZGÜR TEYZEM İN MESAJINI GÖRDÜM DAHA YENİ ONA İLETİ YAZDIM
  SENDE DS GÖRDÜM KORE FANIMIZIN
  BİDE ÇOGU SİTENİN ADMİNLER İNİ TANIRIM DS TANIYORUM
  BOŞ VER CANIM NASILSIN İYİMİSİN NE YAPIYORSUN ORUÇLA ARAN NASIL

 19. ESNACIM BİRTANEM BİRŞEY İSTEMİYORUM MORELİ BOZUK GELİP KONUŞUP KAFASI DAGILSIN DİYE SORDUM TEŞEKKÜR EDERİM GÜZEL MESAJIN İÇİN
  SENİ ÜZECEK BİRŞEY SÖYLEMEDİM IMARIM

 20. KIZLAR BEN VARKEN SİZ YOKSUNUZ SİZ VARKEN BEN KENDİNİZE İYİ BAKIN

 21. elosum oruc tutmuyorum ya tutacaktim uya kalmisim ya???iyim bitanem ben kirilmam canim ne demek ya??filizimizin isi cikmis ondan burada deyil ya???he he dagita kendine gelsin bi dlosada msj atayim ya???elosum ben dh bikere yazdim oda sitede sorun olur ken ikinci keste sorunum vardi ya ondan orada oldum nese ??ee sende nevar neyok vala bende is guc ablam geldi ya olecem offf????

 22. NAZIM HAYATIM BENDE BİLMİYORUM NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNİZDİR

  ESNACIM BİRİCİGİM SENİ AYRI SEVİYORUM SENİ KIRMAK BU DÜNYADA EN SON İSTEDİGİM ŞEY OLUR BİRTANEM UZUN ZAMANDIR YAZIYORUM ORAYA DEGER VERDİGİM ARKADAŞLARIM VAR ONLAR İÇİN GİRİYORUM
  BEN AYNIYIM EVDEYDİM OTURUYORUM ARADA BİLGİSAYARIMLA UGRAŞIYORUM GÜNÜN ÖYLE GEÇİYOR
  SENİ ÇOK SEVİYORUM ABLASI

 23. FİLİZİM HOŞ GELDİN AŞAGIDA SANA YORUM YAZDIM SENİ MERAK ETTİM ŞİMDİ NASILSIN İYİMİSİN

  1. çok şükür tatlım bu gün kızlar ortada yok ben de şaşırdım kaldım resmen sanırım millete oruç vurdu :)

   1. FİLİZİM HEP İYİ OL
    AYNEN ORUÇLU OLDUKLARI İÇİN YOKLAR AKŞAMA DOGRU GELİRLER
    RUH İKİZİM TANSİYONU DÜŞTÜ KENDİNE GELSİN GELİR KELEBEGİM

 24. ELAMM HAYATIM SAGOL BEN YAPTIMDA BEN KORKTUM ORUCUM BOZULDU SANDIM YA SAGOL CANIM ??? ELAM BENI YANLIŞ ANLAMADA HAYATTIM SEN KAC YAŞINDAYDIN ???

 25. NAZIM HAYATIM ASLINDA KİMSEYE SÖYLEMİYECEKTİM SENİ ÇOK SEVİYORUM KIRAMAMKİ SENİ 2 VEEEEEE 6

 26. FİLİZİM AŞAGIDA DİGER SAYFALARIN YORUMLARI GÖRÜNÜYORDU ŞİMDİ YOK

 27. Elamm hayatim sagol Canim bende seni cok seviyorum sacimi platin sarisina boyattim canim??

 28. NAZIM HAYATIM YENİ SAÇINI RENGİNİ GÜLLE GÜLLE KULLAN DİKKAT ET TAKMA SAÇINI ???

 29. NAZIM HAYATIM İKİMİZDEN BAŞKA KİMSE YOK BEN BİRAZ DİNLENECEM CANIM SENDE DİNLEN
  TAKMA YERİNE TAKMA ÇIKMIŞ
  KENDİNE İYİ BAK GÖRÜŞÜRÜZ

 30. Ahmetin amcası aradı illa iftara gelin diye kıramadım hazırlanıp çıktım yoldayım sizede bir ton yazmıştım sildim aceleyle ?? berini merak etmeyin akşam olmam burda sizi Rahmana emanet ediyorum

 31. Bende aslinda site – site dolaşirim ne var ne yok diye ama özet veren sitelerden bir tek buraya yaziyorum . Birde yine bir site var yazdiğim ama onda özet değil oyuncu biyografiler veriyorlar bende birisinin biyogtafisini merak etsem yaziyorum . Aksine bende db sitesine girilmiyor ? burasina rahatça girebiliyorum .

 32. MANYA bitanem hoşgeldin?Tabiki site site dolaşabilirsin hatta yazabilirsin bu senin hatta herkesin doğal hakkı. Ben de yapıyorum bazı dostlarım var diğer sitelerde. Fakat bunu yaparken objektif ve dürüst olmakta fayda var. FİLİZ dün sabaha kadar bir yorumcunun siteye giremiyorum demesiyle ilgili durumu düzeltmek için hata aramış. FİLİZ daha yeni badire atlattı büyük bir saldırıdan. Site konusunda çok hassas doğal olarak. Stres panik atak yapıyor o da migrenini tetikliyor. Taşi kardi olacak kızcağız. Üstelik oruçlu yorgun uykusuz ve okullu. Bunu bile bile bazı kişilerin başka yerlerde sohbet etmek için siteye giremiyorum sorun var demesi korkunç bir hadise❗❗ Ya dersin kı bu aralar başka bi yerde hoşuma giden bir sohbet grubuna takıldım ama ugruycam size mazur görün dersin.. Gerçekten ne saçma şeylerle uğraşıyoruz. Site ahalisini ilgilendiren ve Filizi ruhsal-fızıksel zarara uğratan bi olay olmasa hayatta karışmam. Ama işte sağduyumu kaybedemiyorum.. Nasıl bir saçmalık cenderesının içine düşüyoruz bazen anlamıyorum. ??Bakalım tarih kimleri pişman edip,kimleri Yuceltecek??
  FİLİZİM hiçbir şey için üzülme
  Sen gerçekten inanılmaz şahane ve başarılısın. Önce sağlığını düşüneceksin..??

  1. defnem iftar sonrasında yorgunluktan uyuyakalmışım canım yorumlara yeni baktım, yorumun beni o kadar duygulandırdı ve de gururlandırdı ki sözlerim yetersiz kaldım ama iki kelam etmeden bu güzel yorumu cevaplamadan geçemedim
   canım arkadaşım beni o kadar iyi anlamışın ki ve anlatmışın ki, çok zor günler geçirdim site ile alakalı, neler çektiğimi en iyi siz biliyorsunuz, toparlanmak için gayret içerisinde olduğumu, geceleri dahi çabaladığımı bilen sizsiniz buna rağmen bahsettiğin tarzda yorumların olması inan ki beni de üzüyor :( ama dediğin gibi hiçbir şey için üzülmeyeceğim çünkü beni gerçekten tanıyan senin gibi güzel dostlarım var, iyi ki varsın iyi ki seni tanışmışım

 33. Evet bugün inanılmaz yorucu bir gündü..
  Belloşum ve Suyum gelmedi sanırım siteye göremediler hâlâ yada işleri var.. Sevgiler gönderiyorum kocaman❤
  Rabbim hepınıze iyilik ve uzun ömür versin
  İYİ GECELER KIZLAR ALLAH RAHATLIK VERSİN ???
  İYİ GECELER ELAM S.Ç.S CAN SUYUM ???❤?
  ⚘⚘⚘⚘
  FİLİZİM BU ARADA AŞAĞIDA SİTE YORUMCULARININ YORUMLARI OLURDU KALDIRMIŞSIN NEDEN??
  BAZI KİŞİLERİN GELDİĞİNİ ANLAYABİLİYORDUK ORADAN..

  1. sitenin açılmasında problemle karşılaşanlar olmuş biz de site hızını artırmak adına böyle bir şey yaptık canım

 34. DEFNEM ERKENCISIN BIRTANEM IYI GECELER TATLI RUYALAR ALLAH RAHATLIK VERSIN CANIM BENIM ??

 35. Dönüş yolundayız biz güzel bir gündü burasıda sessiz sakin miş

  ??

  GAMZELİMM kardeşinle neler yaptınız merak ettim uyudun mu anlatt hele ☺️☺️☺️

 36. MANYAM?
  NASILSIN ORUÇ NASIL GİDİYOR OFF YARIN OKULUN SON GÜNÜ BU ÜŞENGEÇLİKLE NASIL GİTCEM BİLMİYOM BİDE ORUÇLU ORUÇLU MANYAM 15 HAZİRANDA DOĞMUŞTUN DEMİ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu