Gelinim Mutfakta

12 Kasım Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı? [Haftalık Puan Durumu]

12 Kasım Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı? 8 Kasım Pazartesi günü başlayan yarışma programında, 12 Kasım Cuma günü sonucunda %100 açıklanacak olan, Gelinim Mutfakta 12 Kasım Cuma Haftalık Puan durumu sonucuna göre, bir yarışmacı beş bileziğin sahibi olacak! Gelinim Mutfakta 12 Kasım Cuma bilezikleri kim aldı? Bu hafta beş altın bileziği kim kazandı? Haftanın birincisi kim oldu? Bu hafta en fazla puanı kim topladı? Beş bileziği bu hafta kim aldı? İşte merak edilen tüm bu soruların cevaplarını bu haberimizin içerisinden bulabilirsiniz. 

=> Gelinim Mutfakta 19 Kasım Cuma Bilezikleri Kim Aldı öğrenmek için lütfen tıklayınız.

8 Kasım 2021 tarihinde Eda Kök’ün yarışmaya dahil olması ile birlikte, yarışmadaki rekabet bir kat daha arttı. Bugün Gelinim Mutfakta 12 Kasım Cuma Haftalık Puanlar sonucunda, Eda her ne kadar yarışmada kalmak için savaşacak olsa da halen bilezikleri almak için imkanı var. (Matematiksel olarak)

12 Kasım Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı

Henüz 12 Kasım Cuma Gelinim Mutfakta Puan durumu sonucu netlik kazanmasa da haftanın final bölümü öncesinde verilen son puanlamaya bakıldığında, bilezikleri alacak isim genelde netlik kazanırken, bu hafta tüm yarışmacıların puanları birbirlerine çok ama çok yakın. Bu nedenle bu hafta bilezikleri kim kazandı? Sorusunun cevabı son ana kadar belli olmaması bekleniyor.

Uzun süredir yarışmada var olan Yeşim, sadece çeyrek altını kazanmakla yetindiği için canı epey sıkılıyordu. Bu hafta eline geçen imkanı değerlendirip, Cuma puanlaması sonrasında, bugün Gelinim Mutfakta haftanın birincisi kim oldu? Sorusunun cevabı olan yarışmacı olmanın hayalini kurmaya başladı.

Gelinim Mutfakta 12 Kasım Cuma Bilezikleri Kim Aldı

12 Kasım Cuma Gelinim Mutfakta Haftalık Puan durumu sonucu, birazdan Nursel Ergin’in Cuma puanlamasını başlatması ile netlik kazanmaya başlayacak.

Yaren hafta başında bilezikleri almak için kolları sıvasa da yeni gelen Eda’nın iyi iş çıkarması, diğer üç yarışmacının kendisine karşı birlik olmasından dolayı, bugün Gelinim Mutfakta 12 Kasım Cuma Toplam puan durumu öncesinde, 60 puan toplayabildi.

Yaren 60 puanla her ne kadar rakiplerine kıyasla birinci sırada yer alıyor olsa da Yeşim de Yaren ile 60 puanla olması, Aslıhan’ın ise 2 puan geride yer alması, Yaren bugün Gelinim Mutfakta bu hafta bilezikleri alan yarışmacı olabilmesi için kesinlikle bugün günün birincisi olması gerekiyor.

12 Kasım Cuma Gelinim Mutfakta Haftalık Puan durumu Belli Olduğu An

12 Kasım Cuma Gelinim Mutfakta Haftalık Toplam Puanlar da Aslıhan her ne kadar üçüncü sırada yer alıyor olsa da, Cuma günü verilen ilk puanlamada bir anda ilk sıraya çıkabilecek bir imkanı var. Bu durumu iyi değerlendirmek, günün sonunda ise beş bileziği almak isteyen Aslıhan, kesinlikle hedefe odaklandı.

12 Kasım Cuma Gelinim Mutfakta Puan Durumu

8 Kasım 2021 tarihinde Nursel Ergin’in sunumları ile başlayan sevilen yarışma programında, bugün hafta finali ile ekrana gelecek. Hafta başında bu zamana kadar adil puanlar veren Nursel Ergin, bugün son puanlarını 12 Cuma puanlaması ile verecek. Günün sonunda ise 12 Kasım Cuma Gelinim Mutfakta Puan durumu sonucuna göre, bu hafta bilezikleri alan ve bu hafta elenen yarışmacıların isimleri %100 belli olacak.

12 Kasım Cuma Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu Açıklandığı An Yeşim ile Kaynana Beyhan

Gelinim Mutfakta 12 Kasım Cuma Haftalık Toplam puanlar sonucu Nursel’in vereceği puanlama sonucunu henüz belli olmadan önce, gelinlerin Cuma gününe kadar biriktirdiği puanlar ve sıralamalar alt kısımda verilmiştir. 

Dikkat: Bugün 12 Kasım Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı? sorusunun cevabı yazının devamında kesin olarak açıklanmıştır.

12 Kasım Cuma Gelinim Mutfakta Puan durumu

  1. Yaren: 60 Puan
  2. Yeşim : 60 Puan
  3. Aslıhan : 58 Puan
  4. Eda: 52 Puan 

Yukarıda verilen puanlar Cuma günü gelinlerin aldığı puanlar değildir. Cuma puanları yapılmadan önceki son halidir. Birazdan kaynanalar ile sunucu Nursel Ergin’in vereceği puanlarla, 12 Kasım Cuma Gelinim Mutfakta genel puan durumu %100 belli olacak.

12 Kasım Gelinim Mutfakta Puan Durumu

*************************

Yaren: 60 + 19 = 79
Aslıhan: 58 + 13 = 71
Yeşim: 60 + 12 (-2) = 70
Eda: 52 + 14 = 66

*************************

Gelinim Mutfakta 12 Kasım Cuma Haftalık Puan Durumu Sonuçları

*************************

12 Kasım Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim kazandı
⇒ YAREN

12 Kasım 2020 Cuma Gelinim Mutfakta Kim Elendi
⇒ EDA

12 Kasım Cuma Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ YAREN
Gelinim Mutfakta 12 Kasım Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ YAREN
12 Kasım Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ YEŞİM
*************************

12 Kasım Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı

Haftanın ilk bölümü 796 bölümü ile 8 Kasım Pazartesi günü ekrana geldi. Haftanın ilk bölümünde yarışmaya tiktok da 2,7 milyon takipçisi bulunan Eda Kök dahil oldu. Eda elinin lezzetini kanıtlamak, Yaren’i yarışmadan elemek için gelse de Cuma günü eleme potasına düşmekten kendisini kurtaramadı. 

12 Kasım Cuma Gelinim Mutfakta Bu Hafta Bilezikleri Kim Aldı

12 Kasım Gelinim Mutfakta Toplam puan durumu sonucu öncesinde Yaren her ne kadar 60 puanla ilk sırada yer alsa da Yeşim de tıpkı Yaren gibi 60 puana sahip olması, bu hafta 12 Kasım Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı sorusunun cevabının son ana kadar belli olmamasına neden oldu.

12 Kasım Cuma Gelinim Mutfakta bilezikleri alan yarışmacı Oldu.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

2 Yorum

  1. yarışmanın formatı çok yanlış bu yarışmanın formatını ayarlayanlar iyi kişiler olduklarına asla inanmıyorum kaynanaları tadım yaparken gözlerini kapatın öyle tadım yapsınlar ne öyle tavuğun toprağı eşelediği gibi eşeliyorlar belliki bir şey arıyorlar aradıklarınıda buluyorlar yeni gelenlerde bilmedikleri için harcanıyorlar ben aslıhanında yareninde çok güzel yemek yaptıklarına inanmıyorum gelen kaynanaların içinde lezzete puan veren haticenin kaynanasıydı kadın lezzette lezzet derdi gelini kötü yaptımı hiç acımazdı basardı 1 leri

    1. Çok doğru hiçbir heyecanı kalmadı formatını değiştirsinler halktan insanları seçin lütfen iyi bir program yapmak istiyorsanız

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu