Gelinim Mutfakta

12 Kasım Cuma Gelinim Mutfakta Puanları Açıklandı! [Toplam Puanlar]

Gelinim Mutfakta 12 Kasım Cuma günün birincisi ile toplam puanları ve puan durumu açıklandı! 12 Kasım Cuma Gelinim Mutfakta Puanları sonucu kim birinci oldu? Son puan durumu sonucuna göre kim birinci oldu? Bugün Nursel Ergin kaç puan verdi? Cuma günü en yüksek puanı kim aldı? 12 Kasım Puan durumu sonucu çeyrek altını bugün kim aldı? Bu hafta en yüksek puanı kim aldı? 12/11/2021 tarihinde altınları kim aldı? 12 Kasım 2021 tarihinde günün birincisi kim oldu? 12 Kasım Cuma günü son puanlar sonucuna göre, bugün kim birinci oldu? Altını kim kazandı? İşte merak edilen tüm bu soruların detaylı cevapları, bu haberimizin içerisinde sizleri bekliyor.

=> Gelinim Mutfakta 3 Aralık Cuma Günün Birincisi ve Puanları sonucu için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 12 Kasım Cuma Puanları ve son puan durumu sonucu %100 açıklandığında, bir yarışmacı kesin olarak yarışmadan elenirken, bir isim de kesin olarak beş bileziğin sahibi olacak.

=> Gelinim Mutfakta 19 Kasım Cuma Puanları için lütfen tıklayınız.

12 Kasım Cuma Gelinim Mutfakta Puanları Verecek Kaynanalar

Yeşim uzun süredir beklediği fırsatı, istediği şartlarda olmasa da büyük oranda bu hafta yakaladı. Ancak son bölümde rakiplerine ciddi bir fark atamadığından dolayı, zorlu bir puanlama Yeşim’i beklerken, Yeşim günün sonun da son puanlamada, birinci olmanın hayalini kuruyor.

=> 12 Kasım Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı sonucunu görebilmek için lütfen tıklayınız.

12 Kasım Gelinim Mutfakta kim birinci oldu? Bugün çeyrek altını kim aldı? 12 Kasım Cuma en yüksek puanı kim aldı? Sorularının cevapları alt kısımda kesin olarak açıklanmıştır.

=> Gelinim Mutfakta 12 Kasım Cuma Kim Elendi sonucunu görebilmek için lütfen tıklayınız.

Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Puanlaması resmi 3

Hafta başında Yaren inişli çıkışlı bir grafik çizeceğini en baştan beli etmişti. Zira yeni gelen yarışmacının güçlü olması, Yaren’in konsantrasyon eksikliğinin yanında, tüm yarışmacılar Yaren’e karşı saf tutmasında dolayı, Yaren şu an istediği puanları elde edemedi.

Bu hafta yarışmaya dahil olan Eda Kök, “Yaren’i elemek için geldim!” diyerek dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştı. Bugün gelinen son noktaya bakıldığında Yaren, eleme potasında olmasa da eleme potasında yer alan Eda’nın tam olarak 8 puan üzerinde yer aldığı görülüyor. Eda bugün 12 Kasım Cuma Gelinim Mutfakta Günün Birincisi olup, günün sonunda çeyrek altını alan gelin olmayı planlıyor.

Gelinim Mutfakta 12 Kasım Cuma Puanları Verecek Kaynanalar

12 Kasım Cuma Gelinim Mutfakta Puanları sonucunda Eda farklı bir birincilik elde ederse; Yeşim, Yaren ve Aslıhan üçlüsünden birisi bu hafta yarışmaya %100 veda edecek.

Haftanın ilk bölümünde bu güne kadar Eda, Yeşim ve Aslıhan Yaren’e karşı birlik olup onu elemek için el ele verdiler. Gelinim Mutfakta bugün puanlama öncesinde, Yaren 60 puanla Yeşim ile zirveyi paylaşırken, Eda 52 puanla eleme potasına düşen isim oldu. 

12 Kasım Cuma Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Kim Oldu - Eda

Yukarıdaki sıralamalara bakıldığında, üç yarışmacının Yaren’e karşı birlik olmasının işe yaramadığı düşünülse de haftanın final bölümü oldukça sürprizlere gebe. Zira birinci ile sonuncu arasında ki 8 puan farkının, Cuma puanlaması ile bir aradaki puan farkı kolaylıkla kapanabilir.

Hafta başında, Yaren’e karşı üç yarışmacı bir araya getiren Yeşim, Yaren’in programdan elenmesini, Aslıhan ile programda demirbaş olmak istediği oldukça açık. Bunun için her yolu deneyen Yeşim son bölümde aldığı puanlar karşısında göz yaşlarını tutamadı. Yaren de bu durumla dalga geçmek adına şu sözleri sarf etti. İşte Yaren’in Yeşim’e karşı sarf ettiği o sözler;

“Yeşim dün siz ne yaptınız öyle? O kadar komiktiniz ki!” Yarışmacı  Yaren

Sözleri ile yarışmacı Yaren Yeşim’in oynadığını ve rol yaptığını düşünürken, Yaren’in kaynanası Filiz hanımda kaynanalar odasında, kaynana Beyhan’a “Bence siz burada oynamayın. Yarışmadan direk çekilin gidin!” sözleri ile kaynana Beyhan’a tepki gösterdi.

12 Kasım Cuma Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu Açıklandığı An Yeşim ile Kaynana Beyhan

Anlaşılan o ki bugün Gelinim Mutfakta Puanlama kısmında, Filiz kaynana dışında tüm kaynanalar Yaren’i göndermek için bir araya gelip, onun tabağına düşük vermek için birlikte hareket edecekler.

Bu sezon başında yarışmaya dahil olan ve her defasında hakkını savunmayı başaran Yaren, zaman zaman kantarın topuzunu kaçırıp, yarışmacıların sinir merkezine hitap eden tavırlar içine girse de halen Yaren’i eleyen bir isim çıkmadı. Bunun farkında olan Yeşim de bugün Gelinim Mutfakta 12 Kasım Puanlama kısmında, hem bilezik almak hem de çeyrek altını bugün kazanıp, Yaren’i göndermek istiyor. 

12 Kasım Cuma Gelinim Mutfakta Puanları Puan Durumu Günün Birincisi

Haftanın ilk bölümünden bu yana Eda, yarışmada inişli çıkışlı bir grafik çizdi. Elinin lezzetini ise tam gösteremedi. Kaynanası Hatice de Eda’nın tabaklarını hiç bulamadığı için Eda bugün eleme potasına düştü. Ancak Eda mevcut durumu kurtarabilmesi için elinde hala imkanı var. Bu imkanı, bugün Gelinim Mutfakta 12 Kasım Cuma puanlaması sırasında kullanmak istiyor. Günün sonunda ise toplam puan durumu sonucunda bilezikleri alamasa da elenmekten kendini bir adın uzaklaştırmanın hayalini kuruyor.

Gelinim Mutfakta 12 Kasım Cuma Puan Durumu

Dört yarışmacı ile bu yarışmacıların kaynanaların yarıştığı, sevilen yarışma programında bu hafta sunucu olarak Nursel Ergin yer aldı. Verdiği adaletli puanlarla seyircinin beğenisini kazanırken, sunumlarının monoton olması, hanesine eksi puan olarak yazıldı. Bugün Nursel Ergin 12 Kasım Cuma Gelinim Mutfakta puanları ile bu haftanın son puanlarını verecek. Gözler ise son kaynananın vereceği puanlama sonucunda ortaya çıkacak olan, Gelinim Mutfakta 12 Kasım Cuma puan durumu sonucu üzerinde olacak.

Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu resmi 3

8 Kasım tarihinde başlayan yarışma programında, haftanın ilk bölümünde Eda ile Yaren günün birincisi olan isim olurken, Salı günü Yeşim birinci oldu. Çarşamba günü Aslına 19 puanla çeyrek altını kazanan gelin oldu. Gelinim Mutfakta son bölüm de ise 16 puanla Yeşim günün birincisi ve çeyrek altını kazanan gelin oldu.

Hafta başında programa kaynanası Hatice ile birlikte dahil olan Eda, yarışmada hiç altın kazanamadı. Geldiği haftanın ilk bölümünde her ne kadar Yaren ile birlikte günün birincisi olsa da altını Yaren kazanmıştı. Eda en azından bugün günün birincisi olup, bugün çeyrek altını alan gelin olmak, ilk defa çeyrek altını kazanmak istiyor.

Aslıhan ile Yaren arasında süre gelen ezeli rekabette bu hafta Yaren ile Aslıhan ortalama bir performans sergiledi. Şu an Yaren 60 puanla ilk sırada yer alsa da Aslıhan, 58 puanla ikinci sırada yer aldığı için 12 Kasım Cuma Gelinim Mutfakta Puan tablosu sonucunda, bu hafta bilezikleri kazanmak için eline geçen fırsatı değerlendirmek istiyor. 

Gelinim Mutfakta 12 Kasım Cuma Puan Durumu Sonucu Açıklandığı An Yaren ile Kaynana Filiz

8 Kasım 2021 tarihinden başlayan ve bugün 12 Kasım 2021 Cuma günü, Gelinim Mutfakta bugün son kaynananın vereceği puanlama ile ortaya çıkacak olan, toplam puan durumu sonucuna göre bilezikleri alacak ve elenecek isim netleşecek. 

12 Kasım 2021 tarihinde Nursel Ergin bugün beş puanı hangi yarışmacıya verdi? 12 Kasım Gelinim Mutfakta bugün kim birinci oldu? Altını bugün kim kazandı? Bugün en yüksek puanı kim aldı? Cuma çeyrek altını kim kazandı?  İşte bu soruların cevapları ise alt kısımda tablo içerisinde kesin olarak verilmiştir.

LÜTFEN BİZİ GOOGLE DE BÖYLE ARAYIN! 

Gelinim Mutfakta ads

Dikkat: bugün ve her gün yarışmada olanları konun altındaki yorum kısmından tartışıyoruz. Sizde katılabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta 12 Kasım Puanları (12/11/2021 Cuma)

*************************

Gelinim Mutfakta Puanları (Nursel Ergin Kaç Puan Verdi)

*************************

12 Kasım Nursel Ergin Kaç Puan Verdi

Yaren: 2
Aslıhan: 3
Yeşim: 1
Eda: 5

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Beyhan’ın verdiği Puanlar

Yaren: 4
Aslıhan: 1
Yeşim: => Beyhan’ın Gelini 5
Eda: 3

*************************
” 12 Kasım 2021 Cuma Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Hatice’nin verdiği Puanlar

Yaren: 3
Aslıhan: 5
Yeşim: 4
Eda: => Hatice’nin Gelini 1

*************************
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Kaynana Nuray‘ın verdiği Puanlar

Yaren: 5
Aslıhan: => Nuray’ın Gelini 1
Yeşim: 1
Eda: 4

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Filiz’in verdiği Puanlar

Yaren: => Filiz’in Gelini 5
Aslıhan: 3
Yeşim: 1
Eda: 1

*************************

Gelinim mutfakta 12 Kasım Cuma Toplam Puanlar

Yaren 2 4 3 5 5 19
Aslıhan 3 1 5 1 3 13
Yeşim 1 5 4 1 1 12 (-2)
Eda 5 3 1 4 1 14

************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (8-12 Kasım Haftası) – Cuma

*************************

Yaren: 60 + 19 = 79
Aslıhan: 58 + 13 = 71
Yeşim: 60 + 12 (-2) = 70
Eda: 52 + 14 = 66

*************************

Gelinim Mutfakta 12 Kasım Cuma Puanlama Sonuçları

*************************

12 Kasım Cuma Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ YAREN
Gelinim Mutfakta 12 Kasım Çeyrek Altını Alan Kim
⇒  YAREN
12 Kasım Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ YEŞİM

*************************

Gelinim Mutfakta 12 Kasım 2021 Cuma Fragmanı İzle

12 Kasım Cuma Gelinim Mutfakta Puanları sonucunda belli olacak olan toplam puanlar sonucunda bir yarışmacı yarışmaya veda ederken, bir yarışmacı da beş bileziği alacak. İşte haftanın final bölümünde bu olayların yaşanacağı Gelinim Mutfakta 12 Kasım 2021 Cuma fragmanı alt kısımda verilmiştir. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

10 Yorum

 1. Yeşim bilezikleri almasın diye sunucu 1 verdi en kötü tabak Aslıhan in di
  Eda nin gideceği kesinleştiği için sunucu 5 verdi yoksa ne kadar iyi olsada 1 i basardı

  1. ne mümkün
   gelip orda yemek yapmayı öğrendiler yeni gelen gelinlere yemek yapmayı bilmiyorsunuz diye laf ediyorlar yahu dönüp birde kendi geçmişlerine baksınlar

 2. Yaren ve aslıhan gitsin artık torpil torpil nereye kadar. Yeni kişiler gelmesi gerekiyor

 3. YAREN HİÇ DE HAKKIYLA KAYIN VALİDESİNİN DİĞER GELİNLERE BİRLERİ VERMESİ SAYESİNDE BİLEZİK KAZANDI!…

 4. Bunasil adalet yaren aslı yeşim bunlardan başak yokmu yeni gelengidiyor al gülüm ver gülüm bence Aslıhan Yaren tutolasiyorlar kaynanalariyla yeşim niye alamıyor tati kaçtı

  1. üçlüyü kurmuşlar dördüncü geldiği gibi gidiyor
   Eda güzel yemek yapıyordu
   önceki haftalarda da güzel yemek yapan gelinler vardı ama üçlü belli

 5. Gelecek hafta kim gelecek sunucu olarak lutfen Fatih Urek gelsin gelinim mutfaktaya cok yakisyor cagirinlar gelsin yarismacilardan eskiler gelsin artik biktim Yaren ve onun kayinvalidesinden

 6. Oncelikle herkeslere merhaba. Ben bir sey soylemek istiyorum kayinvalideler gelinlerine 5 veriyor diger gelinlere ise 1 veriyor diyorsunuz pardonda hatirlatirim burasi gelin kaynana yarismasi kayinvalide tabikide gelinine 5 verecek sonucta burya sov yapmaya gelmiyorlar bilezik kazanmaya geliyorlar gelinininki yanmis bile olsa 5 verir cunku hakki lutfen konustuklariniiza dikkat edin szden ricam agziniza ne gelirse soyluyorsunuz bee.

  1. lütfen ricam yorumcuları eleştirmeyin illa eleştiri yapacaksanız yarışmacıları eleştirin yorumcular ağzına geleni söylüyorda küfürmü ediyor yorumcular daha adil yarışmacılar istiyor adaletli yarışma istiyor rahatsızlıklarını dile getiriyor burası avukatlık yeri değil herkez ağzına geleni söylemiyor küfür olduğunda zaten editör olan filiz hanım müdahele ediyor sizden ricam yorumculara sataşmayın burda herkes düşüncelerini vede fikirlerini dile getiriyor her kez aynı fikirde olmak zorunda değil

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu