Zuhal Topal'la Sofrada

12 Kasım Cuma Zuhal Topal’la Yemekteyiz Kim Kazandı? [Puan Durumu]

12 Kasım Cuma Zuhal Topal’la Yemekteyiz Kim Kazandı? 8 Kasım 2021 tarihinde başlayan yarışma programı, 12 Kasım 2021 tarihinde son bulacak olan yarışma programda haftanın birincisi netleşti!

=> Yemekteyiz 26 Kasım Cuma Bu Hafta Kim Kazandı sonucunu görebilmek için tıklayınız.

Zuhal Topal’la Yemekteyiz 12 Kasım Cuma Kim Kazandı? Bu hafta 15.000 TL’yi aldı? Haftanın birincisi kim oldu? Bu hafta Zuhal Topal’la Yemekteyiz kim kazandı? Soruların detaylı cevapları, bu haberimiz de sizleri bekliyor.

=> 19 Kasım Cuma Zuhal Topal’la Yemekteyiz Kim Kazandı hakkında bilgi almak için lütfen tıklayınız.

8 Kasım tarihinde TV8 ekranlarında başlayan yarışma programında, fenomenler tartışması gündem oldu. Berkay ile Dilara’nın çekişmesi, tartışması ekranlarda sık sık yer aldı. Berkay haftanın birincisi olmasına saatler kala, son yarışmacı olarak Dilara’nın yarışması, tansiyonu bir hayli yükseltti.

Zuhal Topal'la Yemekteyiz 12 Kasım Cuma Kim Kazandı

Haftanın ilk bölümünden itibaren tüm yarışmacıları, 12 Kasım Cuma Zuhal Topal’la Yemekteyiz Kim Birinci Oldu? Sorusunun cevabında ki isim olmak için ellerinden geleni yaptılar.

Bu haberimiz de Yemekteyiz puan durumu sonucunda, bu hafta kim birinci oldu sorusunun cevabı, yazının devamında açıklanmıştır.

12 Kasım Cuma Zuhal Topal’la Yemekteyiz Kim Kazandı

8 Kasım 2021 Pazartesi günü başlayan yarışma programında Aylin Açıkgöz, Berkay Demirci, Sara Kamal Shahsavar, Tanju Yıldız, Dilara Arıkanlı yarıştı. Beş yarışmacından biri, haftanın final bölümünde, bugün 12 Kasım Cuma Yemekteyiz kim kazandı sorusuna cevap olan yarışmacı olacak.

8 Kasım 2021 tarihinde, Fransız yemekleri ile rakiplerine farklı bir yemek sunmak isteyen Aylin’in yaptığı yemekler, rakipleri tarafında beğenilmedi. Aylin toplamda 22 puan alarak haftanın en düşük puanlarını alarak başladı.

12 Kasım Cuma Zuhal Topal'la Yemekteyiz Kim Kazandı

9 Kasım Salı günü Berkay Demirci Yarıştı. Berkay sosyal medyadaki başarasını yemeklerinden göstermek için elinden geleni yapsa da rakiplerinden istediği puanları alamadı. Berkay Demirci toplamda 24 puan alarak, Aylin’i kesin olarak eleyen Berkay, Yemekteyiz kim birinci oldu sorusuna cevap olabilmesi için hafta başında beri mevcut puanlarını kimsenin geçmesini istemedi.

10 Kasım Çarşamba günü Aslen İranlı olan ve 5 yıldır Türkiye’de yaşayana Sara Kamal Shahsavar yarıştı. Melseği kuaförlük olan Sara, farklı yemekleri ile yarışsa da rakiplerinden istediği puanları alamadı. Toplamda 23 puan alan Sara düşük puanlar aldığı için 12 Kasım Yemekteyiz kim kazandı sorusuna cevap olmaktan oldukça uzaklaştı.

11 Kasım Perşembe günü pastacı ustası olan 33 yaşında Tanju Yıldız yarıştı. Bu hafta kendisine ne çok güvenen, hafta başında ilk finalistlerden biri olacağı dillendirilen Tanju Yıldız’ın yaşadığı aksilikler, Tanju’nun iyi puanlar almasına engel oldu. Tanju toplamda 24 puan alarak Berkay Demirci’nin gerisinde kalmasından dolayı, 12 Kasım Cuma Yemekteyiz bu hafta kim kazandı sorusuna cevap olamayacağı da kesinlik kazandı.

12 Kasım Cuma günü kurduğu kulislerle gündem olan, güzelliği ile dikkat çeken Dilara Arıkanlı yarıştı. Standart menü akışın dışına çıkan Dilara çorbasız bir menüsü sundu. Dilara hafta başında beri sert eleştirilerinden dolayı, rakiplerinden iyi puanlar alamayacağı düşünüldüğü için Zuhal Topal’la Yemekteyiz 12 Kasım Cuma puan durumu sonucuna Berkay Demirci’yi geçemeyeceği bekleniyor.

12 Kasım Cuma Zuhal Topal’la Yemekteyiz Kim Kazandı sorusunun cevabı alt kısımda verilmiştir.

12 Kasım Cuma Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puan Durumu

 • 8 Kasım Pazartesi Puanı (Aylin Açıkgöz) = 22 Puan
 • 9 Kasım Salı Puanı (Berkay Demirci) = 24 Puan
 • 10 Kasım Çarşamba Puanı (Sara Kamal Shahsavar) = 23 Puan
 • 18 Kasım Perşembe Puanı (Tanju Yıldız) = 24 Puan
 • 12 Kasım Cuma Puanı (Dilara Arıkanlı) = 17

8 Kasım ile 12 Kasım haftasında yarışan yarışmacıların puan durumu yukarıda verilmiştir.

Yemekteyiz 12 Kasım Cuma Kim Kazandı

12 Kasım Cuma Zuhal Topal’la Yemekteyiz Kim Kazandı sorusunun cevabı, Dilara Arıkanlı’nın aldığı puanlar sonucunda %100 belli olacak. (Resmi olarak). Yemekteyiz haftanın birincisi kim sorusunun cevabı alt kısımda açıklanmıştır.

Yemekteyiz 12 Kasım Cuma Kim Birinci Oldu - Berkay - Tanju

8 ile 12 Kasım haftasında yarışan yarışmacılar arasında Zuhal Topal’la Yemekteyiz 12 Kasım Cuma Kim Kazandı sorusunun cevabı, 9 Kasım 2021 Salı günü yarışan Berkay Demirci ile 11 Kasım Perşembe günü Yarışan Tanju Yıldız oldu.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

6 Yorum

 1. güzel sonlandı ödülün ikiye bölünmesi iyi oldu zuhal sen seyircinin sesisin fenomensin adilsin hakkaniyetlisin seyretmeyi bıraktığım yarışmayı bana tekrar sevdirdin adil insanlara çok ihtiyacımız var tam olmasada çoğunlukla o boşluğu doldurdun

 2. Harbi ben zuhal topalin tamam hakkaniyetli puan veriyor olabilir ben zuhal topali elestirmiyorum ben yemekteyizi birakma sebebim artik eski tadi vermiyor program ondan dolayi biraktim onur buyuktopcu doneminde cok iyi di yemekteyiz simdi iyi degil malesef yemekteyiz izlencek gibi degil simdi eski yemekteyiz daha guzeldi ben onu seviyordum simdi tek program izliyorum oda gelinim mutfakta harbi

  1. ali görüşüne saygı duyarım ama onur büyüktopcu sunuculukta zuhalin ayakkabısı olamaz onur iyiydide neden gelinim mutfaktadan gönderildi neden yemekteyizden gönderildi onurun vizyonu yok al benisi yok onur gelinim mutfaktayı sunarken kanal d gece tekrarını bile yayınlamıyordu onur vizyonu olmayan düz bir adamdı ben gelinim mutfaktanın fomatını sevmiyorum birde her gün aynı insanları görmekten bıktım hepsi ş*** s** a*** aç gözlüler bu benim görüşüm beni bağlar

 3. bak ali zuhal ne diyor art niyetli puan veren olursa diskalifiye ederim diyor ya bazen zuhalin yarışmacılarını 5 gün görmeye dayanamıyorum zuhal bile bazen çok şükür bu hafta bitti diyor gelinim mutfaktada ne oluyor 12 hafta duran yarışmacımı olur hiç biride hijyenik değil haydi ojeyi geçtim saçları uzun insan yemek yaparken saçını düzgünce toplar veya başına bir şey takar tavada yemek yapılıyor bir birlerine bağıyorlar ağızlarda maske yok ya bunların elinden 1 bardak su içilmez kaynanalar itici tipler yağ boş kaldığınızda kendinizi seyredin filize ne demeli başkası kazandımı haksızlık diyor kendi kazandımı ilahi adalet diyor yaptığınız haksızlığa allahı karıştırma 1 1 1 5 ne demek öbür gelinler yemek yapamıyormu filiz sen aşırı iticisin gudubetsin

 4. Harbi gelinim mutfakta formatini sevmeye bilirsin ben gelinim mutfakta formatini seviyorum gelinim mutfakta izlemektende mutluyum ben harbi bu benim gorusurum harbi gelinim mutfakta izlemeye devam edecem cunku seviyorum programi sizin gibi degilim ben gelinim mutfakta programini begeniyorum ben izlemeyide birakmayacam hic bakmaya da devam edecem bu benim dusuncem bana saygi duyun

 5. Ben Kanal D yi hem instagram dan ve facebook tan takip ediyorum harbi gercekten de takip ediyorum yalan degil dogru

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu