Zuhal Topal'la Sofrada

12 Kasım Cuma Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puanları [Dilara Arıkanlı]

12 Kasım Cuma Zuhal Topal’la Yemekteyiz Bugün Dilara Arıkanlı yarışacak. 12 Kasım Cuma Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puanları haftanın son yarışmacısı, Dilara Arıkanlı’ya gidecek. Peki sosyal medya fenomeni Dilara Arıkanlı kaç puan aldı? Dilara Arıkanlı’ya Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? 12 Kasım Cuma Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puan durumu sonucu açıklandı mı? Yemekteyiz bugün yarışan Dilara Arıkanlı kim? Dilara toplamda kaç puan aldı? İşte merak edilen tüm bu soruların detaylı cevapları, bu haberimizin içerisinde sizleri bekliyor. 

=> Zuhal Topal’la Yemekteyiz 26 Kasım Cuma Puan Tablosu için tıklayınız.

Güncelleme (12/11/2021) Dilara Arıkanlı, 17 puanla haftanın sonuncusu oldu.

=> Zuhal Topal’la Yemekteyiz 12 Kasım Cuma Kim Kazandı Sorusunun cevabını öğrenmek için tıklayınız.

12 Kasım Cuma Zuhal Topal'la Yemekteyiz Bugün Yarışan Dilara Arıkanlı ve Arkadaşları

Bugün Zuhal Topal’la Yemekteyiz 12 Kasım Cuma Puanları sırasında Dilara en az 26 puanı alması gerekiyor. Aksi halde yarışmada verilecek olan 15.000 TL’yi %100 kaybedecek.

Berkay ile sık sık tartışmaya giren Dilara, bugün Zuhal Topal 12 Kasım puanları sırasında Berkay Demirci’den iyi puanlar almayacağını çok iyi biliyor.

Zuhal Topal kaç puan verdi
Zuhal Topal’la Sofrada yarışmasında Bugün Zuhal Topal kaç puan verdi

Dilara Arıkanlı’nın menüsünde hangi yemekler var? 12 Kasım Zuhal Topal bugün kaç puan verdi?  Dilara Arıkanlı’ya Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? Sorularının detaylı bu yazının en son kısmında sizleri bekliyor.

=> 8-12 Kasım 2021 Yemekteyiz Bu Haftaki Yarışmacılar  hakkında bilgi almak için lütfen tıklayınız.

Zuhal Topal’la Yemekteyiz 12 Kasım Cuma (2021)

12 Kasım Cuma günü Zuhal Topal’la Yemekteyiz Bugün yarışan yarışmacının adı Dilara Arıkanlı. Aslen Kastamonulu olan Dilara 24 yaşındadır. Sosyal medyadaki başarısını, bugün yemek yarışmasında da göstermek isteyen Dilara Arıkan, bu haftanın son yarışmacısı oldu.

12 Kasım Cuma Zuhal Topal'la Yemekteyiz Puanları Verildiği An Yarışmacılar

8-12 Kasım haftasında bu haftanın son yarışmacısı olarak kendi belirlediği menüsü ile yarışacak olan Dilara Arıkanlı, 12 Kasım Cuma Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puanları sonucunda en az 26 puan alması gerekiyor.

12 Kasım Cuma Zuhal Topal’la Yemekteyiz bugün yarışan Dilara, hafta başında beri çok büyük bir strateji izledi. Bugün stratejisinin ödülünü almak istiyor.

12 Kasım Yarışmacısı Dilara Arıkanlı

Zuhal Topal'la Yemekteyiz Dilara Arıkanlı
Zuhal Topal’la Yemekteyiz Dilara Arıkanlı Resmi
 • 1997 yılında doğdu
 • 24 yaşında
 • Ankara da yaşıyor
 • Aslen Kastamonulu
 • Babasının Kebap restoranı var
 • Sosyal Medya ile ilgileniyor
 • Kesinine Aşkolog diyor
 • İlişkiler üzerine tavsiyeler veriyor
 • Enerjiye çok önem veriyor
 • Ankara Çankaya da yaşıyor
 • Kardeşinin adı Yeşim
 • Kırıkkale Üniversitesi Tarih Bölümünde okudu
 • Lisans Mezunu

Zuhal Topal’la bugün yarışan Dilara Arıkanlı’nın menüsündeki yemeklerin isimlerini birebir verdikten sonra, Zuhal Topal’la Yemekteyiz 12 Kasım Cuma Puanları ile puanlaması, bu yazının en sonunda açıklanmıştır.

12 Kasım Zuhal Topal’la Yemekteyiz Dilara’nın Menüsü 

Zuhal Topal'la Yemekteyiz 12 Kasım Cuma Puanları Alacak Dilara ve Menüsü

 • Krem Böreği
 • Soğuk Makarna
 • Kısır
 • Balaban Kebabı
 • Sebzeli Bulgur Pilavı
 • Çoban Salata
 • Profiterol 

12 Kasım Cuma Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puanları ile puanlaması verecek olan DilarAn2ın rakipleri, bugün Dilara’nın menüsünü aynen şu sözlerle eleştirdiler. İşte Dilara’nın menüsüne gelen o eleştiriler; 

Menü çok basit
Haftanın en basit menüsü
Yemekler 1 saatte biter

Yarışmacının Rakipleri

Bugün Zuhal Topal’la Yemekteyiz 12 Kasım Cuma puanları sırasında Dilara’nın rakipleri yukarıdaki eleştiriler ışığında, çok ama çok düşük puanlar vereceklerini rahatlıkla söylenebilir. Dikkat: Dilara Arıkanlı’ya Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? Sorularının cevabı alt kısımda açıklanmıştır.

Haftanın başında beri 30 ve üzerinde puan alan yarışmacı çıkmadı. Berkay’ın Zuhal Topal’la Yemekteyiz son bölüm de ortaya attığı bir iddia sonucunda, Aylin ile Dilara birlikte hareket ettiği gündeme geldi.

Bugün Tanju Zuhal Topal’la Yemekteyiz 12 Kasım Cuma puanları sırasında Aylin’in Dilara karşı vereceği puanlar oldukça merak edildi.

Yemekteyiz bugün yarışan Dilara Arıkanlı’ya Zuhal Topala bugün kaç puan verdi? Yemekteyiz bugün yarışan Dilara Arıkanlı kaç puan aldı? Soruların cevapları hemen alt kısımda ki tablo içerisinde sizleri bekliyor.

8-12 Kasım Yemekteyiz Toplam Puanlar (Puan Durumu)

Haftanın ilk bölümü 8 Kasım 2021 Pazartesi günü ekrana geldi. Bugün beşinci yarışmacısı olarak Dilara Arıkanlı yarışacak. Aslen Kastamonulu olan, babası Kebapçı olan Dilara’ya verilecek. Günün sonunda Yemekteyiz toplam puanlar sonucuna göre bir yarışmacı 15.000 TL’yi alacak.

12 Kasım Cuma Zuhal Topal'la Yemekteyiz Puan Durumu Açıklandığı An Dilara ve Zuhal

Şimdiye kadar dört yarışmacı yarışıp puanlarını aldı. Şu an kadar yarışmacıların elde ettiği 12 Kasım Cuma Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puan Durumu alt kısımda verilmiştir. 

Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puan Durumu (8-12 Kasım 2021)

 • 8 Kasım Pazartesi Puanı (Aylin Açıkgöz) = 22 Puan
 • 9 Kasım Salı Puanı (Berkay Demirci) = 24 Puan
 • 10 Kasım Çarşamba Puanı (Sara Kamal Shahsavar) = 23 Puan
 • 11 Kasım Perşembe Puanı (Tanju Yıldız) = 24 Puan
 • 12 Kasım Cuma Puanı (Dilara Arıkanlı) = 17 Puan

Bu hafta Pazartesi Aylin, Salı günü Berkay, Çarşamba günü Sara, Perşembe günü ise Tanju yarışıp puanlarını aldı. Bir çok yarışmacı halk etmediği düşük puanları aldığını dile getirdiler.

Zuhal Topal’la Yemekteyiz son bölüm de pasta ustası Tanju Yıldız yarıştı. Birazdan 12 Kasım Cuma Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puanları için Dilara Arıkanlı yarışacak.

Dikkat: LÜTFEN BİZİ GOOGLE DE
ZUHAL TOPAL’LA YEMEKTEYİZ DİZİCENTER
diyerek arayınız!

Zuhal Topal'la Sofrada Yemekteyiz dizicenter Resmi

Dikkat: bugün ve her gün yarışmada olanları konun altındaki yorum kısmından tartışıyoruz. Sizde katılabilirsiniz.

12 Kasım Cuma Zuhal Topal’la Puanları (Dilara Arıkanlı)

Aylin Açıkgöz  3
Berkay Demirci  3
Sara Kamal Shahsavar  3
Tanju Yıldız  3
Zuhal Topal    5
TOPLAM:   17

**12 Kasım 2021 Cuma**

Zuhal Topalla Yemekteyiz 12 Kasım Cuma Fragmanı İzle

Aslen Kastamonulu olan, 24 yaşında, sosyal medyada fenomen olan, şu an itibari ile 283.00 takipçisi bulunan Dilara Arıkanlı’nın yarıştığı bölüm de 12 Kasım Cuma Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puanları verildi. Tüm bu anların ekrana geldiği bölüme ait olan, Dilara Arıkanlı’nın yarıştığı Zuhal Topal’la Yemekteyiz 12 Kasım fragmanı alt kısımda verilmiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu