12 Kasım Pazartesi Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Kim? Ezgi İle Başak Neden Tartıştı? Gelinim Mutfakta 12 Kasım Puanları

Gelinim Mutfakta 12 Kasım Pazartesi günün birincisi hangi gelin oldu? Gelinim Mutfakta yarışmasında yeni haftaya merhaba derken her hafta olduğu gibi bu hafta da hafta başında yarışmaya yeni bir gelin ve kaynana dahil oldu. Yeni gelen yarışmacının yüzünün ve kaynanasının yüzünün fragmanlarda özellikle yer verilmemesi acaba yeni gelen yarışmacı eskilerden mi? Sorusunu sormaktan kendimizi alamıyoruz. Kısa süre içerisinde yeni yarışmacılar hakkında bilgi elde edip yeni konu şeklinde yayınlayacağız. Dikkat: Gelinim mutfakta 12 Kasım puan durumu sayfanın alt kısımlarına doğru verilmiştir. Gelinim Mutfakta 16 Kasım Cuma için tıklayınız.

Yarışmaya eskilerden bir gelin ve kaynananın katılması gelinim mutfakta puan durumu açısından nasıl bir değişim göstereceğini de merak etmiyor değilim. Eskilerden güçlü bir yarışmacı olarak sizce kim geri gelmeli. Yorumlarda çıkan sonuçları bes yapım ve Fatih Ürek ile paylaşılacaktır.Gelinim Mutfakta 15 Kasım Günün Birincisi kim olduğunu görmek için tıklayınız. 

Yeni gelen yarışmacı da Betül gibi hamile ve karnı burnunda birisi. Bu hali ile yani hamile olması gelinim mutfakta puanlama da avantaj mı? yoksa dezavantaj mı sağlayacak hep birlikte göreceğiz. Hamile insanlar kokuya daha duyarlı olduğunu bir çoğumuz ya yaşadı, yada çevresinden duymuştur. Bu özelliğini kullanıp yemeğinin lezzetli kokular gelip gelmediğini erkenden fark edip müdahale etme şansı var. Gelinim Mutfakta 14 Kasım Günün Birincisi ile puanlarını görmek için tıklayınız.

Bakalım gelinim mutfakta puanlar verilirken yeni gelen yarışmacı bu avantajı kullanmayı başarabilecek mi? Gelinim Mutfakta 13 Kasım Salı Günün Birincisi Ve Puanları için tıklayınız.

Pazartesi günü verilen fragmana baktığımızda Ezgi ile Cansu’nun tartıştığını görüyoruz. Cansu’nun mutfak masanın yanına kadar gelen ve bir nevi Cansu’nun gözünü korkutup, meydan okuyan Ezgi’nin bu tavırları  Gelinim Mutfakta günün birincisi olabilmek içinse çok yazık diyorum. Cansu geçtiğimiz hafta finalinde Ezgi’yi az bir farkla geçmeyi başarmış ve bileziklerin sahibi olmuştu. Ezgi’nin bu tavırlarının sebebi kaybettiği bilezikler olabilir. 

Fatih Ürek ortamda tansiyonun yükseldiğini fark eder etmez olaya müdahale etmesi gayet yerinde bir davranış olmuş. Ancak eskiden bu programın başlarında bu tarz söylemlerin hafta finalinde 3 puan gibi cezalar vardı. Masasını temizlemeyen, yemeği farklı yapanlardan hemen puanlar kesilirdi. Acaba Gelinim Mutfakta 12 Kasım Pazartesi puanları verilirken Fatih Ürek tartışmanın taraflarına bir ceza kesecek mi? Şahsi fikrim asla böyle bir şey yapmaz. Ancak izleyip göreceğiz.

Geçtiğimiz hafta başında yarışmada üç güçlü rakip olduğunu söylemiştim. En zayıf halkanın ise Betül olduğunu düşünürken Betül kendisinden beklenen performanstan daha iyi performans ortaya koydu ve Gelinim mutfakta puan tablosu açısından kendisini iyi bir noktaya taşıyarak elenmekten kurtuldu. Üst üste bilezikleri kazanan Özüm ise ağlayarak yarışmadan ayrıldı.

Buradan hem kaynanaları hem de gelinleri ilgilendiren önemli ders var. Ne kadar güçlü olsan da işler bir anda tersine dönebiliyor. Bu yüzden pazartesi puanlaması bile çok önemli ve Bu gün Gelinim Mutfakta 12 Kasım puanları verildiği esnada gözlerin gene Gül hanımda olacak. Son alda bulduğu tabaklar sayesinde elenmekten kurtuldular. Bakalım Gül hanım bu hafta nasıl puanlar verecek? Hep birlikte göreceğiz.

12 Kasım Pazartesi Çeyrek altını kim aldı? veya 12 Kasım Pazartesi Gelinim Mutfakta puanlama da en yüksek puanı kim aldı? Sonuçlar nerede yazıyor? Nasıl bulabiliriz? Şeklinde halen sitemize gelen yorumlar oluyor. Özellikle mail olarak gönderen sevgili okurlarımız Gelinim mutfakta puan kısmı sayfanın en alt kısmına doğru veriyoruz. Önce günün kısa özeti daha sonra günün yemeğini verdikten sonra günün puanları veriyor, en son da ise Gelinim Mutfakta haftalık puanlar başlığı altında toplam puanları veriyoruz. Bir kaç tane puanların olması kafanızı karıştırmasın.

Arkadaşlar yeni haftaya başlarken sizden bir ricam var. Ben de sizler gibi insanım. Gelinim mutfakta toplam puanlar da bazen yanlış olabiliyor. Sizden ricam çekinmeden yanlış olduğunda veya yazılmayan puanlama olduğunda hatırlatmanızı canı gönülden istiyorum. Şimdiden teşekkür ederim. 

Gelinim Mutfakta 12 Kasım Pazartesi puanlama kısmına birazdan geçeceğiz. Ancak her hafta başında yaptığım gibi bu hafta kime daha çok şans veriyorsunuz derseniz? Yani Cuma günü bilezikleri kim alır? Hangi gelin daha şanslı derseniz. Bence yeni gelen gelin bu hafta bilezikleri alacak. Bu yazıyı daha yeni gelen gelin görmeden söylüyorum. Aklınıza bir şey gelmesin. Eğer yeni gelen gelin bilezikleri alır ise, nasıl bildiğimi de ayrıca açıklayacağım.

12 Kasım Pazartesi Gelinim Mutfakta puanları verilirken gözlerim üzerinde olacak kişiler arasında Reyhan hanımda olacak. Reyhan hanım durdurulmaz bir performansı varken şu sıralar resmen düşüşlerde. Ezgi’nin tabaklarını daha az bulmaya başladı. Neden acaba? 😉 Bu hafta Reyhan hanın yükseliş trendine girmesini bekliyorum. Not: Gelinim Mutfakta 12 Kasım Pazartesi Puanları sayfanın en altında verildi.

Gelinim mutfakta toplam puan durumu verilmeden önce bilezik listesini bir güncelleyelim. Cansu ile Ezgi 25 bilezik alarak zirvede yer alıyorlar. Başak ile Elif 20 bilezikle ikinciliği paylaşırken Özlem 18 bilezikle ilk beş bilezik zirvesinde son sırada yer alıyorlar. Maddi karşılığı 10.000 TL olan bilezikten Cansu ile Ezgi 50.000 TL ortama bileziklerden kazanırken aldıkları 300 TL değerindeki günlük çeyrekler bu meblağa eklenmemiştir. Bu derler ülke şartlarında oldukça iyi bir para olduğunu ve elinin lezzetine güvenen gelinlerin mutlaka yarışmaya başvurması gerektiğini düşünüyorum. Bakarsınız sizlerinde puanlarını buradan yazarız.

Gelinim Mutfakta 12 Kasım Günün Birincisi Ve Puanları İle Günün Menüsü (Pazartesi)

12 Kasım Gelinim Mutfakta Pazartesi puanları neticesinde, Gelinim Mutfakta bu gün kim birinci oldu? Gelinler kaynanalar konseyinden  kaç puan alabildiler? Tüm bu sorularınızın cevaplarını tek tek bu yazımızda aktaracağız. Bu hafta yarışamaya yeni bir gelin dahil oldu. Ancak tanınmayan ve daha önce yarışmamış kişilerin kaynanasının görüntüsünü fragmanda izliyorduk. Ancak bu hafta gelen yarışmacıların ne sesini ne de yüzünü göremedik. Bu da hemen bizleri Sherlock Holmes gibi sorgulayıcı düşünmeye itti. Eğer olay yeri inceleme polisi gibi izlediğim fragmanda bir hile v.s yok ise bu hafta %100 eski yarışmacı geldi. Ancak bu yarışmacı yakın zamanda gidenlerden olmadığını düşünüyorum. 

12 Kasım Pazartesi Çeyrek altını kim hangi gelin aldığını ve 12 Kasım Pazartesi Gelinim Mutfakta puanlama sonuçlarını hep birlikte alt kısımda verip değerlendirmesini gerek yazı içerisinde gerekse yorum kısmında değerlendireceğiz. Not: 12 Kasım Pazartesi gelinim mutfakta toplam puanları sayfanın alt kısmında verildi. ⇓Pazartesi Puanları hemen alt kısımda⇓ Gelinim Mutfakta Program kapak resmi

Sözlerimi daha fazla uzatıp, sizleri sıkmak istemiyorum. 12 Kasım Pazartesi Gelinim Mutfakta günün birincisi kim olacağını belirleyecek günün yemeğini ve malzeme listesini verelim.

Gelinim Mutfakta 12 Kasım Günün Yemeği Kıymalı Ispanak Ve Malzemeleri

 • 3 Yemek kaşığı zeytin yağı
 • 1 Adet orta boy soğan
 • Bir adet havuç
 • İki yemek kaşığı domates salçası
 • 250 gram kıyma
 • Yarım kilo ıspanak
 • 1/2 çay bardağı pirinç
 • Bir su bardağı su
 • İki çay kaşığı pul biber
 • Üç çay kaşığı tuz

Servisi için;

 • 6 Yemek Kaşığı yoğurt

12 Kasım Pazartesi gününün yemeği için Fatih bey 35 dakikalık süre verirken kaynanalar da izleme odasına geçtiler. Gelinler geri sayımla süre başladıktan sonra hızla yemeklerinin yapımına geçerken, bir taraftan elleri çalışan gelinlerin diğer taraftan çeneleri çalıştı. Ancak yemeklerini belirtilen süre içerisinde tamamlamayı başardılar ve 12 Kasım Pazartesi gelinim mutfakta puanlama aşamasına geçildi. Kaynanalar, gelinlere puan verdi. Ancak, gelinim mutfakta kim kaç puan aldı? merak ediyorsan puanlar hemen alt paragraf da verilmiştir.

Gelinim Mutfakta 12 Kasım Puanları (12.11.2018 Pazartesi)

Kaynana Gül’ün verdiği Puanlar
Ezgi    : 4
Betül  : 1Gül’ün Gelini
Cansu : 5
Hatice : 4
*************************

Kaynana Sevgül’ün verdiği Puan
Ezgi      : 3
Betül    : 3
Cansu 
 5 ⇒ Sevgül’ün Gelini
Hatice  : 1
*************************

“12 Kasım Pazartesi Gelinim Mutfakta Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
Bizi google de ararken
<<< "Gelinim Mutfakta dizicenter" >>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter 
çıkacaktır.

Kaynana Reyhan’ın verdiği Puanlar
Ezgi    : 5  Reyhan’ın Gelini  
Betül   : 1
Cansu : 2
Hatice : 3
*************************

Kaynana İlhame’nin verdiği Puanlar
Ezgi     : 1
Betül   : 3
Cansu  : 2
Hatice : 5 ⇒ İlhame’nin Gelini
*************************

13 Kasım puanları ile ilgili sayfamıza ulaşmak için yazının en başında pembe buton içerisine yazılı olan”Gelinim Mutfakta 13 Kasım Salı Günün Birincisi” butonuna basıp ulaşabilirsiniz.

Gelinlerin 12 Kasım Pazartesi Günü Aldığı Toplam Puanlar

Ezgi      + 351**13**
Betül    3 + 3**8**
Cansu   5 + 22**14**
Hatice  + + 35 = **13**

Gelinim Mutfakta 12 Kasım Pazartesi Puanlama Neticesi

*************************

12 Kasım Pazartesi Gelinim Mutfakta Günün Birincisi = Cansu
Gelinim Mutfakta 12 Kasım Çeyrek Altını Alan Kim =  Cansu

12 Kasım Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu = Betül

*************************

Gelinim Mutfakta Puan durumu (12 Kasım – 16 Kasım Haftası) – Pazartesi

 Ezgi’nin Puanı    : 13
 Betül’ün Puanı   : 8
Cansu’nun Puanı  : 14
Hatice’nin Puanı  : 13

Gelinim Mutfakta 172. Bölüm 13 Kasım Salı Fragmanı İzle

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler:
Eklenme Tarihi:

Konu hakkında yorumunuzu yazın

12 Kasım Pazartesi Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Kim? Ezgi İle Başak Neden Tartıştı? Gelinim Mutfakta 12 Kasım Puanları (69 Yorum)

 1. Arkadaşlar bu günün yazısını yazdım benzer konular bölümünden geçiş yapabilirsiniz. birazdan butonda ekleyeceğim

 2. Canim ben tablettle yaziyom gulme isaretleri varya alltta orda var bak gorursun

 3. Bakalım bugün kim birinci olacak, bu kez yeni gelen gelin birinci olabilir tahminimce, bugün ya Ezgi ya yeni gelin birinci olacak

 4. Şu şirin işaretleri nerden yapıyorsunuz bi yardımcı olsanız diyorum, ağlamalıgülmeler kalpler vb Sorunca ortadan kayboldunuz geçen o yüzden 🙂

 5. Fatih Bey lütfen eski yarısmacıları almayın artık.Cansu gelediğinden bu yana programınızı izlemiyoruz.Cansuyu hiç sevmiyoruz,kaynanası ondan beter.Cansu gidene kadar GELİNİM MUTFAKTA YI İZLEMİYECEĞİZ.

 6. Ilhame hanim gelirgelmez genline bes vermis kadinin yemekten anladigi yok bence reyhan diyo sen yemegi pismemismi seviyon ilhamede ben cig seviyom dedi

 7. hepinize iyi gunler arkadaslar beni ozleyen olmamis yaa uzuldum ilhame hanim gelinini izledi ve gec yaptigini gordu verdi 5 puani iyi yapanlarin hakkina girdi umarim bu hafta giderler ya nolursunuz puanlama yaparken gelini buluyorsunuz o ayri ama iyi yapanlara da iyi puan verin haksizlik yapmiyin bugunki puanlamadan sinir oldum ilhame hanim cok haksizlik etti gelinini gordu yapamadigini ciy yaptigini verdi ya kadin ciy yerim dedi cok guldum valla hastaliga falan tutulmasin daa 🙂

  • Özledik özlemezmiyiz, yarışmanın amaçlarından biri gelinin tabağını bulmak nasıl bulursan bul diyorlar aksi halde bu tavır karşısında puan kırarlardı ama kolay kolay puan kırılmıyor

  • Burdayim canim cancagizim gozune gprundum ne olacak ben neyaptim😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

   • Şu şirin işaretleri nerden yapıyorsunuz bi yardımcı olsanız diyorum, ağlamalı gülmeler kalpler vb Sorunca ortadan kayboldunuz geçen o yüzden 🙂

 8. Fatih bey yeni gelen kaynana haksizlik yapiyor bizler goruyoruz orasi gelinene 5 puvan verme porarami deyil nezete vereceksin gelinin bilmiyorsa gelmiyeceksin iyi yapanlara haksizlik oluyor izlemiyecem sinir oluyom adaletli deyil fatih oglum

  • gül hanım fatih bey bu olaya müdehale etme şansı yok ki çiğ pişmemiş yemeği severim dedi ve verdi. Muhtemelen devamlı çiğ yediklerinden veya daha önce bu konuyu gelini ile konuştuğundan dolayı Hatice çiğ yapmış olabilir. Bu durum aynene devam ederse kanal d ve fatih beye durumu bizzat ileteceğiz daha hatice’nin ilk günüydü. bakalım yarın ne yapacak bekleyelim

   • Yemeği geç yaptığını yetiştiremeyeceğini anladı, o sebep en az pişene 5 verdi, ve isabetli oldu her zaman tutmaz bu risk

 9. arkadaşlar gerçek isimlerinizi de yazabilir yada size hitap etmek açısından bir isim yazarsanız daha akılda kalıcı olur
  bak sarp beyi hayat ı deryayı gözlerim arıyor
  geçen sarp bey yazamadı inanın merak ettim
  Buraya gelen ve yorum yazan arkadaşlar hepiniz hoş geldiniz
  “jdjdh” oldu mu 😉

 10. Valla ben yeni gelinin performansından çok kaynanası İlhame hanımın tabağı nokta atışı bulması bu hafta sonu bilezik alma konusunda kimse favori olamaz eğer İlhame hanım böyle devam ederse

  • Bana diyorsanız geçen hafta Cansu veya Betül arasında birincilik demiştim, Ezgi dememişim, atta kalbimden geçenler değil demiştim.

 11. Bakalım bu hafta ne olacak, bölüm bitiminde cuma tahminimi yaparım, size de iyi haftalar hayat herkese güzel gün dilerim