Gelinim Mutfakta

12 Kasım Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları Puan Durumu Günün Birincisi

Gelinim Mutfakta 12 Kasım Perşembe günün birincisi kim oldu? 12 Kasım Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları sonucunda bir gelin son puan durumu sonucunda göre %100 eleme potasına düşecek. Böylesi önemli bir günde bugün çeyrek altını kim aldı? Onur kime beş verdi? 12 Kasım Puan Durumu sonucunda bugün kim birinci oldu? Toplam Puan durumu sonucunda göre eleme potasında kimin düştüğünü detaylıca bu yazımızda bulabilirsiniz.

=> Gelinim Mutfakta 3 Aralık Perşembe Toplam puanlar ve sonucunu görebilmek için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 12 Kasım Perşembe Puanları artık Gizem için köprüden önceki son çıkış mücadelesi bile değil. Zira kendisi son bölümde aldığı puanlar nedeniyle o treni çoktan kaçırıldı.

=> Gelinim Mutfakta 26 Kasım Perşembe Puan Durumu ve sonucunu için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 12 Ekim Perşembe Günün Birincisi kim resmi

Kısaca bugün günün birincisi olmak 12 Kasım Perşembe Gelinim Mutfakta puan durumu sonucunda Gizem’i en son sıradan maalesef kurtaramayacak. Dolayısı ile bu hafta eleme potasında düşen isim şimdiden kesin olarka belli oldu.

=> 13 Kasım Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri kim aldı görmek için tıklayınız.

12 Kasım Perşembe Gelinim Mutfakta Günün Birincisi olmak her ne kadar Gizem’in işine yaramasa da Esra ile İlayda’nı işine çok yarayacak. İlayda ilk gün kaçırdığı treni sonraki bölümlerde yakalamayı başardı. Bugün toplam puan durumu açıklandığında Esra’yı geçebilecek puanlar almanın planını yapıyor. 

=> 13 Kasım Cuma Gelinim Mutfakta Puanları için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu resmi

Bugün 12 Kasım Gelinim Mutfakta kim birinci sorusunun cevabını yazının sonunda verdik.

=> Gelinim Mutfakta 13 Kasım Cuma Kim elendi görebilmek için tıklayınız.

Bugün 12 Kasım Perşembe puan tablosu açıklanmadan önce gelinlerin ilk üç günün sonunda elde ettiği haftalık toplam puanlar elde ettiği puanlara bakalım. Soranında 12 Kasım Onur kaç puan verdi? Sorusunun cevabı vereceğiz.

12 Kasım Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları verecek kaynanalar

Gelinim Mutfakta Toplam Puanlar

Esra: 55

İlayda: 51

Aysun: 50

Gizem: 28

Şu an Gizem %100 eleme potasına düşecektir. Bunun yanında Gizem, Aysun ve Esra ise bilezikler için mücadele için çabalayacak.

Bugün Gelinim Mutfakta Puanlama kısmında Aysun artık her finalde eleme potasında mücadele etmek, o heyecanı yaşamak istemediği için bugün bilezikleri bir ucundan tutmuşken, bu avantajı kaçırmak istemiyor. Kaynanasının desteği ile Bugün 12 Kasım Perşembe Puanları sırasında herkesten iyi puanlar allaşabilecek yemek çıkartmak istiyor. 

Gelinim Mutfakta 12 Ekim Perşembe Puanları açıklandığı an İlayda

Onur Büyüktopçu bugün kaç puan verdi? Son zamanlar da Onur’un verdiği puanlar sosyal medya da en çok eleştirilerin konuların başında geliyor. Ancak gözlemlerimize göre açık açık kötü tabağa düşük verdiğine denk gelmedik.

Gelinim Mutfakta Bugün çeyrek altını kim aldı? Bugün kim birinci oldu? Sorusuna Aysun, İlayda ve Esra üçlüsünden birisi bugün bu sorunun cevabı olacak. bugün bu avantajı elde edecek gelin Cuma günü bilezikler almayı %100 olmasa da büyük oranda garantilemiş olacakGelinim Mutfakta Günün Birincisi Ve Puanlaması resmi

Son bölümde kulis de yaşanan bir olayı kaynana Nurten’in yayında açıklaması bir çok kişiyi rahatsız etti. Kaynana Hatice, artık gitmek istediklerini dile getirdiğini ama puanlamaya geldiğinde riskli puanlama yaparak gelinin bulmasını ardından Nurten hanım kendisini tutamadı. Bugün kendisini şu sözlerle savundu. Dikkat: Bugün Gelinim Mutfakta 12 Kasım puanlaması yazının sonunda açıkladık.

“Olayı öyle bir lanse ediyorlar ki Nurten ispiyoncu!” Nurten!

Sözleri ile Nurten kaynana ispiyoncu olmadığını arkada başka önce başka davranan rakiplerinin foyasını ortaya koymak istediğini dile getirdi. 

12 Kasım Perşembe Gelinim Mutfakta Puan durumu açıklandığı an Gizem

Bugün Gelinim Mutfakta 12 Kasım Puanlama kısmın eleme potasında Gizem düşecek. Ancak bu hafta bilezikleri alacak isim henüz belli olmadı.

Gelinim Mutfakta 12 Kasım Perşembe Puan Durumu

9 Kasım tarihinde başlayan bu haftanın en kritik puanlaması birazdan kaynanalar tarafında Bugün Gelinim mutfakta 12 Kasım Perşembe puanları verilecek. Bir gelin kesin olarka eleme potasında düşecek. Günün sonunda ise Gelinim Mutfakta 12 Kasım Perşembe puan durumu sonucu netlik kazanacak.

Gelinim Mutfakta 12 Ekim Perşembe puan durumu açıklandığı an Esra

Esra ile İlayda arasında geçmesini beklediğimiz bilezik yarışında Esra’nın kaynanası Hatice’nin son bölümde söylediği sözler kafaları iyice karıştırdı. Zira Hatice hanım gitmekten bahsediyor. Bize gelen bilgilere göre ise Gizem programda gelecek bölümlerde yer aldığı bilgisi geldi. Anlaşılan o ki Esra yarışmadan çekilme ihtimali var.

Esra Gelinim Mutfakta 12 Kasım Perşembe toplam puan durumu sonucun da çok düşük alarak Cuma günü elenerek mi? yarışmadan gittiğini, yoksa Bilezikleri alıp zirve de mi? bıraktığını elbette zaman gösterecek. Bize gelen bilgiyi sıcağı sıcağına sizlere aktarmak istedik.

12 Kasım Perşembe Gelinim Mutfakta Günün birincisi kim oldu resmi

Bugün günün birincisi olan gelin Bugün çeyrek altını alan gelin kim oldu? sorusuna cevap olan isim olacak. Bugün Gelinim mutfakta çeyrek altını alacak gelin aynı zamanda İlayda, Esra ve Gizem üçlüsünden birisi olması halinde bileziklerin %50’sini şimdiden garantileyecek.

Bugün 12 Kasım Perşembe Gelinim Mutfakta Puan tablosu sonucunda merakla beklenen bugün günün birincisi olup çeyrek altını kim aldı? Sorusunun cevabını vermeden önce yarışmadaki favori gelininiz kim? Gerçekten kim hak ediyor bilezikleri? Yorumlarınızı yazının sonunda yapabilirisiniz. 

12 Kasım Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları Puan Durumu Günün Birincisi resmi

Gelinim Mutfakta bugün kim birinci oldu? sorusunun cevap bulacağı 12 Kasım Perşembe puanlaması ve son puan durumu sizlerle…

 LÜTFEN BİZİ GOOGLE DE BÖYLE ARAYIN! 

Gelinim Mutfakta ads

Dikkat: bugün ve her gün yarışmada olanları konun altındaki yorum kısmından tartışıyoruz. Sizde katılabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta 12 Kasım Puanları (12/11/2020 Perşembe)

*************************

Gelinim Mutfakta Puanları resmi 2

*************************

12 Kasım Onur Büyüktopçu Kaç Puan Verdi

İlayda: 5
Aysun: 4
Gizem: 4
Esra: 1

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Hatice’nin verdiği Puanlar

İlayda: 2
Aysun: 5
Gizem: 1
Esra: => Hatice’nin  Gelini 3

*************************
” 12 Kasım 2020 Perşembe Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Gülcan‘ın verdiği Puanlar

İlayda: => Gülcan’ın Gelini 4
Aysun: 5
Gizem: 1
Esra: 1

*************************
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Kaynana Semra’nın verdiği Puanlar

İlayda : 5
Aysun: 4
Gizem: => Semra’nın  Gelini 3
Esra: 1

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Nurten‘in verdiği Puanlar

İlayda : 5
Aysun: => Nurten’in Gelini 1
Gizem: 3
Esra: 4

*************************

Gelinim mutfakta 12 Kasım Perşembe Toplam Puanlar

İlayda 5 2 5 4 5 21
Aysun 4 5 4 5 1 19
Gizem 4 1 3 1 3 12
Esra 1 3 1 1 4 10

************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (9 Kasım – 13 Kasım Haftası) – Perşembe

*************************

İlayda : 51 + 21 = 72
Aysun : 50 + 19 = 69

Gizem : 28 + 12 = 40
Esra   : 55 + 10 = 65

*************************

Gelinim Mutfakta 12 Kasım Perşembe Puanlama Sonuçları

*************************

12 Kasım Perşembe Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ ilayda
Gelinim Mutfakta 12 Kasım Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ ilayda
12 Kasım Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ ESRA

*************************

Gelinim Mutfakta 13 Kasım Cuma Fragmanı İzle

12 Kasım Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları açıklandıktan sonra gelecek bölümde neler olacağının kısa bir özeti. İşte gelinim mutfakta 575 bölümün fragmanı hemen alt kısımda verilmiştir. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

31 Yorum

   1. Tamaman katiliyorum size yorumlarımızı okuyun artık da biraz objektif olun nedir bu ilayda sevdası ama aysunuda unutmayayım onada yüksek veriyor puanlarını bir ona veriyor5 birde ilayda iğrenç

    1. inşallah bu hafta ilayda bilezikleri alamaz çok itici bir kız esranın kazanmasın istiyorum

   2. Onur beyin ilayda ve aysunu kayirdigi bellide sanki yönetimin haberi yok gibi yorumlar var. Yönetim desteklemese bu puanlari verebilir mi. Üstelik bu hafta dikkat ettiyseniz kayinvalidelerin oyu onur beyle aynı yönde oldu.oysa önceden onur beyin yüksek verdiğine kayinvalideler düşük veriyordu.

  1. Hayır . Öyle bir şey yok. İlayda ellinin lezettinden alıyo bu puanları . İlayda hakkediyo inşallah ilayda bilezikleri de kazanır

 1. Onur efendi taraf tuttuğun bariz belli hani adaletiydin olaydanım masasında durup izledin soru sorman bahanesiyle iyice görüp inceledin yazık yazık çok yazik

  1. Valla bunun artık sonu gelsin bukadar torpil günah onur bey s ize olan güvenimiz zedeleniyor acaba bir önemi var mi ki ilayda neden gitmiyor

 2. Böyle devam ederse yakında onuru kovarlar.cünkü reytingler 0. Bu kaçıncı yemek programı onurun her sunduğu yemek programları yerle bir oldu.buda yerlerde sürunuyo. Tek suçlusu BÜYÜKTOP.

 3. Ya herkes bi ilayda tutturmuş gidiyor da yarın gizemi elemeyecek çünkü çok konuşuyor ortalık karıştırıyor ya göndermezler bakın görün esra çıkıp ben elenmek istiyorum gizem kalsın diyecek gizemi elemeyecek zaten dünde esragil gitmek istiyor diye bi konu açıldı ya yarın da çekilmek istiyoruz derler gizem kalır ha esra nin gitmesi de iyi olur

 4. Pes artık onur bey Gülcan aysunun tabağını beğendi ama onur siz onu beğenmediniz diye yanıltmaya çalıştı neredeyse 1verdirecekti ve İlayda ın tabağına yönlendirmeye çalıştı açık açık İlayda yı tutuyor kendisinde ya5 yada 4 veriyor ancak İlaydanın puanları çok düşük ise nasıl olsa kazanamayacak diye o zaman düşük veriyor.

   1. Ben onur bey geleli izlemiyorum meraktan internetten puanlara bakiyorım onur resmen ilaydacı ikisininde gitmesi gerekiyor Ve öyle olmalı

 5. Eleştiri çok olunca onur efendinin puanlama sını öne almışlar
  İçerde gülcana iki tabak üzerinden tüyo veriliyor Onur ve kaynanasından ilayda50 yada40 puanı garanti ediyor.

 6. Nasıl hak yemiyor nasıl izliyorsunuz sevim hanım hak yemiyor fotonuzda bugüne kadar ilaydaya 1 verdiğini girdiniz mi onu söyleyin sizden özür diliyecem

 7. Yarın bileziği aysun alıyor rahatlayın bari eğer ilayda torpilli olsa ezgi gibi her hafta bilezikleri alırdı 8 haftada 15 bilezik ki zeynep 6 haftada 15 bilezik almıştı

 8. Yarın normalde gizem elenecekmiş ama aysun çekilmek istiyorum diyecekmiş ve gizem kalacak aysun gidecekmiş bileziği de büyük ihtimalle aysun kazanacak

 9. Bu yarışmanın tadını tuzunu kaçırmışlar Ben yemeklere bakıyorum
  Gelinlere diyil bence reytinq yakında 0
  Olur Neden böyle anlamıyorum Sunucumu kötü yoksa yarışmacılarmı??❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

 10. Neden küçük bi virus,
  Koca dünyayı yuttu?
  Çünkü, koca dünya
  Sahibini unuttu

  Gelinlerde Ne Büyüyüğe saygı hürmet var
  Nede nimete yazık çok yazık.

 11. Ben onur bey geleli izlemiyorum meraktan internetten puanlara bakiyorım onur resmen ilaydacı ikisininde gitmesi gerekiyor

 12. Ben onur bey geleli izlemiyorum meraktan internetten puanlara bakiyorım onur resmen ilaydacı ikisininde gitmesi gerekiyor Ve öyle olmalı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu