Gelinim Mutfakta

12 Kasım Salı Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu Günün Birincisi

Gelinim Mutfakta 12 Kasım Salı günün birincisi kim oldu? İlk gün beklentilerimiz doğrultusunda Elif çeyrek altının sahibi olurken bu hafta yaptığımız tahmin doğrultusunda ilerlediğini gözlemlerken bakalım diğer gelinler ikinci gün Elif’e karşı nasıl önlem alacak. Zira Elif bugün de  Gelinim Mutfakta 12 Kasım Salı Puanları verildiği esnada birinci olması halinde rakiplerine büyük bir fark atacak.

=>Bu arada [mavibuton]Gelinim Mutfakta 3 Aralık Salı Puanları[/mavibuton] sonucunda kim birinci olduğunu görmek için lütfen tıklayınız.

Elif uzun süredir bileziklere hasret olduğunu daha önceki yazılarımızda dile getirdik. Elif de kendi durumunun farkında ve bu hafta bilezikleri almak için öncelikle 12 Kasım puan durumu sonucun da zirveye kalmak ve rakiplere fark atmak en yakın ve önemli hedefi olarak görüyorum.

=>Bu arada [mavibuton]Gelinim Mutfakta 26 Kasım Salı Puan Durumu[/mavibuton] sonucunda kim birinci olduğunu görmek için lütfen tıklayınız.

12 Kasım Salı Gelinim Mutfakta Çeyrek Altının Alan NaciyeBu hafta yarışmaya katılan Naciye’nin duygu dolu hikayesini birazdan yayın esnasında izleyeceğiz ve çok üzüleceğiz. Puanlar konusunda ise Naciye elinin lezzetini ilk günden kanıtlasa da kaynanası Hanım kendi gelinin tabağını maalesef bulamadı.

=>Bu arada [mavibuton]19 Kasım Salı Gelinim Mutfakta Puanları[/mavibuton] sonucunda kim birinci olduğunu görmek için lütfen tıklayınız.

Bakalım 12 Kasım Salı Gelinim Mutfakta puanları verildiği esnada hanım kaynanana gelini Naciye’nin tabağını bulabilecek mi? Bekleyip, göreceğiz.

=> [mavibuton]15 Kasım Cuma Gelinim Mutfakta Toplam Puan Tablosu[/mavibuton] sonucunu görmek için lütfen tıklayınız.

12 Kasım Salı Gelinim Mutfakta günün birincisi yine Elif olması halinde büyük bir avantaj elde edecek. Zira buna benzer bir puanlama yaşadık. İlk gün yeni gelen gelin ile Elif iyi puanlar almış, ikinci gün yeni gelen kötü puan alırken Elif hep yüksek puanları hanesine yazdırmayı başarmıştı.

=> Bu arada [mavibuton]14 Kasım Perşembe Gelinim Mutfakta Haftalık Puan Durumu[/mavibuton] sonucunu görmek için lütfen tıklayınız.


Gelinim Mutfakta 12 Kasım Salı Puanları Açıklandığı An Duygu
Çiğdem hanımın ilk gün 5-2-1-1 tarzında puanlama yapmadığını görünce gerçekten çok mutlu oldum. zira her defasında iki adet körü tabağın olması imkansız olduğunu düşünüyorum. En azında birisi diğerine göre bir tık daha iyi olacağını düşündüğüm için 5-2-1-1 tarzında yapılan puanlama direkt olarak haksız puanlama kategorisinde benim gözümde. Not: bugün kim birinci oldu? sorusunun cevabı yazının son kısmında verdik.

=> Bu arada [mavibuton]13 Kasım Çarşamba Gelinim Mutfakta Toplam Puan Durumu[/mavibuton] sonucunu görmek için lütfen tıklayınız.

*************************
YARIŞMA İLE İLGİLİ BİLGİLERİ HABER SİTELERİNDEN DEĞİL, SADECE DİZİCENTER SİTESİNDE BULABİLİRSİNİZ.
*************************

12 Kasım Salı gelinim mutfakta puanlama sırasında, kendi gelinin bulmak için çok çabalayan Hanım kaynana, Naciye’nin tabağını bulma noktasında çok zorlandı. Hanım kaynananın gelmesi sanırım Elif’e yaradı gibi duruyor.12 Kasım 2019 Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Elif ve Kaynanası Çiğdem 12 Kasım Salı haftalık toplam puanlar kısmına Elif beklentiler doğrultusunda bu hafta birincilik tahtından inmeyeceğini ve uzun müddet beklediği beş altın bileziği alacağını düşünüyorum. 

12 Kasım Salı puanları bugün bazı yarışmacılar için bir hayli önemli olacak. Zira ilk gün yapılan puanlama da en düşük puanı alan Melike eğer bugün de benzer bir puanlama çıkartması halinde tehlike çanları çalmaya başlayacak. Şaheste kaynana her ne kadar gelinin tabağını tanıyor ve buluyor olsa da Melike diğer kaynanalardan iyi puanlar alamıyor.  Gelinim Mutfakta Puan Durumu SonucuGelinim Mutfakta 12 Kasım Puanlama sırasında gelinin bulan kaynanalar üzerine çok gidilecek. Bu yarışma bana göre gelinin bulma değil, lezzete puan verilen bir yarışma olarak düşündüğüm için kaynanaların gelinlerini bulması (yanmış yada çiğ tabakların) bazen beni de rahatsız etmekte. Ancak hiç kimse yoğurdum ekşi demeyeceği için gelinin tabağı, kötüler kötüsü de olsa harika denmeye devam edilecek. 

Gelinim Mutfakta 12 Kasım Salı Puan Durumu Sonucu

11 Kasım 2019 Pazartesi günü 390. bölümü ile başlayan bu hafta birazdan kaynanaların vereceği 12 Kasım Salı Puanları ile devam edecek. Son puan durumuna baktığımızda Elif’in zirvede olduğunu, en yakın rakibine ise 3 puan fark attığını görüyoruz. Bugün de istediği puanları hanesine yazdırmasını beklediğimiz Elif, günün sonunda Gelinim Mutfakta 12 Kasım Salı Puan durumu sonucunda rakiplerine ciddi bir fark atmış olacağını düşünüyoruz.Gelinim Mutfakta 12 Kasım Salı Günün Birincisi Olamayan Melike Bugün Gelinim mutfakta puanlama kısmında Duygu alacağı puanları ve Elif’in adlığı puanları görünce posteri getirdiğine pişman olacak. Zira Elif şansını ve aldığı yüksek puanları bu postere bağladığı için geçen hafta bilezik alamadığını söylemişti. bugün de ilk bölümde posteri gelince hemen günün birincisi olması Duygu da acaba dedirteceğini düşünüyorum.

Birazdan günün yemeği açıklandıktan sonra gelinler yemeklerini yapmaya başladıklarında Naciye evinin eşyasını gösterirken söylediği sözleri ağlayarak anlatması, izleyenlerin de içini parçaladı. Neydi o sözler;

“Bütün eşyalarımı ikinci el olarak aldım. Şimdiye kadar hep ikinci el eşya kullandım maddi imkansızlıklardan dolayı.”

Sözleri vicdanı olan herkesin yüreklerini burktu diyebilirim. Keşke elimiz de imkan olsa da Naciye’nin tüm eşyalarını sıfır olarak alıp hediye etsek. Not: 12 Kasım Salı Gelinim Mutfakta Puan Durumu sonucu, yazının en son kısmında açıkladık.12 Kasım Salı Gelinim Mutfakta Puanları Verecek KaynanalarBugün çeyrek altını alan gelin umarım Naciye olur. Umarım yeni evine yeni eşyalar almasında bir katkısı olur. Ancak rakipler oldukça güçlü. Ancak 10 yıllık tecrübesi ile diğer gelinleri alt etmeyi başarsa da kaynanası Hanım’ın kesinlikle programa kısa süre içinde adapte olması lazım. Not: 12 Kasım Salı Gelinim Mutfakta Puanlaması yazının sonunda verdik.

Elif’in uzun hedefi, arasında bilezik listesinde yer alan Ezgi’yi alt etmek olduğunu gayet iyi biliyoruz. Ezgi ile Elif zaten birbirlerinden çok fazla haz etmiyorlardı. Şimdi Elif Ezgi’nin ismini eriye düşürmek istese de daha çok fırın ekmek yemesi lazım. Ezgi 75 bilezikle sanırım o seviyede kalmaya devam edecek. Elif ise 35 altın bilezik ile ancak üçüncü sırada yer alabiliyor.12 Kasım Salı Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucunu Açıklayan Fatih Ürek Elif uzak hedefine ulaşabilmek için yakın hedefinde başarılı olmalı. Yani 12 Kasım Salı puan tablosu sonrasında günün birincisi olmalı ve rakiplerine fark atarak bu haftayı bilezik kazanarak bitirmeli. 

Gelinim Mutfakta Son bölüm de çeyrek altını kıl payı kaçıran ve gelir gelmez ayağının tozu ile günü ikinci bitiren Naciye, kısa süre içinde yarışmaya alıştığını ve programı uzun süredir izlediği oldukça açık. Ancak kaynanası Hanım ise Naciye kadar hızlı bir adapte süreci yaşayamadı. Naciye’nin başarısı kaynanasının kendi tabağını bulup beş vermesinden geçtiği için bir an evvel bu konuya Naciye çözüm bulması gerekiyor. Gelinim Mutfakta 12 Kasım Salı Puan Durumu Sonucu Açıklandığı AnBugün Haftalık Puan Tablosu açısından yarışmacılar arasında bir denge ve belirgin bir sıralama getireceğini düşünüyorum. Yani Elif eğer birinci olur ve rakiplerine fark atar ise haftalık puan durumu sonucu da ilk günden belli olmuş olacak.

12 Kasım Salı Çeyrek altını kim aldı? Tabi ki bugün ben bu yazının en son kısmında bu soruyu cevap vereceğim. Ancak puanlama başlamadan içinizden bugün hangi yarışmacı birinci olmasını istediğini yazabilirsiniz. Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Ve PuanlamasıSözlerimi burada tamamlarken konuya ilişkin yapacağınız her yorumu merak içinde bekleyeceğimiz bildirmek isterim. Şimdi gelinler Salı günü hangi yemeği yapacağını malzemesi ile birlikte açıklayıp, daha sonra bugün 12 Kasım Gelinim Mutfakta günün birincisi kim olduğunu ve toplam puan durumunu yazımızın devamında açıklayacağız. 

Gelinim Mutfakta 12 Kasım Midye Dolma

Gelinim Mutfakta Midye Dolma - 12 Kasım 2019 Günün Yemeği

  • 20 tane Midye

İç Malzemesi

  • 1 su bardağı pirinç
  • 1/2 su bardağı su
  • 1/2 su bardağı sıvı yağ
  • 1 çay kaşığı yenibahar
  • 2 çay kaşığı karabiber
  • 1 çay kaşığı tuz

Üzeri için;

  • 1/2 su bardağı sıvı yağ
  • 1 çay bardağı su
  • limon (içine sıkmak için)

Gelinim Mutfakta Puanları ile Puan durumu Resim 1Fatih Ürek, haftanın ikinci günün de yarışmacılara oldukça teknik gerektiren yemek verdiği için 50 dakikalık süre belirledi. Bakalım bu süre içinde hangi gelin istediği gibi yemeğini yapabilecek? Bekleyip göreceğiz.

İlk gün kötü puanlar alamayan Naciye, bugün o aldığı puanların şans olmadığını kanıtlayabilmesi için %100 bugün günün birincisi olamasa da en yüksek puana yakın puanlar alması gerekecek. Not: Bugün kim çeyrek altını aldı? sorusunun cevabı hemen alt kısımda sizleri bekliyor.

Gelinim Mutfakta 12 Kasım Puanları (12/11/2019 Salı)

*************************Gelinim Mutfakta Puanları Resim 1*************************

Kaynana Hanım‘ın verdiği Puanlar

Elif : 5
Duygu : 1
Melike : 2
Naciye: => Hanım’ın Gelini 4

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Şaheste‘nin verdiği Puanlar

Elif : 2
Duygu : 5
Melike : => Şaheste’nin Gelini 4
Naciye : 1

*************************
” 12 Kasım 2019 Salı Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Kaynana Aysel‘in verdiği Puanlar

Elif   : 5
Duygu  : => Aysel’in Gelini 4
Melike : 4
Naciye : 1

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Çiğdem‘in verdiği Puanlar

Elif=> Çiğdem’in Gelini 2
Duygu : 1
Melike : 5
Naciye : 2

*************************

Gelinlerin 12 Kasım 2019 Salı Toplam Puanları

Elif 5 2 5 2 14
Duygu 1 5 4 1 11
Melike 2 4 4 5 15
Naciye 4 1 1 2 8

************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (11-112 Kasım Haftası) – Salı

*************************
Elif       : 16 + 14 = 30
Duygu  : 10 + 11 = 21
Melike  : 8 + 15 = 23
Naciye : 13 + 8 = 21
*************************

Gelinim Mutfakta 12 Kasım Salı Puanlama Sonuçları

*************************

12 Kasım Salı Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ melike
Gelinim Mutfakta 12 Kasım Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ melike
12 Kasım Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ NACİYE

*************************

Gelinim Mutfakta 13 Kasım 2019 Çarşamba Fragmanı İzle

13 Kasım 2019 Çarşamba günü Kanal D ekranlarına 393. bölümü ile gelecek programın 13 Kasım Çarşamba fragmanı alt kısımda sizleri bekliyor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu