Zuhal Topal'la Sofrada

12 Kasım Salı Zuhal Topal’la Sofrada Puanları Sibel’i Sinirlendirdi!

Zuhal Topal’la Sofrada Bugün 12 Kasım Salı Sibel Kızılırmak yarışacak. 33 yaşında ve 12 yıllık evli olan yarışmacı gelinimiz hem doğu hem de iç Anadolu kültürünü bir arada sunacağı menüsü ile bugün kaynanaları etkilemeyi planlıyor. Peki her şeyi eleştiren kaynanalar bu işe ne diyecek? Elbette bu masayı da yerin dibine sokmak için elinden geleni yapacaklar.

=> [pembebuton]26 Kasım Salı Zuhal Topal’la Sofrada Puanları[/pembebuton] sonucunu görmek için tıklayınız.

12 Kasım Salı Zuhal Topal Kaç Puan verdi sorusu bugün hiç olmadığı kadar önemli hale gelecek. Zira yarışmacı gelin, çatal ve bıçakları birisinin koyduğu yerden kaldırdığını söyleyerek çekime gelen ekibi suçlamak istedi yada öyle imada ettiğini düşündük.

=> [pembebuton]19 Kasım Salı Zuhal Topal’la Sofrada Bugün[/pembebuton] verilen puanları ve sonucunu görmek için lütfen tıklayınız.

Sadece biz değil, sunucumuz da aynı şekilde düşünmüş olmalı ki hemen akabinde ekibinde böyle birisi olmadığını söyledi. Bu olaydan sonra acaba sunucumuz adil davranabilecek mi? Yoksa al sana Sibel mi diyecek? Bu sorunun cevabını 12 Kasım Salı Zuhal Topal’la Sofrada puanları sırasında netlik kazanacak.

=> [pembebuton] Zuhal Topal’la Sofrada bugün 15 Kasım Puanları[/pembebuton] görmek için lütfen tıklayınız.

12 Kasım Salı Zuhal Topal'la Sofrada Yarışmacısı Sibel Kızılırmak ve Kaynanası

=> [pembebuton]14 Kasım Perşembe Zuhal Topal’la Sofrada Son Bölüm[/pembebuton] de yarışan gelin kaç puan aldığını görmek için tıklayınız.

Her hafta daha önce ekranda görmediğimiz beş gelin ve beş kaynana yarıştığı için onları kısa sürede tanımamız neredeyse imkansız. Bu sebeple [pembebuton]11-15 Kasım Zuhal Topal’la Sofrada bu hafta yarışmacıları[/pembebuton] kimler olduğunu pembe butona basıp görebilirsiniz. 

=> [pembebuton]13 Kasım Çarşamba Zuhal Topal’la Sofrada bugün[/pembebuton] yarışan gelin kaç puan aldığını görmek için tıklayınız.

Zuhal Topal’la Sofrada 12 Kasım Salı (2019)

12 Kasım Salı günü Zuhal Topal’la Sofrada Bugün yarışan gelinimizin adı Sibel Kızılırmak, 12 yıllı evli olmanın verdiği tecrübenin yanı sıra hem Sivas gelini olması hem de Bingöllü olmasından dolayı menüsü de her iki yöreden lezzetleri de katarak, kaynanaları adeta etkilemek ve onlardan güzel puan almak için elinden geleni yapacak. Bizde Zuhal Topal’la Sofrada 12 Kasım Salı günü verilen puanları an ve an sizlere aktarırken, yarışmacı gelin ve kaynanayı da sizlere tanıtacağız. 12 Kasım Salı Zuhal Topal'la Sofrada bugün yarışan gelin ve kaynana

Bu hafta Salı günü (12 Kasım 2019 Salı) yarışan yarışmacımız Sibel Kızılırmak ile kaynanası Nafiye Kızılırmak hakkında tüm bilgiler hemen alt sizleri bekliyor.

Sibel Kızılırmak (12 Kasım Salı Yarışmacı Gelin)

Zuhal Topal'la Sofrada Sibel Kızılırmak - 12 Kasım Salı Yarışmacısı

 • 33 yaşında
 • Aslen Bingöllü
 • 12 yıllık evli
 • iki çocuk annesi
 • Moral bozukluğu hemen yüzüne yansıyor
 • Dediğim dedik biri

   Nafiye Kızılırmak’ın Bilgileri (12 Kasım 2019 Yarışmacı Kaynana)

Zuhal Topal'la Sofrada Nafiye Kızılırmak - 12 Kasım 2019 Yarışmacısı

 • Aslen Sivaslı
 • Gezmeyi çok seviyor
 • Gelini ile yanı yerde oturuyor
 • Yüksek sesle konuşuyor
 • Menüsüne güveniyor

İkinci gün yarışan ve 12 yıllık evli olan Sibel, kendisine ve menüsüne çok güvense de kaynanalar henüz tatmadıkları yemeklere ön yargılı gelecekler. Bu ön yargıyı kırmak için Sibel’in işi çok ama çok zor olduğunu hele ki son bölümde yarışan Yasemin’e 3 veren bir kaynana da bugün puan vereceği için ortalık karışacak. 

Bugün yarışan Sibel eşi ile İstanbul da iş yerine giderken aynı otobüste tanıştıklarını birbirlerini anladıktan sonra kendisini istediklerini açıkladı. Kaynanası ile birlikte 12 yıldır aynı yerde yaşayan Sibel, menüsünde hem Sivas yöresinden hem de Bingöl yöresinden yemekleri menüsüne eklemiş.

Bakalım bu menüye kaynanalar Zuhal Topal’la Sofrada 12 Kasım Puanları verildiği sırada nasıl puanlar verecekler? Merak etmeyin tüm puanları burada bulabilirsiniz. 

Çatal, bıçak ve peçeteler konusunda çekim ekini suçlayan yada ima eden Sibel’in bu tavırlarını sert bir dille eleştiren sunucumuz bakalım bugün 12 Kasım Zuhal Topal kaç puan verdi? Zira Sibel’in ima etmek istediği konu ekibi zedeleyici bir konu. Bakalım bu olayı sunucumuz puanlamaya taşıyacak mı? İzleyip, göreceğiz. 

12 Kasım Zuhal Topal’la Sofrada Sibel’in Menüsü 

 • Düğün Çorbası
 • Erişteli Börek
 • Mevsim Salata
 • Yoğurtlu Sarımsaklı Bulgur Köftesi
 • Biberiyeli Kuzu İncik
 • Pirinç Pilavı
 • Fıstıklı Burma

12 Kasım 2019 Zuhal Topal bugün Sibel'in menüsü


Kaynanalar haftanın ikinci günü yarışan Nafiye hanımın gelinin bugün yapacağı yemekleri görünce menü de uyumsuzluk olduğunu gördü. Zira menüsünde erişteli börek çok eleştirildi. Kaynanalar Erişteli böreği,

“Hamur içinde hamur hiç olmamış” 

Sözleri ile Sibel’in menüsünü eleştirdiler. Biz de kaynanaların eleştirdiği konuları doğru bulduğumuzu söylemek isterim. Zaten hamur olan böreğin içine bir de erişte kesmek mantıksız olmuş. Ekmeği ekmek arasına koyup yemek gibi bir durum oluyor. Zuhal topal bugün 12 Kasım Salı 272. bölüm

Birazdan kaynanalar puanlama yapacak. Lakin Sibel’in yarıştığı 272. bölüm fragmanı izlediğimiz de Sibel çatal bıçakları ve peçeteleri hazırlamadığını gören kaynanalar bunu eleştirirken, Sibel ben bunu hazırlamıştım siyerek adeta çekime gelen ekibi suçlayınca Zuhal Topal da hemen konuya girip ekibinde böyle birisini olmadığını söyleyerek çok sert çıktı. 

Sibel’in sinirli hali ve söylediği her cümle bugün Zuhal Topal’la Sofrada 12 Kasım Puanları sırasında ekmek yol su olarak geri döneceğe benziyor. 

Bu hafta verilen Puanlar

 • Pazartesi = 26
 • Salı = 22

12 Kasım Salı Zuhal Topal’la Puanları (Sibel’in Puanları)

Havva  4
Emine U.  6
Emine Ö.  4
Hediye  4
Zuhal Topal    4
TOPLAM   22

**12 Kasım 2019 Salı**

Zuhal Topalla Sofrada 12 Kasım 2019 Fragmanı

Aslen Bingöllü olan ama İstanbul da yaşayan ve Sivas gelini olan Sibel Kızılırmak’ın yarıştığı Zuhal Topal’la Sofrada 272. bölüm fragmanı hemen alt kısımda sizleri bekliyor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu