Gelinim Mutfakta

12 Mart Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı?

12 Mart Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı? Haftanın birincisi kim oldu? Gelinim Mutfakta 12 Mart bilezikleri kim aldı? Haftanın birincisi hangi gelin oldu? 12 Mart Cuma Gelinim Mutfakta Puan durumu sonucunda beş altın bileziği hangi gelin alı? Soruların cevaplarını bu haberimizin içerisinde bulabilirsiniz. 

=> Gelinim Mutfakta 26 Mart Cuma Bilezikleri kim aldı görebilmek için tıklayınız.

Geçtiğimiz hafta bilezikleri kazanan Aysun bu hafta Zeynep ile elene potasına düşerken Ayten ile dudu da bilezikler için en güçlü ve en şanslı isimler oldu. 

=> Gelinim Mutfakta 19 Mart Cuma beş bileziği kim aldı? Görmek için tıklayınız.

Henüz  Gelinim Mutfakta 12 Mart Cuma puan durumu belli olmadan önce Aysun ve Zeynep 54 puanla eleme potasına düşen isimler olurken Ayten 65 puanla ikinci sırada kendisine yer bulurken bu hafta yarışmaya dahil olan Dudu 69 puanla Gelinim Mutfakta 12 Mart Cuma Haftalık Toplam puanları sonucu öncesinde zirvede yer aldı.

12 Mart Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı

Ayten ile Dudu 12 Mart Cuma Gelinim Mutfakta Toplam Puanlar sonucuna gire bir gelin %100 bilezikleri alacak. Bu isim büyük oranda Dudu olması bekleniyor. 

12 Mart Cuma Gelinim Mutfakta Puan durumu

  1. Dudu: 69 puan
  2. Ayten: 65 puan
  3. Saniye: 54 puan
  4. Ayten: 54 puan

Yukarıda verilen puan durumu Perşembe günü verilen puanlama ile oluşturulmuştur. Henüz 12 Mart Cuma Gelinim Mutfakta Genel puan durumu belli olmadığı için her puanın kritik öneme sahip olacağı haftanın final bölümü Seda2nın puanlaması ile başlayacak

Bugün 12 Mart Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı sorusuna şu an için en yakın isim Dudu olduğunu ama verilen puanlama ile bu durum %100 değişlik gösterebilir. 

12 Mart Cuma Gelinim Mutfakta Puan Durumu

Haftanın ilk bölümü 8 Mart 2021 tarihinde başlayan programında bugün 12 Mart Cuma günü hem bilezikleri alacak gelin Cuma günü verilecek olan Gelinim mutfakta haftalık puan durumu sonucuna göre belli olacak. 

Bugün 12 Mart Cuma Gelinim Mutfakta puan durumu öncesinde Dudu %90 oranında bileziklere kendisini daha yakın hissederken Seda2ın verdiği beş ile Bileziklere bir adım daha yaklaştı.

Gelinim Mutfakta 12 Mart Cuma Puan Durumu açıklandığı esnada Aysun ve kaynanası

Haftanın final bölümünde bugün Gelinim Mutfakta 12 Mart Cuma Puan Tablosu sonucunda Dudu’nun bilezikleri alması beklenir. 

12 Mart Gelinim Mutfakta Puan Durumu

*************************

Zeynep : 54 + 10 = 64
Aysun : 54 + 14 = 68
Ayten: 65 + 13 = 78
Dudu: 69 + 20 = 89

*************************

Gelinim Mutfakta 12 Mart Cuma Haftalık Puan Durumu Sonuçları

*************************

12 Mart Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim kazandı
⇒ DUDU

12 Mart 2020 Cuma Gelinim Mutfakta Kim Elendi
⇒  ZEYNEP

12 Mart Cuma Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ DUDU
Gelinim Mutfakta 12 Mart Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ DUDU
12 Mart Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ 
*************************

12 Mart Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı

Gelinim Mutfakta Dudu Akdemirbey

8 Mart Pazartesi tarihinde başlayan ve 12 Mart 2021 tarihinde son bulacak olan yarışma programında 12 Mart Cuma Gelinim Mutfakta bilezikleri kim adlı? sorusuna cevap olacak gelin Dudu Akdemirbey oldu.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

9 Yorum

    1. geçen hafta millet bu torpilin üstüne gitmeseydi yine elenmiycekti baktılar iş kötüye gidiyor millet uyandı hdmen elediler daha ne olacak zeynepci lale

  1. oh zeynep gidi cok mutluyum zeynep ne demisdim ben sna bb tatlim bidaha geri gelme demisdim soylediklerim dogru oldu yolun bahtin acik olsun

  2. zeynepi sevenler uzgunuz zeynepiniz gidi arik o yok catlayinda patlayin onu artik sira kimde aytende ayten insallah herkesde 1 1 1 1 1 alirsin ve ortada seni oynatyrlar ikili ounyon 2 yuzlu bu kadarda

  3. bu gun kimse yorum yazmamis ne oldu zenep gidi diye uzuldunuzmi uzulmeyin onun yerini tutcak biri gelir

  4. Sen kayınvalidene, Neriman hanım ve Zeynep’in kayınvalidesine dua et Aysun kardeşim yoksa sen gidiyordun.Zeynep’in elinin marifetini kayınvaliden haftanın finalinde itiraf etti.Bu böyle bir yarışma puanlar lezzete değil altın alma hırsına veriliyor.Maaşaallah altın denince en hırslı sen ve kayınvaliden oluyor.3 bilezik kavgası yapan herhalde zeynep idi.O yarışmada kaldığı sürece bir iz bıraktı proğramı renklendirdi sen ne yaptın.Hırçınlık,herkesi tenkit etme,kendini her şeyden üstün görme ekip olarak sizde var dı.Var olan bir şey daha var MUAZZAM ŞANSLI OLMAK.Potadan herhalde bu 11.defa kurtulmanız oluyor.Bakalım çekirge kaç defa sıçrıyacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu