Gelinim Mutfakta

12 Mart Cuma Gelinim Mutfakta Puanları [Haftalık Toplam Puan Durumu]

Gelinim Mutfakta 12 Mart Cuma günün birincisi ve sonuncusu belli oldu mu? 12 Mart Cuma Gelinim Mutfakta Puanları sonucu kim kaç puan aldı? Cuma günü çeyrek altını kim aldı? 12 Mart Cuma Puan durumu sonucuna göre bugün kim birinci oldu? (Haftalık Toplam Puan durumuna göre). Bugün Seda Sayan kaç puan verdi? Bugün çeyrek altını kim kazandı? 12 Mart Cuma günün birincisi bugün kim oldu? Bugün günün birincisi ve çeyrek altını alan gelin dudu mu oldu? Not: 12 Mart Cuma Gelinim Mutfakta Puan durumu sonucunu (Haftalık Puan durumu) yazının sonunda bulabilirsiniz.

=> Gelinim Mutfakta 26 Mart Cuma Puan Durumu sonucunu görebilmek için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 12 Mart Cuma Puanları sonucunda ya Aysun yada Zeynep %100 elenecek. Böylesine önemli bir hafta finalinde hangi gelinin elendiğini hangi gelinin de kıl payı kurtulduğunu bu yazımızda bulabilirsiniz.

=> Gelinim Mutfakta 19 Mart Cuma Puanları için tıklayınız.

12 Mart Cuma Gelinim Mutfakta Puanları sonucu açıklandığı an Dudu

Gerek Aysun gerekse Zeynep bu sezon en çok yarışmada kalmayı başaran yarışmacılardan biri oldu. Zeynep her ne kadar elense de Seda Sayan gelmeden hemen önce yarışmaya dahil olmuş, çok geçmeden Onur Büyüktopçu sunuculuk görevini bırakmış yada bıraktırılmıştı. Şimdi Zeynep yada Aysun bu yarışmaya bugün veda edecek.

Perşembe günü hem kaynanalardan hem de Seda Sayan’dan alınan puanlara göre Aysun ve Zeynep 54 puan alarak eleme potasına aynı anda düştüler. İkili arasında herhangi biri bugün 12 Mart Cuma Gelinim Mutfakta Günün Birincisi olması halinde %100 olarak eleme potasında kendisini kurtaracak.

Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Puanlaması resmi 2

Bugün 12 Mart Gelinim Mutfakta kim birinci oldu? Bugün çeyrek altını alan yarışmacı kim? olduğunu yazının sonunda açıklanmıştır.

Gelinim Mutfakta son bölüm de bu haftanın en dikkat çeken ve aynı zamanda bu hafta yarışmaya dahil olan gelini dudu çeyrek altını alan gelin oldu. Dudu’nun çeyrek altını alması eskileri eleme potasına sürükledi. 

Gelinim Mutfakta 12 Mart Cuma Puanları verecek kaynanalar

Dudu’nun bu başarısı Aysun ve Zeynep’i bugün 12 Mart Cuma Gelinim Mutfakta puanları sırasında eleme potasında yarışmasında neden oldu. Güçlü iki rakibini eleme potasına sürükleyen Dudu her ne kadar 18 yaşında olmasına rağmen kaynanalardan çok iyi puanlar almayı başardı.

Seda Sayan kaynana Yasemin’in verdiği puanlar sonucunda şöyle dedi;

Yaktın Zeynep’i yaktın! Seda Sayan

Gelinim Mutfakta 12 Mart Cuma Puan Durumu açıklandığı esnada Aysun ve kaynanası

Bunu duyan izleyiciler hemen Zeynep elendi mi? Soruları aklılara gelmeye başladı. Hemen akabinde Nurten kaynana ile Seda Sayan arasında geçen diyalog da Seda Sayan Nurten’e “Gelinimi yaktım diyor musun?” sorusuna Nurten Aynen şu cevabı verdi;

Kendimi suçlu hissetmiyorum. Kısmet buraya kadarmış! Nurten Kaynana

Sözlerini duyan izleyiciler ve Aysun taraftarları Aysun elendi mi? Sorularının akıllara getirdi. Kısaca bu düğümü bugün Gelinim Mutfakta Puanlama da verilecek puanlar çözecektir.

Seda Sayan’ın böylesine kritik puanlamada Aysun yada Zeynep’e yüksek vermesi halinde sosyal medyada büyük eleştiri alacak. Geçtiğimiz hafta katakulli ile Zeynep’in yarışmada kalması bir şekilde sağlanırken bu hafta yine benzer şekilde Zeynep’in elenmemesi ve bugün Gelinim Mutfakta 12 Mart Puanlama sırasında kayırıldığı izlemi olması halinde programın ciddi izleyici kitlesini kaybedecektir.

12 Mart Cuma Gelinim Mutfakta Puanları Puan Durumu Günün Birincisi

Sunucu olarka Seda Sayan’ın ne Aysun’a ne de Zeynep’e ihtiyacı yok. Lakin her iki gelinin taraftarları Seda Sayan’ı kayırıyor iddiaları ile bugün Gelinim Mutfakta 12 Mart Cuma puanlaması sonrasında %100 eleştireceklerdir.

Gelinim Mutfakta 12 Mart Cuma Puan Durumu

Bu hafta 8 art 2021 Pazartesi SedA2nın verdiği puanlarla başlayan yarışma programında daha ilk bölümünde Cuma günü Aysun yada Zeynep’i eleneceği hakkında ki Cuma fragmanın verilmesi ile izleyenler Cuma günü iple çektiler. Şimdi Seda Sayan’ın vereceği bugün 12 Mart Cuma Gelinim Mutfakta puanları ile final puanlaması başlayacak. Her puanın kritik öneme sahip olduğu ve bugün Gelinim Mutfakta 12 Mart Cuma puan durumu sonucun da Aysun yada Zeynep’in elenecek olmasında dolayı puanlamayı an ve an aktarılacaktır. 

12 Mart Cuma Gelinim Mutfakta Puan durumu açıklandığı an Ayten

Geçtiğimi aylarda Aysun Zeynep ile yine böyle potaya düşmüş, herkes Aysun’un eleneceğini beklerken Aysun Zeynep’i elemişti. Aysun Zeynep’in ikinci defa gelişinde hep “Ben seni eledim” sözleri ile Zeynep’i eleştirirken Zeynep bu duruma çok sinir oluyordu. Bugün 12 Mart Cuma Gelinim Mutfakta Puan tablosu sonucun da Zeynep’in geçmişin hesabını kapatıp intikam alması bekleniyor.

Aysun Kuşatan ile Zeynep’in aynı puan da olmasından dolayı ikisi arasından daya Doğrusu Zeynep ile Aysun’dan hangisi bugün günün birincisi olup aynı zamanda bugün çeyrek altını alan gelin olması halinde kesin olarka eleme potasında kendisini kurtaracaktır.

Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu resmi 2

Haftanın final bölümünde verilecek olan 12 Mart Cuma puanlamasında Seda sayan beş puanı kime verdi? Seda Sayan en yüksek puanı kime verdi? 12 Mart Cuma Gelinim Mutfakta puan durumu (Son puan durumu) belli oldu mu? 12 Mart Cuma çeyrek altını kim aldı? Seda Sayan bugün kaç puan verdi? 12 Mart Gelinim Mutfakta bugün kim birinci oldu? Haftalık puanlar durumu ve daha fazlası hemen alt kısımda ki Cuma puan tablosu verdiğimiz tablo içerisinde sizleri bekliyor. 

LÜTFEN BİZİ GOOGLE DE BÖYLE ARAYIN! 

Gelinim Mutfakta ads

Dikkat: bugün ve her gün yarışmada olanları konun altındaki yorum kısmından tartışıyoruz. Sizde katılabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta 12 Mart Puanları (12/03/2021 Cuma)

*************************

Gelinim Mutfakta Puanları (Seda Sayan Kaç Puan Verdi)

*************************

12 Mart Seda Sayan Kaç Puan Verdi

Zeynep: 2
Aysun: 4
Ayten: 1
Dudu: 5

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Yasemin’in verdiği Puanlar

Zeynep: => Yasemin’in Gelini 1
Aysun 1
Ayten 2
Dudu 5

*************************
” 12 Mart 2021 Cuma Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Nuray’ın verdiği Puanlar

Zeynep : 4
Aysun: 1
Ayten: 3
Dudu: => Nuray’ın Gelini 5

*************************
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Kaynana Nurten’in verdiği Puanlar

Zeynep 2
Aysun: => Nurten’in Gelini 5
Ayten: 2
Dudu: 1

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 Dudu sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Neriman’ın verdiği Puanlar

Zeynep 1
Aysun: 3
Ayten: => Neriman’ın Gelini 5
Dudu: 4

*************************

Gelinim mutfakta 12 Mart Cuma Toplam Puanlar

Zeynep 2 1 4 2 1 10
Aysun 4 1 1 5 3 14
Ayten 1 2 3 2 5 13
Dudu 5 5 5 1 4 20

************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (8-12 Mart Haftası) – Cuma

*************************

Zeynep : 54 + 10 = 64
Aysun : 54 + 14 = 68
Ayten: 65 + 13 = 78
Dudu: 69 + 20 = 89

*************************

Gelinim Mutfakta 12 Mart Cuma Puanlama Sonuçları

*************************

12 Mart Cuma Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ DUDU
Gelinim Mutfakta 12 Mart Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ DUDU
12 Mart Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ ZEYNEP

*************************

Gelinim Mutfakta 12 Mart 2021 Cuma Fragmanı İzle

12 Mart Cuma Gelinim Mutfakta Puanları sonucunda ya Zeynep yada Aysun %100 elenecek. İşte o anların kısa bir videosu olarak Gelinim Mutfakta 12 Mart 2021 Cuma fragmanı hemen alt kısımda verilmiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

50 Yorum

 1. Dudu mutfağın kraliçesi
  Ne kadar da fahriye Evcen e benziyor başarılar diliyorum.

 2. Valla seda başladı.gene torpile yüksek puanları verdi Kankalarina Dudu ve Aysun cuguna Ben dedim Ayten i yolluyacak diye gene ufacık kıza 5 verdi

 3. Sanki bukadar güzel yemek.yapiyormus gibi torpilin ve düzmece olduğunun %100 ispatı ufacık Dudu ya hak etmedi puanlar sırf oyunolsun diye

 4. Seda Sayan torpille yürütüyor dün ki papatyanın hakkına o karaktersiz kıza 5 verdi gelmiş yaptığı hoş bir davranış gibi yuva yıkan kız dans eden kız yüksek alıyor

 5. Ne alaka ya sizde kime puan verse torpil diyorsunuz asıl torpili zeynep e yapmıştı onun puanı düşük olduğu halde geçen hafta onu yollamadı hem yemek yapmanın yaşla bi alakası da yok

 6. zaten torpille kaldi aysun kendini hep dev aynasinda gördu sukur sonu geldi ama kaynanasi iyiydi ona cekmemiş

 7. Torpil olmasaydı geçen hafta Zeynep gitmişti, bu hafta da Aysun gidecekti. Ne yazıkki kanal D yönetimi nasıl istiyorsa seda sayanda öyle hareket ediyor.

 8. AYSUNUN KAYINVALİDESİ YANMIŞ VE HERKESTEN 1 ALAN TABAĞINA 5 VERDİ!…YENİ GELEN SEDA VE 3 KAYINVALİDEDEN 5 ALAN TABAĞA 1 VERDİ!..TABİ GİTME KORKUSU SARDI KADINI!…

 9. yazıklar olsun olmayan tabaklara yüksek verip olan tabaklara düşük verdiler bu kadar kurguya gerek yok insanlar aptal yerine komayın artık seyretmem hadi kurgucu KANAL ddddddddd

 10. Ah Zeynep aha üst üste iki hafta sonuncu olunur mu elenirsin torpilli. Oldupun ortya çıkardı merak etme gene çağırıırlar

  1. Gitti ama “ORDAKİ EN İYİ YEMEK YAPAN GELİN” olarak gitti ve güzel yemeklere verilen 1ler yüzünden gitti

   1. Aynen kurgu olduğu ne kadar belli insanları aptal yerine koyuyorlar olmamış tabaklar yüksek puan olmuş tabaklar düşük puan yarışmada yemek yapan değil oynayıp kıvıran kazanıyor Zeynep gitti artık birdaha izlemiyorum kanal d otursun Kendi izlesin artık orada gitmesi gereken kişi aytendi şımarık oraya yemek yapmayami gelmiş oynamaya mı belli değil

 11. Yine haksız yere biri elendi tutturunuz da Zeynep torpilli yine Aysun gitmedi üstelik Neriman hanım en çok Zeynebinkini beğenmişti aysununkini beğenmedi ama yine kayınvalideler strateji yaptığı için elendi. Elense de güzel yemekler yaparak elendi . Ve hep de öyle anılıcak ne kadar inkar etseniz de hamur bile yoğuramayan torpilli Ayten kaldı

  1. Bi kere Ayten torpilli falan degil. Zeynep hakk etti ve gitti. Hak etmeseydi aysun giderdi zeynep gitmezdi bu kadar basit cnm.

   1. Evet Ayten çiğ bırakarak yada karartarak hak ettiği puanları alıyor değil mi. kesinlikle hak ederek(!)

    1. Ayten kotu yemek yapinca 1 aliyor Iyi yemek yapinca “4” ve “5”-leri aliyor kac haftadir potada degil puanlari iyi. Demekki yemek yapa biliyor guclu bir rakip

 12. GERİZEKALI NURTEN DUDU’NUN ÇEYREK VE BİLEZİK ALMASINI HAZMEDEMEYİP TAMAMEN SANS ESERİ ALDIĞINI SÖYLÜYOR!BÖYLE BİR İZLENİM BIRAKIYOR İNSANIN AKLINDA!…SANKİ KENDİ GELİNİ HAK EDEREK ALIYOR!….

 13. GERİZEKALI KARAKTERSİZ NURTEN SANKİ BÜYÜK BİR MARİFETMİŞ GİBİ ZEYNENEP’İN GİDİŞİNİN ARDINDAN TATLI GETİRİP KAYINVALİDELERE DAĞITIYOR!ŞOVMEN NURTEN!…

 14. Aynen kurgu olduğu ne kadar belli insanları aptal yerine koyuyorlar olmamış tabaklar yüksek puan olmuş tabaklar düşük puan yarışmada yemek yapan değil oynayıp kıvıran kazanıyor Zeynep gitti artık birdaha izlemiyorum kanal d otursun Kendi izlesin artık orada gitmesi gereken kişi aytendi şımarık oraya yemek yapmayami gelmiş oynamaya mı belli değil

  1. 👏👏👏👏👏 işte tam da bunu diyorum yanık veya çiğ tabaklarla 10 bileziği aldı sadece rekor kırdığı zaman güzel yapmıştı oda diğer gelinlerin ki kurudu diye

 15. Helal olsun Duducum ilk geldigin hafta ceyrekleri ve bilezikleri aldin. Kiskananlarda oldugu yerde catir catir catlasin. Zeynebin gitmesine o kadar sevindim ki ben bile inanamiyorum, ama yine gelir o Kukali.

 16. Yukaridaki resimde Aytenin haline kaynanasi saskin saskin bakiyor, deli bu Ayten gider gelecek haftada.

 17. Bence hiç belli olmaz Ayten belkide bilezikleri takar koluna. Gitmez bence Ayten çok güzel yemek yapıyor. Sırasıyla Dududa gidicek. Aytenle Aysun kalır bence.Yeni gelenlerde gider.

   1. kaynanalar odasından yenek yorumları duyuluyor sona kaynanalarr gelinini rahat buluyor

 18. Dudu bilezikleri takarken küçük kadınlar çıkın çıkın gelin 1 haftada 4 altın 5 bilezik aldım okumaya gerek yok önce koca sonra 1 ay sonra kanalları gezin mesajını verdi pes vallah kanalın bunu yaptırdığına inanamıyorum.cok yanlış sözler neyse eleyeceğiz diye zeytini gönderdiniz 2 haftadadır 1 vere vere bir oldunuz bir insan güzel yemek yapıp sonra herkesten 1 alıncaya kadar kötü yaparmı hepsi kurgu Nurten sezonluk antlaşmasını yapmış çünkü çok kavga edebilen biri çulu yasemin kavga ve münakaşaya müsait değil zaten strateji yapmayı bilmiyor yazık oluyor oraya yemek yapan değil kavga münakaşaya meyilli kimseler gelsin zeynep kötü yemek yaptığı için değil kanal ve diğer gelinlerin stratejisi ıle gitti artık kanala aysunlu ayranlı dolulu günler diliyorum seyirciyi salak yerine koyarak program yapıyorlar artık benim için bitmiştir.kalite düştü strateji çok..

 19. ORADA GİTMESİ GEREKEN BİRİSİ VARSA O DA AYSUN OLMALIYDI!ÇÜNKÜ BİRŞEY BECERDİĞİ YOK!KAYINVALİDESİ ONUN YAPTIĞI VE DİĞER KAYINVALİDELERİN YANMIŞ DEDİĞİ PİLAVA KAYINVALİDESİ 4 VERDİ!…BURADAN DA ANLAŞILDIĞI ÜZERE NE GELİNİ BECERİKLİ NE DE KAYINVALİDESİNİN DAMAK TADI VAR!…

 20. Merhabalar! Yaaa evet Zeynep bosh yere gitti;( keske aysun gideydide Zeynep kalaydi cok guzel yemek yapiyordu Gelinim Mutfaktada bu sezon Zeynep ve Ayteni tutuyordum Zeynep gitti Ayten kaldi. Nurten ve Aysundan nefret ediyorum. Nurten tam bi strateji makinasi Aysun yemegi kotu yapinca, kendiside kritikten sonraya kalinca bunlari duyuyor ve kotu tabaga “5”-i basiyor. Zeynepe hep haksiz puanlar verildi. Seda hanimda bu aralar ona cok kotu puanlar vermeye baslamisdi haftanin carsanba gunu puanlara bakildiginda belli oluyodu Zeynep ve ya Aysunun gidecegi. Nasip, nasipten oteye yol yoktur. HAKKINDA HAYIRLISI OLSUN…:*

 21. Zeynep ve Aysundan dolayı izlemeyi 2 aydır bırakmıştım.Bir hafta Zeynep bir hafta Aysun alıyordu.Yeni gelen gelinlere çok üzülüyordum.Zeynebin gittiğine sevindim.Darısı Aysuna

 22. ya zeynep gidi cok ama cooooooooooooook mutluyum ne demisdim zeynep byby sen gidiceksin dedim beni onemsemedin ben demisdim zeynep gidcek bidaha geri gelme dededim umarim bidaha gelemsin ilayda catla artik sira aytende ayten cooook ikili oynuyon dudya yanasmakdan vazgec tatim snun uzulen sen olcaksin 2 yuzli ayten sacni yikayip gel yagly saclarinla miydemi bulandiryon tatlim

 23. Burada Zeynep iyi yemek yapiyor filan diyorsunuzda onlarin yemeklerinimi yedinizde oyle diyorsunuz ya, adaletli olun biraz.

 24. kaynanalar odasından yenek yorumları duyuluyor sona kaynanalarr gelinini rahat buluyor

 25. SEDA SAYAN kimi göndermek istiyorsa o gidiyor.
  Oraya kim çok malzeme veriyorsa o kalıyor.Zaten yemek yarışması falan değil. SEDA 4 gün bir verdi,bir gün de 2 ,satirik kaynanası zaten Zeynep’i bulamıyor.
  Yanlız hak yemek var ya çok büyük günah. SEDA ‘ya Allah bir şekilde bunu ödetir.
  Bu kıssadan hisseyi sakın unutmayın.
  Zamanın birinde bir ülkede marangozun birinin çok güzel bir hanımı varmış. Güzelliği dillere destanmış
  .
  Ülkenin padişahı da bunu duymuş.O güzel benim olmalı demiş.Ama nasıl?
  Marangozu cagırtmis.Marangoz padişahın huzuruna çıkmış. Marangoza yarın için bana 100 tane TABUT yapacaksın demiş. Marangoz eve dönmüş padişahın isteklerini eşine anlatmış.Yapamazsam kellen gidecek demiş. Oturmuşlar başlamışlar ağlamaya. Atölyeye bile inmemiş. Çünkü olması imkansız..Yatağa bile girmeden umutsuz beklerken sabaha yakın kapı hızlı hızlı çalmış. Birbirlerine sarılıp helalleşmisler.Marangoz kapıyı açmış buyurun demiş,PADİŞAHIMIZ ÖLDÜ ONA ACELE BİR TAPUT LAZIM .Hemen onu yap demiş. Eşine koşmuş sevinçören ağlamışlar,hemen atölyeye inmiş PADISAH ICIN BİR TABUT yapmış.
  Hak yiyenler bakarsınızKORONA OLMUŞ,AYAGİ KİRILMIS,ALLAH BÜYÜKTÜR.
  ALMA MAZLUMUN AHINI ÇIKAR AHESTE AHEST
  PROGRAMI IZLEMEYECEGIM.
  ARASIRA BURADAN PUANLARA BAKACAĞIM
  AÇ GOZLU NURTEN,Zeynebin gidişi de sana ders olsun,sahtekar gelin kaynana ikilisi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu