Zuhal Topal'la Sofrada

12 Mart Perşembe Zuhal Topal’la Sofrada Puanları [Sibel Özayyıldız]

12 Mart Perşembe Zuhal Topal’la Sofrada Bugün Sibel Özayyıldız yarışacak. Henüz 7 aylık evli ve 6 aylık hamile olan Sibel, genç yaşında ve yeni evli olmasına rağmen, mutfağa hakim birisi olduğunu kanıtlamak istiyor.

=> 2 Nisan Perşembe Zuhal Topal’la Sofrada Bugün verilen puanları görmek için tıklayınız.

Evlendiği günden beri kaynanası ile birlikte yaşana ve evde yemekleri kendisinin yaptığını söyleyen Sibel, kaynanaları etkileyecek harika bir menü ile yarışacağını ve bugün Zuhal Topal’la Sofrada 12 Mart Perşembe puanları sırasında, çok iyi puanlar alacağını düşünüyor.

=> 26 Mart Perşembe Zuhal Topal Kaç Puan Verdi? sorusunun cevabı görmek için tıklayınız.12 Mart Perşembe Zuhal Topal'la Sofrada Bugün 358. bölüm

Bugün 12 Mart Perşembe Zuhal Topal Kaç Puan verdi? Son bölümde o kadar da iyi olmayan menüye, 10 puanı veren sunucumuz daha önce çok beğendiği yemeklere 8 yada 9 puanları layık görüyor. Kendisinden beklemediğimiz puanı vermesi, dengeleri çok değiştirdi.

=> 19 Mart Perşembe Zuhal Topal’la Sofrada Puan Durumu sonucunu görmek için tıklayınız.

=> Fox TV’nin sevilen yemek programında bildiğiniz üzere her hafta farklı yarışmacıları yarışıyor. Bu hafta yarışan gelin ve kaynana hakkında bilgi almak için Zuhal Topal’la Sofrada bu hafta yarışan Gelinler hakkında bilgi almak için lütfen tıklayınız.

=> 13 Mart Cuma Zuhal Topal’la Sofrada Haftanın birincisi kim birinci olduğunu görebilmek için tıklayınız.

Zuhal Topal’la Sofrada 12 Mart Perşembe  Puan Durumu (2020)

12 Mart Perşembe günü Zuhal Topal’la Sofrada Bugün yarışan gelinimizin adı Sibel Özayyıldız. Sibel 6 aylık hamile olsa da elinin lezzetini bugün kanıtlayacağını söyledi. Umarım günü sonunda düşük puanlar aldığında da yine böyle düşünür.

=> 13 Mart Cuma Zuhal Topla’la Sofrada Puanları için tıklayınız.

Kaynanalar yemeklerin zorluk yada kolaylık derecesine göre değil, tamamen stratejiye göre puanlama yaptıkları için Sibel’in beklentiler maalesef havada kalacak.12 Mart Perşembe Zuhal Topal'la sofrada Puan Durumu Belli olduğu an Sibel

Sonuç olarak Sibel, 12 Mart Perşembe Zuhal Topal’la Sofrada Puan durumu sonrasında 34 puanı alamayacağını rahatlıkla söyleyebiliriz.

Bugün Zuhal Topal’la Sofrada 12 Mart Perşembe Puan durumu sonrasında geriye bir tek final bölümü kalacak. Ancak 34 puanı hiç kimse alamayacağı için şimdiden haftanın birincisi belli oldu. 

*************************
BU PROGRAM İLE İLGİLİ BİLGİLERİ HABER SİTELERİNDEN DEĞİL, SADECE DİZİCENTER SİTESİNDE BULABİLİRSİNİZ.
GOOGLE ARAMA KISMINA
ZUHAL TOPALLA SOFRADA DİZİCENTER
DİYEREK ARARSANIZ, EN DOĞRU SONUCU VEREN BU SİTEYİ BULURSUNUZ.

*************************

Zuhal Topal’la Sofrada Son bölüm de yarışan Zeliha, 1,5 yıl aradan sonra sunucumuzdan 10 puanı alan kişi oldu. bu 10 puan sayesinde bu haftanın da birincisi olmasını bekliyoruz. 

Şimdi sırası ile önce Sibel’in menüsünü daha sonra ise Sibel’in yemeklerine verilecek olan 12 Mart Perşembe Zuhal Topal’la Sofrada puanları ve tablosunu vereceğiz.

12 Mart Zuhal Topal’la Sofrada Sibel’in Menüsü 

 • Yayla Çorbası
 • Köy Peynirli Börek
 • Mücver
 • Güveçte Kuşbaşı
 • Şehriye pilavı
 • Kış Salatası
 • Kaymaklı Revani Tatlısı

Zuhal Topal'la sofrada 12 Mart Perşembe Puanlaması alacak menü


Kaynanalar yukarıda saydığım menüyü görür görmez verdiği tepkileri aktarmadan önce ben bir kaç kelam etmek istiyorum.

Bugün Zuhal Topalla 12 Mart Puanlaması için Sibel’in menüsüne baktığımda final de en yüksek puanı alacak bir menü olmadığını, kolay ve zorlayıcı bir menüsü bulunmadığını söylemek istiyorum.

Kaynanaların bugün Sibel Özayyıldız’ın menüsüne verdikleri eleştirilerini aynen aktarıyorum.

Menü çok hafif
Emek olmayan bir menü
Daha iyi olabilirdi
Kaynanalar

Kayın valideler daha şaşalı bir menü beklediklerini ama basit ve sıradan bir menü ile karşılaştıkları için bugün Zuhal Topal’la Sofrada 12 Mart Puanları sırasında orta halli bir puanlama yapacaklar.

Zuhal Topal Haftalık Toplam Puanlar (9-13 Mart 2020)

Artık yavaş yavaş final gününe geldiğimiz bugün Fox TV’nin sevilen yarışma programında bu hafta büyük ödülü alacak isim Çarşamba puanlaması sonrasında ortaya çıktığını düşünüyoruz.

Son bölümde sunucumuzdan aldığı 10 puan sonrasında Zuhal Topalla Sofrada toplam puan durumu sonucunda Zeliha 33 puanla zirveye adını yazdırdı.

Bugün 12 Mart Perşembe puanlaması sonrasında 34 puanı alan bir isim çıkmayacağı konusunda emin olduğumuz için bu hafta Zuhal Topal toplam puanlar kısmı şimdiden sonuçlanmıştır. Hemen alt kısımda 12 Mart Zuhal Topal’la Sofrada puan durumu verilmiştir. 

 • 9 Mart Pazartesi (Şeyma Yıldız) : 27
 • 10 Mart Salı Puanı (Nur Eda Tısık) : 22
 • 11 Mart Çarşamba Puanı (Zeliha Diker) : 33
 • 12 Mart Perşembe Puanı (Sibel Özayyıldız) : 19

Yaklaşık 1,5 yıl aradan sonra yeniden 10 puan olan bir masa ile karşılaşan sunucumuzun aksine ne kaynanalar ne de izleyenler masanın 10 puanı hak etmediği konusunda eleştirilerde bulundu. Not:  Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? sorusunun cevabı hemen alt kısımda verildi.

Dikkat: LÜTFEN BİZİ GOOGLE DE
ZUHAL TOPAL’LA SOFRADA DİZİCENTER
diyarek arayınız!

Zuhal Topal'la Sofrada ads

Dikkat: bugün ve her gün yarışmada olanları konun altındaki yorum kısmından tartışıyoruz. Sizde katılabilirsiniz. (e-posta kısmını boş bırakıp, yorum yapabilirsiniz.)

12 Mart Perşembe Zuhal Topal’la Puanları (Sibel’in Puanları)

İrez  5
Elife  3
Nurhan  3
Engin  3
Zuhal Topal:    5
TOPLAM:   19

**12 Mart 2020 Perşembe**

Zuhal Topalla Sofrada 12 Mart Perşembe Fragmanı

6 aylık hamile ve 7 aylık evli olan çiçeği burnundaki yarışmacı Sibel Özayyıldız’ın yarıştığı Zuhal Topal’la Sofrada 358. bölüm fragmanı hemen alt kısımda verilmiştir. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu