Gelinim Mutfakta

12 Mayıs Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları [Puan Durumu]

Gelinim Mutfakta 12 Mayıs Çarşamba günün birincisi netlik kazandı. Bu hafta Çarşamba çeyrek altını kim aldı? 12 Mayıs Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları sonucu hangi gelin birinci oldu? Sayan Sayan bugün kaç puan verdi? 12 Mayıs Çarşamba günü en yüksek puanı aldı? 10-14 Mayıs haftasında bu hafta Çarşamba günü çeyrek altını kim kazandı? 12 Mayıs Çarşamba günün birincisi kim oldu? Bu hafta yarışmaya dahil olan eski yarışmacı Yağnur Çarşamba kaç puan aldı? 12 Mayıs Çarşamba Gelinim Mutfakta puan durumu sonucunda hangi gelin zirvede çıktı? İşte tüm Bu soruların cevaplarını haberimizin içerisinde bulabilirsiniz.

=> 12 Mayıs 2022 Perşembe Gelinim Mutfakta Puan Durumu sonucu için lütfen tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 12 Mayıs Çarşamba Puanları hem kaynanalar hem de Seda Sayan tarafından %100 verildikten sonra gözler eleme potasına düşen isimde olacak. Zira şu an için Seda, Esra ve Gönül’ün puanları arasında sadece birer puan farkın olmasında dolayı dikkatler eleme potasına düşen isimde olacak.

=> Gelinim Mutfakta 9 Haziran Çarşamba Puan Durumu için lütfen tıklayınız.

12 Mayıs Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları verecek Kaynanalar

Yağnur geldiği hafta kameralara alışma süreci olması beklenirken, Yağnur geldiği hafta güçlü bir yarışmacı olduğunu aldığı puanlarla, gelinlere karşı kendisini ve yemeklerini en iyi şekilde savunarak göstermiş oldu.

=> Gelinim Mutfakta 2 Haziran Çarşamba Puan Durumu sonucu için tıklayınız.

Yağnur geldiği hafta elinin lezzetini kesin olarak kanıtlamak için hem bugün 12 Mayıs Çarşamba Gelinim Mutfakta Günün Birincisi olup, hem de Cuma günü bilezikleri kazanmanın planını yapıyor.

=> Gelinim Mutfakta 26 Mayıs Çarşamba Puanları sonucu için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Puanlaması resmi 2

Bugün 12 Mayıs Gelinim Mutfakta kim birinci oldu? Bugün çeyrek altını alan gelin kim? Bugün kim birinci oldu? Soruların cevaplarını yazının en sonunda bulabilirsiniz.

=> 19 Mayıs Çarşamba Gelinim Mutfakta Toplam Puan Durumu için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta son bölüm de gelinlerde Esra, Seda e Yağnur kural hatası yapmalarında dolayı her birinden ikişer puan kesilmesine rağmen yine çeyrek altını alan yarışmacı Yağnur oldu.

=> 14 Mayıs Cuma Gelinim Mutfakta Puan Durumu İÇİN TIKLAYINIZ.

Gelinim Mutfakta 12 Mayıs Çarşamba Puanları verildiği an Gönül

Eski yarışmacılar Seda, Esra ve Gönül şimdiden panik olmaya başladı. Zira Yağnur ile aralarına ciddi puan farkının oluşmaya başlamasından dolayı eski üç yarışmacıdan birinin bu hafta eleneceği kesin gözüyle bakılıyor. Bu elenecek kişi olmamak için üç gelin de bugün Gelinim Mutfakta 12 Mayıs Puanlama sırasında elinden gelenini fazlasını ortaya koyacaktır.

=> 14 Mayıs Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Alan Kim GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ.

Esra ile Seda’nın bir tek hedefi var. Oda Yağnur’un gidişini durdurmak için iki koldan eleştiri yağmuruna tutmaya çalışırken Yağnur aynen her iki geline şu sözleri sarf etti; 

“Yemek yapmayı bilmiyorsunuz!” Yarışmacı Yağnur

12 Mayıs Çarşamba Gelinim Mutfakta Puan durumu açıklandığı an Seda ve kaynanası

Bu sözleri duyan Esra ve Seda ise “Ekranlara oynamaya gelmişsin” diyerek karşı bir tepki verince ortam bir hayli gerildi. Anlaşılan bugün 12 Mayıs Çarşamba Gelinim Mutfakta puanları ve puanlaması akabinde gelinlerin Yağnur’a karşı eleştiriler ve sözleri gündem olacak.

=> Gelinim Mutfakta 14 Mayıs Cuma Kim Gitti ÖĞRENMEK İÇİN TIKLAYINIZ.

Bugün Gelinim Mutfakta Puanlama sırasında Yağnur’u alacağı puanlardan çok yarışmacı Seda’nın kaynanası Nagehan’ın yine gelini bulup bulamayacağı merak konusu oldu. Akıllara “kaynana Nagehan’a içeriden bilgi mi veriliyor?” düşüncesi bile hakim olmaya başladığı için kaynana Nagehan’ın devamlı gelinin bulup beş puan vermesi hayatın normal akışının dışında olduğu kanısı hakim.

=> 13 Mayıs Perşembe Gelinim Mutfakta Puan Durumu ve sonucunu görebilmek için tıklayınız.

12 Mayıs Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları Puan Durumu Günün Birincisi

Yağnur’un hafta başında programa dahil olması gelinleri %100 etkiledi. Üç gelin (Seda, Esra ve Gönül) Bugün Gelinim Mutfakta 12 Mayıs Çarşamba puanlaması sırasında eleme potasına düşmemek adına mücadele edecek.

Gelinim Mutfakta 12 Mayıs Çarşamba Puan Durumu

Bu hafta 10 Mayıs Pazartesi günü haftanın ilk bölümünde Yağnur’u katılması ile eski yarışmacılar panik olurken, Yağnur geldiği hafta adında ve puanlarında söz ettirmeyi başardı. Seda Sayan’ın vereceği 12 Mayıs Çarşamba Gelinim Mutfakta puanları ve puanlaması başlayacak olan yarışma programında gözler günün puanlaması sonrasında oluşacak olan Gelinim Mutfakta 12 Mayıs Çarşamba Puan Durumu sonucun da olacak.

Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu resmi 2

Bu hafta Seda Sayan Pazartesi ve Salı günü en yüksek puanlarını Yağnur’a verdi. Yağnur aldığı beş puanları sayesinde günün birincisi oldu. Yağnur ilk iki bölümde kazandığı çeyrekleri bugünde devam ettirmek için bugün Gelinim Mutfakta 12 Mayıs puanlaması sonucunda yine çeyrek altını kazanmak istiyor.

Seda bu hafta hep gerilerden gelen isim oldu. Kaynanasının beş puan vermesi Seda’yı ayakta tutan en önemli avantaj olurken, zaman zaman kaynanaların kafası karışıp Seda’ya verdiği beşler sayesinde Sade kendisini eleme potasında kurtarmak için avantaj elde etti.

Gelinim Mutfakta 12 Mayıs Çarşamba Puan Durumu sonucu açıklandığı sırada Yağnur

Seda işi Perşembe gününe bırakmadan bugün 12 Mayıs Çarşamba Gelinim Mutfakta Puan tablosu sonucunda hem günün birincisi olup dem de bugün çeyrek altını alan gelin olup kendisini eleme potasında kurtarmanın planını y6apıyor.

Bu hafta Çarşamba Seda Sayan beş puanı kime verdi? Seda bugün en yüksek puanı hangi geline verdi? Yağnur bugün kaç puan aldı? 12 Mayıs 2021 Gelinim Mutfakta bugün kim birinci oldu? 12 Mayıs Çarşamba Gelinim Mutfakta puan durumu sonucu belli oldu mu? 12 Mayıs Çarşamba çeyrek altını kim aldı? İşte bu soruların cevapları haberimizin içerisinde sizleri bekliyor. 

LÜTFEN BİZİ GOOGLE DE BÖYLE ARAYIN! 

Gelinim Mutfakta ads

Dikkat: bugün ve her gün yarışmada olanları konun altındaki yorum kısmından tartışıyoruz. Sizde katılabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta 12 Mayıs Puanları (12/05/2021 Çarşamba)

*************************

Gelinim Mutfakta Puanları (Seda Sayan Kaç Puan Verdi)

*************************

12 Mayıs Seda Sayan Kaç Puan Verdi

Seda: 3
Esra: 5
Gönül: 1
Yağnur: 3

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Fatma’nın verdiği Puanlar

Seda: 4
Esra: => Fatma’nın Gelini 5
Gönül: 2
Yağnur: 1

*************************
” 12 Mayıs 2021 Çarşamba Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Yüksel’in verdiği Puanlar

Seda: 3
Esra: 4
Gönül: => Yüksel’in Gelini 5
Yağnur: 1

*************************
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
Şeklinde Aradığınızda Karşınıza En Doğru Sonucu Veren dizicenter Çıkacaktır.
*************************

Kaynana Nilgün’ün verdiği Puanlar

Seda: 2
Esra: 1
Gönül:  4
Yağnur: => Nilgün’ün Gelini 5

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 Seda sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Nagehan’ın verdiği Puanlar

Seda: => Nagehan’ın Gelini 4
Esra: 2
Gönül: 5
Yağnur: 1

*************************

Gelinim mutfakta 12 Mayıs Çarşamba Toplam Puanlar

Seda 3 4 3 2 4 16
Esra 5 5 4 1 2 17
Gönül 1 2 5 4 5 17
Yağnur 3 1 1 5 1 11

************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (10-14 Mayıs) – Çarşamba

*************************

Seda  : 24 + 16 = 40
Esra   : 25 + 17 = 42
Gönül  : 26 + 17 = 43
Yağnur: 35 + 11 = 46

*************************

Gelinim Mutfakta 12 Mayıs Çarşamba Puanlama Sonuçları

*************************

12 Mayıs Çarşamba Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ ESRA / GÖNÜL
Gelinim Mutfakta 12 Mayıs Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ KURA SONUCU ESRA ALDI
12 Mayıs Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ YAĞNUR

*************************

Gelinim Mutfakta 13 Mayıs Perşembe Fragmanı İzle

12 Mayıs Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları sonucunun %100 belli olmasının akabinde gözler hafta finaline bir adım kala gelinlerin nasıl yarıştığı ve kaç puan aldığı konusuna çevrilecek. İşte o anların kısa özeti mahiyetinde bu hafta Perşembe gününe ait olan Gelinim Mutfakta 13 Mayıs Perşembe fragmanı hemen alt kısımda verilmiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

29 Yorum

 1. yagnur kac kez elendin torpillisin anlasilan burasi hacibaba tekkesimi kanal de akraban galina

 2. Yağnur u gördüğümde ne kadar havalı kendini beğenmiş demiştim,Bugün kayınvalidesiyle beğenmişliğin alasını yaptılar defile gösterisiyle.Ramazanda böyle cıvıklık yapılırmı yaaaaa.Bunların yaptığı görgüsüzlük,başka bir şey değil.Hava atsanız neye yarar,millet geçim derdinde,pandemiden bunalmış durumda.Milletede saygıları yok.

 3. Seda sayan Nilgün hanımı normalinde hamur sert olur diye yönlendirdi ve şike yaptı.Resmen 2 numaralı tabağa 5 puan verdirerek tarafsızlığını yitirdi.Ya böyle şikeli bir proğram olurmu.Söylenenler ve yazılanlar Seda Sayan için doğruymuş.Hafta sonunda kimin eleneceğine SEDA SAYAN karar veriyor.Böyle adaletsizliğin kol gezdiği bir proğram izlemedim.Gelde Fatih YÜREK i arama.Yazık ama çok yazık.

 4. Yağnur ne karaktersizsin ya. sana zekatını hayrını mı soran oldu. İbadetin gizli yapılanı makbuldur.

 5. Seda sayan yaptın yine yapacağını dombili esra ya verdin 5. Puanı bile bile kimseyi kandırma sen yemeklere puan vermeden önce bal gibi biliyorsun hangi tabağın kimin olduğunu oyunu istediğin yönde idare ediyorsu senin yaptığın haksızlık adaletli ol.sezar ın hakkını sezara ver düşme noktasında olan saygısız dombili. Esrayla oynak balina fatmayı kurtardın brawo sana bence verdiğiniz senoryoyu rolu iyi yapıyorllar yemeği nasıl yaptığı önemli değil al sana 5 puan brawo seda hanım

 6. Yarın Bademli Tavuk yapacaklar gelinler.Yağnur yine hava atacak şekilde altın kaplama çatal kaşık takımını gösteriyor.Bunlarda utanma denen bir şey yok.Yahu Ramazandayız halkın büyük bir kesimi yoksul,dar gelirli ve bir lokma ekmeğe muhtaç insan sayısı bayağı fazla.Böyle bir ortamda lüks pahalı şeylerin reklamı yapılırmı.Yağnur ve kayınvalidesi hava atarak ne yapmaya çalışıyorlar.Bunları proğramda uyarmıyor mu Seda Sayan.Reyting uğruna bunlar yapılır mı.RTÜK uyuyor resmen.

  1. Anonim hayırlı bayramlar 🇦🇿🙏🇹🇷 kardeş sizden bir şey
   sorcam dikkat ediyorum Yorumlarını çok güzel yazıyorsun peki neden? ismini yazmıyorsun merak ettim ☺️ Bu kadar güzel yoruma anonim yakışmıyor İsmini yazmak istemiyorum diyorsun anlarım saygı duyarım 🙏 Size dost tavsiyesi veriyim Sevdiğin gül ismi, oyuncu ismi, Mesala çoçuğun varsa ismini yazarak güzel yorum yapada
   bilirsin Burada çok arkadaşlarim var kendi ismini
   kullanmıyorlar ama iyi güzel dost olduk ben 🇦🇿🇦🇿🙏☺️ 🇹🇷 çok mutluyum arkadaşlarımla yinede siz
   bilirsiniz Saygılar 🙏 Teşekkürler

   1. Teşekkürler.İsim yazmayı tercih etmiyorum ancak isim ve soyadımın baş harflerini yazayım bari.EA.İyi bayramlar.

    1. Teşekkürler EA. işte böyle beni kirmadiğiniz için çok Teşekkür ederim 🙏 İyi bayramlar ☺️ EA👍🇦🇿🇹🇷

 7. Keşke, Gönül alsaydı çeyreği Kurada şansızlik oldu Esra aldı Yemeği Esra iyi yapmamıştı Gönülün yemeğini Nagehanda 5
  verdi beğendi İnşAllah Cuma günü Esra gider Ayten gelsin ❤️🙏 Hayırlı Bayramlar Herkese 🇦🇿🇹🇷🇦🇿🇹🇷🇦🇿🇹🇷🇦🇿🌹🌹🌹🌹🌹🌹

 8. Esranın puanını yalış hesap ettiniz ve haksız yere ceyrek altını aldı 25+17=42. 45 değil lütfen düzeltin bugün esra ile gönülün puanı aynıdır ikisininki de 17 puan

  1. Şansa kurada o çıktı ne yazikki hedefimiz Esra’nın gitmesi kaynanasi onu bulunca o.surat ifadesi gülmesi bana o kdar itici geliyor ki

  1. Evet aynen öyle onlarda zaten utanacak yüz kalmamışki. Birde benim anlamadığım her gelen yarışmacı çok varlıklıyız fiye övünüyor ama bir çeyrek altın içinde kavga edip birbirlerini yiyorlar.en iyisimi yine oynak balina fatma istanbulda kiraladığı evde onları başına toplayıp menejerlik yapıp onları pazarladın kısa zamanda köşeyi dönerler yarışmada herşeyi yapıyorlar konuşulmuyacak şeyleri konuşuyorlar utanmıyorlarda bundanmı utanacaklar allahın selsmeti başınıza hayırlı kazançlar

 9. Seda Sayan puanlaması aslında en son yapıyor.O tabakları biliyor,dikkat ettiniz mi?Gömülün tabağına olmamış dedi,arkasını çevirdi pişmiş gayet güzel pişmemiş dedi.1 verdi,sırf Esra altını alsın diye.
  Değerlerimiz çok önemlidir.Herşey para değildir.
  Yanlız yorumlarda ki bel altı cümlelere katılmıyorum.Hiç bir anne o yorumları hak etmiyor.
  Lütfen bir hanfendi olarak kendinize,annenize,teyzemiz halanıza anneannenize,baba annenize ya hemcinslerinize saygınız olsun.Lütfen olumlu yorumlar yapın.
  Evet,zenginliklerine bahsetmelerini görgüsüzlük olarak görüyorum.
  Asla zengin değiller.Şöyle orta halli bir olsalar buraya gelmezler.
  O çeyreği kazandıklarında o sevinçlerini, yada kazanamadıklarındaki üzüntülerini görüyormusunuz.
  Hepsi yalancı, Seda Sayan seneryosu yazıyor,bunlar oynuyor.
  Seda Sayan’ın daha önce saygın bir sanatçımız iftira atarak aylarca yalan senaryolarla program yaptığını hatırlayın
  Lütfen bir daha lütfen kendinizi,ailenizi orada rezil etmeyin.
  Proğram amacından çıktı.
  Fatih Ürek’n yaptığı programla uzaktan yakından alakası yok.
  İyi bayramlar dilerim, SAĞLIKLA…

  1. Fatih YÜREK bu proğramın yaratıcı beyni idi.Hiç bir zaman reyting alacağım diye proğramın ciddiyetinin bozulmasına müsaade etmedi.İcabında hem gelinlere hem de kayınvalidelere ikazlarda bulundu.Hatırlayın en çok bilezik alan EZGİ,ELİF,GÜLCAN bile bu ikazlardan nasiplerini almıştı.Hatta REYHAN hanım bile birkaç konuda uyarıldı.Ancak yılbaşından bu yana mal,mülk,altın gibi konular konuşulur tartışılır oldu.Toplumda gelinlerin,kayınvalidelerin konuşacağı bir çok sosyal sorunlar varken zenginliğin reklam konusu olması hemde ramazanda hiç hoş olmuyor.Proğramı yöneten SEDA SAYAN bunları neden görmüyor.Proğram reyting uğruna tiyatroya döndü.Senaryo gelin ve kayınvalidelere önceden söyleniyor onlarda oynuyor.Herzaman söylüyorum,sunucu puanlama yapmamalı,konunun uzmanı herhangi bir ahçıyı getirip tadım yaptırmalılar.Biraz FOX TV deki Zuhal TOPAL ın proğramından örnek alsınlar.Z.TOPAL 2 defa kurallara kasti olarak uymayan kayınvalide ve gelinini diskalifiye etti.Bu proğramda çoğunlukla yemek konuşuluyor.

   1. Çok doğru yazmışsın valla sana katılıyorum yarışmada seda sayan sayesinde her fırıldak donüyor Reyting yapacam diye yarışmanın ciddiyetle bir alakası yok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu