Kördüğüm

12 Mayıs Kördüğüm 279. Bölüm Özeti Meethi’ye Bekleyen Acı Dolu Zaman # Kuş Kafese Girdi

Kördüğüm 279. bölüm özeti ile birazdan sizleri buluşturacağız. Bu bölümde gerçekleşen en önemli olay Meethi, Akash’ın yalanlarına kanıp kendisini bekleyen kötü sürprizden habersiz Akash’ın akrabalarının yanına geldiler. Şimdi 12 Mayıs Kördüğüm bölüm özeti ile buluşma vakti geldi. 

12 Mayıs Kördüğüm Bölüm Özeti

Kördüğüm 279. bölüm özeti iki başlık halinde anlatılacaktır. Şimdi ilk iki partın özetini anlatacağız. Sizleri daha fazla merakta bırakmadan 12 Mayıs kördüğüm bölüm özeti vermeye başlayalım. Geçtiğimiz bölümde Meethi bilinmeze doğru yol almaya başlamıştı. Jogi’nin kendilerine hediye ettiği balayı yerine değil Akash’ın hırsız ve katil ruhlu akrabalarının yanına gidiyorlardı. Tabi bu durumdan Zavallı demeyeceğim Çünkü Mukta bu Akash’ın gerçek yüzünü göstermesine rağmen ona inanmamıştı. Meethi kendisini bekleyen kötü sonu bilmeden mutlu bir şekilde gitmekteydi. Bakalım son durum ne alemde. 12 Mayıs Kördüğüm bölüm özeti bir alt paragrafta devam ediyor.

 

Akash, mekan sahibine rüşvet verip Meethi’nin ailesine balayı için Jogi babasının dediği yere değil Vinshu (Akash’ın) ayarladığı yere gidiyoruz demesine engel olmuştur. Meethi morali bozuk bir şekilde ailem beni çok merak eder. Onları ben hiç habersiz bırakmadım. Onlar şimdi kaygı içerisindedir diye dert yanınca Akash gittiğimiz yerden ilk iş onları ararsın diyerek gönlünü alır. Bu sırada arka plan da “Ishq Wala Love” çalan şarkının eşliğinde dans ederler.

Meethi için hala cicim ayları yaşıyor.  Akash ise intikam için gün sayıyor. Akash gitmeden ortamın hazırlanması için köydeki akrabalarına yaklaştığını kuş kafese girmek üzere, hazırlıklarınızı tamamlayın diye haber verir.

Veer İle Jogi Mukta’yı Eve Götürmek İster Kördüğüm 279. Bölüm Özeti

Kördüğüm 279. bölüm özeti, Acımasız kadın camı ceviz döver gibi dövdürüp kırdırmıştır. Meethi eve geldiğinde gelinin kırmızı boya ile evi dolaşması adetten olduğu için kırmızı boyanın içine kırık cam parçaları dökerler. Meethi eve ilk adımı bile acılı olacak anlaşılan. Jogi ile Veer, Mukta’yı kaldığı otelde ziyarete giderler. Jogi nasıl olduğunu sorar. Mukta da iyi olmaya çalıştığını söyleyince Veer, ben seni hep iyi görmek istiyorum der. Jogi hadi gel seni eve götüreyim. Orada seni merak edenler var der.

 

Mukta hayır dede ben gelmek istemiyorum. Meethi beni gördüğünde morali bozulacaktır der. Veer araya girip Meethi çok mutlu. Sen orasını düşünme der. Mukta babam ile benim sözlerime inanmadınız. Biz babam ile burada kalacağız.  Veer ile Jogi Mukta’yı ikna edemeyeceğini anlayınca Radhot’a Tapasya’nın perişan bir halde olduğunu aralarının düzelmesi için Jogi Mukta’yı götürmesine müsaade et der.

kördüğüm 279. bölüm özeti resim 1

Radhot, kızımın güveni sarsıldı. Annesi bile kızıma inanmadı. Ben ise kızımın yaşadıklarına bizzat şahit oldum. Kendisi istemediği sürece benim yanımda kalmaya devam edecek der. Thakur konağında içeri giren rüzgar Meethi’nin resminin bulunduğu camlı çerçeveyi düşürmüş ve kırmıştır. Nani ile Divya olaya şahit olunca Nani hemen düğünde bileziklerin kırılması üstüne resmin kırılması iyi şeylere alamet değil diyerek durumu özetler.

Kuş Kafese Girdi Kördüğüm 279. Bölüm Özeti

Kördüğüm 279. bölüm özeti devam ediyor. Yolda mola için duran Akash ile Meethi biraz dinlendikten sonra gidelim derler. Meethi bu sürede çevreyi gezerken sen dinlen deyip hızlıca dışarı çıkar. Akash ise Meethi’ye gideceği yer hakkında söylediği yalanın ortaya çıkmasından çok korkup Meethi’nin peşinden gitse de Meethi çoktan birileri ile gideceği yer hakkında konuşmuş ve Akash’ın söylediği gibi bir yer olmadığını öğrenmiştir.

12 mayıs kördüğüm bölüm özeti resim 1

Akash ise koşarak gidip Meethi’yi yangından mal kaçırır gibi geç kaldık hayatım adi gidelim diyerek konuştuğu insanların yanından uzaklaştırdıktan sonra kendine göre gene bir yalanla Meethi’yi kandırır. Akash ile Meethi de nihayet konağa gelmişlerdir. Konağa yaklaştığını gören evin en yaşlısı (Cici) ve psikopatı kafesteki papağanı serbest bırakıp artık yeni kuşumuz kafese girdi der. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

172 Yorum

 1. “Ey Rabbimiz! Eşlerimizi ve çocuklarımızı bize göz aydınlığı kıl ve bizi Allah’a karşı gelmekten sakınanlara önder eyle…”FURKAN SÜRESİ 74.AYET-İ KERİME

  ????

  Hayırlı sabahlar..

  Günaydın??

  Gününüz güzel aydın olsun yüzünüzden tebessüm eksik olmasın inşAllah..

  Nasılsınız kızlar görüşmeyeli???

 2. Birbirinize hiddetlenmeyin , düşmanca davranmayın , birbirinize haset etmeyin ,,kıskanmayın, birbirinize arka çevirmeyin. Eyy ALLAHIN kulları kardeş olun !!! Bir Müslümana din kardeşi ile üç kezden üç günden fazla dargın kalması helal olmaz.

  ??? Hadisi Şerif ???

  ???

  Hayırlı sabahlarr hatun kişilerimm nasılsınız

 3. Nurdanim? sağol bacımm?

  Nasılsın ne var ne yok görüşmeyeli ruhsal olarak bedensel olarak iyisindir inşAllah
  Gız özlemişim seni yaa ben

 4. Sabah akşam Rablerinin rızasını dileyerek dua edenlerle beraber sabret. Sen dünya hayatının süsünü isteyerek onlardan gözünü ayırma. Haddini aşmak isteyen kimseye itaat etme..
  ?????
  ELAM AHIRETLIĞIM NERDESİN HASTANEYE MI YATTIN YOKSA KOCA 2 GÜN YANI 48 SAAT YAZMADIN OFF????
  ????
  FİLİZİM SAYFAYI ANASAYFAYA SAKLAMIŞSIN KIMSE GÖRMEZ KI BUNU..
  ???
  Çok sinirli ve gerginim bugün bakalim yazmaya calisicam..

 5. CUMLETTEN GUNAYDIN HAYIRLI SABAHLAR KIZLAR NASILSINIZ IYIMISINIZ ❣❣❣❤❤❤??????

 6. AYSELIM HOSGELDIN CANIM NASILSIN IYIMISN ??AYSELIM BENIM SANA HEDIYEM BIR ARABA ? OĞLUŞUNLA BERABER DOLAŞIRSINIZ GUZELLIM BENIM KENDINE COK IYI BAK ALLAHA EMANET OL ????????????????????????????????????????????????????????????????????????

 7. GAMZELİMM hayrola senin hibi naif bir bal kız ne kızdırdı acaba ???

  ????

  AYSELİMM bende özledim seni sohbetlerimizi nasılsın ne var ne yok sen yazana aha yaz geldi işlerin bitmez şimdi

 8. NURDANEM BACIM SEN NASILSIN IYIMISIN BIRTANEM ?? NURDANEM DEFNEM BELKI IŞ YERINDE KAFASI BOZULMUŞTUR MI ACABA ??

 9. AYSELİM sana Vişneli kokteyl veriyorum güle güle iç ??
  ??????
  İNCE KIZ alemsin ya demek sönük kaldınız YK fanlarının yaninda ????tamam bakarim
  ????
  NURDANIM çok yakın bi dostum beni hayal kırıklığına uğrattı gerçekten sinirlendim. Hazmettikten sonra bunu da atlatırım elbet..
  ????
  ✔✔✔EVET YARGITAY YENI BIR KARAR VERDİ. GELİNLER KAYNANALARINA EV IŞLERINDE YARDIM ETMEK ZORUNDA DEĞİL. GELİNLERE BASKI UYGULANAMAZ❗❗??

 10. Ya ben görmedim ya yeni sayfayı diyer sayfada yazdım kızlar

  Benimde çok işimvar ara ara yazmaya çalışırım

  Ayselim nasılsın canım benim oğlunu aldınmı

  Nurdanım nasılsın canım

  Nazım nasılsın canım

  Defnem nasılsın canım niye öyle söyledin bitanem sıkma o güzel canını

  Ben kaçar

 11. SALIHAM HOŞGELDIN CANIM TESEKKUR EDERIM COK SUKUR IYIYIM KIZ MELLEK NASIL OLDU IYIMI INSALLAH IYI OLUR MELLEK SANADA KOLAY GELSIN BIRTANEM ???????❤❤❤

 12. Defnem sağol kuzu içmiş kadar oldum çok severım içinde vişne olan herseyı??

  Hosbuldum Naz’ım fıstıgım??iyiyim çok şükür… çok teşekkür ederim, deeee arabayı kim kulanacak ben bilmem ki kullanmayı ??

  Salıham nasilsin canım benim… Melek nasıl, ogluşların nasıl?… Yok Saliham daha alamadım oğlumu..evraklar, prosedür bitmedi ki bi türlü pofff ??? gına geldi herseyden???

 13. Nurdanım bacım tatlım kıymatlım eski sohbetlerimizi bende özledim.. Ne olsun İyilik güzelik yuvarlanıp gidiyorum.. Aslında iş çok bugün yazasım tuttı buraya . Ablam yufka yapıyor bizde ona yardım ediyoz…

  Sen ne yaptın bacim ???

 14. AYSELIM KIZ SEN ARABA SURMEYI OGRENIRSIN BENDE ESKIDE BILMIYORDUM AMA SIMDI ARABAYI SURUYORUM CANIM ARABA SURMESI KOLAY KIZ ??❤❤❤❤❣❣❣????

 15. MERHABA KIZLAR NASILSINIZ
  ????
  DEFNEM canim ne desem bilmiyorum guvendigin daglara kar yaginca sarsiliyor insan.Umarim cabuk atlatirsin???

 16. Zulisim neden yazmadin bugun merak ettim seni insallah iyisindir??
  ????
  SALIHACIM kolay gelsin canim?

  ??NAZIM NASILSIN CANIM IYIMISIN

 17. Datlı bacım AYSELİMM okuldan geldim şimdi çocukları doyuracağim inşaAllah. İyim ELHAMDÜLİLLAH her iki türlü durumum iyi çok şükür ??

  ????

  GAMZELİMM insan oğlu her şey mümkün ??? şaşırmıyorum artık. Vefasızlığa hainliğe dobrayım adı altında her türlü laf sokmaya

 18. ???DEFNEM yargitay guzel bir karar vermis.Ama nekadar uygulanir onu bilemem cok eski zihniyetli kisileri degistirmek zordur..ve tabi bunlari normal karsilayan gelinlerde var..Umarim bu yasaya uyarlar???

 19. NURDANCIM hosgeldin nasilsin bende kendi kendime sohbet ediyorum.Herkesin isi var sanirim sende ne var ne yok cocuklar nasil???

 20. RÜYAM NURDANIM evet bir dağla kar baş başa kalsın bakalım. ?
  En çok şaşırdığım şey insanların evlenince acayip değişmiş olması. Kocayı buldumcuk olmalari. Tabiki evlilik insanlari değiştirir muhakkak beni de değiştirir evlenirsem;Lakin bir zamanlar canım dediğini yok sayacak kadar değil..
  Gerçi ben niye şaşırıyorsam akşam üniversitede bizim sınıftaki iki alakasız arkadaşımın evlendiğini öğrendim. Kız oğlandan hiç hazetmezdi kro,görgüsüz terör yanlısı cahil diye hiç hoşlanmazdı o çocuktan. Yillar sonra ne ara karşılaşıp evlendiler,o naif kız kro dediği çocuğa nasıl kocam dedi o bile muamma????
  Şaşırmamak lazim hayata..
  ????
  Zülişim nerdesin?
  ELAM zaten yok,aklima kötü şeyler geliyor..
  Manyoş nerdesin?
  Ee sizlerde ne var ne yok??

 21. RÜYACIM nasılsın ne var ne yok. İşlerin hallettin mi RAMAZAN geliyor da bende tık yok

  ????

  AYSELİMM bu zaman ne yufkası datlı bacım RAMAZANA hazırlık zarrrrr. Afiyet şifa olsun ???

 22. GAMZELİMM büyük lokma ye büyük laf söyleme demiş atalarımız. Evlilik insanı baya ters düz ediyor ama vefasız olmaya lüzum yok hayatta eok önem verdiğim şeydirr. Kula vefasız olan HAKKA da vefasız olur. Kaderleri birmiş demek o iki zıt kutbun. ❤️❤️❤️

 23. Cok ilginc olmus gercekten DEFNEM ozelliklede teror yanlisi dedin daha ilginc?.Hayat iste olmaz dedigin oluyor.Bir sure sonrada hata yaptigini fark ettiginde gec oluyor..iki ayri kutup gibi ilerde arkadasin pisman olmaz umarim?

 24. ???NURDANCIM sagol cok sukur diyelim.Isler bitmedi canim gidilecek yerler var.Ramazan gelmeden aradan ciksin istiyorum.ikimiz ayni cumleyi yazmisiz iki ayri kutup gibiler hayirlisi olsun tabi sonunda pismanlik olmasin??

 25. Geldim kızlar ya kusura bakmayın yazamadım canım biraz sıkkındı neden diye soracak olursanız ya benim telefon kendi kendine İnternet yiyip duruyor dün aldım İnterneti sabah doğru düzgün bakmadım bile İnterneti bir açıp kapayıncaya baktım bir sürü İnternet yemiş hain telefon bunada canım sıkıldı sanki İnternete para bulabiliyorum halla halla ?? gidip hattı değiştireceğim karar verdim ??

 26. Beni merak eden etmeyen bütün arkadaşlarıma çok teşekkür ederim özür dilerim sizleri merakta koydum ❤️❤️

 27. Ya bu Mehht baya çekecek kocasından adam resmen psikopat neden inanmadıysa Muktaya anasının kızı işte ?? anasına bak kızını al ?? Mukta biraz daha akıllı ya Salak Mehht bundan Vişnuyu kıskanıyor ?? akla bakın ?? İcca kılıklı

 28. ???Hosgeldin Zulisim uzuldum dogrusu neden kulanmadan bitti acaba ben turcelden telekoma gectim daha avantajli verdigi interneti sadece disarda ihtiyacim olursa kullaniyorum heryerde cekiyor hic bir sorun yok ben memnunum

 29. Evet ya İsmail Yk baya fanı var adam seviliyor ama ben beğenmiyorum onu bir çeşit şarkıları ile büyüdük ama ?️?️ önceden bir şarkı yapsa o şarkısı baya dinlenirdi şimdi pek zirvede değil son klibi belli zaten ?? hiçte yaşlanmadı

 30. Zülişim üzüldüm telefon nasıl internet yer ya. Biryerlere mi üye oldun yanlışlıkla acep.. değiştir bakalım hattı kuzu?
  ???
  RÜYAM evet çocuk terör sempatizanıydı. Iyy konuşması bile iğretiydi. Kız da çıtı pıtı Izmir kızı. Evleneli 3 ay olmuş benim sosyal medyam olmadığı için dün öğrendim hasbel kader. Arkadaşım fotoğraflarını atmış. Umarim olmaz..
  ???
  NURDANIM doğru diyorsun asla yapmam yada asla vazgeçmem dediklerinle imtihan ediliyorsun. Ingilizlerin de dediği gibi
  ✔✔✔Let Nature Take Its Course
  (Konuşma akışına birak)???????????
  VAY BE KOCADA NE KERAMET VARMIŞ VAY ANASINI???

 31. Hoş bulduk Rüya ablacım ya anlamadım ki sabah sabah canımı sıktı İnternet bir açıp kapayıncaya yedi İnterneti bende geçeceğim avea yada Vodafoneye illallah dedirtti turkcell ??

 32. Defnem bilmiyorum ki hiçte üye olmadım sabah sabah moralimi bozdu işte daha yeni aldım İnterneti şu günü bitsin gidip değiştireceğim ☹️☹️

 33. ??Zulisim ben kordugumu hic izlemedim arada fragmani denk geliyor peki Veer vardi ona ne oldu Icca ile kavusamadan ikiside oluyormu yoksa dizi tam kordugum oldu senarist kotuleri mutlu ediyor iyileri cehennem atesine atiyor..Pragyaya olanlar gibi Abhi o olmasa Tanu var dedi firsati kacirmadi..isler baya karisti bakalim sonu nasil biter

 34. Rüya ablacım bende bakmıyorum ya işte bugün denk geldi baktım bide özetleri okuyorum ?? haklısın dizi iyice kördüğüm gibi oldu ya eski Veer ayrıldı diziden yenisi geldi işte oda pek yapamıyor ya ikisindede hayır yok zaten ?? bu diziyi yazan senarist hep kötü olan tarafı tutmuş zaten aynı Tapu ile İcca gibi ?? Ah kalbim dizisine bakmıyorum pek ayy Abhi görünce sinirlerim tavana çıkıyor ?? Pragyayı kaç kere terk etti bide Tanu ile kaç defa evlenmeye kalktı şimdiki bölümleri nasıl bilmiyorum ?? Abhi Tanu ile dans ediyor oradan Pragyayı merak ediyor nasıl bir şey anlamadım ????

 35. Ya bu kanal ah kalbim dizisini hep verecekmiş daha ülkesinde final bile olmadı sezon finali yapıp devam edecekmiş galiba hiçte çekilmez ?? fenalık gelir insana ayy kaç bölüm binleri buldu herhalde bölüm sayısı ??

 36. Evet bende duydum evleneceğini şimdiki bölümleri diyorum ben ?? sonradan ne olur bilemem

 37. Insallah olmaz DEFNEM seni bukadar etkiledigine gore ona cok deger verdigin belli evlensede seninle olan baginini koparmasaydi keske simdiden kocasi onu esir almis.Hayirlisi olsun ne diyelim??

 38. Yani dizi dünyasını anlamak mümkün değil zaten. Heleki hintlileri. Icca öldü Veer karısının yasıni bile tutamadan Meethiyi ariyor annesinin öldüğünü haber vermek için. Meethi denen kuş beyinli ise Akash denen at hırsızının köyünde mahsur işkence görüyor. Ha iyi haber de var tabi Iccanin öldüğünü Akash duyunca intikamdan vazgeçiyor Meethiyi seviyor. Bu sefer de Akashin ailesi Meethiyi öldürmeye çalışıyor. Hele Akashin bi yengesi var ayni ASKI MEMNUDAKI BİHTER ??Akasha tutkulu vaziyette aşık defalarca Meethiyi öldürmeye çalışıyor yaralıyor hatta. Sonra Meethiyi hapse falan attiriyor merdivenlerden atiyor felç birakiyor. Valla normal insanlar izlememeli. Radhotlu sahneleri izliyorum mutlaka. Hele Radgotun Tapuyu ilk görüp aşık olduğu an varya off????Mr Karizmanin gözlerinden ateş çıkıyor ?? kötü olursun hep kazanirsin mesaji mi veriliyor anlamadim
  Ah Kalbimde kesin Kingi sonradan kötü bi insan olarak gösterecekler sonra Pragya nankör Ab hiye dönecek Pragyanin yerinde olsam dünyada son erkek Abhi kalsa yine dönmezdim ona.. aptal kız..

 39. RÜYAM sen yanlış anladin. Bu evlenen kişilerle benim dostluğum yok. Beni hayal kırıklığına uğratan dostum farkli biri. O evleneli 4 yil oluyor. Ben örnek vermek için söyledim sadece. Ben evlenen dostumun düğününe bile gitmiştim..

 40. Zulisim evet dogru canim kanal7 butun bolumleri almis.Birara kore dizilerini tanitim yapti sonra Ah kalbime gelen ilgi ve yogunluk yuzunden devam karari alindi dizinin reytingleri hindistanda birinci sirada bizim ulkemizdede cok sevildi.Final ne zaman olur belli degil kanal7 yayin yonetmeni aciklama yapti agustos ayina kadar devam edecegini sonra ara verilecegini soyledi cunku hindistandaki bolumlerle eslesicek onlarla ayni anda izleyemeyiz bir bolum 20 dakika suruyor kanal7 4 bolum birlestirip oyle yayinliyor agustosun baslarinda sezon finali yapicak ama kendi ulkesinde devam eder sanirim

 41. Evet ya Pragya Allah akıl fikir versin ne diyelim ?? bu hint dizileri insanın beynine aygırı resmen hep kötü ol kazan mesajı verip duruyor Bay Karizma Raghot nasıl aşık olmuştu Tapuya ama ?? şimdiki bölümlerde bile adam ayrı bir bakıyor kıza Tapu buldu yakışıklı adamı bence ikiside kötü işte ?? ama gel gör ki mutlu mesut evlilik yapacaklar ??İcca salağı öteki tarafa gidecek boş boşuna kızı desen zaten gitti evlendi adı Akashmı Vişnumu bilinmeyen biriyle yani hep şu mesaj veriliyor ne kadar kötü olursan ol illa mutlu mesut olursun ettiğin kötülükler karşılığı olmaz işte ?? bu hintli senaristler diziyi yazarken ne kullanıyorlarsa merak eder oldum ????

 42. RUYAM TESEKKUR EDERIM CANIM SEN NASILSIN IYIMISIN ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤ZULEYHAM HOSGELDIN CANIM

 43. Evet Rüya ablacım bende duydum ya devam edecekmiş daha ülkesinde final yapmadı dizi bide bunların dizileri 20 dk oluyor kısa oluyor bizde birleştirip veriyor kanal ?? bitmez bu dizi ya bence ara uzun verse daha iyi şöyle 1 yıl falan ne güzel olurdu değil mi?? bizim halkımız entrikalı ağlamalı dizileri daha seviyor ya kördüğüm dizisi baya izleniyor işte ????

 44. Aa oylemi DEFNEM affedersin canim ilk defa konuyu yanlis anladim.Bende ayni kisiler sandim tekrar kusura bakma birtanem??

 45. Gerçek Visnu çok tatli ya çok yakışıyorlar Mukta ile.. ama Muktanin dudaklarinin silikonu çok göze batıyor ??
  Malesef kötülerin işi rast gidiyor.. Şu Mustafa Ceceliye bak. Gül gibi karısını bıraktığı öteki şırfıntı ile o davet senin bu davet benim nispet yapar gibi gezip duruyor pislik..????

 46. Yok RÜYAM ne kusuru adı üstünde yanlış anlaşılma ??
  ???
  Vayy müzmin bekar Alişan da evlenmiş sonunda??

 47. Mustafa Ceceliye diyecek kelime bulamıyorum boyu bosu devrilesice ?? hiç sevmiyorum ya o adamı bide çocuğu var yeni karısını klibinde oynatacakmış bir o kalmıştı tipi falanda bir çeşit olmuş ??

 48. GAMZELİMM sevdiğim seslerden di şarkıları mantıklı müziği hoştu ama şimdilerde tiksiniyorum ondan ??? parayı bulunca kuduranlardan ceceli

 49. Mustafa Ceceli bir ara ilahi falan yapıyordu şimdi ne olduysa adama içine şeytan kaçtı herhalde ?? kudurdu resmen parayı görünce yolda bu adamı görsem ben taşla kovalarım öyle gıcık oluyorum ya hiçte dinlemem şarkısını falan ??

 50. DEFNEM haklisin canim Abhinin sempatik olusu ve eglenceli halleri olmasa cekilmezdi..Dedigin gibi olabilir cok fazla tahminler var mesala dadini olmedigini Pragyayi Alya ve Tanudan korumak icin yurtdisina gonderdigini Abhinin aslinda herseyi bilerek yaptigini son anda Pragyayi ucurumdan duserken kurtardigini ve bunun gibi bir suru tahmin var.Eger Abhi okadar vefali olsaydi buyukannesinin tanuyu sevmedigini bildigi halde onunla anlasmalida olsa evlenmezdi.Aslinda ona en buyuk ihaneti Abhi yapti tanuyla evlenerek King simdilik iyi biri umarim sonradan kotuye donusmez.Kac bolum gecti Abhi Pragya birbirlerini goremedi gorselerde ne farkeder.Pragyaya soyledigi onca hakaretten sonra affetmek mumkun olmasin once pismanlik atesine dussun sonra Kingle onu her gordugunde kalbi paramparca olsun Pragya umursamaz davransin Tanu ve Alya birbirine dussun hepsi layigini bulsun ve guzel bir kavusma olsun tabi senarist yine kotulere sempati duymaz umarim??

 51. Defne Mukta’nin dudaği silikon mu ? Doğuştan öyle olmasin ☺
  Bende sevmem Ceceli’ni …
  Pragya & King çiftini destekliyorum ;-)

 52. Manyoş isminin tamamını yazsana kız niye M yazıyorsun sadece?? dolgular belli oluyor ne yazıkki MANYACIM..
  ????
  Yok RÜYAM Dadi öldü hatta onun kız kardeşi geldi diye biliyorum. Senaristte o kadar kapasite yok. Basbayağı Kingi kötü biri olarak gösterecekler tıpkı benimsindeki Rehan gibi. Alya salağı Zeyne dönmüştü sonunda. Gurur yokki hiçbirinde.. King bunlara en büyük kötülüğü yapsa ben hak veririm mesela Abhiye dönse ortada sap gibi bıraksa diğerini..
  ????
  NURDANIM sonradan görmenin çaresi yok zaten. Erkekler fakir ve zor günlerinde kendilerine katlanan vefali eşlerini sonra zengin olup parayi bulunca 3 kuruşluk kadinlarla degistiriyorlar. Bir insani ruh bedenden ayrilincaya kadar sevmek yürek ister. Boşuna ten sevene değil can sevene adam denir demiyorlar..

 53. Zulisim cok hossun gercekten??Abhi tanuyla dans ederken akli Pragyaya terki diyar etti.Abhi pragyayi dusunup ozlesede hala onu sucluyor.Aslinda herseye sebep olanin tanu oldugunu ogrenmesi icinde illa birileri kanitlayip soylemesi lazim herseyi kendi anlayan bir karakter degil Pragyadan baska kim ne soylerse inaniyor?

 54. Evet Rüya ablacım ya Abhi Allah akıl fikir versin ya Tanu ile dans ediyor ama Pragyayı merak ediyor gerçekten ?? Tanu ile kaç kere evlenmeye kalktı bu Abhi büyükannesindende korkmuyor artık önceden kızı köşe bucak saklardı ?? şimdi ise her şeyi göz göre göre yapıyor Pragya ya bile iftira attı Abhi ama Pragya hala onun için göz yaşı döküyor hint kızları böyle işte ?? al birini vur ötekini kocaları ne yapsa bunlar affediyor ??

 55. Evet RÜYAM Abhi beynini kime ödünç verdiyse her yalana inaniyor..?? Pragyayi hayal eder anca o.. Ne demiş Sezen Aksu:
  Uzak diyarlarda evli barkli
  Mutluluk en çok onun hakkı
  Bu yorgun soğuk sessiz hikayede
  Adı bende saklı (Pragya ❤)
  En nefret ettiğim erkek tipi aklini ve iradesini kullanamyan. Erkek dediğin gibi Radhot gibi olacak. Asla başkalarının aklıyla hareket etmeyen,olaylari derin inceleyen,yaptığı kötülükleri itiraf edip,iyilikleri başa kakmayan,bakışıyla nefes duruşuyla sevdiğine kalkan olan biri Mr Karizma..
  Tapasyaya dedilerki: sen hafif kadinsin,basit kadınsın ama Radhot Tapudaki sevgisizligi ve çaresizliği gördü bu kötülükleri o yüzden yapiyorsun dedi ona elverdi. Yeri geldi analik yeri geldi babalik yapti Tapuya.. BIR ERKEK BIR KADIN GÖRÜNMEYEN YARALARINI GÖRÜP SARIYORSA SEVEN ERKEKTIR. Abhiye ben erkek bile demiyorum soğan erkeği. Erkekliğin onda dokuzunun kaçmak olduğunu sanan başı sıkıştığında mabadını dönüp kaçan bir Asalak sadece :x

 56. Manyacım neden diğer harfleri yazmıyorsun onlara ne oldu ?? bende bu M harfli kim diyorum ??

 57. Defnem Abhi erkek adam demeye bin şahit ister ya soğan erkeği Abhi bence Bay Karizma Raghot?? bile daha yiğit ondan en azından Tapuyu aldatmadı adam ama Abhi Tanu ile kaç kere nikah masasına oturdu Pragya ile dalga geçip duruyor bir bölüm izledim holi tarafıydı galiba Pragyanın kafasından aşağı kova ile boyalı su döküyor ?? Abhi tipsizi bide gülüyordu kıkır kıkır ?? şu izlediğimiz hint dizilerinde erkek oyunculardan en aşağı karakter bence Abhi değil mi ?? diğerleri öyle değil di ayy Pragya neden bunun kahrını çekiyorsa aşktan falan değil bu resmen gurursuzluğundan ???? ben Pragya yerinde olsam Allah korusun Abhi yüz vermeye bırak evimin önünden geçirmem ??

 58. Defnem Abhi erkek adam demeye bin şahit ister ya soğan erkeği Abhi bence Bay Karizma Raghot?? bile daha yiğit ondan en azından Tapuyu aldatmadı adam ama Abhi Tanu ile kaç kere nikah masasına oturdu Pragya ile dalga geçip duruyor bir bölüm izledim holi tarafıydı galiba Pragyanın kafasından aşağı kova ile boyalı su döküyor bide kıkır kıkır gülüyordu ?? ben Pragyanın yerinde olsam o an Abhi kafasına kovayı geçiririm ?? şu izlediğimiz hint dizilerinde erkek oyunculardan en aşağı karakter bence Abhi ?? diğerleri bile daha yiğit ti sevdim mi tam severlerdi bu ise Pragyayı parmağında oynatıyor resmen ??

 59. ?Aynen DEFNEM akli ve duygulari karisik erkek ne kendini nede baskasini mutlu edebilir?Sarkida cok guzel Sezen Aksu muhtesem cok severim..simdilik ben cikiyorum aksama gorusuruz insallah???

 60. Ay alemsin Zülişim beni ne güldürdün yaa???? kikir kikir gülüyordu evet..
  Çok haklisin kuzum ne desen

 61. RUYAM BIRTANEM VALLAH NE YAPIM AKSAM YEMEYILE UGRASIYORUM HAYATIMDA DEYISEN BIRSEY YOK HEP AYNI SEYLER CANIM SENDE HEP IYI OL ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤ ZULEYHAM TESEKKUR EDERIM BIRTANEM COK SUKUR IYIYIM SENDE HEP IYI OL GUZELLIM ??

 62. Abhi kişisini mevzu etmeme değmez. Pragya sümsüğüde onu hakediyor demek. Körler sağırlar birbirlerini ağırlar. ??? şöyle insanın içine işleyen bir yapıt izleyemedik. Ne türk ne yabancı ???

 63. SİMGE
  neden oyle dediniz ablalar ben abiyi seviyorum sempatik tombis :)
  Kingh havali giris yapti iyi sefkatli bir baba pragya gibi uyus kingngh gibi adami nrden bulmus .mrak ediyorum.
  Kingh kotu olmaz insallah
  bu arada hint medyasi seneryo tahminlerinde kingh ve aliyayi yakistiriyor aralarinda ilerde ask olacagi yorumlari vardi:)

 64. Doğru söze ne denir NURDANIM haklisin..
  Valla eve geldim. Yağmur var şiddetli. Öyle bezgin bi vaziyette etrafa bakıyorum.. sen napyon bugün dinleniyon herhalde ;)
  ???
  Simge Kız sempatik olmak,asla güvenilir olmaktan önemli değildir. Eğer bekarsan sen sen ol güvenilirliği tercih et. Yoksa şirinlik muskasi olmak zor iş değil.. iki sahte güler üç beş espri yaparsin al sana senpatik.. ??? hakkaten kanal7 izleyemiyorum artik sinirimden Ah kalbim saçmalığı yüzünden en başta..

 65. Ya şu sorviyorda millet yine birbirine girmiş Allah akıl fikir versin ?? Turabiydi galiba yanlış olmasında tesbih çekiyordu sinirinden tesbiği nereden bulmuş koca adanın ortasında ?? Acundan istedi herhalde ne yapsınlar boş boş oturuyorlar yada birbirlerine sataşıp duruyorlar aç karnına bunlar o kadar enerji nereden buluyorlarsa artık bilemiyorum ??

 66. Gerçekten bende bakmıyorum kanal 7 bugünlerde tvt bakar oldum yalancı bahar dizisi yüzünden reytingleri ben yükseltiyorum bu gidişle ?? Rk sayesinde ?? ya 12 saat tvt açık önceki kanal 7 gibi ondada o kanalı izlerdim ya ?? şimdi yüzüne bakmıyorum kanal 7nin

 67. SİMGE
  defne abla kiz oyle deme seviyorum ben ah kalbimi
  abhiyide seviyorum simdi izledim 1095 bolumu izledim :)
  Sende baska sey izle sinir olma abla neden sinir oluyorsun
  okula gidiyorum kursa gidiyorum bu yogunlukla izledigim tek dizi diyebilirim sende tvt:) izle ordada var hint dizi
  veya yerli dizi dizle ben son anina kadar ah kalbimi izlemek istiyorum
  kordugumu izliyormusun peki?
  Bugun hosal medyada raguhendrarathore # vardi vaktim kim diye herkes gozluklu poz vermis ama o isimde modaci varmis unlu :)
  DEFNE abla sen yerli dizi izliyormusun?

 68. Evet Simge Kördüğüm seviyorum en azindan şaşırtıcı şeyler var ama Ah kalbim no no..
  Bizim hikaye ve UTC izliyorum
  ⛬⛬⛬
  Evet Nazim haklisin gittikçe ilginclesiyor..

 69. SİMGE
  NAZ abla bakiyoru biraz okuldan 16 da geliyorum bakiyprum bizimkiler izliyor birseyler atistirirken dinlenirken bakiyorum
  kafam kazan oluyor cogu zaman suan oldugu gibi odev ders vs derken ah kalbimde cay molasi sonra uyuyorum sen ah kalbimi izliyon mu?

 70. Defne abla yasak elma izliyormusun?
  Az once ytubede bisey gordum sinirim bozuldu
  bu alihanla p zeynebin arasinda igrenc seyler yasanmis ne zaman olmussa yeni gordum ytbede millet amma meraklitmis sahneye ben tiklamadim ig 4milyon 3milyonmu oyle bisi o kadar kisi tiklamis yuh dedim

 71. SimGe

  utc de oya olmuste hersey hayeldemi oluyor bu izledikerimiz
  basta bi sorgu sahnesi vardi dainsanlar anlstiyoru
  oyanin tarzi guzel ama sik giyiniypr bence diger su balik etli plan oda iyi giyiniyor:)
  Turuncu sacli adam vardi o karisina dondumu

 72. Evet Zülişim Survivor kafayi yemiş Turabi çok itici. Gorile benziyor estagfur tövbe ??
  ????
  Simge Yasak elmayi unutmuş muyum evet en favorim Yasak Elma çok güzel oldu. Yildizla Halit evlendi Halit evlilik sözleşmesini de imzalatti oh olsun..
  ???
  Ay uçan taksiler icad edilmeye başlamış 2 yıla hazır olacakmış daha neler görücez bakalim..

 73. Şükürler olsun beni hatirlamişsiniz , dün siteye girmedim biraz yoğundum ama yorumlara bakiyordum yorum yazmasamda kimsenin beni merak edip sorduğu yok şuracikta ölsem haberiniz olmicak ?
  Bende M diye yazmaya karar verdim gerçi biliyordum ben olduğumu bileceginizi ama yazdim yine iyiki dediniz Manya diğer harflara ne oldu diye yoksa hep M olarak yazacaktim :((
  Sonra bir baktim Ince yorum yazmiş dikkatle okudum MANYAM nerdesini aradim ama bulamadim yerine ÖZLEM varmiş ? bir an içimden üzülmek geldi öyle…
  Sonra dedim ki ben niye davetiye bekliyorum ? Sohbete katilim her zamanki gibi diye sabah günaydin yazdim Filiz hariç kimse cevaplamamiş ya ben normalde hiç bu kadar alinmam ne oldu bana böyle yaa ?? ???
  Neyse kizlar ne var ne yok nasilsiniz bakalim ?
  Züliş hoşgeldin aldinmi internetini ?
  Defoş geçtimi sinirlerin biraz daha iyisindir umarim :-)
  Rüya ablam ve diger tüm kizlar nasilsiniz ??

 74. SİMGE

  MANYA hos geldin iyim sen nasilsin?
  Defne abla ben yildizi anlamadim o para icin evlenmiyormuydu bu halitle imzalayip adamin gozune girmek istedi heralde
  bu zeyneple alihan arasindaki igrwnclige kizdim izlemicem dedim ya bu temiz ask yok bizim dizilerde hint dizilerini bu yuzden izliyorum

 75. Aa MANYAM sen alındın mi kuzum kıyamam sana..? bitanem sen doğum günü partilerinde olucani ve yoğun olduğunu söyledin ya bitanem. Ee okula da gidiyorsun. Üstelik hem Rüya ablan hem ben sordum. Bak bu saydadaki 25.yoruma bak. NERDESİN MANYOŞ?? DEMISIM BEN?
  seni yazım tarzından bile tanırım ben ;)
  Ay kankisi İNCE YI Özlemden kıskanmış alemsin Manyoş yaa kız senin yeeini kim doldurabilir ???

 76. GAMZELİMM evde klasik ev işleriyşe uğraştım. Dinlendim okula gidip gelmek bir saatten fazla sürüypr çok yakın ama çocuklarla ancaa eee sen nasılsın

 77. Çılgın MANYAA alınma yahuu ben drekt hatun kişilerimm diyorum kendini hatun hisseden ve üsütüne alınan herkese selam verip hal hatır soruyorum gızzzz çılgınn nasıl geçti partii

 78. SimGe
  ablalarim bas agrisina dogal cozum bilitormusunuz?
  İlac icemiyorum da bazi nedenlerden annem basima msj yapti ama bitsel cozum veya bilgisi olan varmi

 79. MANYACIM KARDEŞIM HOSGELDIN NASILSIN IYIMISIN BIRTANEM BEN ZATEN FAZLA YAZAN BIRI DEYILIM GUZELIM ALINACAK BIRSEY YOK GUZELIM ???

 80. SimGe
  NAZ abla tesekur ederim sen nasilsin aksamlarimi izliyorsun ah kalbimi gunduz mu annem bazen gunduz izler ben aksam okul var gunduz cunku

 81. MERHABA Kızlar ?
  Ben geldim ama yine zarzor geldim yorumları bile zor okudum sayfa sürekli kapanıp duruyor çıldırıcağım valla sizi sevmezsem yazmayacağım valla yaa inşallah şimdi çok hızlı yazıyorsunuz çıkmaz
  Eee siiz nasılsınız bakalım İyi misiniz kızlar?

 82. Merhaba kizlar
  ????
  MANYAM KUSUM nasilsin iyimisin senin yerin bambaska tatlim en son sinavlara hazirlaniyorum dedin..yinede gozum seni ariyor Minik kusum sen cok ozel birisin..

 83. Hoşbuldum Simge iyi olmana sevindim canim , bende iyiyim .
  Defoş doğum güni yarin olacak saat 5-6 lara , çarşamba güni hediyeleri hazirladik bu gün ise biraz dişim agirdi okulada gidemedim gün uzun yatip geçirmişim ama şimdi iyiyim çok şükür , yaa farketmemişim sen bana Manyoş desene çok tatli oluyor benim agzim kulaklarima yetiyor ??? evet taniyorsunuz beni bende o yüzden M yazdim ya tanicağiniza emindim :-)
  Kiskandim galiba ….
  Nurdan abla , Naz abla evet yaa alinacak bir şeyde yoktu ben niye öyle yaptim hiç anlamiyorum kendimi normalde öyle davranmam ben oysa sinav stresi geriyor beni galiba , özür dilerim bir daha tekrarlanmayacak ☺☺☺ .
  Hoşgeldin INCEM nasilsin ? Ayarliyabildin mi Tvt kanali ? Ne var ne yok , iyisindir inşallah ???

 84. ???INCEM canim hosgeldin nasilsin? Gecen yazdigin anneler gunu mesajin icin tesekkurler icimde kalmasin

 85. Teşekkürler RÜYA ablam sende benim için çok çok özelsin , çok seviyorum seni ???
  Ay şu kardeşim olacak manyak kiz Survivor izliyor nasil izliyorsa bunu , çok itici bir program insanlar çiplak – çiplak koşuşturup duruyorlar ordan oraya ???

 86. DSİmGe

  MANYA CANİM sinav stresi hep oluyor bendede var yaklasti ders calismam gerek ama hic canim istemiyor okula git gel kusr vs kafam kazan oluyor suan az dinleneyim dedim az sonra gidip ders caliscam 21:30 da cay molasi ah kalbim izler uyurum
  ogrenci olunca sinav sitresi illaki oluyor ufffff ders calismam gerek
  DEFNE abla sana bir araba dizi yorumlari yazdim
  askplsun cevap yok:(
  Beni dikkate almadin heralde yada meglsun bilmiyorum

 87. Sagol MINIK KUSUM bende seni cooook seviyorum❤Sorvivor izlemesemde takip edenlere saygi duyuyorum herkesin goz zevki farklidir canim demek kardesinde ondan zevk aliyor anlayis goster Minik kusum??

 88. Manyacım hoş geldin senin yerin ayrı ya bu sitede ??? evet aldım İnternet dün aldım hatta ??

 89. iyi akşamlar kızlar okuldan sonra dışarda biraz takıldım yeni geldim eve nasılsınız bakalım

   1. iyiyim zülişim kördüğüm özet yazıyorum dışarda çok gezdim galiba hem yorulmuşum hem de uykum geldi ama şu özeti bir halledeyim çayla gözüm açılır herhalde :D uykuyu açmak için kahveyi mi çayı mı tercih edesin zülişim

    1. İyi yapmışsın ya dışarıya çıkmakla ?? kolay gelsin sana ?? ya uyku açmak için ben kahveyi tercih ederim çayda iyi aslında ama kahve daha etkili diye biliyorum ????

 90. Hoş geldin Manyacım senin yerin ayrı ya bu sitede ???evet aldım İnternet dün aldım hatta ??

 91. EVET NAZ ABLOŞUMM??
  GİDEREK KÖRDÜĞÜM GÜZELLEŞİYOR AMA PEK SIK İZLEYEMİYORUM OKUL VE SINAVLAR YÜZÜNDEN MAALESEF?
  ………………………….

  NASILSINIZZZ
  ??????
  PREMSESLERİMMM
  ???????

 92. FİLİZ ABLOŞUMM?
  İYİM SEN NASILSINA BLOŞ DERSLER NASIL YORUCUDUR DEMİ ŞİMDİ BEN ANLAYABİLİYORUM BENDE DE DERS SİNAV VAR AH AH ??

  1. aynen öyle helincim şimdi üstüne bir de özet yazacağım arkasına da kendime bir çay ödülü :D gelsene çay içmeye :)

 93. MANYAM büyümüş de küçülmüş bıdığım biliyor musun bu hayatta herkesin yeri ayridir,hickimse hickimsenin yerini dolduramaz. Hele senin gibi kültürlü sevecen bir kızın yeri hiç dolmaz? Manyoş derim tabi diyorum zaten
  BEN SANA DERİM MANYOŞ
  YETERKI SEN OLMA MAYHOŞ(ekşimsi, üzgün )???
  Olur öyle bazen üzgün olduğumuz zamanlar. Takma kafanı hormonlarımız hassas olabilir ;)
  ???
  NURDANIM şükür oturdum TV başına ?
  ???
  Simge konuştuk ya herşeyi
  UTC Oya ölmedi
  Yasak Elma Yildiz hem adami hem parasını seviyor
  Başağrısı için masaj ve yağlardan başka yöntem bilmiyorum..ha akapuntur bir de ama migrenin varsa ilaçsız olmaz..
  ????
  ÎNCEM hoşgeldin.. bende hiç böyle sorunlar olmuyor siteyle ilgili arada bi donuyo ama hiç kapandığını görmedim.. hakkaten ilginç..
  Ay çok yorgunum ya dayak yemiş gibi.. Aklım da ELADA off??

 94. DEFNEM KIZ KIMDEN DAYAK YEMIŞ GIBISIN BIRTANEM ???? KIZ DEFNEM BENDE ELAYI COK MERAK EDIYORUM ??? GULCICEKTE HER HALDE DAHA INTERNET YUKLEMEMIŞ OLACAK ONUDA COK MERAK EDIYORUM ??

 95. Tüu gözün kör olsun Rana. Kendini aklamak için namuslu masum bi kadına iftira attin Allahindan bul da sürüm sürüm sürün adi şırfıntı seni??bir yüzüne tükürme,kınama emojisi de yokki koyayım ??
  Ah şu Keremim olmasa çekilmez ay yüzlüm benim ???

 96. Tesekkurler defne abla mersi:)
  Ne izliyorsunuz tv de ben hem izliyorum hem ders calisiyorum :)
  Elifi acmslar annemler
  ay bugun persembeymis yogunluktan bunu bile unutmusum
  moralim bozuldu simdi.
  Belgesel izlwrmisin defne abla?
  Yogunluktan firsat bulunca izlerim :) leopar antop pis timsahlar ve aslanlara ayar olurum :)
  Hint sinamasi izlerim seneye desrlerim daha yogun olcak bari simdiden izlerim.:) seneye daha cok ders
  bu yeni purabida cok sevdim nedense

 97. Aynen SIMGE benimde canim hiç istemiyor sinav çalişmak ama azaltdim ve 3 gündür mola veriyorum çalişmaya , yaz – yaz bitmiyorki arkadaş ? önümizdeki hafta tekrar devam edicem sinav hazirliklara , şimdi-de ders çalişiyorum , ben hep böyleyim zaten kos – koca bir yil ders çalişmam okul yilin sonunda tatile çikmadan önce ders çalişmaya başlarim ????
  Hoşbuldum Züliş ☺ gerçekten çok çok teşekkürler sizinde yeriniz bende ayri , yaa ben bu siteye yazmadan önce bana deselerdi yazinca kopamazsin diye derdim ki daha neler ? ama gerçekten öyleymiş insan yazdikça yazasi geliyor , sohbet edesi geliyor ben tahmin edemezdim bir sitede bu kadar çok sevecegim arkadaşlarimin , kardeşlerimin olucagini iyiki varsiniz sizler ????????????????
  Tamam RÜYA ablacim , ama Y.B başladi izleyemedim ???
  Haklisin Defoş hiç kimse hiçkimsenin yerini dolduramaz ? çok teşekkürler beni bu kadar çok seviyor olmaniz bende farkli bir duygu yaratiyor gözlerim doluyor mesela , çok duygulaniyorum bende hepinizi çok seviyorum ☺☺☺ tamam tamam olmam ben MAYHOŞ , bu arada bu sözi ilk defa duydum MANYOŞ – MAYHOŞ isimler benziyor ama Manya asla Mayhoş olmaz bir daha ???

 98. Fefne abla bu msja bak ben bu beceriksizlikle ne yapcam bilmiyorun 2. Gelisim sma normal dimi
  defne abla tarik pisligini paylasamiyor zavalli sekreter kiz isinden olcak simdi

 99. Haa Purab demişken onunla ilgili bazi bilgiler ..
  Ah Kalbim’in Purabi yani Vin Rana evlenmeden bir rus kadini hamile birakmiş ismi Valeria Ulianova bir kizlari olmuş Milana Rana diye , iyy çok igrenç buluyorum evlenmeden hamile kalmalari ??? olan çoçuga oluyor , sonra birde 2013 Endonezya güzeli Nita Sofiani ile evlenmiş çoçuk yaptigi kadini birakmiş :(((

 100. SimGe

  MANYA ben tv izleyerek ders calisiyorum suan notlarimi temize geciriyorum
  yaziyorum daha ozet yazicam
  yarin calisrim gerisine
  DEFNE abla sureya keremi birakip gidecek heralde

 101. Unluler hep oyle manya esinden cocugu var bildigim kadariyla iki miymis yani :)
  Sonam kapor evlendi dugunu izledim :)
  Cnm sikildi birden yas ufff :( bisey unutmusum

 102. NAZIM yoruluyorum işte hep. Ay bir türlü vakit geçmek bilmiyor,canım sıkıldi tatile nereye gitsem gibi plan yapıp düşünen insanlara imrenmekle geçti ömrüm. Kahretsin köle olarak gelip köle olarak gidicem bıktım ya????
  ???
  MANYOŞ tabiki öyle. Duygularımız karşılıklı hep. Ee kuzu Türkçe çok zengin ve renkli bi dildir. O yüzden en güzel şiirleri biz yazariz??
  ????
  SİMGE Bizim hikayeye geçiş yaptim canim.Belgesel izlerim tabi arada. Evet siteye yeni yazanlar için normal aksilikler

 103. Sende iyi ki varsın Manyacım evet burası bir tür bağımlılık yapıyor ya insan yazmayınca kendini bir eksiklik hissediyor ya değil mi ?? seninde yerin ayrı bizde ??

 104. Biraz önce yüz güzelliğini artırmak için dua araştırdım ya aklıma geldi aslında yüzümün teni beyaz ama aklıma geldi bir an ya bir dua varmış dikkat bu dua çok tehlikeli diyor tövbe tövbe çarpılırımda maazallah ?? kitlenirim açan olmaz ya Allah korusun ??

 105. Ay MANYOŞ yeni Purab mi yapmış bunları sapık tipi var zaten.
  Ay kısırlaştırmak lâzım bunlari yoksa Hindistan nüfusunu 2ye katliycak adi??

 106. Ben cikiyorum kizlar sohbet icin mersi
  ozet ciksricam yarinki dersler icin
  sonra direk uyku cok erken kalkiyorum hepinize kucak dolusu sevgiler
  iyi geler tatli ruyalar. SimGe

 107. Simge ben hiç Tv izleyerek , müzik dinleyerek ders çalişamam daha sakin , sessiz bir ortamda ders çalişmayi tercih ederim yoksa kafam basmiyor derse hep Tv-ye odaklaniyorum , hele kitap okurken gürültiye , yüksek sese dayanamam ☺☺☺
  Evet ünlüler hep öyle , aaa eşindendemi çoçugu varmiş , bak senin sayende ögrenmiş oldum , ikidir o zaman hatta Rus kadindan olan çoçugu 4-5 yaşlarinda fotosunu gördüm çoçuk büyük görüniyor birde adam yabanci kadinlara ayri merakli sanirim :))))))
  Evet Defoş ben Türklerin konuşma tarzini daha çok begeniyorum birde çabuk – çabukdan konuşuyorlar bazi dizilerde mesela Kiralik Aşk dizisindeki Defne çok tatli onu çok begeniyorum konuşma tarzini , sesini falan güzel kiz ???
  Aynen Züliş yazmayinca bir şeylerim eksik gibi hissediyorum bende ☺☺☺
  Kizlar bizim burada okul 25 mayisda bitiyor , genelde sinavlarda 29-30 mayisda oluyor sonra 3 ay tatil yapiyoruz ve sonrada ben 9 sinif oluyorum peki sizin orada nasil ??

 108. Evet Defoş tipi biraz sapik zaten hemen fark etdim bunu ? ama bunlari okuduğumda şok oldum sonra rus kadinin fotolarina baktim tipsiz kadinmiş nasil çoçuk yaptiysa artik ondan..

 109. DEFNEM BU DA BIZIM KADERIMIZ CANIM BENDE KENDIMI BILDIM BILELI CALIŞIRIM AMA HIC BIRSEYI KAFAMA TAKMAM SADECE HAYATIMA BAKARIM BELKI BENDE YAZIN BIR TATILE CIKMAYI DUŞUNUYORUM BAKALIM SENDE BOŞVER TAKMA CANIM??

 110. Aslında okusam o duayı bide başlık olarak yazmışlar tırstım biraz tövbe tövbe ?? tepe takla olurum Allah korusun şu yüzleri bembeyaz olan insanları heves ediyorum ya benim yüzümde beyaz baya ama biraz daha olsa daha iyi ??

 111. Ay Zülişim gülmekten öldürdün beni ???yüz güzelliğini arttırmak için dua mi olurmuş kiz. Beş vakit namaz kılan ve doğal ürünler kullaninan güzel görünür. Üniversitede sınıfımızda bir oğlan vardı. Kibirli,hickimseyi beğenmeyen negatif bir çocuktu kizlardan hazetmezdi. Birgün camdan güneş vururken dışarı seyrediyorum. Bu geldi yanıma baktı baktı komikti de biraz. Ya Defne şu sınıfta sıfır makyajla bile güzel görünen kendine özgüveni olan nur yüzlü bir kızsın gerçekten senden kötülük gelmez dedi. Bende dedim doktor üç günlük ömrüm mü var dedi bana sen kimseyi beğenmezsin dedim???ee kıymetini bil kızım dedi. Ben namazlara bağlamıştım o zaman abdest nur veriyor ya?

 112. Ayy Züliş onun içindemi bir dua varmiş ? Hiç haberim yoktu okuma öyle şeyleri etkileniyorsan ☺ yani krem , maskeler falan beyazlatici olmazmi bunlar ?

 113. Y.B bakiyorum Arkey Bitto’ya kiziyor valla onun öfkesinden payimi almiş gibi korkuyorum bu sinirlendiginde bende ayri ürkiyorum , Bitto’nun vay haline zavalli nasilda korkuyor öyle

 114. Of Nazım off??
  ???
  Güzel konuşuruz MANYOŞ ve hızlı. Hintliler gibi agirkanli değildir Türkler seri olmayı severler ??
  Burada okullar haziran ortasinda kapanır kuzum
  ????
  Zülişim kız beyazissin zaten iyice hayalet mi olmak istiyirsun ay ölücem gülmekten şimdi ??bi de dua ters etki yapıyormuş Zülişim bir uyanıyormuşsun sabah zenci oluyormussun☻☻???

 115. Evet Defnem ya bende yazarken ayrı bir güldüm ya ?? nereden geldiyse aklıma aslında yüz güzelliği artırmak için krem falan yazacaktım bu çıktı karşıma ?? ya evet abdest alıp namaz kılmak ayrı bir nur veriyor yüze bugün aklıma geldi işte şu yüzü bembeyaz olan insanlar ne kullanıyorda güzel oluyor yüzleri benim yüzüm beyaz ya biraz daha olsa daha iyi olur dedim ?? o dua çıktı karşıma bir çeşit oldum dikkat falan yazıyordu tövbe tövbe ?? o oğlanda belki ayrı bir görmüş olabilir güneş bir taraftan vuruyor bir değişik görmüş olabilir işte ??

 116. Evet Defoş öyle :)
  Ayy şu Mukunt iyice sinirlerimi bozuyor R.K ve Madhu aşkini görmeyi iple çekiyorum …
  Bu Mukunda’da erkek demeye bin şahit ister çok sinir bozucu birisi ? bu Srishty Rode bununla nasil sevgili olmuş anlamiş değilim en önemlisi bu nasil oyuncu olmuş yahuu çözmiş değilim hele dizide Drashti gibi bir kadinla nişanlanacak , birde sesi aşiri sinir bozucu iyyy .

 117. Aynenn Defnem ya duayı okuyormuşum sabaha kalkıyormuşum aynaya bakıp Ragini gibi kapkara oluyormuşum Allah korusun ??

 118. Daskolsun kizlar biyi iyi geceler diyen olmamis giderken her neyse manyaya cevap yazim dedim neti kapatmadan
  manya bi yerde duymutum tvde hintliler yabanci kizlarla sevgili olsada gezse tizsada illaki evlenirken kendi irklarindan biribi tercih redermis yabanci evlilik pek cazib gelmiyormus evllikte illaki ken irklariymis anlican :) sanki baskalarida cok merakli ya :)
  Oyle dua nasil oluyor zuleyha abla ilginc
  DEFNE ABLA desene cik guzel kizssin sen :)evlimisib hemen kapmislardir tabi:) univde baksana hayran kitlen cokmus :)

 119. Aynenn Defnem ya duayı okuyormuşum sabaha kalkıyormuşum aynaya bir bakıyormuşum Ragini gibi kapkara oluyormuşum Allah korusun ??

 120. Ay pardon Simge sana iyi geceler tatli rüyalar canim taniştigima memnun oldum tekrardan iyi geceler ? bilgiler için teşekkürler çok saol canim ;)
  Allah korusun Züliş Ragini gibimi tövbe – tövbe :))))

 121. Bazen bakarim Simge ne olduki ? Dizi biraz ne desem öyle aptallar için Abhi desen ayri sinir bozuyor özetleri hep takirim ben King li bölümlere sabirsizlaniyorum , Abhi’nin aci çekmesini görmeye sabirsizlaniyorum ?

 122. DEFNE ABLA cok guldum hintliler agirkanli evet biz panik atak :) dimi ya program vardi boyle her hafta basvuran 1 kisi baska ulkelerde bi aile yaninda 1 hafta kaliyor falan bir bolumde bizim turkiyeden biri hindistanda bir aile yaninda adam bir hafta gecirdi cildirdi bunlar bizim gibi degil asiri agir kanli bon bon bakiyor falan cok gulmustum adam ordan yrilmadan aileye tesekkur icin biseyler yapmak istedi alis verise cikti cildirdi dukkan sahinden bisi istiyor adam cok yavas adam diyor bunlarin her isi agir iste bu yonlerini hic sevmedim aldiklarini arabaya kotmasinda yardim istedi adam yardim etmedi bizim ki yine cildirdi bizde olsa bi el at koyalim desek oo denisti gercekten cok atikiz seri masallah bize :)dimi

 123. Ay alemsin Manyoş izle doyasıya
  Rkini??
  Zina yapanlar yanacak yanacak
  ???
  Zülişim başkası olma kendin ol böyle çok daha güzelsin ??
  ???❤
  SİMGE CANIM sınıfımızdaki kızlar çok ağır makyaj yapardı ben hafif hatta sınav zamanı hiç yapmazdım. O dikkatli bakınca fark etmiş. Bir de açık tenliyim ve derin gamzelerim varya ondan. Yoksa öyle dünya güzeli değilim bekarım canım?
  ??????
  KIZLAR ALLAH RAHATLIK VERSİN HEPİNİZE KIZLAR SAĞOLUN SOHBET IÇIN ❣?????
  ????
  ALLAH RAHATLIK VERSİN ELAM RUH IKIZIM AFRODITIM NERDESİN S.Ç.S ???
  Ay yorgunum yorgun

 124. DEFNEM VALLAH HAKLISIN DUA TERSTE DONE BILIR BIRGUN BEN INTERNETTE BAKTIM SANS DUASI VARDI INTERNETTEKI O DUAYI ŪZERINDE TASIYACAKSIN DIYE YAZILIYORDU BENDE YAZDIM CEBIME KOYDUM BIR AY UZERIMDE TAŞIDIM AMA OLAN SANSLARIM BILE HEPSI BIRDEN KAPANDI ??? AKILSIZ KAFAM ISTE NE YAPACAN SANSI BEN SALLAK IŞTE ???

 125. Kizlar bu kez ciktim erken kalkicam tekrar sohbet icin mersi bende memnun oldum tekrar gelirmiyim bilmiyorum bundan emin degilim fakat sohbet guzeldi manya yazdigin icin mersi can
  iyi geceler tatli ruyalar

 126. Almiroş hoşgeldin kiz naber ?
  Allahim ya bir insan bu kadar mi yakişikli , karizmatik olur ?? Ben bayiliyorum R.K ya aşiri karizmatik benim gözümde gamzeleri , gülüşi , yürişi , kizmazi , sinirlenmesi , bağirmasi , konuşma tarzi 10 numara ya bu adam çok büyük bir hayraniyim bunun ???
  Ayy şu Mukunt sinirlerimi bozuyor , R.K nin yaninda çok ezik duruyor ayrica bena çarptigin için teşekkürler diyor tabi R.K nin sözünin üstüne sözmi olurmuş canim ???
  Ay adam aklimi başimdan aliyor durun ben bir selfie çekim , Televizyona sarilmalara doyamadim valla ???

 127. Aynenn Manyacım ya bende biraz önce izledim Rk ?? o bölümlerde ayrı bir karizma ya bizde yeni bitti dizi ?? ya bende sinir oluyorum Mukunta Madunun sürekli peşinde sonradan terk edecek Maduyu ama şu Rk ile Madunun evlendiği bölümler gelse bir ??oraları bekliyorum bende

 128. İyilik manyam senden naber kız?? sendemi RK hayranısın bende ya ondan yakışıklı ve ondan üstünü tanimıyorum karizması yakışıklığı güĺüşü baķışı tatlılıği olanüstü hastasıyım valla…?????????????

 129. HOŞBULDUM kızlar
  NURDANIM
  MANYAM
  DEFNEM
  RÜYAM
  ZÜLİŞİM
  Sağ olun ben iyim siz nasıldınız?
  Ya Defnem bilmiyorum bende neden böyle oluyor ama çok geriliyorum sinirlerim bozuluyor ya sayfa donuyor ya kapanıyor ya da çok hızlı yazıyorsunuz mesajı çıkıyor bir yorumu kaç defa tekrar yazıyorum bazen açılıyor ama açılıncaya kadar da işte beni yoruyor maalesef

 130. Evet Defnem kendim oluyum yeter bana başkalarına benzemeyim yeterli ?? Allah rahatlık versin iyi geceler Defnem ??

 131. Sagol zülişim iyiyim sen nasılsın cnm
  Ben şuan izlemiyorum YB çünkü mukunt olan taraflatını sevmiyorum RK ile Madunun evlendiği itibaren seviyorum??

 132. Gerçekten ya Rk ayrı bir karizma gülüşü bakışı sinirlenmesi falan adam izlettiriyor kendini çıktığı zaman ekrana bakıp kalıyorum ?? öyle hatta dünkü bölümde hani Madunun evine gelmişti ya ilk defa özür dilemek için falan demişim ki böyle biri bizim evin önüne gelse araba ile ben bayılıp kalıyormuşum ?? millet beni uyandırmaya çalışıyormuş ne çeşit olur ??

 133. Teşekkür ederim Almira bende iyiyim ?? evet ya bende sevmiyorum Mukunt bölümleri tek Rk için bakıyorum öyle az kaldı Rk ile Madunun evlendiği bölümlere herhalde biraz daha var ama ??

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu