Gelinim Mutfakta

12 Mayıs Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları [Toplam Puan Durumu] Açıklandı!

Gelinim Mutfakta 12 Mayıs Perşembe günün birincisi ile Perşembe puanları (toplam Puan Durumu) netleşti! 12 Mayıs Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları sonucu bugün çeyrek altını kim aldı? 12/05/2022 tarihinde bugün günün birincisi kim oldu? Bugün en yüksek puanı kim aldı? 12 Mayıs Perşembe puanları sonucu bugün kim birinci oldu? Sunucu Nursel Ergin Perşembe kaç puan verdi? Damla kaç puan aldı? 12 Mayıs Puan durumu sonucu çeyrek altını kim kazandı? Tüm bu soruların detaylı cevapları, bu haberimizin içerisinden sizleri bekliyor.

=> Gelinim Mutfakta 9 Haziran Perşembe Çeyrek Altını Kim Aldı sonucunu öğrenmek için lütfen tıklayınız.

Güncelleme (13/05/2022) 12 Mayıs Perşembe günü Damla 21 Puanla günün birincisi olurken, Miyase 6 puanla günün sonuncusu oldu. Miyase kural hatası sonucu 6 puan kesildi.

=> Gelinim Mutfakta 2 Haziran Perşembe Son Puan Durumu sonucu için lütfen tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 12 Mayıs Perşembe Puanları ile Perşembe puan durumu (toplam puanlar) sonucu %100 netlik kazandığında, gözler Damla’nın alacağı puanlar ile son bölümde çok düşük puanlar alan Miyase’nin alacağı puanlara çevrilecek.

=> Gelinim Mutfakta 26 Mayıs Perşembe Bugün Kim Birincisi Oldu sonucu için tıklayınız.

12 Mayıs Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları Verecek Kaynanalar

Haftanın üçüncü bölümünde, Miyase sadece Songül kaynanadan beş puan alabilirken, diğerlerinden bir ya da 2 puan aldı. Günün sonucunda 4 ceza puanı alması ile Miyase günü 6 puanla kapatmak zorunda kaldı.

=> 19 Mayıs Perşembe Gelinim Mutfakta Bugün Kim Birinci Oldu sonucu için lütfen tıklayınız.

Bugün 12 Mayıs Gelinim Mutfakta kim birinci oldu? 12 Mayıs Puanlama sonrasında bugün çeyrek altını kim aldı? Sorularının cevapları alt kısımda kesin olarak açıklanmıştır.

=> 13 Mayıs Cuma Gelinim Mutfakta Beş Bileziği Kim Aldı sonucu öğrenmek için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Puanlaması resmi 3

Miyase kaynanası Sevilay ile yaşadığı sorunları halletmek yerine, dikine giderek işi daha da büyütmesi, aldığı ve alacağı puanlara %100 olumsuz sonuç olarak yansımakta. 

=> 13 Mayıs Cuma Gelinim Mutfakta Kim Elendi sonucu öğrenmek için tıklayınız.

12 Mayıs Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları sırasında kaynana Sevilay’ın Miyase’ye kaç puana vereceği, Miyase 4 günlük toplam puan durumu sonucunda, eleme potasına düşüp düşmeyeceği netlik kazanacak.

=> 13 Mayıs Cuma Gelinim Mutfakta Puanları sonucu için lütfen tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 12 Mayıs Perşembe Puanları Verecek Kaynanalar

Uzun zamandır bilezikleri alma hayali kuran Damla, Miyase ile kaynanasının yaşadığı sorunları fırsata çevirip yüksek puanlar almaya başladı. Bugün de iyi puanlar alıp, Miyase’yi bilezik yarışından uzak tutmak istiyor.

Kaynana Sevilay son bölümde puanlama yaparken Miyase’yi bulmak istemediğini söyledi. Sonucunda beş puanı Edanur’a gitti. Lakin Edanur günün birincisi olamadı. Edanur bugün Gelinim Mutfakta 12 Mayıs Puanlama sonucunda yine yüksek puanlar alıp, bu hafta yarışmada kalmak istiyor.

12 Mayıs Perşembe Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Kim Oldu - Senanur

Miyase son bölümde kaynanasına karşı yaptığı davranışların bir kısmının yanlış olduğunu kabul etse de hala kaynanası karşı sert davranması dikkat çekti. Miyase üvey kaynanası ile yarışmak isterken, Sevilay kaynana şöyle söyledi. İşte Sevilay kaynananın o sözleri; 

“Miyase benimle geldi. Benimle gidecek. Eğer Miyase üvey kaynanası ile yarışmak istiyorsa, önce benimle birlikte elenmesi, sonra yarışmaya üvey kaynanası ile baş vurması gerekiyor!” Kaynana Sevilay

Sözleri ile kaynana Sevilay, Miyase’nin kendisinin yerine programa üvey kaynanasının gelmesine engel oldu. Miyase ise üvey kaynanası ile yarışmayı istemesi, oldukça dikkat çekti.

Senanur geldiği hafta yarışmada kalarak adından söz ettirse de son zamanlarda inişli çıkışlı performans sergilemesi dikkatlerden kaçmadı. Senanur 12 Mayıs Perşembe Gelinim Mutfakta Günün Birincisi olup, bugün çeyrek altını alıp yeniden adından söz ettirmek, bu hafta bilezikleri kazanmak istiyor.

12 Mayıs Perşembe Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu Netleştiği An Damla ve Kaynanası Nuray

Miyase adım adım beş altın bileziğe doğru giderken, Çarşamba günü aldığı gerek bir puanlar, gerekse 4 ceza puanı Miyase’nin bilezik yarışında büyük yara almasına nende oldu.

Damla aldığı puanlarla bugün Gelinim Mutfakta Puanlama öncesinde, 50 puanla zirvede yer almayı başlardı. Damla en yakın rakibi ile arasında ki farkı korumak için kolları sıvadı.

Kaynana Sevilay gelinin Miyase ile yaşadığı sorunlardan dolayı, Nuray kaynananın yanında kalmış ve derdini ona anlatmıştı. Lakin bugün Nuray kaynana Miyase’nin yanına gidip şöyle söyledi. İşte Nuray’ın o sözleri; 

“Miyase kaynanan senin önünü kapatıyor!” Yarışmacı Kaynana Nuray

Sözleri ile kaynana Nuray yayın esnasında Sevilay kaynanayı desteklerken, yayın sonrasında Miyase’nin tarafında yer alması, dikkatlerden kaçmadı.

12 Mayıs Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları Puan Durumu Günün Birincisi

Gelinim Mutfakta son bölüm de Damla 19 puanla çeyrek altını alan gelin oldu. Diğer yandan Miyase 4 puan ceza almasından dolayı günü 6 puanla sonuncu olarak kapattı.

Damla Miyase’nin performans açısında düştüğü haftayı avantaja çevirmek istiyor. Bunun içinde, bugün Gelinim Mutfakta 12 Mayıs Perşembe puanlaması sonucunda, en yüksek puanı almak için harekete geçti.

Gelinim Mutfakta 12 Mayıs Perşembe Puan Durumu

9 Mayıs 2022 Pazartesi başlayan yarışma programında ilk iki gün Miyase çeyrek altını kazanan isim olurken, Çarşamba puanlamasında Damla günün birincisi olup, çeyrek altını kazanmayı başardı. Bugün Nursel Ergin’in vereceği, 12 Mayıs Perşembe Gelinim Mutfakta puanları ile haftanın dördüncü puanlaması başlayacak. Günün sonucunda 4 günlük puan durumu sonucu olan, Gelinim Mutfakta 12 Mayıs Perşembe puan durumu sonucu %100 netlik kazanacak

Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu resmi 3

Damla iddiasının altını doldurmak için aldığı yüksek puanlarla bu hafta bilezikler için en iyi hamleyi yapmayı başardı. Miyase’nin geriye düştüğü hafta, Damla bileziklere en yakın yarışmacı oldu.

Senanur geldiği hafta kaynanası Songül’den iyi puanlar alırken, ikinci hafta kaynana Songül gelini Senanur’u bulmada bir hayli zorlanmaya başladı. Kaynana Songül Senanur’un bugün günün birincisi olup, bugün çeyrek altını alan gelin olması için onu bulmaktan başka çaresi olmadığını kendisi de çok iyi biliyor.

Gelinim Mutfakta 12 Mayıs Perşembe Puan Durumu (Toplam) Netleştiği An Edanur ve Kaynanası

Edanur adından söz ettirmek ve bu hafta bilezikler alıp yarışmada kalmak için ne yapıp edip, bugün 12 Mayıs Perşembe Gelinim Mutfakta Puan tablosu sonucunda, Miyase’nin adlığı puanlardan daha fazla puan alması gerekiyor.

12 Mayıs Gelinim Mutfakta bugün kim birinci oldu? Bugün Nursel Ergin kaç puan verdi? 12 Mayıs 2022 Perşembe çeyrek altını kim aldı? Senanur kaç puan aldı? Miyase kaç puan aldı? Tüm bu merak edile sorunların cevapları ise hemen alt kısımda ki puan tablosu içerisinde kesin olarak açıklanmıştır.

LÜTFEN BİZİ GOOGLE DE BÖYLE ARAYIN! 

Gelinim Mutfakta ads

Dikkat: bugün ve her gün yarışmada olanları konun altındaki yorum kısmından tartışıyoruz. Sizde katılabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta 12 Mayıs Puanları (12/05/2022 Perşembe)

*************************

Gelinim Mutfakta Puanları (Nursel Ergin Kaç Puan Verdi)

*************************

12 Mayıs Nursel Ergin Kaç Puan Verdi

Miyase: 1
Damla: 5
Senanur: 2
Edanur: 4

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Sevilay’ın verdiği Puanlar

Miyase: => Sevilay’ın Gelini 4
Damla: 5
Senanur: 3
Edanur: 1

*************************
” 12 Mayıs 2022 Perşembe Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Nuray’ın verdiği Puanlar

Miyase: 1
Damla: => Nuray’ın Gelini 5
Senanur: 1
Edanur: 1

*************************
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Kaynana Gülten’in verdiği Puanlar

Miyase: 5
Damla: 1
Senanur: 3
Edanur: => Gülten’in Gelini 2

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Songül’ün verdiği Puanlar

Miyase: 1
Damla: 5
Senanur: => Songül’ün gelini 4
Edanur: 1

*************************

Gelinim mutfakta 12 Mayıs Perşembe Toplam Puanlar

Miyase 1 4 1 5 1 12 (-6)
Damla 5 5 5 1 5 21
Senanur 2 3 1 3 4 13
Edanur 4 1 1 2 1 9

************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (9-13 Mayıs Haftası) – Perşembe

*************************

Miyase: 40 + 6 = 46
Damla: 50 + 21 = 71
Senanur : 41 + 13 = 54
Edanur: 36 + 9 = 45
*************************

Gelinim Mutfakta 12 Mayıs Perşembe Puanlama Sonuçları

*************************

12 Mayıs Perşembe Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ DAMLA
Gelinim Mutfakta 12 Mayıs Çeyrek Altını Alan Kim
⇒  DAMLA
12 Mayıs Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒  MİYASE

************************* 

Gelinim Mutfakta 13 Mayıs Cuma Fragmanı İzle

12 Mayıs Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları ile toplam puan durumu sonucu netlik kazandığında hem bugün çeyrek altını alan gelin hem de bu hafta dört günlük toplam puan durumu sonucu belli olacak. Gözler ise haftanın final bölümüne çevrilecek. İşte haftanın final bölümü ile ekrana gelecek olan, Gelinim Mutfakta 13 Mayıs Cuma fragmanı alt kısımda sizleri bekliyor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

31 Yorum

 1. Miyase düşmanları en başta kayınvalidesi ve nursel denen sunucu bu hafta miyase belki gidebilir sizde münasıp yerlerinize hint kınası yakarsınız artık

   1. Hiçbir yeşim destekçisi terbiyesizleşmez, aksine an derece naziktirler Yeşim gibi! Bunu iftira içeren yorumu, ancak kendi gibi saygısız, sevgisiz, seviyesiz miyase taraftarı söyler!iyi bir doktordan destek alın, sağa sola bulaşmayın, saldırmayın!

  1. Ay inşallah defolur gider kanalı miyaseniz. Ver babam bilezikleri ver babam bilezikleri! Hiçbirini hakkıyla almadı miyase, ona verilen altınların hepsi haram!

  2. Düşmanlıkla ne ilgisi var. Başta bana sempatik geliyordu.ta ki gerçek yüzünü gösterene kadar.
   Miyase insanlıktan çıktı. bu durumda sen hala miyase’nin yaptıklarını normal buluyorsan hint kınası şart değil Türk kınası da olur. Al güle güle kullan

  3. Cevat sunucu olmasaydi
   Miyase coktan eneldiydi orda olaflar kaynanaya söylenmez 0glu nasil musade ediyor miyaseye

  4. bu yorumu okudum üzüldüm bu siteye yorum yapanların çoğu hanım unutma cevat senide bir hanım doğurdu bir erkek olarak üzüldüm lütfen terbiyemizi muhafaza edelim bende miyase yüzünden 3 aydır yarışmayı izlemeyi bıraktım sadece dizicenterden sonuçlara bakıyorum ama bu yorumu okuyunca kendimden utandım lütfen herkezin görüşüne saygı duyalım kimse kimseyi sevmek zorunda değil

  5. çoktan haketmişti gitmeyi hangi gözle bakıyorsunuz allahaşkına st göxlüklerinizi atın saygısızlığına ve kendini beğenmiiliğini görün lütfen

 2. eskiler gitsin yeniler gelsin
  program da seviyesizlik almış başını gidiyor
  yeniler gelsin de biraz düzelsin

 3. Çirkeflik saygısızlık ve tuyolarla o altın bilezikleri alan miyase artık gitmeli isabetli bir karar olur… Yeşim gibi ahlaklı bir insanın çok günahına girdi daha çok çekecek durun bakalım inşallah tez zamanda baybay ederiz ona ondan sonrada damlaya…

  1. yeşim yarışırken yaptığınız yorumları unutmuşsunuz
   neler neler söylediniz neler neler yazdınız

   1. Yeşim yarışırken taraftarları çok güzel şeyler yazdı. Miyase taraftarları gibi müstehcen ve edepsizlik, sviyesizlik içeren şeyler yazılmadı. Ben bu sayfaya hergün bakarım. Bakmadığım dakikalarda yazıls bile görürdüm. Kendiniz çamurdasınız diye Yeşim destekçilerini de bulunduğunuz Çamura çekemezsiniz! İstersiniz ama paye bulamazsınız!

 4. insallah miyase gider yarismanin tadi tuzu yerine gelir bilezikleride Damla alir damlayida fazla sevmiyorum ama miyase kadar dikkafali degil biraz yumusak konusmasinida biliyor miyase degimdedik birisi insanlarinki yalnis birtek onunki dogru sadece kendisi basarili sanki baskalari basaridan anlamiyor insanlari kucuk gormesi artik haddini asiyor miyase yuzunden artik gercekden yarismanin tadi kacdi.

 5. çok sevinmeyin miyase bu hafta elenir kısa sürede üvey kayınvalidesiyle geri gelir
  ekip kolay kolay miyase den vazgeçmez

 6. miyase bu hafta eksilere doymadı doyamadı
  ama yarın toparlaya bilir herkesten 5 kedi alır kalır ekip için zor değil
  bütün yaşananlar şovun parçası olabilir

 7. Bu bir tahmin
  Kanal miyase’yi elemeye karar verdi gibi. Çünkü eften püften sebeplerle eksi puanlar veriliyor. Önce
  Eleyip sevilayi gönderecekler sonra üvey kaynanası ile miyase’yi tekrar çağıracaklar. Bekleyip göreceğiz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu