Zuhal Topal'la Sofrada

12 Nisan 2019 Cuma Zuhal Topal’la Sofrada Bu Hafta Kim Kazandı? 10.000 TL’yi Bu Hafta Kim Aldı?

12 Nisan Cuma Zuhal Topal’la Sofrada Bu Hafta Kim Kazandı? Aslına bakacak olursak, dün Semiha ile Seniha’nın oyunu bozulmamış olsaydı kesinlikle bu hafta büyük ödülü kimin alacağı son ana kadar netleşmeyecek idi. Lakin dün Raife hanım ile sunucumuz adil puanlama yaparak iki kaynananın planını resmen suya düşürdü. Artık en düşük puanları da vermiş olsa da Zuhal Topal’la Sofrada 12 Nisan Cuma Puanları sonucu değiştirmeyecek. 

=> Zuhal Topal’la Yemekteyiz 12 Nisan 2022 Puan Durumu sonucu için lütfen tıklayınız.

Bizleri yakından takip eden okuyucularımız bu gün büyük ödülü hangi gelin aldığını hem instagram adresimizden hem de dün yaptığımız açıklamalardan öğrendiler. Sizlerde puanlama başlamadan 12 Nisan Zuhal Topal’la Sofrada Kim Birinci oldu? sorusunun cevabını ben birazdan vereceğim. Ancak daha erken öğrenmek isteyen okurlarımız bizleri “dizicenter_net” kullanıcı isimli instagtram sayfamızdan bizleri takip edebilirsiniz. Not: 12 Nisan Toplam Puanlar en son kısımda vereceğiz. Bu arada [mavibuton]26 Nisan Cuma Zuhal Topal’la Sofrada Toplam Puanlar[/mavibuton] için tıklayınız.

Zuhal Topal’la Sofrada 12 Nisan Cuma Bu Hafta Kim Kazandı?

12 Nisan 2019 Cuma günü 16:00 da ekrana gelen bölüm ile bu hafta finali ile karşımıza gelecek. Haftanın ilk günü oldukça olaylı geçti. Genel de 3 puan veren kaynanalar 4 ve 5 puan vermiş olsalar da Semiha Güven, kesinlikle gelinim hak etmedi bu puanları diyerek bir sonraki günden, yani Salı günden itibaren kendisine yüksek veren ve o gün yemeklerini tadımladığı gelinin yemekleri de yüksekleri hak etmesine rağmen düşük puanlar vermeye başladı. Bu arada [pembebuton]Zuhal Topal’la Sofrada 19 Nisan Cuma Büyük Ödül[/pembebuton] kimin olduğunu görebilmek için tıklayınız.

Seniha Çalışkan da gelinim 3 puanı hak etmiyor deyip bir nevi intikam duygusu ile 3’ler havada uçuştu. Taki son bölüm de Raife hanım haksızlığa gelemiyorum deyip Aynur’a 7 verince işin rengi değişti. Not: Zuhal Topal’la Sofrada Cuma Kim Kazandı sorusunu en alt kısımda cevapladım.Zuhal Topal'la Sofrada Bu Hafta Kim Kazandı

“Bu Yarışma ile ilgili tek gerçek haber ve tek doğru bilgi sadece dizicenter sitesinde bulabilirsiniz. google amcaya Zuhal Topal'la Sofrada dizicenter yazarak son içeriğimize de ulaşabilirsiniz.” 

Bu hafta kim kazandı sorusunun cevabını merak ettiğinizi biliyorum. ben bu sorunun cevabını gerek duyumlarımızı gerek ise puanlamalardan yola çıkarak bu hafta kazanacak olan gelinin kim olduğunu erkenden açıklamaya çalışıyoruz. Sizlerde instagramdan bizleri takip edip önceden bilgi alabilirsiniz. 

Zuhal Topal’la Sofrada 12 Nisan Cuma Toplam Puan Durumu

8 Nisan Pazartesi gününden itibaren yarışan gelinlerin kaynanalar tarafından ve sunucumuz Zuhal Topal tarafında verilen toplam puanları vereceğiz. Bu haftanın kesinlikle kazananı adalet oldu ve Raife hanım her ne kadar kaybetmiş olsa da haksızlığı ve oyunu bozması nedeni ile bu haftanın en adil kaynanası ilan ediyoruz.Zuhal Topalla Sofrada Son bolum dizi kapak resmi 1

Şimdi bu hafta Zuhal Topal’la Sofrada bugün kim kazandı? sorusunun cevabını heme alt kısımda verdiğim toplam puanlara bakıp, rahatlıkla görebilirsiniz.


  • 8 Nisan Pazartesi Leyla’nın Puanı= 25
  • 9 Nisan Salı Elif’in Puanı = 22
  • 10 Nisan Çarşamba Rabia’nın Puanı = 21
  • 11 Nisan Perşembe Aynur’un Puanı = 27 %100 Büyük Ödülü Aldı
  • 12 Nisan Cuma Emine’nin Puanı = 22

12 Nisan Zuhal Topal'la sofrada Bu hafta Kazanan gelin Resmi

yukarıdaki eksik kalan Cuma günü Raife’nin gelini Emine’nin puanlaması henüz yapılmadı ama kazanan gelinin ismini açıklamak istiyorum. Bu hafta 12 Nisan cuma büyük ödülü bu hafta 11 Nisan Perşembe günü yarışan Aynur Kazandı. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu