Zuhal Topal'la Sofrada

12 Nisan Cuma Zuhal Topal’la Sofrada Bugün Emine Acat Kaç Puan Aldı? Emine’ye Zuhal Topal Bugün Kaç Puan Verdi?

Zuhal Topal’la Sofrada Bugün 12 Nisan Cuma Emine Acat yarışacak. İlk gün yarışan Leyla Güven, iyi puanlar aldığını düşünen kaynanası Semiha Güven, her gittiği yerde düşük puan kullanmış olsa da dün yarışan Aynur’un yemeklerine ne kadar düşük verse de diğer Raife hanım ile Zuhal Topal’ın puanları Semiha ile Seniha’nın oyununu bozdu.

=> Zuhal Topal’la Yemekteyiz 12 Nisan 2022 Puanları sonucu için lütfen tıklayınız.

Raife hanım bu hafta her yarışmacıya hakkını vermeye çalıştı ama diğer kaynanalar aynı mertliği yapabilecek mi? İzleyip göreceğiz. Emine’ye Bugün Zuhal Topal kaç puan verdi sorusu oldukça önem kazandı. Diğer kaynanalar dün oyunları bozulması nedeni ile Raife’nin gelinine 12 Nisan puanları verilirken çok düşük puanlar verecek.12 Nisan Cuma Zuhal Topal'la Sofrada Emine ile Kaynanası Raife

Bu gün Emine’ye 12 Nisan Zuhal Topal kaç puan verdi diye merak edenler olabilir. Kesin bilgiyi aktarayım. Bu hafta sunucumuz en yüksek puanı Aynur için verdi. Emine’nin alacağı puan 9’dan aşağı olacak. [pembebuton]Zuhal topal’la Sofrada 12 Nisan Haftanın Birincisi[/pembebuton] kim olduğunu görebilmek için tıklayınız.

Zuhal Topal’la Sofrada Bugün 12 Nisan Puanları Ve Gelinin Menüsü

12 Nisan Cuma günü Zuhal Topal’la Sofrada Bugün yarışan Emine Acat; aslen Makedon göçmeni olduğunu ama İstanbul da doğup büyüdüğünü, üniversiteyi Tekirdağ da okuduğunu söyledi. 28 yaşında olan yarışmacımız 7 yıllık evlidir. Emine’nin kaynanası Raife Acat; 53 yaşın ve üç evladı olduğunu ve aşçılık yaptığını söyledi. Gelini emine ise ne yemek yaparsa yapsın çok kusur bulduğunu, bu durum nedeni ile çok iyi yemek yapmayı öğrendiğini aktaran yarışmacı Emine, elinin lezzetine güveniyor.zuhal topalla sofrada 12 nisan yarışmacısı resmi

Emine’nin eşi ile tanışma hikayesi ise, İstanbul da büyüdüğünü ve Üniversiteyi okumak üzere Tekirdağ’a gittiğini eşi ile aynı üniversitede okuduğu için sosyal medyada arkadaş önerileri arasında gösterdiğini ve bir şekilde tanıştıklarını ilk görüşte olumsuz düşünse de hemen bir kaç gün sonra aşık olduğunu söyledi Çiftimize ömür boyu mutluluklar dileriz. 

12 Nisan Zuhal Topal’la Sofrada Emine Acat’ın Menüsü (2019)


 • Mor havuç Çorbası
 • İçli Köfte
 • Ciğer Sarma
 • Patates Püresi
 • Semizotu Salatası
 • Ceviz Baklava

Kaynanalar aşçıyım diye övünen Raife hanım final günü basit bir menü çıkardığını ve sadece baklava da zorlanacağını onun dışında gelini yorulmadan yapacağını söylediler. Bende menü kolay olduğunu ama el açması baklava Emine’yi çok uğraştıracağını düşünüyorum. Zaten ön yargılı gelecek olan Semiha ve Seniha kaynanalar 3 er puan vereceğini şimdiden görebiliyorum. Benim asıl merak ettiğim dün Kibariye hanıma çok iyi puanlar veren Raife hanıma, Kibariye hanım kaç puan vereceğini çok ama çok merak ediyorum. Zuhal Topal'la Sofrada Bugün 12 Nisan Cuma Emine'nin Menüsü

Bu haftanın en son puanlaması olan Emine’nin menüsünü kaynanalar kaç puan verdiğini tek tek açıklamak istiyorum. Henüz puanlama başlamadan Semiha Güven 3, Seniha Çalışkan 3 puan vereceğini şimdiden buraya not alalım. Bakalım dün 9 puan veren sunucumuz bu gün Emine’ye, Zuhal Topal kaç puan vereceği sosyal medyada çok merak edilmiş. Bu sorunun cevabını hemen alt kısımda mavi yazı ile yazacağız. Daha sonra bu haftanın toplam puan durumu da bu gün yarışan gelinin sıralamasını yazacağız. 

11 Nisan Zuhal Topalla Perşembe Puanları (Aynur’un Puanları)


Seniha Çalışkan  3
Semiha Güven  3
Aysel  4
Kibariye  5
Zuhal Topal    7
TOPLAM   22 

BU HAFTANIN TOPLA PUAN DURUMU VİDEODAN HEMEN SONRA VERDİK

Zuhal Topalla Sofrada 12 Nisan Cuma Fragmanı

Fox TV ekranlarına 12 Nisan 2019 Cuma günü gelen 165. bölüm fragmanı sizlerle.

Zuhal Topal’la Sofrada Bu Hafta Puan Durumu (12 Nisan Cuma)

8 Nisan Pazartesi ile 12 Nisan cuma günleri arasında yarışan gelinlerin altığı haftalık toplam puanları hemen alt kısımda gün gün verdik. Bakalım Emine bu gün alacağı puanlarla Aynur’u geçebilecek mi? Hep birlikte göreceğiz. 

 • 8 Nisan Pazartesi Leyla’nın Puanı= 25
 • 9 Nisan Salı Elif’in Puanı = 22
 • 10 Nisan Çarşamba Rabia’nın Puanı = 21
 • 11 Nisan Perşembe Aynur’un Puanı = 27
 • 12 Nisan Cuma Emine’nin Puanı = 22

Bu gün final günü olduğu için sunucumuzun puanları final puanları açıklanırken öğreneceğiz. Ancak sitemizden yarışmayı takip edenler birinci hangi yarışma olduğunu kolaylıkla öğrenebilecekler.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu