Gelinim Mutfakta

12 Nisan Pazartesi Gelinim Mutfakta Puanları Açıklandı! [Günün Birincisi]

Gelinim Mutfakta 12 Nisan Pazartesi günün birincisi belli oldu. Bugün çeyrek altını kim aldı? 12 Nisan Pazartesi Gelinim Mutfakta Puanları sonucunda kim birinci oldu? Bu hafta yarışmaya yeni gelin gelecek mi? Sayan Sayan bugün kaç puan verdi? Haftanın ilk bölümü olan Pazartesi günü çeyrek altını kim aldı? Haftanın ilk bölümünde 12 Nisan Pazartesi günün birincisi bugün kim oldu? Dikkat: 12 Nisan Pazartesi Gelinim Mutfakta Puan durumu sonucu ile bugün günün birincisi olan gelinin adı yazının sonunda açıklanmıştır.

=> 12 Nisan 2022 Salı Gelinim Mutfakta Günün Birincisi ve sonucu için lütfen tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 12 Nisan Pazartesi Puanları ile başlayacak olan yarışma programı haftanın finali 16 Nisan Cuma günü son bulacak. Beş gün sonunda bilezikleri almak isteyen yarışmacılar  %100 bugün çok iyi puanlar almak zorunda.

=> Gelinim Mutfakta 3 Mayıs Pazartesi Günün birincisi ve sonucunu görebilmek için tıklayınız.

12 Nisan Pazartesi Gelinim Mutfakta Puanları verecek kaynanalar

Geçtiğimiz hafta Esra Birinci yarışmadan elenen isim olmasına rağmen Seda Sayan eleme yapmayacağını söylemesi üzerine Esra yarışmada kalmayı başardı. Esra geçtiğimiz haftaki duruma düşmemek adına bugün 12 Nisan Pazartesi Gelinim Mutfakta Günün Birincisi olup adım adım bileziklere yürümek istiyor.

=> 26 Nisan Pazartesi Gelinim Mutfakta Günün Birincisi ve sonucunu görebilmek için tıklayınız.

Bugün 12 Nisan Gelinim Mutfakta kim birinci oldu? Bugün çeyrek altını alan gelin kim? Bugün kim birinci oldu? Soruların cevaplarını yazının en sonunda bulabilirsiniz.

=> 19 Nisan Pazartesi Gelinim Mutfakta Puanları sonucunu görebilmek için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Puanlaması resmi 2

Gelinim Mutfakta son bölüm de beklenmeyen bir olay yaşandı. Seda Sayan Dudu’nun gelmesini bahane edip en düşük puanı alan Esra’yı elemedi. Zaten yarışmaya da kendisi ikinci defa Seda Sayan’ın daveti üzerine katılmıştı. Kısaca Esra üçüncü defa yarışmaya dahil olduğu rahatlıkla söylenebilir. 

=> 16 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta Toplam Puan Durumu sonucunu görebilmek için tıklayınız.

Seda Sayan’ın desteğini alan Esra ne yapıp edip bu hafta birinci olup Seda’nın yüzünü kara çıkartmak isteyemiyor. Bunda dolayı bugün 12 Nisan Pazartesi Gelinim Mutfakta puanları ile puanlaması sırasında hem kendi kaynanasında hem de diğer kaynanalardan yüksek puan almak için çabalayacak.

=> 16 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta Son Puanları sonucunu görebilmek için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 12 Nisan Pazartesi Puan Durumu belli olduğu an Esra ve kaynanası

Esra’nın eşi Fatih daha önce eşine pahalı araba alıp programda sürpriz yapmıştı. Bugün Fatih annesi Fatma hanıma duygu dolu mektup göndermesi üzerine günün kritikleri sırasında duygu dolu anlar yaşandı. Kaynana Sevda ise bu olayın ardından şöyle dedi; 

“İnsanın bir oğlu olmalı. Arkasında dayanabileceği, her derdini dökebileceği herkesin!” Yarışmacı Sevda

Gelinim Mutfakta 12 Nisan Pazartesi Puanları açıklandığı an Seda ve Nagehan

Sözleri ile Sevda kaynana erkek evladının ne denli önemli olduğunu ağlayarak dile getirirken Nagehan kaynana dayanamayıp stüdyoyu terk etti. Kısaca bugün Gelinim Mutfakta Puanlama sonrasında göz yaşları sel olup akacak.

=> Gelinim Mutfakta 16 Nisan Cuma Elene Yarışmacı kim oldu görebilmek için tıklayınız.

Haftanın ilk puanlaması kendi içinde bir avantajı da beraberinde getiriyor. Bugün Gelinim Mutfakta 12 Nisan Puanlama sonucunda birinci olan gelin;

  1. Çeyrek altını alacak
  2. Puan durumu sonucunda birinci olacak
  3. Eleme potasında bir adım uzaklaşacak

=> Gelinim Mutfakta 15 Nisan Perşembe Puanları sonucunu görmek için tıklayınız.

 Bu avantajları elde etmek isteyen her gelin haftanın ilk günün de yani bugün Gelinim Mutfakta 12 Nisan Pazartesi puanlamasında günün birincisi olup çeyrek altını almak için kıyasıya yarışacak.

=> 14 Nisan Çarşamba Gelinim Mutfakta Günün birincisi ve sonucunu görmek için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 12 Nisan Pazartesi Puan Durumu

Seda Sayan’ın sunumları ile hafta içi her gün saat 13:00 da yeni bölümleri ile Kanal D ekranlarına gelen yarışma programında Seda Sayan’ın vereceği bugün 12 Nisan Pazartesi Gelinim Mutfakta puanları ve puanlaması haftanın puanlaması başlayacak. Her günün sonunda çeyrek altın, haftanın final bölümünde beş altın bileziği kazanmak isteyen yarışmacılar da bugün Gelinim Mutfakta 12 Nisan Pazartesi puan durumu sonucun en yüksek puanı alabilmek için ellerinden geleni yapacaklar.

=> 13 Nisan Salı Gelinim Mutfakta Puanları ve Puan Durumu için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu resmi 2

Geçtiğimiz hafta elenen lakin yarışmada eleme olmayacağını basit bir bahane ile öne süren Seda Sayan bu hafta kesin eleme olacağını geçtiğimiz hafta duyurdu. Bu nedenle gelinler elenmemek için bugün Gelinim Mutfakta 12 Nisan puanlaması sonunda bugün günün birincisi olmak için çabalayacak.

Haftanın ilk bölümünde yani bugün çeyrek altını alan gelin olan yarışmacı toplam puan durumu sonucunda otomatik olarka birinci sıraya gelecek. Böylesine önemli avantajı kaybetmek istemeyen özellikle Esra tüm imkanları ile adeta seferber olacak.

12 Nisan Pazartesi Gelinim Mutfakta Puanları Puan Durumu Günün Birincisi

Geçtiğimiz hafta yarışmaya dahil olan Ece aşçı olduğunu ve kendisine güvendiğini açıklamıştı. Geçtiğimiz haftaki performans ortalama olan Ece bu hafta kendisini göstermek istiyor. Zira artık kameralara da çok iyi alıştığı için stüdyoda yabancılık çekmeden yemeklerini yapmak, bugün 12 Nisan Pazartesi Gelinim Mutfakta Puan tablosu sonucunda ise çeyrek altını almak istiyor. 

12 Nisan Pazartesi Gelinim Mutfakta Puan Durumu belli olduğu an Sevda kaynana

12-16 Nisan haftasında Pazartesi günü Seda Sayan beş puanı kime verdi? 12 Nisan Pazartesi Gelinim Mutfakta puan durumu sonucu açıklandı mı? 12 Nisan 2021 Gelinim Mutfakta bugün kim birinci oldu? Bu hafta Pazartesi çeyrek altını kim aldı? Soruların cevapları yazının devamında ki tablo içerisinde sizleri bekliyor.

LÜTFEN BİZİ GOOGLE DE BÖYLE ARAYIN! 

Gelinim Mutfakta ads

Dikkat: bugün ve her gün yarışmada olanları konun altındaki yorum kısmından tartışıyoruz. Sizde katılabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta 12 Nisan Puanları (12/04/2021 Pazartesi)

*************************

Gelinim Mutfakta Puanları (Seda Sayan Kaç Puan Verdi)

*************************

12 Nisan Seda Sayan Kaç Puan Verdi

Ayten: 1
Seda: 5
Esra: 4
Ece: 2

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Fatma’nın verdiği Puanlar

Ayten: 3
Seda: 5
Esra: => Fatma’nın Gelini 1
Ece: 3

*************************
” 12 Nisan 2021 Pazartesi Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Nagehan’ın verdiği Puanlar

Ayten: 1
Seda: => Nagehan’ın Gelini 4
Esra: 5
Ece: 2

*************************
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
Şeklinde Aradığınızda Karşınıza En Doğru Sonucu Veren dizicenter Çıkacaktır.
*************************

Kaynana Neriman’ın verdiği Puanlar

Ayten: => Neriman’ın Gelini 1
Seda: 4
Esra: 5
Ece: 3

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 Seda sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Sevda’nın verdiği Puanlar

Ayten: 1
Seda: 3
Esra. 5
Ece: => Sevda’nın Gelini 3

*************************

Gelinim mutfakta 12 Nisan Pazartesi Toplam Puanlar

Ayten 1 3 1 1 1 7
Seda 5 5 4 4 3 21
Esra 4 1 5 5 X 20
Ece 2 3 2 3 3 13 

************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (12-16 Nisan) – Pazartesi

*************************

Ayten: 7
Seda: 21
Esra : 20
Ece : 13

*************************

Gelinim Mutfakta 12 Nisan Pazartesi Puanlama Sonuçları

*************************

12 Nisan Pazartesi Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ SEDA
Gelinim Mutfakta 12 Nisan Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ SEDA
12 Nisan Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒  AYTEN

*************************

Gelinim Mutfakta 6 Nisan Salı Fragmanı İzle

12 Nisan Pazartesi Gelinim Mutfakta Puanları açıklandıktan sonra bugün günün birincisi olan ve aynı zaman da çeyrek altını alan gelinin ismi açıkladıktan sonra gözler haftanın ikinci bölümüne çevrilecek. İşte o anların kısa videosu olarak Gelinim Mutfakta 13 Nisan Salı fragmanı hemen alt kısımda verilmiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

12 Yorum

  1. Herkesin Ramazan Bayramı kutlu olsun Oruçları kabul olsun inşAllah Teşekkürler FİlİZİM 🌹🙏 Bugün. çeyrek altın i bence Seda alır tahmin ediyorum

  2. YA AYSUN GİTTİĞİ İÇİN BAYRAM YAPMANIZ GEREKİRKEN AYSUN TEKRAR GERİ GELSİN İSTİYORSUNUZ!..ANLAŞILAN SİZ DE KAVGA GÜRÜLTÜDEN YANASINIZ!..

  3. Bu proğram zenginlerin güç gösterisine döndü.Zenginliklerini duygu sömürüsü yaparak kullanıyorlar.Fatma hanımı kastettiğimi anlamışsınızdır herhalde.Garibim Ayten ve kayınvalidesi Neriman hanım ne yapsın.Seda sonunda çeyreğe kavuştu.Sevda hanım Seda nın tabağını beğenmesine rağmen strateji yaparak fazla puan vermedi.Seda Sayan Esra elenmesine rağmen ona torpil geçti.Yazık ama çok yazık,buna ayrımcılık denir.Bu hafta Ayten için çok zor geçecek.Yarın ki fragmanda Ece fırına koyduğu malzemeyi yaktı bakalım puanlama nasıl olacak.Sevda hanımın genelgesi çok ses çıkaracak gibi.

    1. Zaten seda bu hafta Esra ya hep en yüksek puanları verecek Ayten de1 leri alacak Seda dan Ayten ‘in tabağını kaş göz yapıp gösteriyor 1 alsın diye bu hafta Aytene bay bay sanıyorumki aralarında en fazla ihtiyacı olan ve en fazla kendini geliştirip güzel yemek yapanda Ayten ama Seda herzamanki gibi taraf tutup ayrımcılık yapmaya devam ediyor önce kaç hafta Aysunu elemedi şimdide Esra bu toprağın altıda var seda hanım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu