Zuhal Topal'la Sofrada

12 Nisan Pazartesi Zuhal Topal’la Sofrada Puanları [Ayşe Çanak]

12 Nisan Pazartesi Zuhal Topal’la Sofrada Bugün Ayşe Çanak yarışacak. Aslen Kahramanmaraşlı olan Ayşe 12 Nisan Pazartesi Zuhal Topal’la Sofrada Puanları ile bu haftanın puanlamasını başlatacak. Ayşe Çanak kaç puan aldı? Ayşe Çanak’a Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? 12 Nisan Pazartesi Zuhal Topal’la sofrada Puan durumu sonucun da Ayşe Çanak’ın toplam puanlar ne? Bu hafta ilk bölümde yarışan gelinin menüsünde hangi yemekler var? Hepsi ve daha fazlasını bu yazımızda bulabilirsiniz.

=> 12 Nisan 2022 Salı Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puanları için lütfen tıklayınız.

12 Nisan Pazartesi Zuhal Topal'la Sofrada Bugün Yarışan Ayşe ve kaynana Hacer

Bu haftanın ilk bölümü de yani bugün Zuhal Topal’la Sofrada 12 Nisan Pazartesi Puanları sırasında gelecek puanların adaletli olup olmaması daha sonra yarışacak gelinleri %010 etkileyecek.

=> Zuhal Topal’la Sofrada 24 Mayıs Pazartesi Zuhal Topal Kaç Puan Verdi görmek için tıklayınız.

Bildiniz gibi bu hafta ramazan ayı başladı. Gelinler de Ramazan da en çok tüketilen Ramazan pidesini kendi elleri ile yapacaklar. Özellikle Zuhal Topal 12 Nisan puanlaması sırasında yüksek puan almak isteyen Ayşe Ramazan pidesini için ayrıca özenecek.

=> Zuhal Topal’la Sofrada 15 Nisan Perşembe Puan Durumu ve puanlaması için tıklayınız.

Zuhal Topal kaç puan verdi
Zuhal Topal’la Sofrada yarışmasında Bugün Zuhal Topal kaç puan verdi

Bu haftanın ilk yarışmacısı dolu dolu menüsü ile yöresel yemekleri ile kaynanaların midesini fethetmeye geliyor. Ayşe Çanak’a Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? Ayşe Çanak’ın menüsüne kaynanalar kaç puan verdi? Ramazan pidesine kaynanalar ne dedi? Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? Soruların cevapları haberimizin devamında sizleri bekliyor.

=> 12-16 Nisan Zuhal Topal’la Sofrada Bu Hafta Yarışmacıları hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Zuhal Topal’la Sofrada 12 Nisan Pazartesi (2020)

12 Nisan Pazartesi günü Zuhal Topal’la Sofrada Bugün yarışan gelinimizin adı Ayşe Çanak. Aslen Kahramanmaraşlı bir çocuk annesi olan Ayşe yarışmaya katılmayı kaynanası istediği için katıldığını açıkladı.

=> 13 Nisan Salı Zuhal Topal’la Sofrada Puanları ve puan tablosu için tıklayınız.

Programın sıkı fanlarında olan lakin kendilerini kabul etmeyecekleri düşüncesi ile baş vurmadığını, en sonundan kaynanası istediği için yarışmaya başvuruda bulduğunu dile getiren Ayşe bugün 12 Nisan Pazartesi Zuhal Topal’la Sofrada puanları sırasında en az 30 puan almayı hedefliyor. Kendisi de biliyor ki bugün 30 ve altında puan alacak olursa %100 büyük ödülü kaybedecek. 

12 Nisan Pazartesi Zuhal Topal'la Sofrada Puanları alacak gelin ve kaynana

12 Nisan Pazartesi Zuhal Topal’la Sofrada bugün yarışan gelin ve kaynananın bilgileri alt kısımda sizleri bejklerken günün sonunda Ayşe Çanak’a verilecek olan 12 Nisan Pazartesi Zuhal Topal’la Sofrada puanları yazının sonunda tablo içinde açıklanmıştır.

12 Nisan Yarışmacısı Ayşe Çanak

Zuhal Topal'la Sofrada Ayşe Çanak

 • 1995 doğumlu
 • 26 yaşında
 • Aslen Kahramanmaraşlı
 • 5 yıllık evli
 • 5 yıl önce İstanbul’a geldi
 • Bir oğlu var
 • oğlu 4 yaşında
 • Eşinin adı Mükremin
 • Aşırı titiz biri
 • Daha önce markette çalıştı

12 Nisan Yarışmacı Kaynana Hacer Çanak

Zuhal Topal'la Sofrada Hacer Çanak

 • Aslen Kahramanmaraşlı
 • 3 oğlu var
 • 3 gelini var
 • Halen Kahramanmaraş da yaşıyor
 • 60 yaşında
 • 1961 doğumlu

Zuhal Topal’la bugün yarışan Ayşe Çanak’ın menüsünü verip daha sonra bu menüye gelen eleştirileri birebir olarka vereceğiz. Yazının en sonunda bugünün en önemli kısmı olan Zuhal Topal’la Sofrada 12 Nisan Pazartesi Puanları ile puanlaması sizleri bekliyor. 

12 Nisan Zuhal Topal’la Sofrada Ayşe’nin Menüsü 

 • Yumurtalı Susamlı Çörek Otlu Ramazan Pidesi
 • Yoğurtlu Köfteli Çorba
 • El açması peynirli ıspanaklı börek
 • Katma
 • Kuru Biber Dolması
 • Kuru Patlıcan Dolması
 • Elbistan Tava
 • Tavuklu Bulgur pilavı
 • Mevsim Salata
 • El açması Cevizli Burma Tatlısı
Zuhal Topal'la Sofrada 12 Nisan Pazartesi Puanları alacak Gelin ve menüsü

Bu hafta kaynanalar çok hırslı gelinler ise çok azimli,. Her ikisi bir araya geldiği için oldukça çekişme anlar bizleri beklerken haftanın ilk menüsüne gelen yorumlar bir hayli önemli Zira yorumlara göre kaynanalar 12 Nisan Pazartesi Zuhal Topal’la Sofrada puanları sırasında paralel puanlar veriyorlar. Yani menüyü beğenmeyen düşük, beğenen ise yüksek veriyor. 

Kaynanalar haftanın ilk menüsünü duyduktan sonra Ayşe Çanak’ın menüsünü aynen şöyle eleştirdiler;

Menü fena değil
Çok zor değil
Uyumsuz yemekler
Menü çok güzel

Kaynanalar

Bu haftanın ortak yemeği Ramazan da en çok tüketilen kültürümüz de önemli bir yeri olan Ramazan pidesi yapılacak. ayşe kendi menüsünde bir çok lezzeti bir arada sunduğu için kaynanalar karışık olarak menüyü nitelendirdiler. Dikkat: Ayşe Çanak’a Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? Sorularının cevabı alt kısımda açıklanmıştır.

Bugün Zuhal Topal’la Sofrada 12 Nisan Pazartesi puanları sorasında Ayşe’ye gelecek olan düşük puanlar %100 haftanın kaderini değiştirecek. Zira kendisine gelen düşük puanlardan intikam almak isteyen Hacer kaynana Salı günü, Salı kaynanası Çarşamba günü, Çarşamba kaynanası Perşembe günü, Perşembe kaynanası da Cuma günü intikam puanlaması yapacak.

12 Nisan Pazartesi Zuhal Topal'la Sofrada Yarışmacıları

Dolayısı ile Bugün 12 Nisan Pazartesi Zuhal Topal’la sofrada puan durumu sonucunda Ayşe’nin alacağı puanlar diğer gelinleri yakında ilgilendirdiği için dikkatler Ayşe’nin puanlarına çevrildi.

Zuhal Topal’la Sofrada 12 Nisan Pazartesi puanları Ayşe Çanak’a Zuhal Topala bugün kaç puan verdi? Günün Sonunda Ayşe Çanak’ın Toplam puanları ne oldu? Zuhal Bugün kaç puan verdi? Soruların cevapları ise alt kısımda sizleri bekliyor.

Dikkat: LÜTFEN BİZİ GOOGLE DE
ZUHAL TOPAL’LA SOFRADA DİZİCENTER
diyerek arayınız!

Zuhal Topal'la Sofrada ads

Dikkat: bugün ve her gün yarışmada olanları konun altındaki yorum kısmından tartışıyoruz. Sizde katılabilirsiniz.

12 Nisan Pazartesi Zuhal Topal’la Puanları (Ayşe Çanak)

Sevim Alkan  7
Leman Biçer  5
Nadime Ersoy  3
Saniye Mutçalı  5
Zuhal Topal    8
TOPLAM:   27

**12 Nisan 2021 Pazartesi**

Zuhal Topalla Sofrada 12 Nisan Pazartesi Fragmanı İzle

Aslen Kahramanmaraşlı bir çocuk annesi 26 yaşında ki Ayşe Çanak’ın yarıştığı, 12 Nisan Pazartesi Zuhal Topal’la Sofrada Puanları ile puanlamasının da yapılacağı bu haftanın haftanın ilk bölümü olan Zuhal Topal’la Sofrada 12 Nisan fragmanı alt kısımda sizleri bekliyor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu