Gelinim Mutfakta

12 Nisan Salı Gelinim Mutfakta Puanları Belli Oldu! [Günün Birincisi Kim Oldu]

Gelinim Mutfakta 12 Nisan Salı günün birincisi ve Salı puanları sonucu açıklandı! 12 Nisan Salı Gelinim Mutfakta Puanları sonucu bugün çeyrek altını kim aldı? Bugün kim birinci oldu? Nursel Ergin Salı günü kaç puan verdi? Miyase bugün kaç puan aldı? 12/04/2022 tarihinde bugün günün birincisi kim oldu? 12 Nisan Puan durumu sonucu çeyrek altını kim kazandı? Yeşim bugün kaç puan aldı? 12 Nisan Salı puanları sonucu altını kim aldı? İşte tüm bu soruların detaylı cevapları, bu haberimizin devamında sizleri bekliyor.

=> Gelinim Mutfakta 10 Mayıs Salı Puanları sonucu için lütfen tıklayınız.

Güncelleme (13/04/2022) 12 Nisan Salı günü Elif (-10) puan ceza aldı. Yeşim 20 puanla günün birincisi olan gelin olurken, Elif (-5) puanla günün kapattı.

=> Gelinim Mutfakta 3 Mayıs Salı Puan Durumu sonucu için lütfen tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 12 Nisan Salı Puanları ile puan durumu sonucu %100 netlik kazandığında, gözler Yeşim’in alacağı puanlara çevrilecek. Zira Yeşim uzun zamandır bileziklere hasret bir şekilde yarışmaktadır. 

=> 26 Nisan Salı Gelinim Mutfakta Puan Durumu sonucu için lütfen tıklayınız.

12 Nisan Salı Gelinim Mutfakta Puanları Verecek Kaynanalar

Yeşim bu hafta bilezikleri alıp 25 bilezikle, bilezik listesine son sıradan adını yazdırmanın hesaplarını yaparken, Miyase de bu hafta Yeşim’e bilezikleri vermemek, onu altın listesine girdirmemek için elinden geleni yapacak.

=> Gelinim Mutfakta 19 Nisan Salı Puanları sonucu için lütfen tıklayınız.

Bugün 12 Nisan Gelinim Mutfakta kim birinci oldu? 12 Nisan Puanlama sonrasında bugün çeyrek altını kim aldı? Sorularının cevapları alt kısımda kesin olarak açıklanmıştır.

=> 15 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta Beş Bileziği Kim Kazandı sonucu için lütfen tıklayınız.

Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Puanlaması resmi 3

Miyase geçtiğimi hafta beş bileziği kazanan isim olmuştu. Lakin bu hafta ilk bölümde vasat bir performans ile yarışma başlaması, dikkatlerden kaçmadı.

=> 15 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta Günün Birincisi ve sonucu için lütfen tıklayınız.

12 Nisan Salı Gelinim Mutfakta Puanları ile Salı günü toplam puanlar sonucu %100 netleştiğinde, Yeşim’in bu hafta bilezikler konusunda ne derece iddialı olduğunu, buna karşın yeni gelen Elif’in de yarışmada kalıp kalamamağı büyük oranda belli olacak.

=> 15 Nisan Gelinim Mutfakta Eleme Var mı Sonucu için lütfen tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 12 Nisan Salı Puanları Verecek Kaynanalar

Haftanın başında Yeşim gerek rakiplerinden, gerekse kendi kaynanasından aldığı yüksek puanların da desteği ile zirveye adını yazdırdı. Aynı başarıyı bugün Gelinim Mutfakta 12 Nisan Puanlama sonucunda yakalamak isteyen Yeşim, kolları sıvadı.

=> Gelinim Mutfakta 15 Nisan Cuma Yarışmadan Kim Gitti öğrenmek için tıklayınız.

Geçtiğimiz hafta Damla’nın vasat bir performans göstermesindeki en büyük sebep, Damla’nın kendisine verilen yüzükte başka ismin yazması olduğu söylenebilir. Damla elindeki yüzüğü yere atıp kurtulmak isterken, Beyhan kaynana Damla’ya bugün sürpriz yaptı. İşte kaynana Beyhan’ın o sözleri;

“Yere attığın yüzü alıp, kuyumcuma yaptırdım. Bu yüzüğü sen alsan!” Kaynana Beyhan

Sözleri ile Beyhan kaynana Miyase’ye yüzüğü vermek istedi. Lakin Damla yüzüğü görmek dahi istemediği için pahalı yüzüğü Beyhan’a hediye etmesi, Nuray kaynanayı çileden çıkardı.

=> 14 Nisan Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları sonucu için lütfen tıklayınız.

Bu hafta yarışmaya dahil olan Elif, kaynanasından istediği puanları her ne kadar alamasa da ona en yakın puan olan 4 puan alabildi. Lakin aldığı puanlar çeyrek altını kazanmaya yetmedi. Elif bugün elinin lezzetini ve iyi yemek yapabildiğini kanıtlamak için 12 Nisan Salı Gelinim Mutfakta Günün Birincisi olup, bugün çeyrek alan gelin olmanın hesaplarını yapıyor.

=> 13 Nisan Çarşamba Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu için tıklayınız.

12 Nisan Salı Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Kim Oldu - Miyase

Elif bu hafta yüksek puanlar alması halinde, eskilerden Miyase, Damla ve Yeşim’in ayağının kaydıracağını çok iyi biliyor. 2021-2022 sezonun en iddialı ve en başarılı 3 yarışmacısı ile yarışan Elif, kurtlar sofrasından çıkmanın planını yapıyor.

Pazartesi günü Sevilay kaynana, kendi gelinine ilk gün 1 puan vermesi Miyase’nin canını epey sıktı. Sevilay kaynana verdiği düşük puandan dolayı, gelini ile arasında ki ipler bir hayli gerildi. Sevilay kaynana bugün Gelinim Mutfakta Puanlama sırasında, gelini Miyase’ye 5 puan vermek için onun yaptığı yemeği dikkatle izledi.

12 Nisan Salı Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu Açıklandığı An Miyase ve Kaynanası Sevilay

Nuray kaynana gelini Damla’ya hediye ettiği yüzük, oğlunun eski sevgilisine aldığı yüzük olduğu ortaya çıkınca, Damla sinirlerine hakim olmada zorlanmıştı. Damla intikam almak için yüzüğü kaynana Beyhan’a hediye edince, Nuray kaynana sinirlendi ve şöyle söyledi. İşte kaynana Nuray’ın o sözleri; 

“Sen kimin parasını kime hediye ediyorsun?” Yarışmacı Kaynana Nuray

Sözleri ile yarışmacı kaynana Nuray, gelininin hediye ettiği yüzüğün pahalı bir yüzük olduğu ve onu başkasına hediye edemeyeceğini ifade ettiği anlarda, gelin kaynana arasındaki gelirim bir kat daha arttı.

Gelinim Mutfakta son bölüm de daha doğrusu haftanın ilk bölümünde Yeşim 19 puanla günün birincisi olan yarışmacı olurken, Miyase 11 puanla günü son sırada bitirdi. Yeni gelen Elif ise 14 puanla üçüncü oldu.

12 Nisan Salı Gelinim Mutfakta Puanları Puan Durumu Günün Birincisi

Yeşim artık bilezik hasretine son vermek için bu hafta bilezikler almayı kafasına koydu. İlk gün yüksek puanlar alarak bunu açıkça ifade eden Yeşim, bugün Gelinim Mutfakta 12 Nisan Salı puanlaması sonucunda birinci sırayı kimseye vermek istemiyor. 

Gelinim Mutfakta 12 Nisan Salı Puan Durumu

11 Nisan 2022 tarihinde ilk bölümü ile ekrana gelen yarışma programında bugün Nursel Ergin’in vereceği, 12 Nisan Salı Gelinim Mutfakta puanları ile haftanın ikinci puanlaması başlayacak. Günün puanlaması bittikten sonra Gelinim Mutfakta 12 Nisan Salı puan durumu sonucuna göre en yüksek puanı elde eden gelin, kesin olarak belli olacak.

Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu resmi 3

Son haftalarda yeni gelen yarışmacıların hakkında yapılan işlemler gündem olmaya başladı. Kimisi diskalifiye olurken, kimisinden 8 puan ceza kesilmesi uzun süre gündem de yer etti. Lakin bu hafta yarışmaya dahil olan Elif, bu tarz konularla gündem olmadan altın ve bilezik kazanmak istiyor. Bunun içinde bugün günün birincisi olup, bugün çeyrek altını alan gelin olmak için harekete geçti.

Haftanın ilk bölümünde kendi gelinin bulan kaynanalara bakıldığında, sadece Beyhan kaynananın gelinini bulup, ona beş puan verdiği görülüyor. Yeşim kaynanasında aldığı yüksek puanların da etkisi ile ilk gün çeyrek altını kazanan gelin oldu.

Gelinim Mutfakta 12 Nisan Salı Puan Durumu Sonucu Belli Olduğu An Yeşim ve Kaynanası Beyhan

Yeşim elde ettiği bu başarıyı, bugün 12 Nisan Salı Gelinim Mutfakta Puan tablosu sonucunda, yeniden elde etmek için günün yemeğini herkesten daha iyi yapmak için harekete geçti.

12 Nisan Gelinim Mutfakta bugün kim birinci oldu? 12 Nisan 2022 Salı en yüksek puanı kim aldı? Bugün Damla kaç puan aldı? Kaynanalar kaç puan verdi? Bugün Nursel Ergin kaç puan verdi? 12 Nisan 2022 Salı çeyrek altını kim aldı? İşte merak edilen bu soruların cevapları ise alt kısımda ki puan tablosu içerisinde kesin olarak verilmiştir.

LÜTFEN BİZİ GOOGLE DE BÖYLE ARAYIN! 

Gelinim Mutfakta ads

Dikkat: bugün ve her gün yarışmada olanları konun altındaki yorum kısmından tartışıyoruz. Sizde katılabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta 12 Nisan Puanları (12/04/2022 Salı)

*************************

Gelinim Mutfakta Puanları (Nursel Ergin Kaç Puan Verdi)

*************************

12 Nisan Nursel Ergin Kaç Puan Verdi

Yeşim: 4
Miyase: 2
Damla: 5
Elif: 1

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Sevilay’ın verdiği Puanlar

Yeşim: 5
Miyase: => Sevilay’ın Gelini 1
Damla: 1
Elif: 1

*************************
” 12 Nisan 2022 Salı Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Nuray’ın verdiği Puanlar

Yeşim: 2
Miyase: 5
Damla: => Nuray’ın Gelini 1
Elif: 1

*************************
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Kaynana Beyhan’ın verdiği Puanlar

Yeşim: => Beyhan’ın Gelini 4
Miyase: 5
Damla: 1
Elif: 1

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Ayla’nın verdiği Puanlar

Yeşim: 5
Miyase: 3
Damla: 3
Elif: => Ayla’nın Gelini 1

*************************

Gelinim mutfakta 12 Nisan Salı Toplam Puanlar

Yeşim 4 5 2 4 5 20
Miyase 2 1 5 5 3 16
Damla 5 1 1 1 3 11
Elif 1 1 1 1 1 5 (-10)

************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (11-15 Nisan Haftası) – Salı

*************************

Yeşim : 19 + 20 = 39
Miyase : 11 + 16 = 27
Damla : 17 + 11 = 28
Elif : 14 + (-5) = 9

*************************

Gelinim Mutfakta 12 Nisan Salı Puanlama Sonuçları

*************************

12 Nisan Salı Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ YEŞİM
Gelinim Mutfakta 12 Nisan Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ YEŞİM
12 Nisan Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ ELİF

*************************

Gelinim Mutfakta 13 Nisan Çarşamba Fragmanı İzle

12 Nisan Salı Gelinim Mutfakta Puanları sonucunda bugün günün birincisi olan ve bugün çeyrek altını alan yarışmacı %100 belli olacak. Dikkatler hemen bir sonraki güne çevrilecek. İşte haftanın ortasında ekrana gelecek olan bölüme ait, Gelinim Mutfakta 13 Nisan Çarşamba fragmanı alt kısımda sizleri bekliyor. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

45 Yorum

 1. ALLAHIN GAZABINDAN KORKMAYAN SEVİLAY YİNE 1115 VERDİ. GELİNLERİN HAKKINI YİYE DOYMADI, ALLAH DOYURSUN SENİ SEVİLAY. EMİNİM 5 YİNE MİYASEYE GİDECEK.

 2. Allah’ın adaletini gördünmü Sevilay, 5 puanı istemeden Yeşim’e verdin. 5 aydır 11111111 veridğin ve her fırsatta Yeşim’in tabağını tanıyorum ve 1 veriyorum dediğin tabağa 5 verdin. OHHHHHHH

  1. yeşimi gitmeden sevindiriyolar işte hahahayt kurtuluyoz sizden de. haftaya yeşim gidince buralar mis gibi olcak. sizin gibilere bb

   1. miyase elenince dünya daha yaşanılası olacak çünkü evine gidecek ve kimse görmeyecek onu. onu görenlere de Allah yardım etsin ne diyim.

 3. yeşim 5i alınca hemen ben bilirim havasına girdi
  yeşim yapamıyorsun yapamıyorsun yapamıyor yapamıyor

   1. yeşim gibi oyuncu ve şovmen değilim ekranlara oynayamam
    yeşim den biliyoruz yemek yapmayı bilenler değil oyuncular orda kalıyor
    yeşim için güzel yemek yapan kaç gelini harcadılar

    1. yemek yapmayı bilmeyenler ve oyuncular kalıyorsa orada en iyi şovcu sevilay ve miyasedir hakkını yemeyelim lütfen. yeşim kibar kız ondan şovcu movcu olmaz, kayınvalidesi uğraşıyor ama beceremiyor. asıl işi bilenler miyase ve sevilay.

 4. NURAY ZERRE KADAR YEMEKTEN ANLAMIYOR. KADIN NE YEDİĞİNİ İDRAK EDEMİYORKİ NE İŞİ VAR ORADA YAA.

 5. Bİ TANE GERİZEKALI VAR SÜREKLİ YEŞİM YAPAIYOR YAPAMIYOR DEYİP MAHALLENİN DELİSİ GİBİ DOLANIYOR DOLANIRKENDE BURAYA YAZIYOR. YEŞİM YAPIYORKİ SEVİLAYA VE BEYHANA RAĞMEN ORADA KALIP ALTIN ALIYOR. MİYASE GİBİ SEVİLAY VE SUNUCU TARAFINDAN 5 LERLE DESTEKLENİYTOR YEŞİM. ALNININ TERİYLE BİLEĞİNİN HAKKIYLA ALIYOR. MAHALLENİN DELİSİ.

  1. siz yeşim in delileri takmışsiniz miyase ye
   yeşim ekip tarafından koruma altına alınmış
   beyhan in oyunları ve şovlarıyla orda kalıyorlar
   yeşim yemek yapmayı bilmiyor bilmiyor

  2. AYNEN KATILIYORUM;SANKİ YEŞİMİN YAPTIĞI YEMEĞİ YEMİŞTE YEŞİMİN YAPAMADIĞINI SÖYLÜYOR:ÇOK GÜZEL TEŞHİS KOYMUŞSUNUZ “MAHALLENİN DELİSİ” hahgahahahaha…….

   1. yememe gerek yok görünen köy kılavuz istemez
    sözleriniz den anlaşılıyor ki siz yeşim ciler yeşim in akrabalarisiniz onun için savunuyorsunuz
    yoksa ben ne yeşim in nede miyase nin yemeğini yemedim
    siz yeşim in akrabaları paralı askerleri kabul etmiyorsunuz ama yeşim yapamıyor yapamıyor yapamıyor

    1. aha mahallenin delisi gelmiş yine yeşim yapamıyor yapamıyor diye kafasında hunisiyle geziyor ağzında salyası aka aka…

  3. Kusura bakmayın miyasenin hakkı yeniyor listeye girdi diye yeşim kolluylar kanal yeşim kolluyor

   1. miyasenin hakkı mı yeniyor? inanamıyorum okuduklarıma! miyase hakkı yenmek yanyana bile gelemez! miyasenin başkasının hakkını yedi 5 aydır, asla miyasenin hakkı yenmedi bilakis miyaseye fazlasıyla hak ve puan verildi.

   2. Bence miyaseyi elememek icin Elife eksiler verildi Nursel hanim miyaseyi sapmiyon yapmak icin gelmis cunki geldiginde “benimde burda olmamın sebebi var”demisti o sebepde miyaseyi sapmiyon yapmak

  4. Evet yesimin hakkını çok yiyorlar yeşim güzel yaptığını biliyorlar biri veriyorlar yesimin hakkını çok yiyorlar

 6. yeşim iyi puan aldığında miyasenin sürekli yeşimin yemeğini kötü göstermeye çalışması karalamada boyut atlaması miyaseyi küçültüp yeşimi yüceltiyor. yeşimi aşağılayan miyase asloında ne kadar aşağılık olduğunu izletiyor bize.

 7. SEVİLAY YİNE BİRLERİ BASTI!..ALLAH’IN SOPASI YOK!..SEN GELİNLERİN HAKKINI YERSEN ALLAH’DA SANA BUNUN HESABINI SORAR!..

 8. KORUMA ALTINDA OLAN BİRİSİ VARSA O DA MİYASE VE DAMLA!..ÖZELLİKLE MİYASE YAPIM EKİBİ TARAFINDAN KORUNUYOR!..KAYIN VALİDESİ TÜYOLAR KALKTIĞI HALDE NASIL HER SEFERİNDE GELİNİNİN TABAĞINI BULUYOR?TABİ BAZI ZAMANLAR DA BULAMADIĞI OLUYOR!..

   1. Haklisiniz çünkü geçen hafta yeni gelinden fazla kestiler. Damladansa kesmek gerekiyordu insiyatif kullandık dediler

 9. Nursel elif in bayağı a s yeşime puan diğer gelinlere ceza Nurşen bu işi yapamıyor sanki Yeşim ile şirketler gibi

 10. pes dogrusu bu kadarda olurmu 3 kişi bir kişiye yuklendi cuma gelmeden elendi damlaya gunes dogdu herseye maydonoz olan damla

 11. puanlara bakılırsa, miyase elenmesin diye elifi harcayacaklar. miyase için harcanan kaçıncı gelin bu?

  1. sanırım arkanla bakıyorsun puanlara. geçen haftalarda hasreti yeşim için diskalifiye etmişlerdi. unutmadık! yakında gidecek deniliyor kurtulacağızzz

 12. Yeşimle Nursel akraba sanırım ya sıktı artık Elif’e yazık oldu. Yeşimi şişiriyorlar puanlarını bu hafta! Yeşim ve şovcu Beyhan gitsinnn

 13. Ya ben bugün program bakmadım -10 mu yoksa ben mi yanlış görüyorum anlamadım neyin – 10 u

 14. ESKİ GELİNLERİN YARIŞMADA KALMASI İÇİN YENİ GELEN GELİNLERİN HAKKINI YİYORLAR!…

 15. ŞAKA GİBİ!…ŞİMDİYE BİR GELİNLERİN HATALARINDAN DOLAYI -10 PUAN KESİLDİĞİİ OLMAMIŞTI!..NEDEN YARIŞMADAKİ GELİLERİN HATALRINDAN -10 PUAN KESİLMEDİ?

 16. YAPIM EKİBİ NEDEN ELİFE YAPTIKLARINI NEDEN MİYASE’Yİ ELEMİYOR? MİYASE’NİN DE YANLIŞLARI OLDU NEDEN ELİF’DEN KESTİKLERİ PUANI MİYASE’DEN KESMEDİLER?ÇÜNKÜ MİYASE GÖZDE GELİN!..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu