Ah Kalbim (Kumkum Bhagya)

12 Ocak 2019 Cumartesi Ah Kalbim 290. Bölüm Özeti Sonunda Beklenen Oldu! Abhi İle Pragya Karşılaştılar

Sevilen ve oldukça sıkı bir kitlesi olduğunu düşündüğüm Ah kalbim 12 Ocak Cumartesi (2019) günü ekrana gelecek olan Ah kalbim 290. bölüm özeti ile beraberinde 290. bölüm fragmanını sizlerle paylaşacağım.

Sitemizi yakında takip eden bilerce okurlarımız bilir ki, bizler Ah Kalbim 12 Ocak özeti yaklaşık olarak 6 ay öncesinden verdiğimizi ancak bölüm numaralarındaki hatalar nedeni ile sizlere gerekli ve en doğru bilgiyi vermek adına bu bölümü yani Ah kalbim 290. bölüm özeti yeniden yazacağız. Hadi başlayalım ve sizlere Abhi ile Pragya’nın hikayesini anlatmak için sabırsızlanıyorum. Bu arada bir sonraki bölüm olan [pembebuton]Ah kalbim 291. Bölüm özeti[/pembebuton] 13 Ocak pazar için lütfen tıklayınız.

Ah Kalbim 290. Bölüm Özeti Ve Fragmanı

Geçtiğimiz hafta Abhi ile Pragya bir olup okulu ve beraberindeki Sunny ile Kiara’yı kurtarmayı başarır. King ve Pragya bir ev bulana kadar otelde ikamet ediyorlardı. Onlarda güzel bir buldular ve bu evi yeni yapılan Abhi ile King’in imzalamak zorunda kaldığı albüm anlaşması için her ne kadar istemeseler de bir nevi mecbur kalıp imzaladılar. King hem yeni evini kutlamak hemde albüm anlaşmasını kutlamasını yapmak için King davetin yeni evinde olmasını ister ve Abhi’yi ailesi ile birlikte beklediğini söyler. Abhi de sana katlanan eşini görüp ona acıyacak gözlerle bakmak için geleceğim der. Bu arada Kiara da davete gidemediği için Sunny’in evine, yani Abhi’nin evine gitmek için izin ister. İlk başta Pragya izin vermese de Kiara’nın ısrarları ile Sunny’in evine gitmesine izin verir.

Davete dönelim ve Abhi ağır adımlarla içeri girdiği sırada Pragya’nın orada olduğunu hisseder. Ancak göremez. Bu arada King de Pragya ile konuşup davet de eşi gibi destek olmasını ister. Pragya da hem menajeri hem de çocuğuna babalık görevini yaptığı için King’in bu isteğini geri çevirmez. Tabi Abhi de eşli bir davet olduğu için Tanu’dan katılmasını ister. Aklı bir karış havada olan Tanu şu na partideyim. Çıkınca ben verdiğin adrese geleceğim der. Ancak Tanu çok içki içtiği için tekrar Abhi’yi arayıp gelemeyeceğini söyler. Tabi King ile tanıştıracağını söylediği eşi Tanu gelmek istemeyince Abhi morali bozulur. Tanu ise içkili de olsam gitmeliyim deyip partinin verildiği adrese doğru gider.

ah kalbim 290 bölüm özeti resim 1

Abhi dertli bir şekilde partinin verildiği yerin bar kısmında takılsa da Pragya’yı göremez. Ancak varlığını hem Pragya hem de Abhi hissederler. King ise misafirlerinin yalnız kaldığını ve seni onunla tanıştırayım deyip bar kısmında yalnız başına oturan Abhi’nin yana doğru gider.

Pragya ile King tam Abhi’nin yanın geldiği sırada sahneden sanatçıları anons ederler. King de sahnede şaka yapmak ister ve albüm yaparken bolca vakit geçireceğini bildiği Abhi bir tarafında Pragya bir tarafında durmaktadır. Bu arada ikili halen birbirlerini görmediler.

Abhi İle Pragya Ne Zaman Birbirlerini Görecekler?

ah kalbim 290. bölüm özeti resim 2

King Misafirlerine dönüp bir tarafımda evdeki eşim diğer tarafımdaki iş yerindeki eşim deyip gülerken her iki eşimi birbirleri ile tanıştırıyorum der. Pragya ile Abhi birbirlerini görünce şok olurlar. Abhi gerçeği bilmediği için gözleri dolu dolu olur. Bu arada King’in telefonu çalar. King telefona Pragya’nın bakmasını ister ve oradan ayrılır. Çok geçmeden Abhi Pragya’yı tekrar bulur ve “Sen!” der. Hemen arkasında King gelir ve o benim eşim ve şahanem der. Abhi bu duruma dayanamayıp sahneden ayrılır. King ise daha önce yaptıklarını bildiği için, Abhi’ye dönüp kibirliye bak der.

12 Ocak Ah Kalbim ozeti

Pragya albüm kutlamasında Abhi’nin nereye gittiğini arayıp barda ağlayarak içki içtiğini görünce onun yanına gidip her şeyi anlatmak ister. Elini sırtına yaklaştırır. Tam o anda Abhi’nin kendisini 7 yıl evvel nasıl kovduğunu hatırlayıp bundan vaz geçer. Abhi içkinin etkisi ile ne olursa olsun bana ve anılarımıza nasıl bunu yapar diye Pragya’dan hesap sormak ister. Pragya da gerçeği anlatmak için Abhi’yi aramaktadır. İkili tam buluştuğu sırada King gelir ve neden morali bozuk olduğunu sorar. Abhi de hemen arkasından eşin ile dans edebilir miyim der? Tabi asıl amacı geçmişin hesabını sormaktır.

Sahnede Abhi ile Pragya dans etmeye başlar. Abhi, Pragya’nın eline sıkınca, Pragya acıdığını söyler. Abhi ise benim de kalbim acıyor. Geçmişin hesabını vermelisin der. Ancak Pragya konuşacak bir şey olmadığını ve burasının da yeri olmadığını söyleyip sahneden ayrılır. Tanu ise içkili halde eve gelir ve evde Kiara ile karşılaşır. Ne yaptığını bilmez bir tavırla gelen misafir Kiara’yı bile kovmaya çalışır. Ancak Kiara’yı daha önce gördüğü için hemen tanır ve seni kim getirdi diye sorguya çekmeye çalışsa da akıllı Kiara ser verip sır vermez. 

ah kalbim 290 bölüm özeti (12 ocak Cumartesi)

Albüm kutlaması olan yere geri dönelim. Abhi sinirle dışarı gider ve elindeki bardağı kırınca, cam elini keser. Bu sırada King de Abhi’nin baktığını gördüğünü ve Abhi’den uzak durması için Pragya’yı ikaz eder. Pragya buna rağmen Abhi’nin peşinden gidip onun elini sarmak için yukarı kata götürür. Elini sararken Abhi kalbimdeki yarayı nasıl saracaksın der. Pragya Abhi’nin de evli olduğunu bildiği için Abhi’ye karşı soğuğu davranmak zorunda kalır. Bu sırada yatak odasında Abhi’nin elini sardığı sırada King gelir ve kapıya vuru. Pragya King’e bu halde yakalanmak istemez. Abhi ise aç ve gerçekleri ona söyleyeyim der. Pragya kapıya gittiğinde King çoktan gitmiştir.

Ah Kalbim 290. Bölümde Çalan Şarkılar

 • Tay Hai
 • Juda Hoke Bhi
 • The Untold Story
 • Sau Dard Hai
 • Chann Se Toote Jo Sapna

 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

80 Yorum

 1. HERKESE SEVGİ VE SAYGILARIMI ARZ EDERİM ❤❤
  ELAM❤❤
  ?????
  KIZLAR BURAYA GELİN

 2. SALİHAM kar yagısınız HAYIRLI bereketli olsun Rabbim devamını getirsin. Sularımız bol olsun inşallah ??
  Annen ,kardeşin nasıl oldu SALİHAM ?
  Melekimiz nasıl?

 3. Amin cümlemize defnem

  Çok şükür iyiler o gün ördum bir daha gidemedim ama telefonla konuşuyorum iyiler

  Melekte çok şükür nazar deydirmiyiyim oda iyi

  Bende işleri bitirdim bugün kurs vardı hoca mesaj attı iptal olmuş yakın biri vefat etmiş ondan gelemicekmis

  Bende eltimi aradım kayınvalidemlerin evini temizle yelim diye birazdan gelecek oraya gitcez

  Sen nasılsın defnem

  1. saliha ablam güneydın hayırlı sabahlar defne 13 aralık ah kalbime yazıyor

 4. SANADA HAYIRLI SABAHLAR FİLİZİM

  DEFNEM ÇAĞIRDI

  ONDAN CANIM HABERİ VAR

  TEŞEKKÜR EDERİM BİTANEM ???

 5. Eyy RABBİMİZ!!! unutur veya yanılırsak bizi sorumlu tutma.Ey RABBİMİZ !!!bize Bizden öncekilere yüklediğin gibi ağır yük yükleme. EY RABBİMİZ!!! bize gücümüzün yetmediği şeyleri yükleme !!!

  ??BAKARA Süresi 286. Ayet ??

  ????????

  Hayırlı günler ballarım nasılsınız. GAMZELİMMM kayınpederim erkencidir erkenden kalktım kahvaltı yaptık şimdi okula gidip SERHANI alcam İnşaAllah. Sizler ne yapıyonuz.

  ??????

  SALİHAMM

  Dün okudum çok geçmiş olsun. Şimdi nasıl annen yiğenin.

  İnşaAllah Melek bu sene böyle gider.

 6. HAYİRLİ GUNLER ??? DEFNEM ???? SALİHAM ??? NURDANEM ❤❤❤ İPEK ???? FİLİZİM ???? ELAM ????? PERİM ❤❤❤❤❤❤ AYSELİM ????DENİZ KENTLİM ???? SERPİLİM ???? MELİHAM ??????????????????????Bu gun eski arkadaslarda aklima geldiler acaba nasillar ya

 7. NURDANIM hamd olsun seni sormalı canım ?? Eski toprakların gözüne uyku görmez ki zaten?
  Benim aynı iş güç. Don olayı var yollardan düşüp bir tarafımı kırıcam diye korkuyorum sadece?
  ?????
  Aman iyi olsunlar SALİHAM. Bu karda kışta ne temizliği bu SALİHAM donacaksınız havalar ısınınca yapsaydınız bari. O kadar yaşlı mı kaynanangıl temizlik yazamıycam kadar?
  İyiyim şükür canım Melekimiz de iyi olsun hep??
  ???????
  Şükür FİLİZİM seni sormalı canım ??
  ?????????
  İyi günler NAZIM. Eski dostlarımızı ben de özledim. Ayseli çok merak ediyorum oğluyla nasıl???
  Elanın da başına birşey gelmesinden çok korkuyorum

 8. iyi günler kızlar nasılsınız?
  defne
  abloş misafir in var biliyorum kolay gelsin ..
  defne sorma canım aksam gugumde parmağımın kenarını yaktım epey acıdı aksam bi türlü sey yapamdım
  ..neler yaptınız ?
  NAZ nasılsın?
  meloş

 9. Merhabalar..
  Geçmiş olsun MELİHA. “Hametan” isimli merhem sür varsa. Kesiklere ve yanıklara çok iyi geliyor. Ben soba yakarken mutlaka elimi yakarım kömür ateşi çok tesirli oluyor bazen. Bu merhem yanımdan hiç eksik olmaz..

 10. ELHAMDULİLLAH

  Guzumm iyiz idare ediyoruz. Yemek yaptım hizmet bitmiyor ki faslı hiç oturamıyorum alışkın değilim. Ama arada kahve faslı uğrayan arkadaşlarımla iki muhabbet enerjimi tavan yaptırıyor. ?????

  MELOŞUMM ablam
  sanada çok geçmiş olsun. Hametanin mavi renkli kutuasu olan yanıya tahrişe çok iyi geliyor eksik etmeyin evden. Yanık zor dikkat et ?????

 11. MELİHA CANİM TESEKKUR EDERİM VALLAH CAY İCİYORUM CANİM SANADA GECMİS OLSUN KENDİNE DİKKAT ET

 12. NAZIMM

  Burası Muştur yolu yokuştur giden gelmiyor acep ne iştir şarkısı burası için yazıkmış sanki.

  ALLAHIM korusun ölüm ve sağlık sorunu olmadığı sürece bir insanın habersiz gitmesini yahut arada da olsa yazamamasını anlayamıyor VEFASIZLIĞA bağlıyorum.

  ??????

  Neyse İnşaAllah iyilerdir.

  ??????

  GAMZELİMMM

  RABBİM kolaylık versin İşlerine. Dünya meşakati koştur koştur bitmiyor

 13. Nurdanım saolasın bitanem

  Çok şükür iyiler şimdi

  Aynen ya maşallah melegime inşallah hep böyle gider

  Nurdanım yaşlılar yatmazlar onlar hep erkenciler

 14. Defnem

  Aynen ya donduk valla

  Ne yapalım yapmazsan olmuyor defnem

  Çok pisti ya

  Yaşları var ama okadarda çok yaşlı deyiller kayınvalidem hiç beceremez aksine dahada pisletir

  Sürekli biz temizliyoruz

  Ne yapalım Allah rızası için yapıyoruz

 15. NAZ cnm afiyet bal şeker olsun cayınben aksam içiyorum cayı yemekten sonra demek sen ikindi çayıda içiyorsun ama ikindi çayıda severim .

  ABALAM teşekkür ederim saol evde krem var evet yanık zor bu küçük bişi Allah tan .tüm hastalara MEVLA acil şifa versin
  abloş senin misafirler var fırsat bulup yazdığın iiçin ALLAH senden razı olsun..
  kolaylıklar diliyorum..
  bizde daha aksam yemeği yacaz soba yancak iş saati yaklaştıablam ..
  defne nerelerde bu gün
  işleri çok yoğun sanırım .
  meloş

 16. Nazım elhamdülillah hep aynı devam

  Sen nasılsın canım

  Aynen bende çok merak ediyorum bizi kızları

  Elam gül çiçek deniz Aysel serpilim

  Kercekten bir iki kelam yazmaya vakitleri yokmuydu

  Herneyse iyi olsunlar da ???

  Meloş kız geçmiş olsun

  Dün yanık çok kötü dedin bugünse kendini yakmışsın canım

  Dikkat et

 17. melek
  teşekkür ederim evet öyle dedim de akşam soba üzerinde aliminyum gügüm vardı işte sıcak su için malesef öyle oldu bu meral seylerde acayip sınıyor ya .
  teşekkür ederim
  saat 4 olmuş ben camasır toplayım geç bile kaldım
  meloş

 18. Kalp kalbe karşı NURDANIM aynı kremi tavsiye etmişiz çok sevindim bingo ???Sağol NURDANIM amin.. sana da kolaylıklar dilerim iyi ki aynı evde yaşamıyorsunuz kaynanalarla geçici misafir
  ????????
  SALİHAM nasıl yani kaynanan pasaklı ve genç ama işkencesi size ?? bu kadın bunca zaman nasıl kadınlık yapmış kocasına çocuklarına analık. Komşular mı temizlemiş evini sorgulayasın geldi pardon yani ???
  Sen sorumlulukları çok fazla olan hasta çocuk annesisin. Dinç ve sağlıklı bir kadının temizliğini yapicam diye bu soğukta hastalığı bir kapsan sana kim hizmet edecek kim bakacak. Lütfen kendine dikkat et SALİHAM tam hastalık havası dönüyor heryer. Bir zahmet bahara kadar idare etsin millet. Kaynananı hoş tut ama kendini daha çok hoş tut Altın kalpli kız??
  ????
  Afiyet olsun NAZIM

 19. KIZ MELİHA SANA İLK CEVABI BEN YAZDIM ZATEN HATTA KREM TAVSİYE ETTİM BAK NURDANIN YORUMUNDAN BİR ÖNCE ???
  AŞK OLSUN BEN GÖRÜNMEZ MİYİM YA HAYRET YANİ ??

 20. DEFNOŞ

  görmemişim canım benim özür dilerim kız
  teşkkür ederim bizdeki kren başka ama bi gün carsıya eczaneye gidersem ondan da alıcam evde bulunsun canım haklısın
  DEFNE SENİ GÖRMEMEK MÜKÜN DEGİL CANIM
  ama gözümden kaçmış acele ediyorum ve aynı anda çok şeyle ilgilendiğim için kusur bakma .
  bende dedim bu gün yok heralde iş yeri yoğundur diye düşündüm canım.
  meloş

 21. Önemli değil MELİHA ilk kez başıma gelmiyor. Daha önce buradaki birkaç yorumcu da sen bana cevap yazmadın diye sorarlardı halbuki destan gibi cevap yazardım. Ha tamam nasıl fark edemedik diye ısrarla bir şeyler olurdu. Yine öyle oldu
  ben burda 4 senedir herşeyi gördüm alıştım artık bu durumlara ??

 22. DEFNE cnm anladım da ben sana bana cevap vermedin demedim canım benim..
  defne bugun pek yazmamış yoğun heralde dedim .. yani bu manada sitem babında bişi yazmamıştım.
  seni merak etme babında yazmıştım :)
  neyse ne yapıyorsun 17.30 damı bitiyor mesain senin
  meloş

 23. NURDANEM BACİM ARKADASLAR İYİ OLSUNLAR VARSİN YAZMASİNLAR ??????????????????????????????? DEFNEM COK SAGOL BİRTANEM KİZ SEN GORUNMEZ HİC OLURMUSUN CANİM ASK OLSUN ??❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤ MELİHAM COK SAGOL CANİM BENİMKİ FARK ETMEZ İKİNDİ ZAMANİ OLUR YEMEKTEN ONCE OLUR BİZİMKİLER CAYİ COK TUKETİRLER CANİM ???????????????????????????????? SALİHAM BACİM HEP İYİ OLUN CANİM COK SUKUR BENDE OTURMUSUM YEGENİME DERS OGRETİYORUM BACİM ???????????????????????????????

 24. Sen demedin zaten ben başıma gelen durumları söylüyorum bu tarz şeyler başıma çok geldi niye geliyor bilmiyorum ama geliyor ???
  Bazen 5 te bazen buçukta işlerimi çabuk bitirmeme bağlı.. Off yollar hep kaygan buz pisti gibi eve nasıl gidilecek bilmiyorum ??

 25. defne
  canım bot giy bu kar botu var ya onlar kaymaz trtıklı ayakkabı giy kız
  nebilim
  NAZ afiyet olsun ne güzel günde 5 vakit cay masallah naz bu gün ne pişirdin bakalım.
  ben bu gün hahif bir çorba içeceğim
  mlş

 26. MELİHA BU GUN PİRİNC PİLAVİ İLE PATATES ESKİSİ YAPTİM DUNDE KALAN MERCİMEK CORBASİDA VAR CANİM

 27. İki senem bitti çoktan üç senenin içindeyim buralarda.

  Vefayı severim herkese yakışan insani özlliktir bence ama malesef her kulda bukunmuyor.

  İyi olsunlar İnşaAllah.

  ????

  SALİHAMM çok yorma kendini Melek hassas bir çocuk sen hasta olsan mazaAllah kim bakcaj ya Meleğe geçse sizden kızcağız atlatamıyor aylarca sürünüyor. Hastahanelerde ömrünüz geçiyor.

  ????

  GAMZELİMMM

  Kışlıık al onlar kaymaz. Biz Erzurumda profesyonel olmuştuk ama burda unuttuk zarrrr

  Kar yağarken yürümesi çok hoştur. Sonrası eziyet ?????

  ????

  MELOŞUMM

  Elimden geldiğince yazarım heleki sen GAMZELİMMM NAZIMM SALİHAMM burdaysa tek kalınca yazmak istemiyorum ama ??????

 28. ABLACIM senin yoğun olduğunu bildiğim için üstelik evli çocuklu bir hanımsın bu yüzden sana bir şey demek istemiyorum.
  üstelik misafirinde var yinede sen gelip yazoyorsun bu yüzden dedim yine diyorum Allah senden razı olsun. güzel kabine göre versin her şeyi..
  tüm işlerinde Rabbim kolaylık versin

  NAZ canım afiyet olsun..
  patates eskisi? o nedir canım anlamdım.da
  meloş

 29. Vefa İstanbulda bir semt olarak kalmış aa dostlar ??
  Biz bu siteden ayrıldıktan sonra gidenler geri gelir mutlaka ama Heyhat bizi bulamıycaklar burada??
  NURDANIM var zaten ama yine de korkuyorum. İstanbulda yasadıgın için şanslısın herşeyi bambaşka bir şehir trafiği hariç ?
  ???
  Sağol NAZIM

 30. Defnem aynen kayınvalidem ilk çocuğu görümcem anlıcak yaşa gelince hep ona yaptırmış sonra diyer görümcem yapmış

  Sonra büyük eltim 15 sende o yaptı sonra

  ben geldim bende 9 sene yaptım

  Bir tane eltim gelir gelmez ayrıldı o hiç yapmadı

  O ortancı eltimiz

  Zaten burda oturmuyor

  Kaç sene oldu taşındı gitti

  Yaa fazla yaşı yok ama hasta açıyorum

  Annemlerle aynılar

  Maşallah annemlere her işlerini kendi yapıyorlar hem kendine hemde

  Geline bile yapıyorlar

  Ekmek pişirip pazara götürüp satıyorlar

  Nazar değmesin anacıklarıma

  Allah korusun Bir gün elden duserlerse kimse bakmaz

 31. Saolasın nurdanım

  Bende dikkat ediyorum

  Ay Allah korusun canım

  Melek hasta olmasında

 32. Şimdi çok yağdı kar GAMZELİMMM.

  Esma çıldırıyo camdan bakarken kay kay diye diye . ???

  ??????

  MELOŞUMM

  Sendende RABBİM razı olsun. Vefayı severim hayatıma her kim olursa olsun vefa da beklerim. Çayımı demledim namaZı bekliyorum ki içelim MELOŞUMM.

 33. Nazım sende hep iyi canım

  Kız tam sanada yazıyordum tlim kapandı şarj zım bitti

  Yegeninle iyi dersler ???

 34. NURDANEM VALLAH ALLAHTAN BİRSEY OLMASA YAZMAYA DEVAM EDERİM BİZLERE DEYER VERDİYİN İCİN SAGOL BACİM BENDE SİZLER BURDASİNİZ DİYE YAZİYORUM CANİM

 35. SALİHAM BACİM COK SAGOL CANİM ??????????????? NURDANEM BU GUN İSTANBULA GUZEL KAR YAGMİS BENİM KUZEN İSTANBULDA YASİYOR BU GUN KENDİSİYLE KONUSTUM O SOYLEDİ CANİM BİZİM BURAYA KAR KOLAY KOLAY YAGMAZ CANİM

 36. ABLOŞUM afiyet olsun.. çay oh mis
  bu gün yemek erken yapılınca şimdi yemek yedim şimdi .aht ekmek yemeyim dedim mis gibi ekmek dayamadım yedim
  cay soba ütüne koyduk kaynayınca içeriz artık.
  abloş inşallah gideceğim zaman haber verirm ama şimdiden diyorum yarı yıl tatilinde yazamayabilirim ..600 mg netim kaldı bu arada yamazsam bitmiş demektir :)
  meloş

 37. Slm kızlar bugün yine gec kaldım muhabbetinize bugün annemin yanına gittim kız kardeşimin çocuğuna bakıyor .vakit bulamiyorum kızların biri sabah gidiyor biri öğlen .öğleden sonra da muhakkak bir yer çıkıyor .yarında halama gidecez kayınvalidesi gelmis.

 38. Nurdan kayınvalidenler gelmiş herhalde kolay gelsin .benimkilerden gelecekler zeytinlerin toplanmasını bekliyorlar.bizde 3 eltiyiz kışın sırayla gezerler .

 39. ELİF CANİM HOSGELDİN TESEKKUR EDERİM CANİM SEN NASİLSİN İYİMİSİN CANİM

 40. Sağol ELİF sizleri sormalı
  ???????
  Maşallah SALİHAM kaynanan çok sanslıymıs. Bazı insanlar kadir gecesi doğuyor cidden ? Bizim oralarda gelinler çalışma hayatında olduğu için kaynanasına yüz vermezler pek. Kaynanalar da gelinlerine çok yük olmaz zaten.

 41. Karınız hayırlı olsun NURDANIM bereketli olsun ??
  Kardan adam yapın
  Burnuna havuç takın ☃??

 42. Aynen defnem

  Gerçekten kayınvalidem çok şanslı

  Allah inşallah ailemin ve benimde önüne getirir

  ?????

  Elif teşekkür ederim canım

  Annemin ayağı yanmıştı ondan

  Şimdi çok şükür iyi

  Aynen Allah kolaylık versin sanada

 43. Kızlar nerdesiniz mutfaktan yeni çıktım .büyük kızım tutturdu narlı pasta yap .narlı saray lokumu yaptık kızlarla mutfak tabi berbat oldu .

 44. ??”Sana vahyolunanı oku ve namazı kıl; muhakkak ki namaz hayasızlıktan ve kötülükten alıkoyar.  Allah’ı anmak ne büyük şeydir. Allah yaptıklarınızı bilir.  (Ankebut 29/45) ??
  ?????????
  HERKESE SEVGİ VE SAYGILARIMI ARZ EDERİM ❤❤❤
  ????
  ELAM❤❤❤❤
  ??????????
  ✔✔KIZLAR İNTERNETİM BİTTİ. NE ZAMAN DÖNERİM BİLİNMEZ. ŞU GÜN GELİRİM DİYEMEM. ALLAH İZİN VERİRSE DÖNMEYE GAYRET EDİCEM. SİZLERİ EMANETLERİ KAYBETMEYEN ALLAH’A EMANET EDİYORUM ❤❤❤
  HOŞÇAKALIN???

 45. Size bir selam verildiğinde ya daha güzeli ile yada dengi ile cevap verin. ALLAH her şeyin hesabını tutmaktadır.

  ??? Nisa Süresi 86. Ayet ???

  ????????????????

  Hayırlı güneler hatun kişilerimm nasılsınız.

  Ne var ne yok. Ben aynı koşturmaca ????

  ???????????????

  ELİF

  Afiyet şifa olsun tarif verirmisin. Nasıl bir tatlı yaptın merak ettim. ???

  Nasılsın babacığın nasıl iyimi

 46. GAMZELİMMM

  Aynı anda yazmaya başlamışız. ????? seni özlemle bekleyeceğim. Fırsat buldukça girip iyim demeni bekleyeceğim. Rahmeti Rahmana emanetsin

  ?????????

 47. DEFNEM İNSALLAH EN KİSA ZAMANDA GELİRSİN SENİ BEKLERİZ CANİM KENDİNE İYİ BAK ALLAHA EMANET OL CANİM

 48. HAYİRLİ GUNLER KİZLAR NASİLSİNİZ VALLAH BURDA DUN AKSAMDAN BELLİ HİC YAGMUR DURMADİ SUREKLİ YAGİYOR VALLAH

 49. Karlı birinden merhaba kızlar Nurdan canım nefis yemek tarifleri sen aldım narlı saray lokumu diye girersen harika oldu hem çok basit hem de enfes birşey oldu.defne seni beklicez canım .naz canım sen nasılsın .

 50. ELİF TESEKKUR EDERİM CANİM SEN NASİLSİN İYİMİSİN GALİBA BU GUN KİMSECİKLER YOK ELİF CANİM

 51. HAYİRLİSİ OLSUN ELİF GELİRLER EN KİSA ZAMANDA SEN NE YAPİYORSUN CANİM

 52. Naz canım bugün halamin kayınvalidesi ne geçmiş olsuna gittik çocuklara öğleden sonra kar tatili verildi yarında tatil .her taraf bembeyaz karla kaplandı.

 53. Günaydın hayırlı sabahlar kızlar nasılsınız bakalım herkes iyidir inşallah
  ???????

  Nazım burasıda çok soğuk valla

  Sabah toprak bile buztutmustu

 54. İyi günler kizlar nasilsiniz iyimisiniz

  Saliham nasilsin janim çojuklar nasil Melek yawrujuk iyimi?

 55. Gulalek canım saolasın elhamdülillah iyiyiz melekte iyi

  Havadan başka herşey aynı

  Hava çok soğuk donuyoruz

  Sen nasılsın

  Evet bugün çok sessiz

  Nurdanım misavirleri var

  Defnem interneti bitti

  Valla diğerlerini bilmiyorum niye yazmadığını

 56. Saliham hoş geldin janim iyi oldugunuza sewindim ewet howalarda burdada sowamaya başladi ama sizde çok soguk sanirim ALLAH KOLAYLİK WERSİN janim. Ewin ylyk tutyomun kiz çojuklarin üşümisin de Janim. Bende bekledim bekledim gelen olmadi sen hariç ama birazdan magazani kapatijas sonra da ewe . Ewe wardikdan sonra wagit yok janim sizlerle söhbete gelemijam çok istesem bile eger habar wermidan çikarsam anlarsin janim ewe döndi bu ihtiyar diye ???

 57. Hoş bulduk gulalek

  Yok çok şükür evim güzel yani sıcak dışarısı çok soğuk

  Bol bol sobayı yakıyorum

  Sabah namazında yanıyor taaaki gece yarısına

  Hemde iki soba bir sen yanıyor heryer aynı seviyede

  Doğalgaz gibi

  Doğalgaz bile bu kadar ısıtmaz

  Aynen canım fırsat olmuyor sen bide çalışıyorsun

  Allah sanada kolaylık versin Allah emanet ol ??

 58. MERHABA İYİ AKSAMLAR ARKADASLAR NASİLSİNİZ ????????????????????????SALİHAM BACİM NASİLSİN İYİMİSİN CANİM ?????????????????????????????????????????? GULALEK HOSGELDİN ARKADASIM NASİLSİN İYİMİSİN CANİM İNSALLAH İYİSİNİZDİR

 59. Hayırlı geceler kardeşlerim. Selamün aleyküm ??‍♀️??‍♀️??‍♀️

  Kardeşlerim iki akşamdır misafir geliyor. Büyüklerimize goş geldine. Akşamları alamıyorum elime tlfonu. Gündüzleride ancak iş yemek yetişiyor okul kurs falan derken vakit bulamıyorum. Kusuruma bakmayın cidden vaktim olmuyor.

  ??‍♀️??‍♀️??‍♀️??‍♀️??‍♀️??‍♀️??‍♀️??‍♀️

  Neyse uyumuşsunuzdur zaten hepiniz RABBİMe emanetsiniz ömür varsa görüşürük İnşaAllah hayırlı geceler

 60. Hayırlı sabahlar kızlar nasılsınız bakalım

  ???????

  Nazım saolasın canım iyiyim elhamdülillah

  Sen nasılsın canım benim

  ??????

  Ve alikim selam nurdanım hoş geldin canım benim

  Bizde hep aynı uğraşıyorum

  Allah sanada kolaylık versin
  Kendine dikkat et ???

  ???????

  Kızlar bende bugun yokum

  Çok işim var bugün bende sohbet var

  Oyuzden yazmıya bilirim
  Allah emanet olun ???????

 61. Vaybe ben geldim halen kimse yok

  Sabahtan beri benden başka kimse yok

  ?????????????

 62. Aynen nazım

  Ya zaten vazla kişi yoktuki

  Bir kactaneydi

  Sen niye yazmıyorsun

  Zaten nurdanım defnem

  Mazereti var onların

  Zaten geriye birkaç kişi kaldı

  Bende şimdilik yazmıcam

  Benden başka kimse Yok zaten

 63. Kizlar nasilsiniz

  İyimisiniz yenemi hiç kimse yok

  Dün de gelemedim burda Nazimla Saliham tek başina kalmişlar. Kusura bakmayin Kizlar ben dün bi bakdigimda hiç kimse yokdu Saliham sende bu gün yokum demişsin o yüzden de çikdim keşge akşam gelseymişim ??. Neyse ama bügünde kojamin dogum günü o yüzden yinede gelmeye bilirim

 64. Neden bazi yerlerini kesiyorlar anlamiyorum
  Nedenini bilen varmi acaba?
  Ben aslinda sadece hint film, hint dizi izllerim , cok sarkilarini biliyorum,seviyorum
  Benden size tavsiye su sarkilari dinleyin hepsi full :
  Ae dil hai mushkil. Arijit singh
  Sanam teri kasam Ankit tiwari
  Galliyan Ankit tiwari
  Mujko barsat bana lo
  Kya tujhe ab
  Sanam re Arijit singh
  Maahi
  Musafir. Atif aslam
  Piya aaye na
  Saans
  Sun saathiya
  Sunn raha hai Ankit tiwari
  The disco song
  Toota jo kabhi tara
  Tere liye
  Lovely Kanika kapoor
  Tu jo hain Ankit tiwari
  Tu jo mila
  Tujhe bhula diya
  Sanam re arijit singh
  Duaa -arijit singh ….
  Ainvayi ayinvayi
  Kabhi jo badal Arijit singh
  Ijazat Arijit singh
  Gazab ka hai din
  Baaton ko teri Arijit singh
  Tum ho
  Angreji beat
  Sawan aaya hai Arijit singh
  Baby doll kanika kapoor
  Chhod diya Arijit Singh
  Tu isaq mera
  Meray saathiya Mustafa zahid
  Zaroorat Mustafa zahid
  Mit jaaye
  Swag se swagat
  Milne hai mujhse aayi Arijit singh
  The humma song
  Gerua Arijit singh,Antara mitra
  Aadat- Atif aslam
  Lost without you (Half girlfriend)
  Zara sa (. From Jannat)
  Janam Janam -Arijit singh
  Bodyguard-Salman khan
  Hadippa
  Channa mereya Arijit singh
  Hangover Salman khan Shreya goshal
  Arab song-Amr Diab – El alem Alla
  Jhoom jhoom ta hun main. Arijit singh
  Kamli
  Dhoom machale dhoom 3
  Tu hi haqeeqat
  Dil Ibadat
  Nashe si chadh gai Arijit singh
  Bunlardan baskada cok cok
  Ve Kumkum bhagya love serial cok sarkilarini seviyorum ,lutfen kesmeyin oldugu gibi gosterin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu