Gelinim Mutfakta

12 Ocak Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları [Puan Durumu] Netleşti!

Gelinim Mutfakta 12 Ocak Çarşamba günün birincisi ve Çarşamba puan durumu sonucu açıklandı! 12 Ocak Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları sonucu bugün kim birinci oldu? 12 Ocak Puan durumu sonucu bugün çeyrek altını kim aldı? Nursel Ergin bugün beş puanı kime verdi? 12/01/2022 tarihinde bugün günün birincisi kim oldu? Bugün en yüksek puanı kim aldı? Yeşim kaç puan aldı?  Çarşamba en yüksek puanı kim aldı? 12 Ocak Çarşamba çeyrek altını kim kazandı? Tüm bu soruların detaylı cevapları, bu haberimizin satır aralarında sizleri bekliyor.

=> Gelinim Mutfakta 16 Şubat Çarşamba Günün Birincisi ve sonucunu öğrenmek için tıklayınız.

Güncelleme (13/01/2022) 12 Ocak Çarşamba günü Gelinim Mutfakta yarışmacında Damla 19 puanla hem günün birincisi hem de çeyrek altını alan gelin oldu. Buna karşın 21 yıllık gelin olan Dilek ard arda kural hatası yapmaya devam ediyor. 3 puanla günün sonuncusu olan Dilek’in bileti kesildi.

=> Gelinim Mutfakta 9 Şubat Çarşamba Günün Birincisi için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 12 Ocak Çarşamba Puanları ve puanlaması sonucunda netlik kazanacak olan Puan durumu %100 belli olduğunda, gözler yeni gelen ve son bölümde ard arda eksi puanlar alan Dilek’in puanları üzerinden olacak.

=> Gelinim Mutfakta 2 Şubat Çarşamba Puan Durumu için tıklayınız.

12 Ocak Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları Kaynanalar

Bir gelin ard arda (-2) puan cezası aldığında, seyirciler tarafında “Ya birini korumak için yada birini elemek için” yapıldığını düşünüyor. Pazartesi günü Yeşim çok ama çok düşük puanlar aldığı için Dilek’in (-4) puan ceza ile cezalandırılmasının arkasında, Dilek’in değil, Yeşim’in kurtarılması yattığı düşüncesi daha fazla ön plana çıkıyor.

=> 19 Ocak Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları için tıklayınız.

Bugün 12 Ocak Gelinim Mutfakta kim birinci oldu? 12 Ocak Puanlama sonrasında bugün çeyrek altını kim aldı? Sorularının cevapları alt kısımda kesin olarak açıklanmıştır.

=> 14 Ocak Cuma Gelinim Mutfakta Bu Hafta Bilezikleri Kim Kazandı öğrenmek için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Puanlaması resmi 3

Son zamanlarda Yeşim bir şekilde yarışmada kalması için desteklendiğine dair bir çok şüpheli durum yaşandı. Ancak hiçbiri bu kadar açıktan olmamıştı. Pazartesi günü iyi yemek yapamayan Yeşim, Salı günü durumunu düzeltmesi gerekiyordu. Yeşim durumunu düzeltmesine rağmen Dilek’in iyi puanlar alması, dengeleri bozdu. Ancak bura da kural hatası devreye girince, işler değişti.

=> Gelinim Mutfakta 14 Ocak Cuma Bu Hafta Kim Gitti öğrenmek için tıklayınız.

12 Ocak Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları sonucunda Dilek yüksek ihtimalle çok ama çok düşük puanlar alacak. Cuma günü de eleme potasına girip, %100 yarışmadan elenen gelin olacak.

=> 14 Ocak Cuma Gelinim Mutfakta Günün Birincisi sonucu için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 12 Ocak Çarşamba Puanları Verecek Kaynanalar

Miyase, Yeşim ve Damla’yı yarışmada tutmak için gösterilen çaba, yeni gelinlere karşı gösterilmemekte. Dolayısı ile yeni gelenler de geldikleri gibi elenmesi, programı izleyen seyirci ise bu durumu şöyle değerlendiriyor;

“Nasıl olsa gidince eleneceğim. Niye gidip yarışmaya katılayım ki!”

Düşüncesi akıllara getiriliyor. Bundan dolayı yeni gelenlerin daha fazla yarışmada kalması gerekirken, en son yeni gelin olarak gelip yarışmada kalan isim Miyase oldu. Salı günü verilere dayanarak Dilek, bugün 12 Ocak Çarşamba Gelinim Mutfakta Günün Birincisi olamayacağı, günün sonunda ise bugün çeyrek altını kazanan gelin olamayacağı rahatlıkla söylenebilir.

Dilek izleyici de kendisine taraf bulamadığı bir gerçek. Zira gelinlerin yaşına yakın olmaması ve çocuğu yaşında ki yarışmacılarla laf kavgasına girmesi, ekran da hiç ama hiç şık durmuyor.

=> 13 Ocak Perşembe Gelinim Mutfakta Puan Durumu sonucu için tıklayınız.

12 Ocak Çarşamba Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Kim Oldu - Yeşim

Yeşim son bölümde hem yüksek puan elde etti. Hem de eleme potasına Dilek’i iteklemeyi başardı. Yeşim, bugün Gelinim Mutfakta Puanlama sonucunda, günün birincisi olması halinde, Çarşamba puan durumu soncuna göre zirveye çıkması bekleniyor.

Kaynana Beyhan ile kaynana Nuray, Aysun Kuşatan’ın kaynanasından tabakları nasıl bulacaklarına dair ders istediğini duyan Sevilay kaynana, rakiplerine şu sözlerle yüklendi. İşte kaynana Sevilay’ın o sözleri;

“Eski bir yarışmacıdan nasıl tüyo istersiniz!” Yarışmacı kaynana Sevilay

Sözleri ile yarışmacı kaynana, Beyhan ile Nuray’ın yaptığı bu davranışı tasvip etmediğini ifade etmesi dikkatlerden kaçmadı. 

12 Ocak Çarşamba Gelinim Mutfakta Puan Durumu Netleştiği An Yeşim ve Beyhan Kaynana

Kaynana Nuray geçtiğimiz hafta gelinini bulamayıp, hep düşük puanlar vermesi üzerine, Damla yarışmadan çekilmek istemişti. Kaynana Nuray bugün Gelinim Mutfakta 12 Ocak Puanlama öncesinde, Aysun’un kaynanasında ders almasından sonra, gelini Damla’yı bulup bulamayacağı, şimdiden merak konusu oldu. 

Gelinim Mutfakta son bölüm de çeyrek altını kazanan her ne kadar Yeşim olurken, bu hafta yarışmaya dahil olan ve çok iyi puanlar alarak en azından elenmekten kendisini kurtaran Dilek’in (-4) ceza puanı alması, izleyici de karşılık bulamadı.

12 Ocak Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları Puan Durumu Günün Birincisi

Beyhan kaynana gelinin Yeşim’in bulmak istese de zaman zaman bulamıyor. Yeşim ise “Benim tabağıma bir puan verirse, yarışmadan çekilirim!” diyerek iddiasını ortaya koymasından sonra, kaynana Beyhan gelinin hiç bir puan vermesi. Bugün Gelinim Mutfakta 12 Ocak Çarşamba puanlaması sırasında, nasıl puanlar vereceği şimdiden merak konusu oldu.

Gelinim Mutfakta 12 Ocak Çarşamba Puan Durumu

Haftanın ilk bölümü 10 Ocak 2022 tarihinde başladı. Bugün Nursel Ergin’in vereceği, 12 Ocak Çarşamba Gelinim Mutfakta puanları ve puanlaması sonrasında haftanın kaderi büyük oranda belli olmaya başlayacak. Zira günün sonunda %100 belli olacak olan, Gelinim Mutfakta 12 Ocak Çarşamba puan durumu sonucun en yüksek puanı alan gelin bilezikler için en iddialı isim olurken, en düşük puanları alan da eleme potasının yolunu tutacak.

Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu resmi 3

Yarışmada aldığı puanlarla bu hafta elenmemesi gündeme gelen, lakin son bölümde (bizce kasten) eksi puanlar alan Dilek, yarışmadan gideceğini kendisi de sezmiş olmalı ki Dilek, bugün günün birincisi olup, bugün çeyrek altını alan gelin olmak için kolları sıvadı.

Haftaya çok kötü başlayan Yeşim durumunu son bölümde düzeltmeyi başarsa da istediği konumda olamadığının farkında. Bundan dolayı Yeşim 12 Ocak Çarşamba Gelinim Mutfakta Puan tablosu sonucun da zirvede yer almak için kolları sıvadı.

Gelinim Mutfakta 12 Ocak Çarşamba Puan Durumu Belli Olduğu An Dilek ve Kaynanası Hatice

12 Ocak Gelinim Mutfakta bugün kim birinci oldu? Nursel Ergün kaç puan verdi? Bugün Miyase kaç puan aldı? Nursel Ergin beş puanı Yeşim’e mi verdi? Çarşamba çeyrek altını kim aldı? Miyase kaç puan aldı? Çarşamba günü en yüksek puanı kim aldı? Damla bugün kaç puan aldı? Bu soruların cevapları, alt kısımda ki puan tablosu içerisinde sizleri bekliyor.

LÜTFEN BİZİ GOOGLE DE BÖYLE ARAYIN! 

Gelinim Mutfakta ads

Dikkat: bugün ve her gün yarışmada olanları konun altındaki yorum kısmından tartışıyoruz. Sizde katılabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta 12 Ocak Puanları (12/01/2022 Çarşamba)

*************************

Gelinim Mutfakta Puanları (Nursel Ergin Kaç Puan Verdi)

 

*************************

12 Ocak Nursel Ergin Kaç Puan Verdi

Yeşim: 4
Miyase: 3
Damla: 5
Dilek: 1

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Nuray Gülalp’in verdiği Puanlar

Yeşim: 3
Miyase: 4
Damla: => Nuray’ın Gelini 5
Dilek: 1

*************************
” 12 Ocak 2022 Çarşamba Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Hatice’nin verdiği Puanlar

Yeşim: 1
Miyase: 5
Damla: 3
Dilek: => Hatice’nin Gelini 1

*************************


Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Kaynana Beyhan’ın verdiği Puanlar

Yeşim: => Beyhan’ın Gelini 4
Miyase: 1
Damla: 5
Dilek: 1

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Sevilay’ın verdiği Puanlar

Yeşim: 4
Miyase: => Sevilay’ın Gelini 5
Damla: 1
Dilek: 1

*************************

Gelinim mutfakta 12 Ocak Çarşamba Toplam Puanlar

Yeşim 4 3 1 4 4 16
Miyase 3 4 5 1 5 18
Damla 5 5 3 5 1 19
Dilek 1 1 1 1 1 5 (-2)

************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (10-14 Ocak Haftası) – Çarşamba

DİLEK’İN BİLETİNİ KESTİLER

*************************

Yeşim: 27 + 16 = 43
Miyase: 27 + 18 = 45
Damla: 33 + 19 = 52
Dilek: 29 + 3 = 32

*************************

Gelinim Mutfakta 12 Ocak Çarşamba Puanlama Sonuçları

*************************

12 Ocak Çarşamba Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ DAMLA
Gelinim Mutfakta 12 Ocak Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ DAMLA
12 Ocak Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ DİLEK

*************************

Gelinim Mutfakta 13 Ocak Perşembe Fragmanı İzle

12 Ocak Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları ve puan durumu sonucu kesin olarak belli olduğunda, hem bugün günün birincisi olan hem de bugün çeyrek altını alan yarışmacılar belli olacak. Dikkatler ise final öncesi son bölüm olan 13 Ocak tarihinde yayınlanacak olan 844 bölüme çevrilecek. İşte o anlara ait olan, Gelinim Mutfakta 13 Ocak Perşembe fragmanı alt kısımda sizleri bekliyor. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

29 Yorum

 1. Arkadaşlar tabakları şefler kimin gitmesini istiyorlarsa ona pişmemiş tabakları koyuyorlar. Dilek hanım sessiz onun gitmesini istiyorlar, diğerleri gibi bağırıp çağırıyor hanım kadın utanmadan dalga geçiyorlar. Yeşim ne dedi fırına atıp çıkıyoruz yemeklerini görmüyorlar hak iddia etmesin diye. Önceki yarışmacılardan Ezgi itiraz etmişti bu kek benim değil demişti. Daha önceleri bizde pişen yemekleri görüyorduk o zamanlarda tabakları değiştiriyorlar Dı seyirci farkına varınca yemekleri göstermemeye başladılar yarışmacı bile görmüyor.

  1. Evet ben op olayı hatırlıyorum. Fatih Ürek zamanındaydı. Ezgi bu benim yaptığım tabak değil demişti. Fatih Ürek olur mu bu senin tabağın deyip kızmıştı.

    1. Bende Dilek hanımın gitmesini hiç istemiyorum.Çok cok hanım kadın,birazda yenilere fırsat tanınsın.Fakat miyase,damla,yeşim gönderilmek istenmiyor, tv hakim oldukları için.Yenide boşuna mücadele veriyor.

     1. Miyasenin de kesilmeli puanından yufkası yanmıştı o sayede kayınvalidesi buluyor her seferinde yakıyor yanıklardan daha önce puan kırıyorlardı,

  2. Ortalığı karıştıracak yarışmacı arıyorlar reyting uğruna ailelerin onur ve gururuyla resmen dalga geçilsin aile kavramı diye birşey kalmasın istiyorlar artık boykot başlasın

  3. Nursel kaynanalarla çok muhabbete giriyor kaynanalar şaşırıyor puanlar yerini bulmuyor .

  1. Deli mi ne Aysunmuş. Bir sen kalıp anca kaynanaydı sayesind haksızlık yapıp diğer gelinlere 1 kendi gelinine 5 verip hile hurdayla aldığı 50 bileziklemi başarılı olup miyaseyi eleyecek? Alkollü falan msn, ya da bir madde etkisi altında mısın? Kendine gel?

 2. tabi ki ekip ne istiyorsa o oluyor
  Nursel çok ağır yorumlar yapıyor
  gelinler terbiyesizler Dilek hanım a karşı daha çok terbiyesizleşiyorlar
  ekip Dilek hanım gibi olanları geldiği hafta gönderiyor

 3. yarışma programından çıkmış tamamen şov programı olmuş bütün pespayeler orda

 4. Yeşim kurtuldu gibi görünüyor. Peki ozaman Damla ve miyase neden kollaniyor neden bilezikleri yesimin almasını istemiyorlar.

 5. Bir gerçek varki, görüyoruz çıkardığı tabakları, 30 yıllık tecrübesine rağmen Dilek çok başarısız oldu. Maalesef elenmeli. Onun tabakları varken, diğer gelinlerin iyi tabak çıkaranlardan biri gitse adil olmaz. Bana kalsa edepsiz damla elensin ama dilek varken bütün saygısız v edepsizliğine rağmen damla gitmemeli. İnşallah gelecek hafta damlanın elendiğini görürüz.

 6. miyase ve yeşim çirkefi dileğin ayarını bozdu dilek yemeklere odaklanamıyor hareketlerindede gitmek ister gibi beyhanın iyice ayarı bozuldu nurten gudubetinden yardım istiyor nurtende sahtekarlığın düzenbazlığın tarifini veriyor sevilay bildiğimiz hak yiyenin önde gideni gene en iyi tabağa 1 veriyor birde yalan konuşarak 1 verdiği tabağı kötülüyor bu sevilayın fıtratında var buda şunu gösteriyor altınlar benim olsunda nasıl olursa olsun birde gelinlerin oynamaları hiçte hoş olmuyor dansözlerden pekde farkları yok sadece zilleri yok

 7. dilek acilen kendine gelmeli arka arkasına eksi puan hiç yakışmadı tamam tecrübeli olabilirsin ama bu yarışma programı şefleri dinlemek zorundasın bana kalırsa dileğin gitmesi uygun olur zira bu edepsiz saygısız seviyesizler dileğin ahlakını bozabilirler bu yarışma dilek gibi hanımefendi terbiyeli saygılı insanlara göre değil

 8. dilek 3 puan nedir ya herhalde en düşük puanla bu yarışmada rekor kırdın bilerekmi kötü yapıyorsun her halde yarışmadan elenmek istiyorsun

 9. Dilek adapte olamamış olabilir ve diğer gelinler kendisine hakaret ettiği için etkilenip yapamıyor olabilir

 10. nursel hiç olmadı dokusu tutmadı kaynanaları kendi insifiyatine bırakmıyor sürekli müdahil oluyor tahminimce nurselde program sunuculuğundan gönderilme korkusu var nurselde bir panik havası var diye düşünüyorum tabi bu benim görüşüm

 11. Yeşim alsın bilezikleri ne Aysun u ya gelmesin. O yemek yapmayı bilmiyordu.Hep aradan sıyrılıp doldurdu kolunu.Çok şanslıydı.Şansı yaver gitti.

 12. Gelinim Mutfaktaya Nurten-Aysun ikilisi gelirse, yemin billah; değil Gelinim Mutfakta kanal D’yi açmam ,izlemem.

 13. miyase iyice küstahlaştın arsız olmaya başladın damla sana ne demeli beyhana kıvırma diyorsun sen nasıl çirkef saygısız edepsizsin ben sizin eşlerinize hayret ediyorum hiçmi kıskanmazsınız bu ne genişlik bu ne teslimiyet milyonların gözü önünde eşleriniz kıvırıyor dansözlere yaş çıkarıyorlar ya bir insanın onuru kişiliği hayası altına paraya değişilirmi insan eşini sevdiğini gözünden sakınır biz nasıl bu hale geldik

 14. Harbi bu hafta zuhal in program I bilerek izleniyor tabiki eminim bulmus lar bir tane adam can ozen diye birini bulmus lar can ozen iyi puan verince reyting almasi sacma bence hic you degil o program eminim ki bu hafta bilerek reytingleri yukseliyor zuhal in program ı bir tane adamdan reyting mi olur cok sacma buluyorum ben ama zuhal gelinim mutfakta nin reyting rekorunu kiramayacak total de 2.18 e bile yaklasamayacak eminim daha cok dusecektir reyting sana ediyorum ki zuhal in program ı ni izleme harbi orda adalet yok programda sadece bir kisi iyi puan veriyor baskasi iyi puan vermiyor can ozen disinda iyi puan veren var mi yok tabiki zuhal program i bakma diyorum sana harbi uyariyorum

  1. programcılarla ortakmısın nesin reyting spor.Bu program reytin alıyorsa yuh olsun.!!!!!!!!!!!!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu