Gelinim Mutfakta

12 Şubat Çarşamba Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonuçlandı

Gelinim Mutfakta 12 Şubat Çarşamba günün birincisi kim oldu? Bu hafta ilk iki gün çeyrekleri alan Burçin, hafta finaline kadar tüm çeyrekleri toplayıp yeni bir rekora imza atmak istiyor. Bu nedenle bugün Gelinim Mutfakta 12 Şubat Çarşamba Puanları sırasında diğer rakiplerini hiç fırsat vermeden kazanmanın planını yapıyor. Dikkat: 12 Şubat Puan Durumu sonucunu yazının en son kısmında bulabilirsiniz.

=> Gelinim Mutfakta 4 Mart Çarşamba Günün Birincisi ve 4 Mart puan tablosu hakkında bilgi sahibi olmak için tıklayınız.

Eski yarışmacıların bu hafta oldukça düşük puanlar aldığı, yeni yarışmacının ise iki eski yarışmacıyı alt ettiği bir hafta da verilen her puanın oldukça önemli olduğunu gördük. İlk günden beri gelinin bulan Emine hanım bakalım 12 Şubat Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları yine gelini Gülşah’ı bulmayı başarabilecek mi? Bekleyip, göreceğiz.

Bugün Gelinim Mutfakta Puanlama kısmında kaynanaların verdiği puanlara pür dikkat kesileceğim. Özellikle yeni gelen kaynana emine gelir gelmez sektirmeden nasıl oluyor da gelinin buluyor diye düşünüyorum. Aklımda deli sorular var. Dikkat: 12 Şubat Çarşamba Puanları yazının son kısmında bulabilirsiniz.

=> Bu arada 26 Şubat Çarşamba Gelinim Mutfakta Günün Birincisi sonucunu görmek için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta Son bölüm de yine çeyrekleri alan Burçin, bu hafta yukarıda dediğim gibi yarışmanın tarihine geçmek istiyor. Kendisi de biliyor ki yakında gidecek. Bu nedenle bilezik listesine giremeyeceği için en azında kırdığı rekorla anılmanın planını yaptığını düşünüyorum.

=> Bu arada Gelinim Mutfakta 19 Şubat Çarşamba Bugün kim birinci sorusunun cevabı için tıklayınız.12 Şubat Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları verecek Kaynanalar

Gelinim Mutfakta 12 Şubat Puanlama esnasında Özden kaynanaya çok dikkat edin. Bir verdiği gelin muhtemelen bu hafta elenecek isim olacak. Tabi gene 5 puanı Burçin’e verecektir. Dikkat ediyor musunuz? Elif varken Özden bu kadar sık gelinin tabağını bulamıyordu. Aklımda yine deli sorular var.

=> Bu arada 14 Şubat Cuma Gelinim Mutfakta Puan Durumu sonucunu görmek için tıklayınız.

Bugün 12 Şubat Çarşamba puan tablosu kısmında Burçin dışında kim birinci olursa olsun, şu bir gerçek ki aradaki 10 puanı kapatamayacaklar. Bu nedenle Burçin günün sonunda yine zirvede kalmaya devam edecek.  

=> Bu arada 13 Şubat Perşembe Gelinim Mutfakta Toplam Puan Durumu sonucunu görmek için tıklayınız. 

12 Şubat Çarşamba bugün Gelinim Mutfakta günün birincisi olacak ismin hangi yarışmacı olduğunu ve kaç puanla bugün çeyrek altını kazandığını yazının son kısmında verdim. bizler öncelikle günün yemeğinin adını ve malzeme listesini vereceğiz. Daha sonra puanla kısmına geçeceğiz. Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Ve Puanlaması

Herkesin merak ettiği bir soru var. Bugün kim birinci oldu? Şahsen gene Burçin’in avantajlı olduğunu ama Dilara da son sıradan kendisini kurtarmak istediği için Dilara’nın Burçin’e göre daha avantajlı olduğunu söyleyebilirim.

Gelinim Mutfakta 12 Şubat Çarşamba Puan Durumu

Bu hafta 10 Şubat Pazartesi günü 456. bölümü ile start verdi. Şimdi 12 Şubat Çarşamba puanları ile kaldığımız yerden, 458 bölümü ile karşımızda olacak. Burçin yine iyi puanlarla ilk gün çeyreği aldı. İkinci günde çeyrek alacağını, bir önceki gün tahmin etmiştik. Gelinim Mutfakta 12 Şubat Çarşamba Puan durumu sonucunda Burçin’i geçebilecek bir yarışmacının olmayacağını düşünüyorum. Gelinim Mutfakta 12 Şubat Çarşamba Günün Birincisi Gülşah

12 Şubat Çarşamba Gelinim Mutfakta Puan tablosu sonuçlanmadan önce yarışmacıların hafta başından beri aldığı puanlara hep birlikte bir göz gezdirmek istiyorum.

İlk sırada ve ilk günden itibaren zirvede yer alan Burçin 33 puanla yer alırken, en yakın rakibine şimdiden 10 puan fark atmayı başardı. Yani Burçin diyor ki Bu hafta bilezikleri ben alacağım. Şu na için karşı duran da olmadı. Bugün çeyrek altını alan gelin yine Burçin olursa, rekora iki çeyrek kalacak.

Gelinim Mutfakta Haftalık puan durumu sonucu vermeye devam ediyoruz. Şu an için ikinci sırada yer alan ve birinci sıradaki Burçin’in tam 10 puan gerisinde kendisine yer bulan Gülşah 23 puanla kendisine yer bulduğunu görüyoruz.Gelinim Mutfakta 12 Şubat Çarşamba Puanları Verecek Kaynanalar

Gülşah her ne kadar yemek yapamıyor olsa da eski tecrübeli yarışmacılar Dilara ve Nihan’dan şu ana kadar çok iyi puanlar almayı başardı.

Üçüncü sırada ise Nihan 22 puanla kendisine yer bulduğunu görüyoruz. Nihan bu hafta elenmemek istiyor ise 12 Şubat Çarşamba Puan durumu sonucun da en yakın rakibini alt etmek zorunda. Aksi halde işi çok zor.Gelinim Mutfakta 12 Şubat Çarşamba Puan Durumu Sonucu Açıklandığı An Gelinler

Dördüncü sırada yer alan oyuncu ise geçtiğimiz hafta bilezikleri alan Dilara’nın olduğunu görünce ufak bir şaşkınlık geçiriyoruz. Dilara şu an 20 puanla son sırada yer alıyor. Dilara, 12 Şubat Gelinim Mutfakta günün birincisi olmak zorunda. Aksi halde bu hafta veda eden isim olacak. 

Burçin, bu yarışmadan elenmeden bir rekora imza atmak istiyor. Tahminimce hafta başından beri tüm çeyrekleri alan ilk isim olmanın peşinde. bu nedenle bugün çeyrek altını alan gelin olmak için elinden geleni yapacaktır. 

Gelinim Mutfakta 12 Şubat 2020 Meftune

Meftune Yemeği Malzeme Listesi

  • 5 adet patlıcan
  • 1/2 kuzu eti
  • İki adet kuru soğan
  • 3 adet domates
  • 1 çay kaşığı karabiber
  • 1 çay kaşığı tuz
  • 1,5 yemek kaşığı tereyağ
  • 4 adet biber (sivri)
  • 3 diş sarımsak

Gelinim Mutfakta Puanları ile Puan durumu Resim 1

Haftanın üçüncü günün de yine özel ve güzel bir tarifle karşımıza olan yeme k yarışma programında günün yemeğinin malzeme listesini veren Fatih Ürek kısaca nasıl yapılacağı konusunda gelinleri bilgilendirdi.

Sadece yemeğin nasıl yapılacağını Fatih Ürek değil, programda şef Damla da ayrıca yemeğin tüm inceliklerini arka planda hangi konulara dikkat etmesi gerektiğini tüm yarışmacıların anladığında emin olana kadar anlattıktan sonra Fatih Ürek 50 dakika süre vermesi ile heyecanlı bekleyiş başladı.12 Şubat Çarşamba Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Nihan

Bugün çeyrek altını kim aldı?  Günün yemeğini herkes tamamladıktan sonra bugün çeyrek altını kazana gelini yoksa gene Burçin mi olacak? Yoksa başka yarışmacılar da bu mükafatı kazanmaya muvaffak olabilecekler mi? Hep birlikte izleyip göreceğiz.

12 Şubat 2020 Gelinim Mutfakta Puanlaması ve haftalık puan durumu hemen alt kısımda sizleri beklemektedir.

Dikkat: bugün ve her gün yarışmada olanları konun altındaki yorum kısmından tartışıyoruz. Sizde katılabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta 12 Şubat Puanları (12/02/2020 Çarşamba)

*************************Gelinim Mutfakta Puanları Resim 1*************************

Kaynana Nurcan‘ın verdiği Puanlar

Burçin : 4
Dilara : 5
Nihan: => Nurcan’ın Gelini 2
Gülşah : 1

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Emine‘nin verdiği Puanlar

Burçin : 3
Dilara : 1
Nihan : 5
Gülşah=> Emine’nin Gelini 2

*************************
” 12 Şubat 2020 Çarşamba Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Kaynana Gönül‘ün verdiği Puanlar

Burçin : 3
Dilara  : => Gönül‘ün Gelini 5
Nihan : 4
Gülşah : 1

*************************

Kaynana Özden‘in verdiği Puanlar

Burçin : => Özden’in Gelini 5
Dilara : 3
Nihan : 1
Gülşah : 2

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Gelinlerin 12 Şubat 2020 Çarşamba Toplam Puanları

Burçin 4 3 3 5 15
Dilara 5 1 5 3 14
Nihan 2 5 4 1 12
Gülşah 1 2 1 2 6

************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (10 Şubat – 12 Şubat Haftası) – Çarşamba

*************************
Burçin : 33 + 15 = 48
Dilara  : 20 + 14 = 34
Nihan  : 22 + 12 = 34
Gülşah : 23 + 6 = 29

*************************

Gelinim Mutfakta 12 Şubat Çarşamba Puanlama Sonuçları

*************************

12 Şubat Çarşamba Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ BURÇİN
Gelinim Mutfakta 12 Şubat Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ BURÇİN
12 Şubat Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ GÜLŞAH

*************************

Gelinim Mutfakta 13 Şubat 2020 Perşembe Fragmanı İzle

13 Şubat 2020 Perşembe günü 459. bölümün fragmanı hemen alt kısımda eklenmiştir. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu