Zuhal Topal'la Sofrada

12 Şubat Çarşamba Zuhal Topal’la Sofrada Puanları (Çiçek Kaya)

12 Şubat Çarşamba Zuhal Topal’la Sofrada Bugün Çiçek Kaya 24 yaşında ve henüz 1,5 aylık evli olmasına rağmen, elinin lezzetini kanıtlamak için bugün kaynanalar karşısına zorlu bir sınava çıkacak. Elbette kendi yemekleri çok çok güzel olsa da kaynanalar ellerinden geldiği kadar düşük puanları vermeye çalışacaklar. Ancak en doğru puanları veren sunucumuz bugün Zuhal Topal’la Sofrada 12 Şubat Çarşamba puanları kaç puan verdiğini yazının son kısmında aktardım.

=> Bu arada 26 Şubat Çarşamba Zuhal Topal’la Sofrada Bugün verilen puanları görmek için tıklayınız.

Kaynanalar son bölümde Zehra ile tartışmanın hala etkisini atamadıkları için Çiçek’in menüsü ve yemekleri de arka planda kaldığını ve tam olarak değerlendirilemeden puanlar verildiğini düşünüyorum.

=> Bu arada 19 Şubat Çarşamba Zuhal Topal’la Sofrada Bugün sonucunu kim kaç puan aldığını görmek için tıklayınız.

Yine en doğru değerlendirmeyi yapan sunucumuz bugün 12 Şubat Çarşamba Zuhal Topal Kaç Puan verdi? Merak etmeyin. Sorusunun cevabı yazının son kısımında sizleri bekliyor.

=> Bu arada 14 Şubat Cuma Zuhal Topal’la Sofrada Haftanın birincisi kim? olduğunu görmek için tıklayınız.12 Şubat Çarşamba Zuhal Topal'la Sofrada Bugün 338 bölüm => Bu arada 14 Şubat Cuma Zuhal Topal’la Sofrada Bugün verilen puanları görmek için tıklayınız.

Hafta içi her gün saat 16:00 da yeni bölümü ile karşımızda olan hem yemek hem de gelin kaynana konseptini bir arada sunan programda yarışan gelin ve kaynanaları öğrenmek için Zuhal Topal’la Sofrada Bu hafta (10-14 Şubat) yarışmacıları konusuna yazdığımız yazımıza göz atabilirsiniz. 

=> Bu arada 13 Şubat Perşembe Zuhal Topal’la Sofrada Puan Durumu sonucu için lütfen tıklayınız.

Zuhal Topal’la Sofrada 12 Şubat Çarşamba (2020)

12 Şubat Çarşamba günü Zuhal Topal’la Sofrada Bugün yarışan gelinimizin adı Çiçek Kaya. Henüz 1,5 yıllık evli olan Çiçek, elinin lezzeti ile kaynanaları mest edeceğini düşünse de bu hafta yarışan kaynanalar oldukça garip. Artık ilginç tavırlar da sınırları zorluyorlar. Son bölümde yaşanan yarışmacı ile kaynanaların sıkı tartışmasında haberdar olan Çiçek, eminim bu duruma düşmemek adına elinde geleni yapacak. Not: bugün Zuhal Topal kaç puan verdi? Sorusunun cevabı yazının en sonunda verdik.12 Şubat Çarşamba Zuhal Topal'la Sofrada Bu Hafta Yarışmacıları

Zuhal Topal’la Sofrada Son bölümde yarışan yarışmacı Zehra ile Gül hanım arasında çıkan tartışmanın boyutu oldukça büyüdü. Zehra yanlış yaptığını düşünüp özür bile dilese, Gül kaynana ısıtıp ısıtıp yeniden tartışmayı gündemden düşürmedi. 

12 Şubat 2020 Çarşamba Zuhal Topal’la sofrada puanları verilmeden önce yine benzer bir tartışmanın olduğunu verilen fragmanda görünce yok artık demekten kendimiz alamıyoruz. Burada kusur hep gelinler de değil ya. Üst üste gittiği evde gelinlerle tartışmaya giren Gül hanım da sorunu kendisinde aramalı.

Şimdi Zuhal Topal’la Sofrada bugün yani 12 Şubat 2020 tarihinde Fox TV ekranların da 338. bölümde yarışan gelin ve kaynanayı sizlere tanıtmak istiyorum.

Çiçek Kaya (12 Şubat Çarşamba Yarışmacı Gelin)

Zuhal Topal'la Sofrada Çiçek Kaya - 12 Şubat Çarşamba Yarışmacısı

 • 24 yaşında
 • 1,5 yıllık evli
 • Bir çocuk annesi
 • 6 aylık bir oğlu var
 • Oğlunun ismi Çınar
 • Aslen Giresunlu
Dilber Kaya (12 Şubat 2020 Yarışmacı Kaynana)

Zuhal Topal'la Sofrada Dilber Kaya - 12 Şubat Çarşamba Yarışmacısı kaynana

 • Aslen Van Gevaşlı
 • Çanakkale de ikamet ediyor
 • Uyumayı çok seviyor
 • Gelini ile aynı binada oturuyor
 • 44 yaşında 
 • Gelinin elinin lezzetine güveniyor

Haftanın en başında itibaren yarışan gelinler sunucumuz Zuhal hanım sıra ile verdiği puanlara baktığımızda ilk gün 6, ikinci gün ise 5 puanı layık gördü. Kısaca sunucumuzun beğendiği henüz bir menü ile karşılaşmadığını anlayabiliyoruz. Not: bugün Zuhal Topal kaç puan verdi? sorusunun cevabını yazının son kısmında bulabilirsiniz.

Zuhal Topal’la sofrada bugün verilen puanlar da kaynanalar son bölümde yaşanan olayların etkisinde kaldığını gördük. Çiçek kendi yemeğini savunmaya çalışsa da kaynanalar bunu saygısızlık olarak değerlendirip, puanlamaya yansıttıklarını düşünüyorum. 

12 Şubat Zuhal Topal’la Sofrada Çiçek’in Menüsü 

 • Püşürük Çorbası
 • Pazı Sarması
 • Karışık Sebzeli Mantar Dolması
 • Paçanga Böreği
 • Patlıcan Bohçası
 • Patates Püresi
 • Bulgur Pilavı
 • Brokoli Salatası
 • Hira Tatlısı

Zuhal Topal'la Sofrada 12 Şubat Çarşamba Puanları verilecek menü


Bugün Zuhal Topalla 12 Şubat Puanlaması için yarışacak olan Çiçek’in menüsüne baktığımda ana yemek hangisi diye aradım. Gerçekten hepsi bana ara sıcak gibi geldi. Kaynanalar da bu konudan dolayı, Çiçek’in menüsü karşı ağır eleştiriler de bulundular. 

Kısaca bugün hem tadım hem de puanlama yapacakları menüyü gören kaynanaların verdiği tepkiyi aynen aktarıyorum.

Menü çok basit
Uğraştırıcı bir menü değil
El emeği gerektiren bir şey yok
Kaynanalar

Kaynanalara ilk defa hak vermek durumunda kaldım. Gerçekten kolay bir menüsü olduğunu bunun yanında çorbası için yeşil mercimeği marketten alırken unuttuğunu için kaynalar için gün doğdu. 

Zuhal Topal’la Sofrada 12 Şubat Puanları sırasında Çiçek’in yeşil mercimek unutması nedeni ile düşük puanlar vermeye kalkacak. Sizce eksik bir menü mü? Ben fikrimi söylemek istiyorum. Kendi menüsünde yeşil mercimek adını geçirmediği ve çorbasını da yaptığı için eksik menüye girmediğini düşünüyorum. 

Zuhal Topal Haftalık Toplam Puanlar (10-12 Şubat 2020)

Bu hafta 10 Şubat 2020 Pazartesi günü başladık. Şu an 12 Şubat Çarşamba puanları verilecek. Son bölümde yarışan gelinin sosyal medyanın bile gündemine oturdu.

Kaynanalara karşı tavırları ile hem eleştiri aldı hem de günün sonunda en düşük puanları maalesef almak durumunda kaldı. Zuhal Topalla Sofrada toplam puan durumu sonucu hemen alt kısımda verdim. 

Birazdan Zuhal Topal’la Sofrada 12 Şubat Puanları verilecek. Çiçek Kaya, bu hafta 15.000 TL değerindeki büyük ödülü alması için en az 26 puanı alması gerekiyor. Aksi halde kaybedenler kulübüne üye olacak. Şaka bir tarafa gerçekten en az 26 puanı almalı.

 • 10 Şubat Pazartesi Puanı (Emine Çalışkan) = 25 (elendi)
 • 11 Şubat Salı Puanı (Zehra Can Gökyokuş) = 21 (elendi)
 • 12 Şubat Çarşamba Puanı (Çiçek Kaya) = 26

Son bölümdeki tartışmayı her ne kadar bitirmek adına elinde geleni yapsa da yine de kaynanaları sakinleştirmede oldukça zorlandı. Kendisi de kaynanalar gibi gelinin tavırlarına not verdi. Bakalım Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? Zira bu hafta beğendiği bir menü henüz çıkmadı. 

12 Şubat Çarşamba Zuhal Topal’la Puanları (Çiçek’in Puanları)

Gül  5
Emine  6
Beyhan  3
Rahime  6
Zuhal Topal    6
TOPLAM   26

**12 Şubat 2020 Çarşamba**

Zuhal Topalla Sofrada 12 Şubat Çarşamba Fragmanı

24 yaşında ve 1,5 yıllık evli olan çiçeği burnunda Giresunlu gelinimiz Çiçek Kaya’nın yarıştığı Zuhal Topal’la Sofrada 338. bölüm fragmanı hemen alt kısımda verilmiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu