Gelinim Mutfakta

12 Şubat Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı? [Toplam Puanlar]

12 Şubat Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı? 12 Şubat Cuma Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu sonucun de beş altın bileziği bu hafta kimin aldığı %100 belli olacak. Gelinim Mutfakta 12 Şubat bilezikleri kim aldı? Haftalık puan durumu sonucunda bu hafta kim birinci oldu? haftanın birincisi kim oldu? Gelinlerin puan durumu ve daha fazlasını bu yazımızda bulabilirsiniz. 

Kanal D ekranlarında rekabetin bir an bile azalmadığı yarışma programı bu hafta 8 Şubat 2021 tarihinde ekrana gelmeye başladı.

İlk bölümde Aysun Kuşatan günün birincisi olurken Aysun ilk bölümdeki bu avantajı maalesef kullanamadı. Diğer tüm günlerde Zeynep Kalyon Gökçe’nin üstünlüğü programa damga vurdu. Bugün son puan durumu öncesinde Zeynep yarışana 18 puan önde başlayacak.

Gelinim Mutfakta 12 Şubat Cuma Haftalık Toplam puanları öncesinde Zeynep 79 puan alarak rakip gelinler arasında en yakınında ki Aysun’a 18 puan fark atmasından dolayı Zeynep kolay bir final geçirecek.

12 Şubat Cuma Gelinim Mutfakta bilezikleri kim aldı resmi (Zeynep)

Zeynep yarışmaya ikinci defa geldikten sonra daha agresif ve elenmeyeceğinden emin (bir yerlerden söz almış gibi) davranması dikkatlerden kaçmıyor. Rakipleri ile tartışırken bir yarışmanın içinde olduğunu unutup, sanki bir kavganın içerisinde gibi sözler seçmesi rakiplerini de bezdirmiş gibi duruyor. Not:12 Şubat Cuma Gelinim Mutfakta Toplam Puanlar sonucu yazının en sonunda verilmiştir. 

Bugünün günün puanlarının vermeden önce son puan durumu sonucunda hangi gelin kaç puanla final bölümüne geldiği alt kısımda verilmiştir.

12 Şubat Cuma Gelinim Mutfakta Puan durumu

  1. Zeynep: 79 Puan
  2. Aysun: 61 Puan
  3. Ayten: 52 Puan
  4. Damla: 51 Puan

Yukarıda verilen puanlara göre Zeynep en yakın rakibi Aysun’a tam 18 puan fark atmayı başardı. Dolayısı ile Aysun’un final anında 18 puan farkı kapatması neredeyse imkansız gözüküyor.

12 Şubat Cuma Gelinim Mutfakta bu hafta kim birinci oldu resmi

12 Şubat Cuma günü Gelinim Mutfakta Genel puan durumu sonucu belli olmadan bugün 12 Şubat Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı sorunun cevabı olarak Zeynep’in olduğu rahatlıkla görülebiliyor.

12 Şubat Cuma Gelinim Mutfakta Puan Durumu

Bu hafta 8 Şubat tarihinde Damla’nın gelmesi ile başlayan yarışma programında bugünün puanlaması sonrasında Gelinim mutfakta haftalık puan durumu sonucu netlik kazanacak. Zeynep’in önde girdiği yarışmaya bugün 12 Şubat Cuma Gelinim Mutfakta puan durumu sonucunda beş altın bilezikler de sahiplerini bulacak.

12 Şubat Cuma Gelinim Mutfakta Puan durumu açıklandığı an Aysun

Zeynep bugün günün birincisi olmasa dahi bugün Gelinim Mutfakta 12 Şubat Cuma Puan Tablosu sonucunda yine zirvede kalması ve bilezikleri kazanması kesin gözüyle bakılıyor.

Birazdan kaynanalar gelinlerin yaptığı tatlıyı puanlamaya gelecek ve tek tek puan verecekler. Bu nedenle  Gelinim Mutfakta 12 Şubat Cuma Puan Durumu sonucu anlık değişecektir. Bu değişimi yakalayabilmek adına alt kısımda an ve an puan durumu verilecek.

12 Şubat Gelinim Mutfakta Puan Durumu

*************************

Zeynep : 79 + 13 = 92
Aysun : 61 + 21 = 82
Ayten: 52 + 19 = 71
Damla: 51 + 12 = 63

*************************

Gelinim Mutfakta 12 Şubat Cuma Haftalık Puan Durumu Sonuçları

*************************

12 Şubat Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim kazandı
⇒ ZEYNEP

12 Şubat 2020 Cuma Gelinim Mutfakta Kim Elendi
⇒  DAMLA

12 Şubat Cuma Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ AYSUN
Gelinim Mutfakta 12 Şubat Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ AYSUN
12 Şubat Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ DAMLA
*************************

12 Şubat Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı

Gelinim Mutfakta 12 Şubat Cuma bilezikleri kim aldı resmi

8 Şubat 2021 tarihinde başlayan ve 12 Şubat 2021 tarihinde son bulacak olan Kanal D’nin sevilen yarışma programında 12 Şubat Cuma Gelinim Mutfakta bilezikleri kim adlı? sorusunun cevabı Zeynep Kalyon Gökçe oldu.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu