Gelinim Mutfakta

12 Şubat Cuma Gelinim Mutfakta Puanları [Haftalık Toplam Puan Durumu]

Gelinim Mutfakta 12 Şubat Cuma günün birincisi olan gelin belli oldu. Bugün 12 Şubat Cuma Gelinim Mutfakta Puanları sonucun da hem günün birincisi hem de haftanın birincisi netlik kazanacak. Haftanın final bölümünde bugün çeyrek altını kim aldı? Seda Sayan bugün kaç puan verdi? Seda Sayan en yüksek puanı yine Zeynep’e mi verdi? Program da bugün altının kim kazandı? 12 Şubat Cuma günü son Puan durumu sonucunda en yüksek puanı kim aldı? 12 Şubat Cuma bugün günün birincisi kim oldu? Soruların cevaplarının haberimizin içinde ayrıntılı olarak bulabilirsiniz. 

=> Gelinim Mutfakta 19 Mart 2021 Cuma Puanlaması sonucunu görebilmek için tıklayınız.

Haftanın final bölümü ile ekrana gelecek olan Kanal d’nin sevilen yarışma programında 12 Şubat Cuma Gelinim Mutfakta Puan durumu sonucuna göre hem bilezik verilecek. Hem de elenen isim %100 netlik kazanacak.

12 Şubat Cuma Gelinim Mutfakta Puanları verecek kaynanalar

Böylesine önemli bir puanlamada Zeynep bilezikleri %100 garantilerken, Damla ile Ayten eleme potasında yarışacak .Zira her iki gelin arasında sadece iki puan fark olduğu için Gelinim Mutfakta 12 Şubat Cuma Puanları sonucun da elenmek istemeyen Ayten ve Damla elinden gelenin fazlasını ortaya koyacaklar.

=> 19 Şubat Cuma Gelinim Mutfakta 19 Şubat cuma Puanları sonucunu görebilmek için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta son bölüm de aldığı puanlarla Zeynep Kalyon Gökçe en yakın rakibi Aysun ile arasında ki 11 puan farkı 18 puana çıkartmayı başardı.

=> 26 Şubat Cuma Gelinim Mutfakta Puanları sonucunu görebilmek için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 12 Şubat Cuma Puanları verecek kaynanalar

Kısaca Zeynep en yakında ki rakibi ile arasında ki 18 puan farkın avantajı ile Zeynep 12 Şubat Cuma Gelinim Mutfakta Günün Birincisi olmasa bile bilezikleri almayı %98’lik bir oranda garantilediğini görüyoruz.

=> 12 Şubat Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri alan kim olduğunu öğrenmek için tıklayınız.

Bugün 12 Şubat Gelinim Mutfakta kim birinci olan gelinin kim olduğunu görebilmek için yazınn en altına bakabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Puanlaması resmi 2

Bu hafta Zeynep ilk iki gün istediği puanları alamazken Çarşamba gününden itibaren Zeynep çok iyi puanlar alırken diğer üç gelin çok ama çok kötü puanlar alması Zeynep’e yaradı.

=> 12 Şubat Cuma Gelinim Mutfakta kim elendi öğrenmek için tıklayınız.

Zeynep’in kaynanası Yasemin kaynana kendi gelinin iki hafta boyunca bulamadığı için üzülse de bu hafta neredeyse fire vermeden bulması, bir de gelinin bulduğu için çok fazla sevinmemesi nedeniyle “Yasemin kaynanaya tabakların yerini söyleniyor mu?” sorusu da beraberinde geldi. 

Gelinim Mutfakta 12 Şubat Cuma Puan durumu açıklandığı an Damla

Kaynana Yasemin bugün gelini bilezikleri kazınacağı için bugün Gelinim Mutfakta 12 Şubat Cuma puanlaması sırasında Zeynep’in tabağını bulamaması bekleniyor. Eve yanlış duymadınız. Bilezikleri Zeynep garantilediği için Yasemin de “Bak şimdi gelinimi bulamadım” imajı vermeye çalışacak.

Programın reytinglerini kurtarması için her ne kadar Zeynep’i ikinci defa program dahil eden iç yapım bu yanlısında bir an evvel dönmesi gerekiyor.

12 Şubat Cuma Gelinim Mutfakta Puanları puan durumu günün birincisi Resmi

Bugün kaynana Gül ile Neriman kaynanaya çok ama çok büyük iş düşüyor. Zira bugün Gelinim Mutfakta Puanlama kısmında gelinin bulup beş vermeyi başaran kaynana gelinin yarışmada tutmak için %100 avantaj yakalayacak.

Zeynep’e bugün programda eşli tarafından hediye geldi. Zeynep ise rakip gelinlere hava atmak için şöyle dedi; 

“Ben söylemiştim eşi çok romantiktir diye!” Zeynep Kalyon Gökçe

Sözleri ile hava atan ve bundan haberi yokmuş gibi yapan Zeynep bizleri oldukça şaşırttı. Zira programı çekimleri 2 hafta öncesinden 3 gün süre ile çekiliyor. Yeni bölümlerin hangi gün yayınlanacağını yarışmacılar dışında kimse bilmiyor. Bu çekimlerin önceden Zeynep’in kocası nereden öğrenip de kendisine hediye gönderecek. Bazen her şey kurgu mu? dediğimiz çok zaman oluyor… O da bunlardan biri…

Bugün Gelinim Mutfakta 12 Şubat Puanlama kısmı bu yazının en son kısmında tablo içinde verilmiştir.

Gelinim Mutfakta 12 Şubat Cuma Puan Durumu

Haftanın ilk bölümü ile8 Şubat Pazartesi günü ekrana gelen yarışma programında bugün 12 Şubat Cuma Gelinim Mutfakta puanları ile haftanın final bölümü ekrana gelecek. Şu an Zeynep’in önde girdiği yarışmada bugün Gelinim Mutfakta 12 Şubat Cuma puan durumu sonucunda altınları da yine Zeynep’in alması bekleniyor. 

Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu resmi 2

Nurten ve Aysun takımı Çarşamba gününden itibaren kan kaybetmeye devam ediyor. Bu duruma Nurten’in verdiği düşük puanlar da kesinlikle Aysun’u gerileten nedenlerden biri olsa da Aysun hafta başından beri yemeklerinde bariz hatalar yaptı.

Aysun bu hafta bilezikleri alamasa da en azında eli boş dönmemek için bugün Gelinim Mutfakta 12 Şubat puanlaması sırasında bugün günün birincisi olup aynı zamanda bugün çeyrek altını alan gelin olmak için çabalayacak.

12 Şubat Cuma Gelinim Mutfakta Puan durumu açıklandığı an Aysun

Bugün 12 Şubat Cuma Gelinim Mutfakta Puan tablosu henüz netlik kazanmadan önce bu hafta eleme potasında düşen isim her ne kadar 51 puanla Damla olsa da Ayten de 52 puanda olduğu için her iki yarışmacının da elenme ihtimali var.

Bugün yani 12 Şubat Gelinim Mutfakta bugün kim birinci oldu? Bugün çeyrek altını kim kazandı? 12 Şubat Gelinim Mutfakta genel puanlar sonucunda kim birinci oldu. Soruların cevapları ise yazının devamında tablo içerisinde açıklanmıştır.

 LÜTFEN BİZİ GOOGLE DE BÖYLE ARAYIN! 

Gelinim Mutfakta ads

Dikkat: bugün ve her gün yarışmada olanları konun altındaki yorum kısmından tartışıyoruz. Sizde katılabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta 12 Şubat Puanları (12/02/2021 Cuma)

*************************

Gelinim Mutfakta Puanları (Seda Sayan Kaç Puan Verdi)

*************************

12 Şubat Seda Sayan Kaç Puan Verdi

Zeynep: 3
Aysun: 5
Ayten: 4
Damla: 1

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Yasemin’in verdiği Puanlar

Zeynep: => Yasemin’in Gelini 3
Aysun 4
Ayten 5
Damla 1

*************************
” 12 Şubat 2021 Cuma Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Nurten’in verdiği Puanlar

Zeynep 4
Aysun: => Nurten’in Gelini 5
Ayten: 1
Damla: 4

*************************
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Kaynana Gül’ün verdiği Puanlar

Zeynep 1
Aysun: 4
Ayten: 4
Damla: => Gül’ün Gelini 5

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Neriman’ın verdiği Puanlar

Zeynep 2
Aysun: 3
Ayten: => Neriman’ın Gelini 5
Damla: 1

*************************

Gelinim mutfakta 12 Şubat Cuma Toplam Puanlar

Zeynep 3 3 4 1 2 13
Aysun 5 4 5 4 3 21
Ayten 4 5 1 4 5 19
Damla 1 1 4 5 1 12

************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (8-12 Şubat Haftası) – Cuma

*************************

Zeynep : 79 + 13 = 92
Aysun : 61 + 21 = 82
Ayten: 52 + 19 = 71
Damla: 51 + 12 = 63

*************************

Gelinim Mutfakta 12 Şubat Cuma Puanlama Sonuçları

*************************

12 Şubat Cuma Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ AYSUN
Gelinim Mutfakta 12 Şubat Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ AYSUN
12 Şubat Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ DAMLA

*************************

Gelinim Mutfakta 12 Şubat 2020 Cuma Fragmanı İzle

12 Şubat Cuma Gelinim Mutfakta Puanları sonuçlandığında bir gelin beş adet altın bileziğin sahibi olurken haftanın toplam puan durumu sonucunda göre en düşük puanları alan gelin de yarışmaya veda edecek. İşte o anların kısa bir özeti mahiyetinde Gelinim Mutfakta 12 Şubat Cuma fragmanı hemen alt kısımda verilmiştir. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

14 Yorum

  1. SARI ÇIYAN AYSUN VE KAYIN VALİDESİNDEN ÇOK SİNİR OLUYORUM!..GİTMELERİ İÇİN DUA EDİYORUM!..EKRAN KİRLİLĞİNE YOL AÇIYORLAR!…

    1. Evet yaa pastaya acı koymak ne demek onu Zeynep yapsa kıyameti koparırlardı ama Allah’ın sopası yok Zeynep değil kendi kayınvalidesi yandı.

  2. Ben hayatımda çok terbiyesiz insan gördüm ama,Aysun yaratığı ile Nurten yaratığı kadar aşalığını görmedim.

  3. Kaynana neriman ve nurten sonradan görme gelim zeynep gıcık. Gelin ayten koskocaman. 000 gelin damla hakkını başta seda ve kaynalar yedi yazık oldu en iyi yemek yapan damla

  4. ne oldu aysun ve nurten şirreti bilezikleri alamadınız siz aslında orda kalın ama en iyi dereceniz 2 lik olsun acı çekin yüzünüzdeki o kaybetmişlik ifadesi hasetlik ifadesi kudurun çatlayın ha ben bilezikleri kimin aldığı değil aysun ve nurten çirkefinin alamadığı ilgillendiyor zeyneptende haz etmiyorum ama aysun ve nurtenden nefret ediyorum ayten biraz ağır ol hanım ol can kardeş azarbeycanı güzel temsil et haya edep lütfen gül hanım sana gelince birde zuhal topalı dene biraz dramda orda yaparsın kameralara rahat oynarsın

  5. Nurten Hanım ve Aysun için izliyoruz sizleri çok seviyor ve destekliyoruz birinci de sonuncu da olsanız seviyoruz.

    1. siz aysun vede nurteninin yakınımısınız yoksa fesad sinsi çirkeflerdenmi hoşlanıyorsunuz at gözlüğünüzü artık çıkarın o aysun müddezeri zeynebin pastasına acı koyuyor sonra kaynanasının yanına koşuyor zeynebin pastasını niye yedin diyor mertçe itiraf etmiyor kamera yakalıyor aysun iblisin vucut bulmuş halidir allah aysununun şerrinden korusun ha bu arada zeynebide sevmiyorum bir tek gizemi seviyordum

  6. arkadaşlar yorum yaparken ırkçılık cinsiyet ayrımcılığı yapmayın herkesi allah yarattı iyi insan vardır kötü insan vardır aysun gibi nurten gibi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu